Plugins - Quiz Maker - Stable (latest release) - en to fa_IR translation catalogue (650 entries)

en: %s Display %s
fa_IR: نمایش امتیاز

en: -Select Quiz-
fa_IR: -انتخاب آزمون-

en: API Access Key
fa_IR: کلید دسترسی API

en: API Access URL
fa_IR: آدرس دسترسی API

en: API Key
fa_IR: کلید API

en: AVG
fa_IR: میانگین

en: Access only selected users
fa_IR: دسترسی برای کاربران انتخاب شده

en: Actions
fa_IR: کنش‌ها

en: Active
fa_IR: افزودن زمینه‌های سفارشی

en: Active fields
fa_IR: افزودن زمینه‌های سفارشی

en: ActiveCampaign Settings
fa_IR: تنظیمات ActiveCampaign

en: ActiveCampaign automation
fa_IR: ActiveCampaign خودکار

en: ActiveCampaign list
fa_IR: فهرست ActiveCampaign

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add Image
fa_IR: افزودن تصویر

en: Add New
fa_IR: افزودن تازه

en: Add custom fields
fa_IR: افزودن زمینه‌های سفارشی

en: Add image to the starting page of the quiz
fa_IR: افزودن تصویر به برگه شروع آزمون

en: Add new category
fa_IR: افزودن دسته‌بندی تازه

en: Add new field
fa_IR: افزودن آزمون تازه

en: Add new question
fa_IR: افزودن پرسش تازه

en: Add new quiz
fa_IR: افزودن آزمون تازه

en: Advanced settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفته

en: After Quiz
fa_IR: بعد از آزمون

en: After enabling this option, IP address of the users will not be stored in database. Note: If this option is enabled, then the `Limits user by IP` option will not work.
fa_IR: پس از فعال کردن این گزینه، آی پی کاربران در پایگاه داده ذخیره نمی شود. توجه کنید: اگر این گزینه فعال باشد، گزینه "محدودیت کاربر توسط آی پی" کار نخواهد کرد.

en: All
fa_IR: همه

en: All Quizzes
fa_IR: آزمون‌ها

en: All Results
fa_IR: نتایج

en: Allow answer border
fa_IR: اجازه خطوط جعبه آزمون

en: Allow answer container box shadow
fa_IR: اجازه خطوط جعبه آزمون

en: Allow quiz container border
fa_IR: اجازه خطوط جعبه آزمون

en: Allowed tags list
fa_IR: فهرست برچسب‌های اجازه داده شده

en: Amount
fa_IR: مقدار

en: Animation effect
fa_IR: حالت انیمیشن

en: Answer
fa_IR: پاسخ

en: Answer default count
fa_IR: نوع پیش‌فرض پاسخ‌ها

en: Answer point
fa_IR: امتیاز پاسخ

en: Answer text
fa_IR: مشاهده پاسخ‌ها

en: Answers
fa_IR: پاسخ‌ها

en: Answers Styles
fa_IR: مشاهده پاسخ‌ها

en: Answers box shadow
fa_IR: سایه جعبه آزمون

en: Answers count
fa_IR: تعداد پاسخ‌ها

en: App Access Token
fa_IR: توکن دسترسی برنامه

en: App Client ID
fa_IR: شناسه سرور برنامه

en: App Client Secret
fa_IR: کلید مخفی برنامه

en: Attempts count:
fa_IR: تعداد کاربران

en: Attribute
fa_IR: مشخصه‌ها

en: Attribute status
fa_IR: مشخصه‌ها

en: Author
fa_IR: Authorize

en: Authorized
fa_IR: Authorize

en: Average Score
fa_IR: نمره امتیاز

en: Background image position
fa_IR: موقعیت تصویر پس‌زمینه

en: Before Quiz
fa_IR: قبل از آزمون

en: Border color
fa_IR: رنگ خطوط

en: Border style
fa_IR: سبک خطوط

en: Border width
fa_IR: پهنای خطوط

en: Bottom
fa_IR: دکمه چپ

en: Box shadow color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه جعبه

en: Build your quiz in a few minutes
fa_IR: آزمون‌تان را در چند دقیقه ایجاد کنید

en: Buttons Styles
fa_IR: سبک‌های دکمه‌ها

en: Buttons position
fa_IR: موقعیت دکمه

en: Buttons text Color
fa_IR: رنگ متن دکمه‌ها

en: Buttons texts
fa_IR: متن دکمه

en: Buttons will be replaced to icons.
fa_IR: دکمه‌ها جایگزین شمایل خواهند شد.

en: By
fa_IR: توسط

en: By correct answers count
fa_IR: با شمارش تعداد پاسخ‌های درست

en: By correctness
fa_IR: با درستی

en: By percentage
fa_IR: با درصد

en: By points
fa_IR: توسط وزن/امتیاز

en: By weight / points
fa_IR: توسط وزن/امتیاز

en: Calculate the score
fa_IR: محاسبه امتیاز

en: Campaign Monitor Settings
fa_IR: تنظیمات Campaign Monitor

en: Campaign Monitor list
fa_IR: فهرست Campaign Monitor

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Category status
fa_IR: وضعیت دسته‌بندی

en: Center
fa_IR: وسط چین

en: Center Bottom
fa_IR: زیر وسط

en: Center Center
fa_IR: وسط وسط

en: Center Top
fa_IR: بالا وسط

en: Certificate
fa_IR: بدنه گواهی‌نامه

en: Certificate background image
fa_IR: تصویر پس‌زمینه پرسش

en: Certificate body
fa_IR: بدنه گواهی‌نامه

en: Certificate frame
fa_IR: عنوان گواهینامه

en: Certificate orientation
fa_IR: عنوان گواهینامه

en: Certificate pass score
fa_IR: امتیاز قبولی گواهی‌نامه

en: Certificate title
fa_IR: عنوان گواهینامه

en: Changes saved.
fa_IR: تغییرات ذخیره شد.

en: Check
fa_IR: بررسی

en: Check button
fa_IR: دکمه بررسی

en: Checkbox
fa_IR: انتخابی

en: Checkbox( Multiple )
fa_IR: انتخابی (چندتایی)

en: Checked
fa_IR: بررسی

en: Choose the design of the layout as grid․
fa_IR: نوع پرسش را انتخاب کنید.

en: Choose the fit of the images in the answers in the questions.
fa_IR: کاربر به این سوال نمی‌تواند پاسخ دهد.

en: Choose the method of detection of the user:
fa_IR: نوع پرسش را انتخاب کنید.

en: Choose the method of filtering. Example: by="quiz"
fa_IR: نوع پرسش را انتخاب کنید.

en: Choose the position of captions in the image answers.
fa_IR: نوع پرسش را انتخاب کنید.

en: Choose the type of question.
fa_IR: نوع پرسش را انتخاب کنید.

en: Clear
fa_IR: پاک

en: Clear button
fa_IR: دکمه پاک کردن

en: Clear filters
fa_IR: پاک کردن فیلترها

en: Client ID
fa_IR: شناسه Client

en: Code include
fa_IR: شامل کد

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Color 1
fa_IR: رنگ ۱

en: Color 1 of the quiz background gradient
fa_IR: رنگ ۱ پس‌زمینه آزمون

en: Color 2
fa_IR: رنگ ۲

en: Color 2 of the quiz background gradient
fa_IR: رنگ ۲ پس‌زمینه آزمون

en: Color gradient of the quiz background
fa_IR: گرادینت رنگ پس‌زمینه آزمون

en: Congratulations!
fa_IR: تبریک!

en: Contain
fa_IR: در بر داشتن

en: ConvertKit Settings
fa_IR: تنظیمات همگانی

en: Correct
fa_IR: درست

en: Correct answer
fa_IR: پاسخ درست

en: Correct answer here
fa_IR: پاسخ درست

en: Correct answers
fa_IR: پاسخ درست

en: Correctness
fa_IR: با درستی

en: Count
fa_IR: شمار

en: Cover
fa_IR: کاور

en: Create post for quiz
fa_IR: ایجاد نوشته برای آزمون

en: Create question
fa_IR: ایجاد پرسش

en: Created
fa_IR: ایجاد شد

en: Created by
fa_IR: ایجاد شده توسط

en: Created on
fa_IR: ایجاد شده در

en: Currency
fa_IR: ارز

en: Custom CSS
fa_IR: CSS سفارشی

en: Custom Fields
fa_IR: زمینه‌های سفارشی

en: Custom class for quiz container
fa_IR: کلاس سفارشی برای جعبه آزمون

en: Custom field created.
fa_IR: پرسش ایجاد شد.

en: Custom field deleted.
fa_IR: پرسش حذف شد.

en: Custom field saved.
fa_IR: زمینه‌های سفارشی

en: Custom question
fa_IR: ایجاد پرسش

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Default parameters for Quiz
fa_IR: پارامترهای پیش‌فرض برای آزمون

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete results older then 'X' the month
fa_IR: حذف نتایج قدیمی‌تر از 'X' ماه

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Details
fa_IR: جزئيات

en: Detects users by
fa_IR: محدودیت کاربران توسط

en: Diagonal left to right
fa_IR: قطر چپ به راست

en: Diagonal right to left
fa_IR: قطر راست به چپ

en: Disable
fa_IR: غیرفعال

en: Disable data storing in database
fa_IR: غیرفعال‌سازی مرتب‌سازی در پایگاه داده

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Display score
fa_IR: نمایش امتیاز

en: Do not store IP addresses
fa_IR: آدرس‌های IP را ذخیره نکنید

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Download your certificate
fa_IR: ارسال گواهی‌نامه

en: Dropdown
fa_IR: کشویی

en: Duplicate
fa_IR: تکرار

en: Duration
fa_IR: در مدت

en: Duration of passing the quiz
fa_IR: قبول شدن در آزمون

en: E-Mail, Certificate
fa_IR: رایانامه و گواهی‌نامه

en: E-mail and Certificate settings
fa_IR: تنظیمات رایانامه و گواهی‌نامه

en: Each results
fa_IR: نتایج

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Image
fa_IR: ویرایش عکس

en: Edit Post
fa_IR: ویرایش پرسش

en: Edit category
fa_IR: ویرایش دسته‌بندی

en: Edit field
fa_IR: ویرایش آزمون

en: Edit question
fa_IR: ویرایش پرسش

en: Edit quiz
fa_IR: ویرایش آزمون

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email configuration
fa_IR: ایمیل تبریک

en: Empty Answer
fa_IR: پاسخ خالی

en: Enable ActiveCampaign
fa_IR: فعال‌سازی ActiveCampaign

en: Enable Background music
fa_IR: فعال‌سازی موسیقی پس‌زمینه

en: Enable Campaign Monitor
fa_IR: فعال‌سازی Campaign Monitor

en: Enable ConvertKit
fa_IR: فعال‌سازی دکمه بعدی

en: Enable GetResponse
fa_IR: فعال‌سازی دکمه بعدی

en: Enable Mad Mimi
fa_IR: فعال‌سازی MailChimp

en: Enable MailChimp
fa_IR: فعال‌سازی MailChimp

en: Enable PayPal
fa_IR: فعال‌سازی PayPal

en: Enable Slack integration
fa_IR: فعال‌سازی همگام‌سازی با Slack

en: Enable Social Media links
fa_IR: فعال‌سازی پیوند شبکه‌های اجتماعی

en: Enable Timer
fa_IR: فعال‌سازی زمان‌سنج

en: Enable Zapier Integration
fa_IR: فعال‌سازی همگام‌سازی با Zapier

en: Enable audio autoplay
fa_IR: فعال‌سازی پخش خودکار موسیقی

en: Enable clear answer button
fa_IR: فعال‌سازی دکمه پاک کردن پاسخ

en: Enable confirm box for the Finish button
fa_IR: جعبه تایید را برای خروج از برگه فعال کنید

en: Enable confirmation box for leaving the page
fa_IR: جعبه تایید را برای خروج از برگه فعال کنید

en: Enable copy protection
fa_IR: فعال‌سازی پیشگیری از رونوشت

en: Enable double opt-in
fa_IR: فعال‌سازی پیشگیری از رونوشت

en: Enable finish button
fa_IR: فعال‌سازی دکمه پایان

en: Enable next button
fa_IR: فعال‌سازی دکمه بعدی

en: Enable percent view
fa_IR: فعال‌سازی دیدن درصد

en: Enable previous button
fa_IR: فعال‌سازی دکمه بازگشت

en: Enable question bank
fa_IR: فعال‌سازی بانک پرسش‌ها

en: Enable randomize answers
fa_IR: فعال‌سازی پاسخ‌های اتفاقی

en: Enable randomize questions
fa_IR: فعال‌سازی پرسش اتفاقی

en: Enable restart button
fa_IR: فعال‌سازی دکمه شروع دوباره

en: Enable to go next by pressing Enter key
fa_IR: فعال‌سازی رفتن به بعدی با زدن دکمه اینتر

en: Enabled
fa_IR: فعال شده

en: End
fa_IR: پایان

en: End Date
fa_IR: تاریخ پایان

en: End date
fa_IR: تاریخ پایان

en: End date:
fa_IR: زمان پایان:

en: Enter the quiz title
fa_IR: لطفا عنوان آزمون را وارد کنید

en: Erase Quiz data
fa_IR: پاک کردن داده آزمون

en: Example
fa_IR: مثال

en: Example:
fa_IR: مثلا:

en: Exit
fa_IR: خروج

en: Exit button
fa_IR: دکمه خروج

en: Expiration message:
fa_IR: پیام انقضا:

en: Export
fa_IR: برون‌ریزی

en: Export Filter
fa_IR: برون‌ریزی به

en: Export to
fa_IR: برون‌ریزی به

en: Facebook link
fa_IR: پیوند فیسبوک

en: Fail
fa_IR: شکست خورد

en: Failed
fa_IR: شکست خورد

en: Filter by category
fa_IR: ویرایش دسته‌بندی

en: Finish
fa_IR: پایان

en: Finish button
fa_IR: دکمه پایان

en: Flash Cards Settings
fa_IR: تنظیمات Slack

en: For creating a question go
fa_IR: برو یه ایجاد پرسش

en: For creating custom fields click
fa_IR: برای ایجاد زمینه سفارشی کلیک کنید

en: Form Fields
fa_IR: زمینه‌های فرم

en: From Name
fa_IR: نام فرم

en: Full Name
fa_IR: نام فرم

en: Gap between answers.
fa_IR: تصویر پاسخ‌ها

en: General
fa_IR: عمومی

en: General Settings
fa_IR: تنظیمات همگانی

en: General options
fa_IR: گزینه‌های همگانی

en: GetResponse Settings
fa_IR: تنظیمات همگانی

en: Global Leaderboard
fa_IR: تنظیمات تابلوی همگانی

en: Global Leaderboard Settings
fa_IR: تنظیمات تابلوی همگانی

en: Global Statistics
fa_IR: آمار

en: Gradient direction
fa_IR: جهت گرادینت

en: Guest
fa_IR: مهمان

en: Height of answers images.
fa_IR: شمایل پاسخ‌های درست/نادرست

en: Hide background image on result page
fa_IR: پنهان‌سازی تصویر پس‌زمینه در برگه نتیجه

en: Hide correct answer
fa_IR: پاسخ درست

en: Hide score
fa_IR: پنهان کردن امتیاز

en: History of the users’ payments for passing the quiz.
fa_IR: گذرواژه برای شرکت‌کننده‌های آزمون تعیین کنید.

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: How to display score of result
fa_IR: چگونه امتیاز نتایج نمایش داده شود

en: ID
fa_IR: شناسه

en: If the user has one wrong answer he/she will get 0 points.
fa_IR: کاربر به این سوال نمی‌تواند پاسخ دهد.

en: If this option is enabled then the 'Limitation by IP' option will not work!
fa_IR: در صورت فعال‌سازی این گزینه، 'محدودیت بوسیله IP' کار نخواهد کرد!

en: If you love our plugin, please do big favor and rate us on
fa_IR: اگر این افزونه را دوست دارید، لطفا امتیاز بزرگ بهش بدهید بر روی

en: If you make a change here, these words will not be translated!
fa_IR: اگر در اینجا تغییر دهید، واژه‌های ترجمه دیگر نشان داده نمی‌شوند

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Image Height
fa_IR: ارتفاع تصویر

en: Image Width
fa_IR: عرض تصویر

en: Image question
fa_IR: ایجاد پرسش

en: Image sizing
fa_IR: اندازه تصویر

en: Import
fa_IR: درون‌ریزی

en: Import file
fa_IR: درون‌ریزی

en: Import now
fa_IR: درون‌ریزی

en: Individual Leaderboard Settings
fa_IR: تنظیمات تابلوی خصوصی

en: Information Form
fa_IR: فرم اطلاعات

en: Information Form title
fa_IR: عنوان فرم اطلاعات

en: Insert questions
fa_IR: انتخاب پرسش‌ها

en: Instructions
fa_IR: همگام سازی

en: Integrations
fa_IR: همگام سازی

en: Integrations settings
fa_IR: تنظیمات همگام‌سازی

en: Interval message
fa_IR: پیام ایمیل

en: Intervals
fa_IR: همگام سازی

en: Just create contact
fa_IR: تنها ایجاد تماس

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Leaderboard
fa_IR: تابلو

en: Least popular quiz
fa_IR: شروع دوباره آزمون

en: Leave a current page to go to the link provided
fa_IR: برگه کنونی را خالی بگذارید و به پیوند ارایه شده بروید

en: Leave current page and go to the link provided after X second
fa_IR: برگه را خالی بگذارید و به پیوند ارايه شده بعد از X ثانیه برو

en: Left
fa_IR: راست

en: Left / Right
fa_IR: راست / چپ

en: Left Bottom
fa_IR: دکمه چپ

en: Left Center
fa_IR: وسط چپ

en: Left Top
fa_IR: بالا چپ

en: Lifetime payment
fa_IR: همیشه

en: Limitation Users
fa_IR: محدد کردن کاربران

en: Limitation count of takers
fa_IR: محدودیت تعداد شرکت‌کنندگان

en: Limitation of Users
fa_IR: محدودیت برای کاربران

en: LinkedIn link
fa_IR: پیوند لینکدین

en: Load more
fa_IR: موارد بیشتر

en: Load more button
fa_IR: دکمه موارد بیشتر

en: Loading...
fa_IR: بارگذاری...

en: Log In
fa_IR: ورود

en: Log In button
fa_IR: دکمه ورود

en: MAX
fa_IR: حداکثر

en: Mad Mimi Settings
fa_IR: تنظیمات MailChimp

en: Mail Message
fa_IR: پیام ایمیل

en: MailChimp API Key
fa_IR: کلید API MailChimp

en: MailChimp Settings
fa_IR: تنظیمات MailChimp

en: MailChimp Username
fa_IR: نام‌کاربری MailChimp

en: MailChimp list
fa_IR: فهرست MailChimp

en: Make the questions required
fa_IR: پرسش‌ها را ضروری کنید

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Message
fa_IR: پیام

en: Message for those who haven’t logged in
fa_IR: پیام برای کسانی که وارد نشده‌اند

en: Message text
fa_IR: پیام

en: Message variables
fa_IR: متغییرهای پیام

en: Modern Dark
fa_IR: تیره مدرن

en: Modern Light
fa_IR: روشن مدرن

en: Most popular quiz
fa_IR: شروع دوباره آزمون

en: Name
fa_IR: نام

en: Need Authorization
fa_IR: نیاز به شناسایی است

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Next button
fa_IR: دکمه بعدی

en: No data
fa_IR: بدون داده

en: No more reviews
fa_IR: بررسی‌های بیشتری نیست

en: No rate provided
fa_IR: هیچ امتیازی ارائه نشده است

en: No review provided
fa_IR: هیچ بررسی ارائه نشده است

en: None
fa_IR: هیچ‌کدام

en: Note!!
fa_IR: یادداشت

en: Number
fa_IR: تعداد

en: Number of questions per page.
fa_IR: تعداد پرسش در هر برگه

en: On results page
fa_IR: در برگه نتایج

en: Only for logged in users
fa_IR: تنها برای کاربران وارد شده

en: Only for selected user role
fa_IR: تنها برای نقش کاربری انتخاب‌شده

en: Oops!
fa_IR: اوه!

en: Options
fa_IR: کنش‌ها

en: Order
fa_IR: سفارش‌ها

en: Order ID
fa_IR: سفارش‌ها

en: Order created.
fa_IR: آزمون ایجاد شد.

en: Order deleted.
fa_IR: آزمون حذف شد.

en: Order saved.
fa_IR: سفارش‌ها

en: Ordering
fa_IR: مرتب‌سازی

en: Orders
fa_IR: سفارش‌ها

en: Padding of answers.
fa_IR: فاصله دکمه‌ها.

en: Padding of buttons.
fa_IR: فاصله دکمه‌ها.

en: Pass Score (%)
fa_IR: امتیاز قبولی (%)

en: Passed Users Count
fa_IR: نمایش تعداد کاربران شرکت کننده

en: Password
fa_IR: گذرواژه

en: Password for passing quiz
fa_IR: گذرواژه برای ورود به آزمون

en: Password for users who can pass the quiz.
fa_IR: گذرواژه برای شرکت‌کننده‌های آزمون تعیین کنید.

en: Password is wrong!
fa_IR: گذرواژه

en: Passwords Count
fa_IR: نمایش تعداد کاربران شرکت کننده

en: PayPal Client ID
fa_IR: ID پی پال مشتری

en: PayPal Settings
fa_IR: تنظیمات PayPal

en: Payment date
fa_IR: تاریخ شروع

en: Permission Denied
fa_IR: دسترسی لغو شده است

en: Phone
fa_IR: تلفن

en: Phone Number
fa_IR: شماره تماس

en: Placeholder
fa_IR: نگهدارنده

en: Please feel free to use our other awesome plugins!
fa_IR: در صورت تمایل لطفا از سایر افزونه‌های جذاب ما استفاده کنید!

en: Please select your quiz from dropdown
fa_IR: لطفا آزمون‌تان را از فهرست کشویی انتخاب کنید

en: Point
fa_IR: امتیازها

en: Points
fa_IR: امتیازها

en: Portrait
fa_IR: Port

en: Pos.
fa_IR: رتبه.

en: Prev
fa_IR: قبلی

en: Previous button
fa_IR: دکمه قبلی

en: Progress bar style
fa_IR: سبک نوار وضعیت

en: Published
fa_IR: منتشر شده

en: Question
fa_IR: پرسش

en: Question Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های پرسش

en: Question Category
fa_IR: دسته‌بندی پرسش

en: Question Default Title
fa_IR: عنوان پیش‌فرض پرسش

en: Question Settings
fa_IR: تنظیمات پرسش‌ها

en: Question background image
fa_IR: تصویر پس‌زمینه پرسش

en: Question category
fa_IR: دسته‌بندی پرسش

en: Question category created.
fa_IR: دسته‌بندی پرسش ایجاد شد.

en: Question category deleted.
fa_IR: دسته‌بندی پرسش حذف شد.

en: Question category saved.
fa_IR: دسته‌بندی پرسش ذخیره شد.

en: Question category statistics
fa_IR: دسته‌بندی پرسش ذخیره شد.

en: Question count per page
fa_IR: تعداد پرسش در هر برگه

en: Question created.
fa_IR: پرسش ایجاد شد.

en: Question deleted.
fa_IR: پرسش حذف شد.

en: Question duplicated.
fa_IR: پرسش دوباره‌سازی شد.

en: Question explanation
fa_IR: شرح پرسش

en: Question font size
fa_IR: انداره قلم پرسش‌ها

en: Question hint
fa_IR: امتیاز پرسش

en: Question saved.
fa_IR: پرسش ذخیره شد.

en: Question status
fa_IR: وضعیت پرسش

en: Question title
fa_IR: نوع پرسش

en: Question type
fa_IR: نوع پرسش

en: Question weight
fa_IR: وزن پرسش

en: Questions
fa_IR: پرسش‌ها

en: Questions Count
fa_IR: تعداد پرسش‌ها

en: Questions Image Styles
fa_IR: سبک‌های تصویر پرسش‌ها

en: Questions are deleted successfully.
fa_IR: دسته‌بندی پرسش حذف شد.

en: Questions count
fa_IR: شمار پرسش‌ها

en: Questions default type
fa_IR: نوع پیش‌فرض پرسش‌ها

en: Questions import failed.
fa_IR: جدول فهرست پرسش‌ها

en: Quiz
fa_IR: آزمون

en: Quiz Attribute
fa_IR: مشخصه آزمون .

en: Quiz Attributes
fa_IR: مشخصه آزمون .

en: Quiz Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های آزمون

en: Quiz Category
fa_IR: دسته‌بندی آزمون

en: Quiz Color
fa_IR: رنگ آزمون

en: Quiz Information
fa_IR: اطلاعات آزمون

en: Quiz Maker
fa_IR: آزمون ساز

en: Quiz Maker by AYS
fa_IR: آزمون‌ساز توسط AYS

en: Quiz Name
fa_IR: نام آزمون

en: Quiz Right/Wrong answers sounds
fa_IR: صداهای پاسخ درست/نادرست آزمون

en: Quiz Statistics
fa_IR: آمار

en: Quiz Styles
fa_IR: سبک آزمون

en: Quiz Title
fa_IR: عنوان آزمون

en: Quiz attribute .
fa_IR: مشخصه آزمون .

en: Quiz attribute deleted.
fa_IR: مشخصه آزمون حذف شد.

en: Quiz background gradient
fa_IR: گرادینت پس‌زمینه آزمون

en: Quiz categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های آزمون

en: Quiz category created.
fa_IR: دسته‌بندی آزمون ایجاد شد.

en: Quiz category deleted.
fa_IR: دسته‌بندی آزمون حذف شد.

en: Quiz category saved.
fa_IR: دسته‌بندی آزمون ذخیره شد.

en: Quiz container border
fa_IR: خط جعبه آزمون

en: Quiz created.
fa_IR: آزمون ایجاد شد.

en: Quiz deleted.
fa_IR: آزمون حذف شد.

en: Quiz fail message
fa_IR: پیام رد شدن در آزمون

en: Quiz has been deleted
fa_IR: آزمون حذف می‌شود

en: Quiz image
fa_IR: ابزارک آزمون

en: Quiz is available only for the roles mentioned in the list.
fa_IR: آزمون تنها برای کاربرانی است که در فهرست زیر نام‌ برده‌اید، در دسترس است.

en: Quiz is available only for the users mentioned in the list.
fa_IR: آزمون تنها برای کاربرانی است که در فهرست زیر نام‌ برده‌اید، در دسترس است.

en: Quiz max-width for mobile
fa_IR: بیشینه پهنای آزمون برای موبایل

en: Quiz name
fa_IR: نام آزمون

en: Quiz pass message
fa_IR: پیام قبول شدن در آزمون

en: Quiz passed users
fa_IR: پیام قبول شدن در آزمون

en: Quiz saved.
fa_IR: آزمون ذخیره شد.

en: Quiz width
fa_IR: پهنای آزمون

en: Quizzes
fa_IR: آزمون‌ها

en: Quizzes Count
fa_IR: تعداد آزمون‌ها

en: Radio
fa_IR: رادیویی

en: Rate
fa_IR: نمره

en: Rate Score
fa_IR: نمره امتیاز

en: Rate Us
fa_IR: امتیاز بدهید

en: Rated
fa_IR: امتیاز داده شده است

en: Rating form title
fa_IR: عنوان فرم امتیاز

en: Read
fa_IR: خوانش‌شده

en: Recent Quizzes Settings
fa_IR: تنظیمات آزمون

en: Rectangle
fa_IR: مستطیل

en: Redirect URL
fa_IR: آدرس تغییر مسیر

en: Redirect delay
fa_IR: زمان تغییر مسیر

en: Redirect delay (sec)
fa_IR: تاخیر هدایت (ثانیه)

en: Report deleted.
fa_IR: پرسش حذف شد.

en: Reports count per day
fa_IR: تعداد پرسش در هر برگه

en: Required
fa_IR: زمینه‌های ضروری

en: Restart quiz
fa_IR: شروع دوباره آزمون

en: Restart quiz button
fa_IR: دکمه شروع دوباره آزمون

en: Result
fa_IR: نتیجه

en: Result message
fa_IR: پیام نتیجه

en: Results
fa_IR: نتایج

en: Results Settings
fa_IR: تنظیمات نتایج

en: Results for
fa_IR: نتایج برای

en: Results up to a
fa_IR: نتایج برای

en: Reverse the ordering of the questions in the list.
fa_IR: آزمون تنها برای کاربرانی است که در فهرست زیر نام‌ برده‌اید، در دسترس است.

en: Review
fa_IR: نقد و بررسی

en: Right
fa_IR: چپ

en: Right Bottom
fa_IR: پایین راست

en: Right Center
fa_IR: وسط راست

en: Right Top
fa_IR: بالا راست

en: Role of the user on the website.
fa_IR: کاربران وبسایت.

en: Rounded
fa_IR: گرد شده

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save and close
fa_IR: ذخیره و بستن

en: Save and new
fa_IR: ذخیره و جدید

en: Save changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Score
fa_IR: امتیاز

en: Score by percentage
fa_IR: با درصد

en: Score:
fa_IR: امتیاز

en: See Result
fa_IR: دیدن نتیجه

en: See Result button
fa_IR: دکمه دیدن نتایح

en: Select
fa_IR: انتخاب همه

en: Select All
fa_IR: انتخاب همه

en: Select Category
fa_IR: انتخاب دسته‌بندی

en: Select Channel
fa_IR: انتخاب کانال

en: Select List
fa_IR: انتخاب فهرست

en: Select Quiz
fa_IR: انتخاب آزمون

en: Select User
fa_IR: انتخاب کاربر

en: Select an answer
fa_IR: انتخاب پاسخ

en: Select music
fa_IR: انتخاب موزیک

en: Select sound
fa_IR: انتخاب صدا

en: Send feedback
fa_IR: ارسال بازخورد

en: Send feedback button
fa_IR: دکمه ارسال بازخورد

en: Send test data
fa_IR: ارسال داده آزمایشی

en: Settings
fa_IR: تنظيمات

en: Share Dialog
fa_IR: هم‌رسانی گفتگو

en: Short Text
fa_IR: متن کوتاه

en: Shortcode
fa_IR: کد کوتاه

en: Shortcode text for editor
fa_IR: متن کد کوتاه برای ویرایشگر

en: Shortcodes
fa_IR: کدهای کوتاه

en: Show Login form
fa_IR: نمایش فرم ورود

en: Show correct answers
fa_IR: نمایش پاسخ درست

en: Show countdown
fa_IR: نمایش توضیح

en: Show description
fa_IR: نمایش توضیح

en: Show icons in live preview
fa_IR: نمایش ۵ بازبینی آخر

en: Show interval message
fa_IR: پیام با فاصله به کاربر ارسال کنید

en: Show last 5 reviews after rating the quiz
fa_IR: نمایش ۵ بازبینی بعد از امتیاز دادن به آزمون.

en: Show passed users count
fa_IR: نمایش تعداد کاربران شرکت کننده

en: Show points
fa_IR: توسط وزن/امتیاز

en: Show question category
fa_IR: نمایش دسته‌بندی پرسش

en: Show question category in each question.
fa_IR: نمایش دسته‌بندی پرسش برای هر سوال.

en: Show questions counter
fa_IR: نمایش شمارشگر پرسش‌ها

en: Show quiz author
fa_IR: نمایش نویسنده آزمون

en: Show quiz author in quiz start page
fa_IR: نمایش نویسنده آزمون در برگه شروع آزمون

en: Show quiz category
fa_IR: نمایش دسته‌بندی آزمون

en: Show quiz creation date in quiz start page
fa_IR: نمایش تاریخ ایجاد آزمون در برگه شروع آزمون

en: Show quiz head information
fa_IR: نمایش اطلاعات سربرگ آزمون

en: Show start date
fa_IR: تاریخ شروع

en: Show the Social buttons
fa_IR: نماش دکمه‌های اجتماعی

en: Show the countdown or end date time in the quiz.
fa_IR: نمایش ۵ بازبینی بعد از امتیاز دادن به آزمون.

en: Show the progress bar by percentage
fa_IR: نوار فرآیند را به صورت درصد نمایش دهید.

en: Show timer
fa_IR: نمایش موضوع

en: Show title
fa_IR: نمایش موضوع

en: Show wrong answers first
fa_IR: صدا برای پاسخ‌های نادرست

en: Slack Integration Setup Instructions
fa_IR: تنظیمات همگام‌سازی با Zapier

en: Slack Settings
fa_IR: تنظیمات Slack

en: Slack conversation
fa_IR: گفتگوی Slack

en: Small
fa_IR: کوچک

en: Sounds are not selected. For selecting sounds go to
fa_IR: صدا انتخاب نشده است. برای انتخاب صدا برو به

en: Sounds are selected. For change sounds go to
fa_IR: صداها انتخاب شده‌اند. برای تغییر برو به برگه

en: Sounds for right answers
fa_IR: صدا برای پاسخ درست

en: Sounds for right/wrong answers
fa_IR: صداها برای پاسخ درست/نادرست

en: Sounds for wrong answers
fa_IR: صدا برای پاسخ‌های نادرست

en: Space Between
fa_IR: فاصله بین

en: Start
fa_IR: شروع

en: Start Date
fa_IR: تاریخ شروع

en: Start Date from
fa_IR: تاریخ شروع

en: Start Date to
fa_IR: تاریخ شروع

en: Start button
fa_IR: دکمه شروع

en: Start date
fa_IR: تاریخ شروع

en: Start date:
fa_IR: تاریخ شروع:

en: Statistics
fa_IR: آمار

en: Statistics Signboard
fa_IR: آمار

en: Status
fa_IR: آمار

en: Styles
fa_IR: سبک‌ها

en: Subject
fa_IR: موضوع فرم

en: Submit
fa_IR: بفرست

en: Text
fa_IR: متن

en: Text Color
fa_IR: رنگ متن

en: Textarea
fa_IR: متن

en: The Best Quiz Maker Ever
fa_IR: بهترین آزمون‌ساز برای همیشه

en: The E-mail the user entered into information form
fa_IR: ایمیل کاربری که در فرم اطلاعات وارد کرده است

en: The average score is
fa_IR: میانگین امتیازها

en: The color of the answers border
fa_IR: رنگ خط جعبه آزمون

en: The color of the quiz container border
fa_IR: رنگ خط جعبه آزمون

en: The color of the shadow of the quiz container
fa_IR: رنگ سایه جعبه آزمون

en: The date of the passing quiz
fa_IR: تاریخ قبولی در آزمون

en: The default sizes of buttons.
fa_IR: اندازه پیش‌فرض دکمه‌ها.

en: The direction of the color gradient.
fa_IR: جهت رنگ گرادینت

en: The name the user entered into information form
fa_IR: نام کاربری که در فرم اطلاعات وارد کرده است

en: The number of wrong answers of the user.
fa_IR: متن در صورت پاسخ نادرست

en: The position of background image of the quiz
fa_IR: موقعیت تصویر پس‌زمینه آزمون

en: The question was not answered.
fa_IR: کاربر به این سوال نمی‌تواند پاسخ دهد.

en: The quiz has expired!
fa_IR: آزمون منقضی شده است!

en: The quiz has expired.
fa_IR: آزمون منقضی شده است.

en: The quiz will be available soon!
fa_IR: آزمون به‌زودی در دسترس خواهد بود!

en: The quiz will be available soon.
fa_IR: آزمون به‌زودی شروع می‌شود.

en: The score of quiz which got the user
fa_IR: امتیاز آزمونی که برای کاربر ارسال می‌شود

en: The score of the quiz by a question categories which got the user
fa_IR: امتیاز آزمونی که بوسیله یک دسته‌بندی که برای کاربر ارسال می‌شود

en: The shadow color of answers container
fa_IR: رنگ خط جعبه آزمون

en: The style of answers border
fa_IR: سبک خطوط جعبه آزمون

en: The style of quiz container border
fa_IR: سبک خطوط جعبه آزمون

en: The title of the quiz
fa_IR: عنوان آزمون

en: The user has not answered this question.
fa_IR: کاربر به این سوال نمی‌تواند پاسخ دهد.

en: The width of answers border
fa_IR: پهنای خط جعبه آزمون

en: The width of quiz container border
fa_IR: پهنای خط جعبه آزمون

en: There are no automations
fa_IR: هنوز پرسشی وجود ندارد.

en: There are no conversations
fa_IR: هنوز پرسشی وجود ندارد.

en: There are no forms
fa_IR: هنوز آزمونی وجود ندارد

en: There are no lists
fa_IR: هنوز آزمونی وجود ندارد

en: There are no orders yet.
fa_IR: هنوز نتیجه‌ای وجود ندارد.

en: There are no question categories yet.
fa_IR: هنوز دسته‌بندی پرسشی وجود ندارد.

en: There are no questions yet.
fa_IR: هنوز پرسشی وجود ندارد.

en: There are no quiz attributes yet.
fa_IR: هنوز دسته‌بندی آزمونی وجود ندارد.

en: There are no quiz categories yet.
fa_IR: هنوز دسته‌بندی آزمونی وجود ندارد.

en: There are no quizzes yet
fa_IR: هنوز آزمونی وجود ندارد

en: There are no quizzes yet.
fa_IR: هنوز آزمونی وجود ندارد.

en: There are no results yet.
fa_IR: هنوز نتیجه‌ای وجود ندارد.

en: There is no data yet
fa_IR: هنوز نتیجه‌ای وجود ندارد.

en: This quiz has expired!
fa_IR: این آزمون منقضی شد!

en: This quiz is expired!
fa_IR: آزمون به پایان رسیده است!

en: Timer seconds
fa_IR: ثانیه‌های زمان‌سنج

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title Alignment
fa_IR: جهت عنوان

en: Title of certificate
fa_IR: ارسال گواهی‌نامه

en: Title of the category
fa_IR: عنوان دسته‌بندی

en: Title of the question
fa_IR: عنوان آزمون

en: Title of the question category
fa_IR: عنوان دسته‌بندی پرسش

en: Title of the quiz
fa_IR: عنوان آزمون

en: To see all Message Variables
fa_IR: متغییرهای پیام

en: Top / Bottom
fa_IR: بالا / پایین

en: Top color of the leaderboard
fa_IR: رنگ خط جعبه آزمون

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type your description here
fa_IR: نمایش توضیح

en: Unpublished
fa_IR: منتشر نشده

en: Unread
fa_IR: خوانده‌نشده

en: Unread results
fa_IR: خوانده‌نشده

en: Unset
fa_IR: بدون تنظیم

en: Unublished
fa_IR: منتشر نشده

en: Use HTML for answers
fa_IR: از HTML برای پاسخ‌ها استفاده کن

en: Use RTL Direction
fa_IR: استفاده از راست به چپ

en: Use arrows instead of buttons
fa_IR: به جای دکمه‌ها از فلش استفاده کنید

en: User
fa_IR: کاربران

en: User Data
fa_IR: داده کاربر

en: User Email
fa_IR: از ایمیل

en: User Email here
fa_IR: کاربر پاسخ داده

en: User ID
fa_IR: شناسه کاربری

en: User IP
fa_IR: IP کاربر

en: User Information
fa_IR: اطلاعات کاربر

en: User Name
fa_IR: نام فرم

en: User Name here
fa_IR: کدکوتاه برگه کاربر

en: User Page Settings
fa_IR: تنظیمات برگه کاربران

en: User Page results table columns
fa_IR: ستون جدول نتایج برگه کاربر

en: User Phone
fa_IR: نقش کاربر

en: User Phone here
fa_IR: کدکوتاه برگه کاربر

en: User answer
fa_IR: کاربر پاسخ داده

en: User answer explanation
fa_IR: توضیح پاسخ کاربر

en: User answer here
fa_IR: کاربر پاسخ داده

en: User answered
fa_IR: کاربر پاسخ داده

en: User answers
fa_IR: کاربر پاسخ داده

en: User explanation for this question
fa_IR: توضیح کاربران برای این پرسش

en: User name
fa_IR: نام فرم

en: User role
fa_IR: نقش کاربر

en: User value for
fa_IR: ارتقا برای

en: Username
fa_IR: نام فرم

en: Users
fa_IR: کاربران

en: Users IP addresses
fa_IR: آدرس IP کاربران

en: Users count
fa_IR: تعداد کاربران

en: Users count by interval
fa_IR: تعداد کاربران

en: Users count by score
fa_IR: تعداد کاربران

en: Users on the website.
fa_IR: کاربران وبسایت.

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: View details
fa_IR: جزئيات

en: WP User
fa_IR: کاربر وردپرس

en: Weight/Point
fa_IR: وزن/امتیاز

en: Who will have permission to Quiz
fa_IR: چه کسی مجوز دسترسی به فهرست آزمون دارد

en: Width
fa_IR: پهنا

en: With images
fa_IR: ویرایش عکس

en: With stripes and animation
fa_IR: با نوار و انیمیشن

en: WooCommerce Product
fa_IR: همگام‌سازی ووکامرس

en: Write the message for those who have already passed the quiz under the given conditions.
fa_IR: پیام برای کسانی که در آزمون پذیرفته شده‌اند

en: Wrong shortcode initialized
fa_IR: کد کوتاه اشتباه شده است

en: You already passed this quiz.
fa_IR: شما در آزمون قبول شدید!

en: You can choose a password for users to pass the quiz.
fa_IR: می‌توانید گذرواژه برای شرکت‌کننده‌های آزمون انتخاب کنید.

en: You can copy these variables and paste them in the following options from the quiz settings
fa_IR: می توانید این متغیرها را رونوشت کرده و گزینه‌های زیر را در تنظیمات آزمون جای‌گذاری کنید

en: You have not answered this question
fa_IR: به این پرسش پاسخ نداده اید

en: You have not passed the quiz! <br> Try again!
fa_IR: در آزمون پذیرفته نشدید! <br> دوباره تلاش کنید!

en: You must log in to pass this quiz.
fa_IR: برای پاسخ به آزمون باید وارد شوید.

en: You must log in to see your results.
fa_IR: برای پاسخ به آزمون باید وارد شوید.

en: You need to add questions
fa_IR: شما نیاز به افزودن پرسش‌ها دارید

en: You need to log in to pass this quiz.
fa_IR: برای پاسخ به آزمون باید وارد شوید.

en: You need to pay to pass this quiz.
fa_IR: برای پاسخ به آزمون باید وارد شوید.

en: You passed the quiz!
fa_IR: شما در آزمون قبول شدید!

en: Your score is
fa_IR: امتیاز شما

en: Zapier Integration Settings
fa_IR: تنظیمات همگام‌سازی با Zapier

en: Zapier Webhook URL
fa_IR: نشانی وب‌هوک Zapier

en: avg
fa_IR: میانگین

en: example
fa_IR: مثال

en: explanation
fa_IR: شرح پرسش

en: here
fa_IR: اینجا

en: items
fa_IR: مورد

en: month
fa_IR: ۱ ماه

en: months
fa_IR: ۱ ماه

en: page
fa_IR: برگه

en: question is failed to import.
fa_IR: و افزودن پرسش‌ها به آن.

en: questions are failed to import.
fa_IR: نوع پیش‌فرض پرسش‌ها

en: second
fa_IR: ثانیه‌های زمان‌سنج

en: seconds
fa_IR: ثانیه‌های زمان‌سنج

en: votes
fa_IR: رای
