Plugins - Quiz Maker - Stable (latest release) - en to nl_NL translation catalogue (1574 entries)

en:  It will display the sum of all the maximum points of the user.
nl_NL:  De som van alle maximale punten van de gebruiker wordt getoond.

en: %s ASC %s
nl_NL: %s OPLOPEND %s

en: %s All %s
nl_NL: %s alle %s

en: %s Best %s
nl_NL: %s best %s

en: %s By %s
nl_NL: %s door %s

en: %s DESC %s
nl_NL: %s AFLOPEND %s

en: %s Display %s
nl_NL: %s weergave %s

en: %s Grid %s
nl_NL: %s raster %s

en: %s Layout %s
nl_NL: %s lay-out %s

en: %s List %s
nl_NL: %s lijst %s

en: %s Mode %s
nl_NL: %s modus %s

en: %s Nope! %s All your content and assigned settings of the plugin will remain unchanged even after switching to the Pro version. You don’t need to redo what you have already built with the free version. For the detailed instruction, please take a look at our %s upgrade guide. %s
nl_NL: %sNee!%s Al uw inhoud en toegewezen instellingen van de plugin blijven ongewijzigd, zelfs na het overschakelen naar de Pro versie. U hoeft niet opnieuw uit te voeren wat u al heeft gebouwd met de gratis versie. Voor gedetailleerde instructies kunt u onze %s upgradegids raadplegen. %s

en: %s Orderby %s
nl_NL: %s sorteren op %s

en: %s Random %s
nl_NL: %s willekeurig %s

en: %s Yes! %s To enable it, please go to the %s Email/Certificate %s tab of the given quiz. There you will find the %s Send certificate to user %s option. After enabling the option, you need to configure the settings of it such as %s Certificate pass score, Title %s and %s Body. %s Moreover, you can choose the orientation of the certificate, add a %s Background image %s (for instance the logo of your company) and select your preferred frame.
nl_NL: %s Ja! %s Om dit in te schakelen, ga naar de %s e-mail/certificaat%s tab van de gegeven quiz. Daar vindt u de optie %s certificaat verzenden naar gebruiker %s. Na het inschakelen van de optie, moet u de instellingen configureren zoals %s certificaat slaag score, titel %s en %s body. %s Bovendien kunt u de oriëntatie van het certificaat kiezen, een %s achtergrondafbeelding %s toevoegen (bijvoorbeeld het logo van uw bedrijf) en het gewenste kader selecteren.

en: %s You are in a right place! %s You just need to enable the %s Information Form %s from the %s User Data %s tab of the given quiz, create your preferred %s custom fields %s in the %s Custom Fields (PRO) %s page from the plugin left navbar, and come up with a clear picture of who your quiz participants are, where they live, what their lifestyle and personality are like, etc.
nl_NL: %s U bent op de juiste plaats! %s U moet enkel het %s informatieformulier %s inschakelen op de %s gebruikersgegevens %s tab van de gegeven quiz, de gewenste %s aangepaste velden %s creëren in de %s aangepaste velden (PRO) %s pagina van de plugin linker navigatiebalk, en een duidelijk beeld krijgen van wie uw quizdeelnemers zijn, waar ze wonen, wat hun levensstijl en persoonlijkheid is, enz.

en: %s You will! %s To enable it, please go to the %s Email/Certificate %s tab of the given quiz. There you will find the %s Send mail to admin %s option. After enabling the option, the admin (and/or your provided additional email(s)) will receive an email notification about results at each time.
nl_NL: %s Dat zult u! %s Om dit in te schakelen, ga naar de %s e-mail/certificaat %s tab van de gegeven quiz. Daar vindt u de optie %s Stuur mail naar beheerder %s. Na het inschakelen van deze optie, zal de beheerder (en/of uw extra e-mailadres(sen)) telkens een e-mail melding ontvangen over de resultaten.

en: %s category %s
nl_NL: %s categorie %s

en: %s days
nl_NL: %s dagen

en: %s default %s
nl_NL: %s standaard %s

en: %s hours
nl_NL: %s uren

en: %s minutes
nl_NL: %s minuten

en: %s random %s
nl_NL: %s willekeurig %s

en: %s seconds
nl_NL: %s seconden

en: %sThis message will appear after the timer ends. You can use:%s %%%%time%%%% %s %%%%quiz_name%%%% %s %%%%user_first_name%%%% %s %%%%user_last_name%%%% %s %%%%questions_count%%%% %s %%%%user_nickname%%%% %s %%%%user_display_name%%%% %s message variables to customize the text. %s
nl_NL: %sDit bericht verschijnt in uw quiz voordat deze timer stopt. U kunt het volgende gebruiken: %s %%%%time%%%% %s %%%%quiz_name%%%% %s %%%%user_first_name%%%% %s %%%%user_last_name%%%% %s %%%%questions_count%%%% %s %%%%user_nickname%%%% %s %%%%user_display_name%%%% %s berichtvariabelen om de tekst aan te passen. %s

en: %sThis message will appear in your quiz, before it starts. You can use:%s %%%%time%%%% %s %%%%quiz_name%%%% %s %%%%user_first_name%%%% %s %%%%user_last_name%%%% %s %%%%questions_count%%%% %s %%%%user_nickname%%%% %s %%%%user_display_name%%%% %s message variables to customize the text. %s
nl_NL: %sDit bericht verschijnt in uw quiz voordat deze begint. U kunt het volgende gebruiken: %s %%%%time%%%% %s %%%%quiz_name%%%% %s %%%%user_first_name%%%% %s %%%%user_last_name%%%% %s %%%%questions_count%%%% %s %%%%user_nickname%%%% %s %%%%user_display_name%%%% %s berichtvariabelen om de tekst aan te passen. %s

en: (filtered from %s total entries)
nl_NL: (gefilterd uit %s totaal items)

en: (skipped questions are included)
nl_NL: (overgeslagen vragen zijn inbegrepen)

en: -Select Quiz-
nl_NL: - Selecteer quiz -

en: : activate to sort column ascending
nl_NL: : activeren om kolom oplopend te sorteren

en: : activate to sort column descending
nl_NL: : activeren om kolom aflopend te sorteren

en: API Access Key
nl_NL: API toegangssleutel

en: API Access URL
nl_NL: API toegang URL

en: API Key
nl_NL: API-sleutel

en: Access only selected users
nl_NL: Toegang alleen geselecteerde gebruikers

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activate the quiz navigation box in the upper of the questions․ It helps to move back and forth between questions easily. After answering a question, its box becomes black and indicates that you have answered it already.Please note that it does not work with the Questions count per page and Display all questions on one page options.
nl_NL: Activeer het navigatie box van de quiz bovenaan de vragen․ Het helpt u om gemakkelijk heen en weer te gaan tussen de vragen. Na het beantwoorden van een vraag wordt de box zwart om aan te geven dat u de vraag al beantwoord heeft. Let op: het werkt niet met de opties aantal vragen per pagina en alle vragen op één pagina getoond.

en: Activated
nl_NL: Geactiveerd

en: ActiveCampaign Settings
nl_NL: ActiveCampaign instellingen

en: ActiveCampaign automation
nl_NL: ActiveCampaign automatisatie

en: ActiveCampaign list
nl_NL: ActiveCampaign lijst

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add '%s' phrase at the end of the url.%s Use %s line in your code, by replacing the 'if_false' with a value that will be returned in case something goes wrong.
nl_NL: Voeg '%s' toe aan het einde van de regel url. %sGebruik%s in uw code door de 'if_false' te vervangen door een waarde die wordt geretourneerd als er iets misgaat.

en: Add Gif
nl_NL: Gif toevoegen

en: Add Image
nl_NL: Afbeelding toevoegen

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add custom fields
nl_NL: Aangepaste velden toevoegen

en: Add extra information that can help users about the question.
nl_NL: Voeg extra informatie toe die gebruikers kan helpen bij de vraag.

en: Add image to the starting page of the quiz
nl_NL: Afbeelding toevoegen aan de quiz beginpagina

en: Add new category
nl_NL: Nieuwe categorie toevoegen

en: Add new question
nl_NL: Nieuwe vraag toevoegen

en: Add new quiz
nl_NL: Nieuwe quiz toevoegen

en: Add question
nl_NL: Vraag toevoegen

en: Additional emails
nl_NL: Extra e-mails

en: Admin
nl_NL: Beheerder

en: Admin Email
nl_NL: Beheerder e-mail

en: Admin Note
nl_NL: Beheerder notitie

en: Advanced Settings
nl_NL: Geavanceerde instellingen

en: Advanced settings
nl_NL: Geavanceerde instellingen

en: After Quiz
nl_NL: Na quiz

en: After enabling this option, IP address of the users will not be stored in database. Note: If this option is enabled, then the `Limits user by IP` option will not work.
nl_NL: Na het inschakelen van deze optie wordt het IP-adres van de gebruikers niet opgeslagen in de database. Opmerking: als deze optie is ingeschakeld, dan zal de `Limieten gebruiker op IP` optie niet werken.

en: After enabling this option, logged in  user’s name and email will be autofilled in Information Form.
nl_NL: Na het inschakelen van deze optie worden de naam en het e-mailadres van de aangemelde gebruiker automatisch ingevuld in het informatieformulier.

en: After enabling this option, only logged in users will be able to pass the quiz.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, kunnen alleen ingelogde gebruikers de quiz afleggen.

en: After enabling this option, the answers of the questions will be displayed in a list on the Front-end.
nl_NL: Nadat u deze optie heeft ingeschakeld, worden de antwoorden op de vragen getoond in een lijst op de front-end.

en: After enabling this option, the user whose chosen answer to the question is wrong will not see the right one.
nl_NL: Na het inschakelen van deze optie zal de gebruiker wiens gekozen antwoord op de vraag verkeerd is, niet het goede zien.

en: After enabling this option, users can navigate through answers by pressing  the Tab key(forward) or the Shift+Tab shortcut(back), tick an answer by pressing the Space key, and move forward to the next question using the Enter key.
nl_NL: Nadat deze optie is ingeschakeld, kunnen gebruikers door de antwoorden navigeren door op de tab toets (vooruit) of de shift+tab sneltoets (terug) te drukken, een antwoord aanvinken door op de spatietoets te drukken en met de enter toets naar de volgende vraag gaan.

en: After ticking this option the Users field will be activated. You will be able to choose whom you want to give the permission to export the Quiz in the PDF file format. The Export to PDF button will be displayed on the front-end.
nl_NL: Na het aanvinken van deze optie wordt het veld gebruikers geactiveerd. U kunt nu kiezen wie u toestemming wilt geven om de quiz te exporteren in PDF format. De knop Exporteren naar PDF wordt getoond op de front-end.

en: Align the text of your questions to the left, center, or right.
nl_NL: Lijn de tekst van uw vragen links, in het midden of rechts uit.

en: All
nl_NL: Alle

en: All Results Settings
nl_NL: Alle resultaten instellingen

en: All Reviews
nl_NL: Alle beoordelingen

en: All started, but not finished data of quizzes will be stored on the Not finished tab of the Results page.
nl_NL: Alle begonnen, maar niet voltooide gegevens van quizzen zullen opgeslagen worden op de tab niet voltooid van de resultaten pagina.

en: Allow answer border
nl_NL: Toestaan van antwoord rand

en: Allow answer container box shadow
nl_NL: Antwoord container box schaduw toestaan

en: Allow exporting quizzes
nl_NL: Quizzen exporteren toestaan

en: Allow implementing HTML coding in answer boxes while adding new question. This works only for Radio and Checkbox (Multiple) questions.
nl_NL: Toestaan om HTML code toe te passen in antwoord boxen bij het toevoegen van een nieuwe vraag. Dit werkt alleen voor radio en selectievak (Meerdere) vragen.

en: Allow only admins to see the Quiz Maker button within the WP Editor while adding/editing a new post/page.
nl_NL: Laat alleen beheerders de Quiz Maker knop zien in de WP editor tijdens het toevoegen/bewerken van een nieuw bericht/pagina.

en: Allow quiz container border
nl_NL: Quiz container rand toestaan

en: Allow quiz container box shadow
nl_NL: Quiz container box schaduw toestaan

en: Allow the quiz takers to enter full-screen mode by pressing the icon located in the top-right corner of the quiz container.
nl_NL: Geef de quiz nemers de mogelijkheid om naar volledig scherm te gaan door op het pictogram rechts bovenaan de quiz container te drukken.

en: Allow user to clear the selected answer. Button will not be displayed if Show correct answers option is enabled.
nl_NL: Hiermee kan de gebruiker het geselecteerde antwoord wissen. De knop wordt niet getoond als de optie juiste antwoorden tonen is ingeschakeld.

en: Allow user to finish the quiz early
nl_NL: Toestaan dat gebruikers de quiz eerder voltooien.

en: Allow users to choose more than one answer but not over the max value you provided. It will work with the Checkbox type.
nl_NL: Laat gebruikers meer dan één antwoord kiezen, maar niet meer dan de maximumwaarde die u heeft opgegeven. Dit werkt met het type selectievakje.

en: Allow your students to create personal dictionary, study and memorize the words.
nl_NL: Laat uw leerlingen een persoonlijk woordenboek maken, de woorden bestuderen en uit het hoofd leren.

en: Allow your users to create their own digital dictionaries and learn new words and terms as fastest as possible.
nl_NL: Laat uw gebruikers hun eigen digitale woordenboeken maken en zo snel mogelijk nieuwe woorden en termen leren.

en: Allowed tags list
nl_NL: Toegestane tags lijst

en: Amount
nl_NL: Hoeveelheid

en: Animation Top
nl_NL: Animatie bovenaan

en: Animation effect
nl_NL: Animatie effect

en: Animation effect of transition between questions.
nl_NL: Animatie effect van overgang tussen vragen

en: Anonymous
nl_NL: Anoniem

en: Anonymous feedback
nl_NL: Anonieme feedback

en: Answer
nl_NL: Antwoord

en: Answer Settings
nl_NL: Antwoord instellingen

en: Answer border
nl_NL: Antwoord rand

en: Answer box-shadow color
nl_NL: Antwoord box schaduw kleur

en: Answer default count
nl_NL: Antwoord standaard telling

en: Answer font size
nl_NL: Antwoord lettertype grootte

en: Answer gap
nl_NL: Antwoord ruimte

en: Answer image height
nl_NL: Antwoord afbeelding hoogte

en: Answer point
nl_NL: Antwoord punt

en: Answer text
nl_NL: Antwoordtekst

en: Answer view
nl_NL: Antwoorden weergave

en: Answers
nl_NL: Antwoorden

en: Answers Styles
nl_NL: Antwoorden stijlen

en: Answers box shadow
nl_NL: Antwoorden box schaduw

en: Answers count
nl_NL: Aantal antwoorden

en: Answers numbering
nl_NL: Antwoorden nummering

en: App Access Token
nl_NL: App toegang token

en: App Client ID
nl_NL: App client ID

en: App Client Secret
nl_NL: App client geheim

en: Are you sure you want to delete question ?
nl_NL: Weet u zeker dat u de vraag wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to go to the next question category page?
nl_NL: Weet u zeker dat u naar de volgende vraag categorie pagina wilt gaan?

en: Are you sure you want to go to the next question page?
nl_NL: Weet u zeker dat u naar de volgende vraag pagina wilt gaan?

en: Are you sure you want to go to the next quiz category page?
nl_NL: Weet u zeker dat u naar de volgende quiz categorie pagina wilt gaan?

en: Are you sure you want to go to the next quiz page?
nl_NL: Weet u zeker dat u naar de volgende quiz pagina wilt gaan?

en: Are you sure you want to go to the previous question category page?
nl_NL: Weet u zeker dat u naar de vorige vraag categorie pagina wilt gaan?

en: Are you sure you want to go to the previous question page?
nl_NL: Weet u zeker dat u naar de vorige vraag pagina wilt gaan?

en: Are you sure you want to go to the previous quiz category page?
nl_NL: Weet u zeker dat u naar de vorige quiz categorie pagina wilt gaan?

en: Are you sure you want to go to the previous quiz page?
nl_NL: Weet u zeker dat u naar de vorige quiz pagina wilt gaan?

en: Are you sure you want to redirect to another quiz? Note that the changes made in this quiz will not be saved.
nl_NL: Weet u zeker dat u naar een andere quiz wilt gaan? Merk op dat de wijzigingen die u in deze quiz maakt niet opgeslagen worden.

en: Articles
nl_NL: Artikelen

en: Assign message to each keyword
nl_NL: Bericht toewijzen aan elk keyword

en: Assign numbering to each answer in ascending sequential order. Choose your preferred type from the list.
nl_NL: Geef elk antwoord een nummering in oplopende volgorde. Kiest u gewenste type uit de lijst.

en: Assign numbering to each question in ascending sequential order. Choose your preferred type from the list.
nl_NL: Geef elke vraag een nummering in oplopende volgorde. Kies uw gewenste type uit de lijst.

en: Attempts count for each user role
nl_NL: Aantal pogingen voor elke gebruikersrol

en: Attempts count:
nl_NL: Aantal pogingen:

en: Attract your visitors and convert them into email subscribers and paying customers.
nl_NL: Trek uw bezoekers aan en converteer ze in e-mailabonnees en betalende klanten.

en: Australian dollar
nl_NL: Australische dollar

en: Authorize
nl_NL: Autoriseren

en: Autofill logged-in user data
nl_NL: Automatisch aangemelde gebruikersgegevens invullen

en: Average Rate
nl_NL: Gemiddelde score

en: Average score
nl_NL: Gemiddelde score

en: Average score by the question category
nl_NL: Gemiddelde score per vraagcategorie

en: Background color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Background color of the quiz box. You can also choose the opacity(alfa) level on the right side
nl_NL: Achtergrondkleur van de quiz box. U kunt ook het ondoorzichtigheidsniveau (alfa) aan de rechterkant kiezen.

en: Background image
nl_NL: Achtergrondafbeelding

en: Background image of the container. You can choose different images for different questions.
nl_NL: Achtergrondafbeelding van de container. U kunt verschillende afbeeldingen kiezen voor verschillende vragen.

en: Background image of the container. You can choose different images for each question from the Settings tab on the Edit question page. The background-size is set “Cover” by default for not scaling the image.
nl_NL: Achtergrondafbeelding van de container. U kunt voor elke vraag een andere afbeelding kiezen op de instellingen tab op de pagina vraag bewerken. De achtergrondgrootte is standaard ingesteld op "Omslagafbeelding" zodat de afbeelding niet wordt geschaald.

en: Background image position
nl_NL: Achtergrondafbeelding positie

en: Background music will play while passing the quiz. Upload your own audio file for the quiz.
nl_NL: Achtergrondmuziek zal spelen tijdens het afleggen van de quiz. Upload uw eigen audiobestand voor de quiz.

en: Before Quiz
nl_NL: Voor quiz

en: Behance profile or page link for showing after quiz finish.
nl_NL: Behance profiel of pagina link om te tonen na de quiz voltooiing.

en: Best Free Support
nl_NL: Beste gratis ondersteuning

en: Border color
nl_NL: Randkleur

en: Border radius
nl_NL: Rand radius

en: Border style
nl_NL: Rand stijl

en: Border width
nl_NL: Randbreedte

en: Bottom
nl_NL: Onderaan

en: Box shadow
nl_NL: Box schaduw

en: Box shadow color
nl_NL: Box schaduw kleur

en: British Pound Sterling
nl_NL: Engelse pond sterling

en: Build up various types of polls in a minute and get instant feedback on any topic or product.
nl_NL: Stel in een minuut verschillende soorten polls samen en krijg onmiddellijk feedback over een onderwerp of product.

en: Build your quiz in a few minutes
nl_NL: Maak uw quiz in enkele minuten

en: Button
nl_NL: Knop

en: Button Settings
nl_NL: Knop instellingen

en: Button border-radius
nl_NL: Knop rand radius

en: Button font-size
nl_NL: Knop lettertypegrootte

en: Button padding
nl_NL: Knop padding

en: Button size
nl_NL: Knopgrootte

en: Button text
nl_NL: Knoptekst

en: Button width
nl_NL: Knop breedte

en: Buttons Styles
nl_NL: Knoppen stijlen

en: Buttons position
nl_NL: Knoppen positie

en: Buttons text Color
nl_NL: Knop tekst kleur

en: Buttons texts
nl_NL: Knoppen teksten

en: Buttons will be replaced to icons.
nl_NL: Knoppen zullen vervangen worden door pictogrammen.

en: Buy Now
nl_NL: Nu kopen

en: By
nl_NL: Door

en: By Category
nl_NL: Op categorie

en: By activating the pro version, you will get all the features to strive your WordPress website’s quizzes to an advanced level.%sWith the WordPress Quiz plugin, it is easy to generate the quiz types like %sTrivia quiz, Assessment quiz, Personality test,  Multiple-choice quiz, Knowledge quiz, IQ test, Yes-or-no quiz, True-or-false quiz, This-or-that quiz(with images), Diagnostic quiz, Scored quiz, Buzzfeed quiz, Viral Quiz%s and etc.%sMotivate your visitors with Certificates and Advanced Leaderboards, prevent cheating during online exams with Timer-Based quizzes, earn money with Paid Quizzes.
nl_NL: Door de PRO versie te activeren, krijgt u alle functies om de quizzen van uw WordPress site naar een geavanceerd niveau te tillen. %sMet de WordPress Quiz plugin is het eenvoudig om quiz typen te genereren zoals %strivia quiz, assessment quiz, persoonlijkheid quiz, meerkeuze quiz, kennis quiz, IQ quiz, ja-of-nee quiz, juist/fout quiz, dit-of-dat quiz (met afbeeldingen), diagnostische quiz, gescoorde quiz, Buzzfeed quiz, virale quiz%s en enz. %sMotiveer uw bezoekers met certificaten en geavanceerde scoreborden, voorkom spieken tijdens online examens met quizzen op basis van timer, verdien geld met betaalde quizzen.

en: By correct answers count
nl_NL: Per correct aantal antwoorden

en: By correctness
nl_NL: Op correctheid

en: By disabling this option, the comment field will be hidden and you can only rate with stars. This option is enabled by default.
nl_NL: Als u deze optie uitschakelt, wordt het reactieveld verborgen en kunt u alleen waarderingen met sterren geven. Deze optie is standaard ingeschakeld.

en: By enabling this option, the backslashes will not be removed from your answers' content. It is recommended to have this option enabled, if you are using the MathJax-Latex plugin.
nl_NL: Door deze optie in te schakelen, worden de backslashes niet verwijderd uit de inhoud van uw antwoorden. Het is aanbevolen om deze optie in te schakelen als u de MathJax-Latex plugin gebruikt.

en: By enabling this option, the text written in the editor is displayed when the user writes a review for the quiz.
nl_NL: Door deze optie in te schakelen, wordt de tekst in de editor getoond wanneer de gebruiker een beoordeling voor de quiz schrijft.

en: By enabling this option, the users can zoom the question images and open them in the large size on the Front-end.
nl_NL: Door deze optie in te schakelen, kunnen gebruikers de vraag afbeeldingen inzoomen en in het groot openen op de front-end.

en: By enabling this option, you can display the user avatar on the Front-end. Note: The Name field (Information Form option) must be enabled so that this option can work for you. If the Name table column is disabled, but the User Avatar option is enabled, the avatar will not be displayed on the front end. The user avatar will be displayed next to the name of the user.
nl_NL: Door deze optie in te schakelen, kunt u de gebruikersavatar op de front-end tonen. Opmerking: het veld naam (optie Informatieformulier) moet zijn ingeschakeld, zodat deze optie voor u kan werken. Als de kolom naam tabel is uitgeschakeld, maar de optie gebruikersavatar is ingeschakeld, wordt de avatar niet getoond op de front-end. De gebruikersavatar wordt getoond naast de naam van de gebruiker.

en: By keywords
nl_NL: Per keywords

en: By keywords - If this option is enabled, you need to select the keywords, which you have already assigned to your answers and write a correspondent message and attach an image for each interval separately. It will be calculated based on the majority of the selected answers of the user.
nl_NL: Op keywords - Als deze optie is ingeschakeld, moet u de keywords selecteren die u al heeft toegewezen aan uw antwoorden en een overeenstemmend bericht schrijven en een afbeelding toevoegen voor elk interval afzonderlijk. Het wordt berekend op basis van de meerderheid van de geselecteerde antwoorden van de gebruiker.

en: By percentage
nl_NL: Per percentage

en: By percentage - If this option is enabled, you need to assign values to Min and Max fields by percentage and write a correspondent message and attach an image for each interval separately. You need to cover the 0-100 range with as many intervals as you want.
nl_NL: Op percentage - Als deze optie is ingeschakeld, moet u waarden toewijzen aan de velden min en max op percentage en een correspondent bericht schrijven en voor elk interval afzonderlijk een afbeelding bijvoegen. U moet het bereik van 0-100 met zoveel intervallen bestrijken als u wilt.

en: By points
nl_NL: Per punten

en: By points - If this option is enabled, you need to assign values to Min and Max fields by points and write a correspondent message and attach an image for each interval separately. There is no limitation to that.
nl_NL: Per punten - Als deze optie is ingeschakeld, moet u waarden toewijzen aan min en max velden per punt en een corresponderend bericht schrijven en een afbeelding bijvoegen voor elk interval afzonderlijk. Er is geen beperking.

en: By ticking this option, the users can choose to leave a rating anonymously.
nl_NL: Door deze optie aan te vinken kunnen de gebruikers ervoor kiezen om anoniem een beoordeling achter te laten.

en: By weight / points
nl_NL: Op gewicht/punten

en: Calculate the score
nl_NL: Bereken de score

en: Campaign Monitor Settings
nl_NL: Campaign Monitor instellingen

en: Campaign Monitor list
nl_NL: Campaign Monitor lijst

en: Can I know more about my respondents?
nl_NL: Kan ik meer weten over mijn respondenten?

en: Can I send certificates to those users who have passed the quiz? (PRO)
nl_NL: Kan ik certificaten sturen naar de gebruikers die geslaagd zijn voor de quiz? (PRO)

en: Can't load resource.
nl_NL: Kon hulpbron niet laden.

en: Canadian Dollar
nl_NL: Canadese dollar

en: Capitalize
nl_NL: Kapitaliseren

en: Capitalize – Transforms the first character of each word to uppercase
nl_NL: Hoofdletters - Zet het eerste teken van elk woord om in hoofdletters

en: Caption position of the image answer
nl_NL: Bijschrift positie van de afbeelding antwoord

en: Caption style of the image answer
nl_NL: Bijschrift stijl voor afbeelding antwoord

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Category of the quiz. For making a category please visit Quiz Categories page from left navbar
nl_NL: Categorie van de quiz. Om een categorie aan te maken, gaat u naar de pagina quizcategorieën in de linker navigatiebalk.

en: Category status
nl_NL: Categorie status

en: Center
nl_NL: Midden

en: Center Bottom
nl_NL: Midden onderaan

en: Center Center
nl_NL: Midden midden

en: Center Top
nl_NL: Midden bovenaan

en: Certificate body
nl_NL: Certificaat body

en: Certificate pass score
nl_NL: Certificaat slaagscore

en: Certificate title
nl_NL: Certificaat titel

en: Change current quiz creation date
nl_NL: Wijzig de aanmaakdatum van de huidige quiz

en: Change the author of the current quiz
nl_NL: Verander de auteur van de huidige quiz

en: Change the quiz creation date to your preferred date.
nl_NL: Verander de aanmaakdatum van de quiz in de datum die u verkiest.

en: Changes saved.
nl_NL: Wijzigingen opgeslagen.

en: Characters
nl_NL: Karakters

en: Check button
nl_NL: Controle knop

en: Checkbox
nl_NL: Selectievak

en: Checkbox( Multiple )
nl_NL: Selectievak (meerdere)

en: Chinese Yuan
nl_NL: Chinese yuan

en: Choose either the default symbol or your preferred text for the hint button. In order to make this option work, you need to add the corresponding texts from the Edit page of the particular question.
nl_NL: Kies het standaardsymbool of de gewenste tekst voor de hint knop. Om deze optie te laten werken, moet u de overeenkomstige teksten toevoegen op de pagina Bewerken van de specifieke vraag.

en: Choose the Font Size for the Message displayed for the note text( only for <p> tag ).
nl_NL: Kies de lettertypegrootte voor het bericht dat wordt getoond voor de notitietekst (alleen voor <p> tag).

en: Choose the Font Size for the Message displayed for the right answer( only for <p> tag ).
nl_NL: Kies de lettertypegrootte voor het bericht dat wordt getoond voor het juiste antwoord (alleen voor <p> tag).

en: Choose the Font Size for the Message displayed for the wrong answer( only for <p> tag ).
nl_NL: Kies de lettertypegrootte voor het bericht dat wordt getoond voor de fout antwoord (alleen voor <p> tag).

en: Choose the Font Size for the question explanation text( only for <p> tag ).
nl_NL: Kies de lettertypegrootte voor de tekst van de vraag uitleg (alleen voor <p> tag).

en: Choose the design of the layout as grid․
nl_NL: Kies het ontwerp van de lay-out als raster․

en: Choose the design of the layout as list․
nl_NL: Kies het ontwerp van de lay-out als lijst․

en: Choose the design of the layout. Example:layout=grid.
nl_NL: Kies het ontwerp van de lay-out. Voorbeeld: layout=grid.

en: Choose the design of the loader on the finish page after submitting. It will inherit the Quiz Text color from the Styles tab.
nl_NL: Kies het ontwerp van de lader op de voltooien pagina na het verzenden. Deze erft de kleur van de quiz tekst van de stijlen tab.

en: Choose the method of displaying. Example: display="random" count="5".
nl_NL: Kies de weergavemethode. Voorbeeld: display="random" count="5".

en: Choose the method of filtering. Example: by="category".
nl_NL: Kies de filtermethode. Voorbeeld: by="categorie".

en: Choose the method of filtering. Example: by="quiz"
nl_NL: Kies de methode van filteren. Voorbeeld: door middel by="quiz"

en: Choose the position of captions in the image answers.
nl_NL: Kies de positie van onderschriften in de afbeeldingsantwoorden.

en: Choose the preferred view type of captions in the image answers.
nl_NL: Kies het gewenste weergavetype van onderschriften in de afbeeldingsantwoorden.

en: Choose the right timezone based on the coordinates of your quiz takers.
nl_NL: Kies de juiste tijdzone op basis van de coördinaten van uw quizdeelnemers.

en: Choose the type of question.
nl_NL: Het type van vraag kiezen.

en: Choose the way of ordering the questions. Example: orderby="ASC".
nl_NL: Kies de manier waarop u de vragen wilt ordenen. Voorbeeld: orderby = "ASC".

en: Choose the way to sum the points. Example: mode="all".
nl_NL: Kies de manier om de punten bij elkaar op te tellen. Voorbeeld: mode="all".

en: Choose what Quiz information you want to be displayed. Tick on the needed options for making them visible in the detailed result. Note that the information will be available in the exported version. So, even if the option is hided, it will be displayed in the exported PDF and XLSX files.
nl_NL: Kies welke quiz informatie u wilt tonen. Vink de gewenste opties aan om ze zichtbaar te maken in het gedetailleerde resultaat. Merk op dat de informatie beschikbaar zal zijn in de geëxporteerde versie. Dus zelfs als de optie verborgen is, wordt deze getoond in de geëxporteerde PDF en XLSX bestanden.

en: Choose what user information you want to be displayed. Tick on the needed options for making them visible in the detailed result. Note that the information will be available in the exported version. So, even if the option is hided, it will be displayed in the exported PDF and XLSX files.
nl_NL: Kies welke gebruiker informatie u wilt tonen. Vink de gewenste opties aan om ze zichtbaar te maken in het gedetailleerde resultaat. Merk op dat de informatie beschikbaar zal zijn in de geëxporteerde versie. Dus zelfs als de optie verborgen is, wordt deze getoond in de geëxporteerde PDF en XLSX bestanden.

en: Choose whether the question category is active or not. If you choose Unpublished option, the question category won’t be shown anywhere on your website
nl_NL: Kies of de vraagcategorie actief is of niet. Als u de optie niet gepubliceerd kiest, wordt de vraagcategorie nergens op uw site getoond

en: Choose whether the question is active or not. If you choose Unpublished option, the question won’t be shown anywhere on your website.
nl_NL: Kies of de vraag actief is of niet. Als u de optie niet-gepubliceerd kiest, wordt de vraag nergens op uw site getoond.

en: Choose whether the quiz category is active or not. If you choose Unpublished option, the quiz category won’t be shown anywhere on your website.
nl_NL: Kies of de quiz categorie actief is of niet. Als u de optie niet gepubliceerd kiest, wordt de quiz categorie nergens op uw site getoond.

en: Choose whether the quiz is active or not.If you choose Unpublished option, the quiz won’t be shown anywhere in your website (You don’t need to remove shortcodes).
nl_NL: Gepubliceerd OF niet gepubliceerd. Kies of de quiz actief is of niet. Als u de optie niet gepubliceerd kiest, zal de quiz nergens op uw site getoond worden (u hoeft de shortcodes niet te verwijderen).

en: Choose your preferred method of calculation.
nl_NL: Kies de berekeningsmethode van uw voorkeur.

en: Choose your preferred type of limitation.
nl_NL: Kies het type beperking van uw voorkeur.

en: Classic Dark
nl_NL: Klassiek donker

en: Classic Light
nl_NL: Klassiek licht

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Clear button
nl_NL: Wissen knop

en: Clear color
nl_NL: Kleur wissen

en: Clear filters
nl_NL: Filters leegmaken

en: Click For Admin Note
nl_NL: Klik hier voor de beheerder notitie

en: Click for copy.
nl_NL: Klik om te kopiëren.

en: Clipboard
nl_NL: Klembord

en: Code include
nl_NL: Code inclusief

en: Collect anonymous responses no matter the quiz taker is a logged-in user or guest.
nl_NL: Verzamel anonieme reacties, ongeacht of de quiz nemer een ingelogde gebruiker of gast is.

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Color 1
nl_NL: Kleur 1

en: Color 1 of the quiz background gradient
nl_NL: Kleur 1 van de quiz achtergrond gradiënt

en: Color 2
nl_NL: Kleur 2

en: Color 2 of the quiz background gradient
nl_NL: Kleur 2 van de quiz achtergrond gradiënt

en: Color gradient of the quiz background
nl_NL: Kleur gradiënt van de quiz achtergrond

en: Color value
nl_NL: Kleurwaarde

en: Colors of the quiz main attributes(buttons, hover effect, progress bar, etc.)
nl_NL: Kleuren van de hoofdattributen van de quiz (knoppen, hoveren effect, voortgangsbalk, enz.).

en: Comment and rate the quiz with up to 5 stars at the end of the quiz.
nl_NL: Geef reactie en beoordeel de quiz met maximaal 5 sterren aan het einde van de quiz.

en: Conditional Results Addon
nl_NL: Voorwaardelijke resultaten

en: Congrats! You have already created your first quiz.
nl_NL: Gefeliciteerd! U heeft uw eerste quiz al gemaakt.

en: Congratulations!
nl_NL: Gefeliciteerd!

en: Connect
nl_NL: Verbinden

en: Contain
nl_NL: Bevat

en: Control the access of the plugin from the dashboard and manage the capabilities of those user roles.
nl_NL: Regel de toegang tot de plugin vanaf het dashboard en beheer de rechten van die gebruikersrollen.

en: ConvertKit List
nl_NL: ConvertKit lijst

en: ConvertKit Settings
nl_NL: ConvertKit instellingen

en: Copied!
nl_NL: Gekopieerd!

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy and Paste the link of the page where your quiz is displayed. This option is for easily detecting where your quiz is displayed.
nl_NL: Kopieer en plak de link van de pagina waar uw quiz getoond wordt. Met deze optie kunt u gemakkelijk zien waar uw quiz getoond wordt.

en: Copy the %s shortcode %s of the quiz and paste it into any post․
nl_NL: Kopieer de %s shortcode %s van de quiz en plak het in een bericht․

en: Copy the following shortcode and paste into any post.  Insert the IDs of the Quizzes to receive the sum of the quiz points.
nl_NL: Kopieer de volgende shortcode en plak hem in een bericht. Voeg de ID's van de quizzen in om de som van de quiz punten te ontvangen.

en: Copy the following shortcode and paste it in posts. Insert the Quiz ID to receive the number of participants of the quiz.
nl_NL: Kopieer de volgende shortcode en plak hem in berichten. Voeg de quiz ID in om het aantal deelnemers van de quiz te ontvangen.

en: Copy the following shortcode and paste it into posts. Insert the Quiz ID to receive the number of failed users of the quiz. The pass score has to be determined in the Quiz Settings.
nl_NL: Kopieer de volgende shortcode en plak hem in berichten. Voeg de quiz ID in om het aantal gefaalde gebruikers van de quiz te ontvangen. De slagingsscore moet bepaald worden in de quiz instellingen.

en: Copy the following shortcode and paste it into posts. Insert the Quiz ID to receive the number of passed users of the quiz. The pass score has to be determined in the Quiz Settings.
nl_NL: Kopieer de volgende shortcode en plak hem in berichten. Voeg de quiz ID in om het aantal geslaagde gebruikers van de quiz te ontvangen. De slagingsscore moet bepaald worden in de quiz instellingen.

en: Copy the following shortcode, configure it based on your preferences and paste it into the post.
nl_NL: Kopieer de volgende shortcode, configureer hem op basis van uw voorkeuren en plak hem in het bericht.

en: Copy the following shortcode, configure it based on your preferences and paste it into the post/page. Put the ID of your preferred category,  choose the method of displaying (all/random) and specify the count of quizzes.
nl_NL: Kopieer de volgende shortcode, configureer hem op basis van uw voorkeuren en plak hem in het bericht/de pagina. Zet het ID van uw gewenste categorie, kies de weergavemethode (alles/willekeurig) en geef het aantal quizzen op.

en: Copy the given shortcode and paste it in posts. Insert the Quiz ID  to see the average score of participants of that quiz.
nl_NL: Kopieer de gegeven shortcode en plak hem in berichten. Voeg de quiz ID in om de gemiddelde score van de deelnemers van die quiz te zien.

en: Copy the iframe and embed it on another/your website. Paste the iframe like HTML on your desired WP Editor. By this, the quiz will be opened on that particular page.
nl_NL: Kopieer het iframe en embed het op een andere/uw site. Plak het iframe als HTML in uw gewenste WP editor. Hierdoor zal de quiz geopend worden op die specifieke pagina.

en: Correct answer
nl_NL: Juist antwoord

en: Correct answers count
nl_NL: Correct antwoorden aantal

en: Count
nl_NL: Tellen

en: Cover
nl_NL: Omslagafbeelding

en: Create Scored Quiz via WordPress Plugin
nl_NL: Maak een quiz met punten via de WordPress plugin

en: Create amazing online polls for your WordPress website super easily.
nl_NL: Maak super eenvoudig online polls voor uw WordPress site.

en: Create engaging quizzes, tests, and exams within a few minutes with the help of the WordPress Quiz Maker plugin. The Quiz Maker has a user-friendly interface and responsive design.%s With this plugin, you are free to add as many questions as needed with the following question types: %sRadio, Checkbox, Dropdown, Text, Short Text, Number, Date.%s In order, to activate Integrations, send Certificates via Email, or create Intervals for your quiz results you will need to download and install the Pro Versions of the WordPress Quiz plugin.
nl_NL: Maak boeiende quizzen, testen en examens binnen een paar minuten met behulp van de WordPress Quiz Maker plugin. De Quiz Maker heeft een gebruiksvriendelijke interface en een responsive ontwerp.%s Met deze plugin bent u vrij om zoveel vragen toe te voegen als u nodig heeft met de volgende vraagtypes: %sradio, selectievakje, dropdown, tekst, korte tekst, getal, datum.%s Om integraties te activeren, certificaten via e-mail te versturen of intervallen te creëren voor uw quiz resultaten moet u de Pro versies van de WordPress Quiz plugin downloaden en installeren.

en: Create question
nl_NL: Maak vraag

en: Create quiz with Quiz Maker plugin in One Minute
nl_NL: Maak een quiz met Quiz Maker plugin in één minuut

en: Create unlimited galleries and include unlimited images in those galleries.
nl_NL: Maak onbeperkte galerijen en neem onbeperkte afbeeldingen op in die galerijen.

en: Created
nl_NL: Gemaakt

en: Created by
nl_NL: Aangemaakt door

en: Created on
nl_NL: Aangemaakt op

en: Creating a Scored Quiz in WordPress | Quiz Plugin 2022
nl_NL: Een gescoorde quiz maken in WordPress | Quiz plugin 2022

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Current Date
nl_NL: Huidige datum

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Custom Gif width in pixels. It accepts only numeric values.
nl_NL: Aangepaste gif breedte in pixels. Alleen numerieke waarden worden geaccepteerd.

en: Custom class for quiz container
nl_NL: Aangepaste klasse voor quiz container

en: Custom login form link
nl_NL: Aangepaste login formulier link

en: Custom text
nl_NL: Aangepaste tekst

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Data form for the user personal information. You can choose when the Information Form will be shown for completion.
nl_NL: Gegevensformulier voor de persoonsgegevens van de gebruiker. U kunt kiezen wanneer het informatieformulier moet worden ingevuld.

en: Date
nl_NL: Datum

en: Day
nl_NL: Dag

en: Decide how to display the score. For instance, if you choose the correct answer count, the score will be shown in this format: 8/10.
nl_NL: Bepaal hoe u de score wil tonen. Bijvoorbeeld, als u kiest voor het tellen van het aantal juiste antwoorden, wordt de score weergegeven in dit format: 8/10.

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default parameters for Quiz
nl_NL: Standaardparameters voor quiz

en: Define the font size for desktop devices.
nl_NL: Definieer de lettertypegrootte voor desktop apparaten.

en: Define the font size for mobile devices.
nl_NL: Definieer de lettertypegrootte voor mobiele apparaten.

en: Define the scroll offset of the quiz container after the animation starts. It works when the quiz container is visible on the screen partly and the user starts the quiz and moves from one question to another.
nl_NL: Definieer de scroll-offset van de quizcontainer nadat de animatie start. Dit werkt wanneer de container van de quiz gedeeltelijk zichtbaar is op het scherm en de gebruiker de quiz start en van de ene vraag naar de andere gaat.

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete only review
nl_NL: Alleen beoordeling verwijderen

en: Delete results older then 'X' the month
nl_NL: Verwijder resultaten ouder dan 'X' de maand

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description of the Information Form which will be shown at the top of the Form Fields.
nl_NL: Beschrijving van het informatieformulier die bovenaan de formuliervelden wordt getoond.

en: Design of the progress bar which will appear on the finish page only. It will show the user’s score.
nl_NL: Ontwerp van de voortgangsbalk die alleen op de voltooien pagina wordt getoond. Deze toont de score van de gebruiker.

en: Designed to show the most popular quiz that is passed most commonly by users.
nl_NL: Ontworpen om de populairste quiz te tonen die het vaakst door gebruikers wordt gehaald.

en: Detailed Report Options
nl_NL: Gedetailleerde rapportopties

en: Detailed report
nl_NL: Gedetailleerd rapport

en: Detailed result of answered questions of the user displayed as a column chart. Note: This message variable will not work in the email fields.
nl_NL: Gedetailleerd resultaat van beantwoorde vragen van de gebruiker getoond als een kolomgrafiek. Opmerking: deze bericht variabele werkt niet in de e-mailvelden.

en: Determine the length of the questions to be shown in the Questions List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,  you will see the first 10 words of each question in the Questions page of your dashboard).
nl_NL: Bepaal de lengte van de vragen die getoond moeten worden in de vragenlijst tabel door het gewenste aantal woorden in te voeren in het volgende veld. (Bijvoorbeeld: als u 10 invult, ziet u de eerste 10 woorden van elke vraag op de pagina vragen van uw dashboard.

en: Determine the length of the quizzes to be shown in the Quizzes List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,  you will see the first 10 words of each quiz in the Quizzes page of your dashboard).
nl_NL: Bepaal de lengte van de quizzen die getoond moeten worden in de lijst met quizzen door het gewenste aantal woorden in te vullen in het volgende veld. (Bijvoorbeeld: als u 10 woorden invult, dan ziet u de eerste 10 woorden van elke quiz op de quizzen pagina van uw dashboard.

en: Determine the length of the results to be shown in the Question categories List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,  you will see the first 10 words of each result in the Results page of your dashboard).
nl_NL: Bepaal de lengte van de resultaten die worden getoond in de vraag categorieën lijst tabel door het gewenste aantal woorden in het volgende veld te zetten. (Bijvoorbeeld: als u 10 invult, ziet u de eerste 10 woorden van elk resultaat op de pagina vraagcategorieën van uw dashboard.

en: Determine the length of the results to be shown in the Quiz categories List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,  you will see the first 10 words of each result in the Quiz categories page of your dashboard).
nl_NL: Bepaal de lengte van de resultaten die worden getoond in de quiz categorieën lijst tabel door het gewenste aantal woorden in het volgende veld te zetten. (Bijvoorbeeld: als u 10 invult, ziet u de eerste 10 woorden van elk resultaat op de pagina vraagcategorieën van uw dashboard.

en: Determine the length of the results to be shown in the Results List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,  you will see the first 10 words of each result in the Results page of your dashboard).
nl_NL: Bepaal de lengte van de resultaten die worden getoond in de resultaten lijst tabel door het gewenste aantal woorden in te vullen in het volgende veld. (Bijvoorbeeld: als u 10 invult, ziet u de eerste 10 woorden van elk resultaat op de pagina resultaten van uw dashboard.

en: Determine the length of the results to be shown in the Reviews List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,  you will see the first 10 words of each result in the Reviews page of your dashboard).
nl_NL: Bepaal de lengte van de resultaten die worden getoond in de beoordelingen lijst tabel door het gewenste aantal woorden in te voeren in het volgende veld. (Bijvoorbeeld: als u 10 invult, ziet u de eerste 10 woorden van elk resultaat op de pagina beoordelingen van uw dashboard.

en: Diagonal left to right
nl_NL: Diagonaal links naar rechts

en: Diagonal right to left
nl_NL: Diagonaal rechts naar links

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Disable Quiz maker menu item notification
nl_NL: Quiz Maker menu-item melding uitschakelen

en: Disable Results menu item notification
nl_NL: Resultaten menu-item melding uitschakelen

en: Disable answer hover
nl_NL: Antwoord hoveren uitschakelen

en: Disable copy functionality in quiz page(CTRL+C) and Right-click
nl_NL: Kopieerfunctie uitschakelen in quizpagina (CTRL+C) en rechtsklik

en: Disable data storing in database
nl_NL: Gegevensopslag in database uitschakelen

en: Disable data storing in the database, and results will not be displayed on the 'Results' page. (not recommended)
nl_NL: Schakel het opslaan van gegevens in de database uit en de resultaten worden niet tonen op de pagina 'Resultaten' (niet aanbevolen).

en: Disable input focusing
nl_NL: Invoerfocus uitschakelen

en: Disable strip slashes for answers
nl_NL: Schakel het verwijderen van slashes uit voor antwoorden

en: Disable the hover effect for the answers.
nl_NL: Schakel het hoveren effect voor de antwoorden uit.

en: Disable the right click, copy paste, content selection and copy shortcut keys on your website.
nl_NL: Schakel de sneltoetsen voor rechtsklikken, kopiëren-plakken, inhoudselectie en kopiëren op uw site uit.

en: Disable this feature, if you want to make it possible not to send emails to the registered Mail of the site Admin, but only to additional emails.
nl_NL: Schakel deze functie uit als u het mogelijk wil maken om e-mails niet naar de geregistreerde mail van de sitebeheerder te sturen, maar alleen naar extra e-mails.

en: Disable to show the user score with percentage on the finish page. If you want to show points or correct answers count, you need to tick this option and use Variables (General Settings) in the “Text for showing after quiz completion” option.
nl_NL: Uitschakelen om de gebruikersscore met percentage te tonen op de eindpagina. Als u punten of het aantal juiste antwoorden wil tonen, dan moet u deze optie aanvinken en variabelen (algemene instellingen) gebruiken in de optie "Tekst om te tonen na het voltooien van de quiz".

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Display Facebook social button so that the users can share the page on which your quiz is posted.
nl_NL: Laat een sociale Facebook knop zien, zodat gebruikers de pagina waarop uw quiz staat kunnen delen.

en: Display LinkedIn social button so that the users can share the page on which your quiz is posted.
nl_NL: Laat een sociale LinkedIn knop zien, zodat gebruikers de pagina waarop uw quiz staat kunnen delen.

en: Display Quiz Bank(questions)
nl_NL: Weergave quiz bank (vragen)

en: Display VKontakte social button so that the users can share the page on which your quiz is posted.
nl_NL: Laat een sociale VKontakte knop zien, zodat gebruikers de pagina waarop uw quiz staat kunnen delen.

en: Display X social button so that the users can share the page on which your quiz is posted.
nl_NL: Laat een sociale Twitter knop zien, zodat gebruikers de pagina waarop uw quiz staat kunnen delen.

en: Display all questions on one page
nl_NL: Toon alle vragen op één pagina

en: Display all reviews button
nl_NL: Alle beoordelingen knop tonen

en: Display duration of right/wrong answers (in seconds)
nl_NL: Duur van juiste/foute antwoorden tonen (in seconden)

en: Display duration of right/wrong answers (in seconds) after answering the question.
nl_NL: Duur van juiste/foute antwoorden (in seconden) tonen na het beantwoorden van de vraag.

en: Display form fields with labels
nl_NL: Toon formulier velden met labels

en: Display messages before the buttons
nl_NL: Berichten voor de knoppen tonen

en: Display score
nl_NL: Weergave score

en: Display social buttons for sharing quiz page URL. LinkedIn, Facebook, X.
nl_NL: Toon sociale knoppen om de URL van de quiz pagina te delen. LinkedIn, Facebook, Twitter, VKontakte

en: Display social media links at the end of the quiz to allow users to visit your pages in the Social media.
nl_NL: Toon links naar sociale media aan het einde van de quiz zodat gebruikers uw pagina's in de sociale media kunnen bezoeken.

en: Display the flashcard questions in random order.
nl_NL: Toon de flashcard vragen in willekeurige volgorde.

en: Display the sum of the quiz points
nl_NL: Toon de som van de quiz punten

en: Do not store IP addresses
nl_NL: IP-adressen niet opslaan

en: Do you want to finish the quiz? Are you sure?
nl_NL: Wilt u de quiz voltooien? Weet u het zeker?

en: Do you wonder how to create a Math Quiz with hard mathematical equations in WordPress? It is easier than you think. The Quiz Maker plugin itself does not have the functionality for adding math equations into questions. For adding %s math equations %s into the %s Quiz Maker plugin %s you can make use of several math equation plugins such as %s MathJax - LaTex plugin. %s For adding the math equations just install and activate the mentioned plugin. It is one of the easiest math plugins. With the help of it, you can add as many equations as you need, even if they include several symbols. In this %s demo, %s you can see a step-by-step tutorial on how to use MathJax. You have to be careful to use less-than signs, ampersands, and other HTML special characters within your math equations. %s For example, to add a squared symbol, you need to write down the following sign ^2. (do not forget to insert $ character to mark the beginning and ending).
nl_NL: Vraagt u zich af hoe u een wiskundequiz met harde wiskundige vergelijkingen in WordPress kunt maken? Het is gemakkelijker dan u denkt. De Quiz Maker plugin zelf heeft niet de functionaliteit voor het toevoegen van wiskundige vergelijkingen aan vragen. Voor het toevoegen van %s wiskundige vergelijkingen %s aan de %s Quiz Maker plugin %s kunt u gebruik maken van verschillende plugins voor wiskundige vergelijkingen, zoals de %s MathJax - LaTex plugin. %s Voor het toevoegen van de wiskundige vergelijkingen hoef u alleen maar de genoemde plugin te installeren en te activeren. Het is een van de gemakkelijkste wiskunde plugins. Met behulp hiervan kunt u zoveel vergelijkingen toevoegen als u nodig heeft, zelfs als ze meerdere symbolen bevatten. In deze %s demo, %s kunt u een stapsgewijze tutorial zien over het gebruik van MathJax. U moet voorzichtig zijn met het gebruik van minder-dan-tekens, ampersands en andere speciale HTML tekens in uw wiskundige vergelijkingen. %s Om bijvoorbeeld een vierkant symbool toe te voegen, moet u het volgende teken ^2 opschrijven. (vergeet niet het $ teken in te voegen om het begin en einde te markeren).

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Done
nl_NL: Gedaan

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceren

en: Duration
nl_NL: Looptijd

en: During the quiz
nl_NL: Tijdens de quiz

en: E-Mail, Certificate
nl_NL: E-mail, certificaat

en: E-mail and Certificate settings
nl_NL: E-mail en certificaat instellingen

en: Easy Digital Downloads Addon
nl_NL: Easy Digital Downloads

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Image
nl_NL: Afbeelding bewerken

en: Edit category
nl_NL: Categorie bewerken

en: Edit question
nl_NL: Vraag bewerken

en: Edit quiz
nl_NL: Quiz bewerken

en: Elegant Dark
nl_NL: Elegant donker

en: Elegant Light
nl_NL: Elegant licht

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email configuration
nl_NL: E-mail configuratie

en: Email field is empty
nl_NL: E-mailveld is leeg

en: Embed code
nl_NL: Insluitcode

en: Empty Answer
nl_NL: Leeg antwoord

en: Enable ActiveCampaign
nl_NL: ActiveCampaign inschakelen

en: Enable Background music
nl_NL: Achtergrond muziek inschakelen

en: Enable Campaign Monitor
nl_NL: Campaign Monitor inschakelen

en: Enable Comment Field
nl_NL: Reactieveld inschakelen

en: Enable ConvertKit
nl_NL: ConvertKit inschakelen

en: Enable Exit button
nl_NL: Verlaten knop inschakelen

en: Enable GetResponse
nl_NL: GetResponse inschakelen

en: Enable Google integration
nl_NL: Google integratie inschakelen

en: Enable Hide question text for new question
nl_NL: Vraag tekst voor nieuwe vraag verbergen inschakelen

en: Enable Keyboard Navigation
nl_NL: Toetsenbord navigatie inschakelen

en: Enable Login Form Custom Redirection
nl_NL: Login formulier aangepaste omleiding inschakelen

en: Enable Mad Mimi
nl_NL: Mad Mini inschakelen

en: Enable MailChimp
nl_NL: MailChimp inschakelen

en: Enable No influence to score for new question
nl_NL: Geen invloed op de score voor nieuwe vraag inschakelen

en: Enable PayPal
nl_NL: PayPal inschakelen

en: Enable Right to Left direction for the text. This option is intended for the Arabic language.
nl_NL: Rechts naar links richting voor de tekst inschakelen. Deze optie is bedoeld voor de Arabische taal.

en: Enable Slack integration
nl_NL: Slack integratie inschakelen

en: Enable Social Media links
nl_NL: Sociale media links inschakelen

en: Enable Start button loader
nl_NL: Start knop loader inschakelen

en: Enable Stripe
nl_NL: Stripe inschakelen

en: Enable Timer
nl_NL: Timer inschakelen

en: Enable User Avatar
nl_NL: Gebruiker avatar inschakelen

en: Enable Zapier Integration
nl_NL: Zapier integratie inschakelen

en: Enable animation
nl_NL: Animatie inschakelen

en: Enable animation of the scroll offset of the quiz container. It works when the quiz container is visible on the screen partly and the user starts the quiz and moves from one question to another.
nl_NL: Animatie van de scroll offset van de quiz container inschakelen. Dit werkt wanneer de quiz container gedeeltelijk zichtbaar is op het scherm en de gebruiker de quiz start en van de ene vraag naar de andere gaat.

en: Enable answers allow HTML for new question
nl_NL: HTML toestaan in antwoorden voor nieuwe vragen inschakelen

en: Enable audio autoplay
nl_NL: Audio automatisch afspelen inschakelen

en: Enable autostart
nl_NL: Autostart inschakelen

en: Enable case sensitive text
nl_NL: Hoofdletter gevoelige tekst inschakelen

en: Enable case sensitive text for a new question
nl_NL: Schakel hoofdlettergevoelige tekst in voor een nieuwe vraag

en: Enable clear answer button
nl_NL: Wis antwoord knop inschakelen

en: Enable confirm box for the Finish button
nl_NL: Bevestiging box voor de knop voltooien inschakelen

en: Enable confirmation box for leaving the page
nl_NL: Bevestiging box inschakelen voor het verlaten van de pagina

en: Enable confirmation box for the See Result button
nl_NL: Bevestiging box inschakelen voor de knop zie resultaat

en: Enable copy protection
nl_NL: Kopieer bescherming inschakelen

en: Enable coupon receiving after finishing the quiz. For showing the coupons, you have to use the %%quiz_coupon%% message variable from General Settings>Message variables.
nl_NL: Schakel het ontvangen van waardebonnen in na het voltooien van de quiz. Om de waardebonnen te tonen, moet u de %%quiz_coupon%% berichtvariabele gebruiken in Algemene instellingen > Berichtvariabelen.

en: Enable custom texts for buttons
nl_NL: Aangepaste teksten voor knoppen inschakelen

en: Enable double opt-in
nl_NL: Dubbele opt-in inschakelen

en: Enable finish button
nl_NL: Voltooien knop inschakelen

en: Enable full-screen mode
nl_NL: Volledige scherm modus inschakelen

en: Enable lazy loading attribute for images
nl_NL: Lazy-loading attribuut voor afbeeldingen inschakelen

en: Enable live progress bar
nl_NL: Live vooruitgangsbalk inschakelen

en: Enable maximum selection number
nl_NL: Maximale selectie nummer inschakelen

en: Enable minimum selection number
nl_NL: Minimale selectie nummer inschakelen

en: Enable navigation bar
nl_NL: Navigatiebalk inschakelen

en: Enable next button
nl_NL: Volgende knop inschakelen

en: Enable pagination
nl_NL: Paginering inschakelen

en: Enable percent view
nl_NL: Percentage weergave inschakelen

en: Enable previous button
nl_NL: Vorige knop inschakelen

en: Enable progress bar
nl_NL: Voortgangsbalk inschakelen

en: Enable question answers
nl_NL: Vraag antwoorden inschakelen

en: Enable question bank
nl_NL: Vragenbank inschakelen

en: Enable question bookmarking for the navigation bar.
nl_NL: Bladwijzers voor vragen inschakelen voor de navigatiebalk.

en: Enable question reporting
nl_NL: Vraag rapportering inschakelen

en: Enable questions numbering by category
nl_NL: Vragen nummering per categorie inschakelen

en: Enable quiz assessment
nl_NL: Quiz beoordeling inschakelen

en: Enable quiz coupons
nl_NL: Quiz waardebon inschakelen

en: Enable randomize answers
nl_NL: Antwoorden in willekeurige volgorde inschakelen

en: Enable randomize questions
nl_NL: Vragen in willekeurige volgorde inschakelen

en: Enable reCAPTCHA
nl_NL: reCAPTCHA inschakelen

en: Enable restart button
nl_NL: Herstart knop inschakelen

en: Enable sounds for right/wrong answers
nl_NL: Geluiden voor juiste/foute antwoorden inschakelen

en: Enable text to speech
nl_NL: Tekst naar spraak inschakelen

en: Enable the Show/Hide toggle
nl_NL: De tonen/verbergen toggle inschakelen

en: Enable the option if you want to show the Information Form to logged-in users as well. If the option is disabled, then logged-in users will not see the Information Form before or after the quiz, but the system will collect the Name and Email info from their WP accounts and store in the Name and Email fields in the database.
nl_NL: Schakel deze optie in als u het Informatieformulier ook aan ingelogde gebruikers wilt tonen. Als de optie is uitgeschakeld, zullen ingelogde gebruikers het informatieformulier niet zien voor of na de quiz, maar het systeem verzamelt de naam- en e-mailinformatie van hun WP accounts en slaat deze op in de velden naam en e-mail in de database.

en: Enable this option and an email will be sent to the quiz author every time when someone reports a question.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, zal er telkens een e-mail naar de quiz auteur gestuurd worden als iemand een vraag rapporteert.

en: Enable this option and the Hide question text on the front-end option will be ticked for a new question by default.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, wordt de optie vraagtekst op de front-end verbergen standaard aangevinkt voor een nieuwe vraag.

en: Enable this option and the No Influence to score option will be ticked for a new question by default.
nl_NL: Schakel deze optie in en de optie "Geen invloed op score" wordt standaard aangevinkt voor een nieuwe vraag.

en: Enable this option and the Strip slashes for answers option will be ticked for a new question by default.
nl_NL: Schakel deze optie in en de optie Streep schuine strepen voor antwoorden wordt standaard aangevinkt voor een nieuwe vraag.

en: Enable this option and the case sensitive text option will be ticked for a new question by default.
nl_NL: Schakel deze optie in en de hoofdlettergevoelige tekstoptie wordt standaard aangevinkt voor een nieuwe vraag.

en: Enable this option and the notifications will not be displayed in the Quiz Maker menu.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, worden de meldingen niet getoond in het Quiz Maker menu.

en: Enable this option and the notifications will not be displayed in the Results menu.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, worden de meldingen niet getoond in het resultaten menu.

en: Enable this option and the ordering for the question numbering will be by Category. By this, the question numbering will start from 1 for each category. Note: If you choose None for the Questions Numbering option, this feature will not work for you.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, wordt de vraagnummering gerangschikt op categorie. Hierdoor begint de nummering van de vragen bij 1 voor elke categorie. Opmerking: als u "geen" kiest voor de optie "vragen nummeren", werkt deze functie niet voor u.

en: Enable this option and the users can report questions from the Front-end, once they encounter any issues, errors, or inaccuracies.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, kunnen gebruikers vragen rapporteren vanaf de front-end zodra ze problemen, fouten of onnauwkeurigheden tegenkomen.

en: Enable this option and write your desired custom texts for buttons, instead of the default ones. Note: If this option is disabled, the Buttons Texts will be taken from the General Settings page > Buttons Texts tab.
nl_NL: Schakel deze optie in en schrijf uw gewenste aangepaste teksten voor knoppen, in plaats van de standaard teksten. Opmerking: als deze optie is uitgeschakeld, worden de teksten voor knoppen overgenomen van de pagina algemene instellingen > tab teksten knoppen.

en: Enable this option to allow listening to the questions being read aloud. Note this option can be used only for questions.
nl_NL: Schakel deze optie in om te kunnen luisteren naar de vragen die worden voorgelezen. Merk op dat deze optie alleen gebruikt kan worden voor vragen.

en: Enable this option to inform the users the next question will be displayed after some seconds, like this 00:05. This option works with the Radio, Select, True/False question types and when the Next button is disabled for the quiz.
nl_NL: Schakel deze optie in om de gebruikers te laten weten dat de volgende vraag na enkele seconden getoond zal worden, zoals hier 00:05. Deze optie werkt met radio, selecteer, juist/fout vraagtypes en wanneer de Volgende knop uitgeschakeld is voor de quiz.

en: Enable this option to redirect users to your desired Login Form in case of filling an incorrect email address or password.
nl_NL: Schakel deze optie in om gebruikers te om te leiden naar het gewenste login formulier als ze een onjuist e-mailadres of wachtwoord invullen.

en: Enable this option, and the keyboard will not be focused when clicking on the Next button. The option refers to Text, Short_text, Date, Number, and Fill in the blank question types.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, wordt het toetsenbord niet ingeschakeld als u op de knop volgende klikt. De optie heeft betrekking op tekst, korte_tekst, datum, getal en vul lege vragen.

en: Enable to go next by pressing Enter key
nl_NL: De volgende stap inschakelen door op de Enter toets te drukken

en: Enable to show countdown timer in the browser tab.
nl_NL: Inschakelen om de aftel timer in de browser tab te tonen.

en: Enable to show the quiz title and description in the start page of the quiz(in the front-end).
nl_NL: Inschakelen om de titel en beschrijving van de quiz tonen op de quiz startpagina (in de front-end).

en: Enable to take a specific amount of questions from the quiz randomly. For example, you can choose 20 questions from 50 randomly. Every time it will take different questions from the pool.
nl_NL: Inschakelen om een bepaald aantal vragen uit de quiz willekeurig te kiezen. U kunt bijvoorbeeld 20 vragen kiezen uit 50 willekeurige vragen. Elke keer zullen er andere vragen uit de pool genomen worden.

en: Enable toggle password visibility
nl_NL: Wachtwoord zichtbaarheid toggle inschakelen

en: Enable users' anonymous assessment
nl_NL: Anonieme beoordeling van gebruikers inschakelen

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: End
nl_NL: Einde

en: End date
nl_NL: Einddatum

en: End date:
nl_NL: Einddatum:

en: Enter the ID of the category. Example: id="23".
nl_NL: Voer de ID van de categorie in. Voorbeeld: id=23.

en: Enter the ID of the quiz category. Example: id='23'. Note: In case you don't insert the ID of the Quiz Category, all results of all the quizzes will be displayed on the Front-end.
nl_NL: Voer het ID van de quiz categorie in. Voorbeeld: id='23'. Opmerking: als u geen ID invoert van de quiz categorie, dan zullen alle resultaten van alle quizzen getoond worden op de front-end.

en: Enter the quiz title
nl_NL: Voer de quiz titel in

en: Erase Quiz data
nl_NL: Quiz gegevens verwijderen

en: Error
nl_NL: Fout

en: Example
nl_NL: Voorbeeld

en: Example:
nl_NL: Voorbeeld:

en: Excerpt words count in list tables
nl_NL: Samenvatting woorden telling in lijst tabellen

en: Exclude general CSS file from home page
nl_NL: Algemeen CSS bestand uitsluiten van homepage

en: Exit
nl_NL: Afsluiten

en: Exit button
nl_NL: Verlaten knop

en: Exit button will be displayed in the finish page and must redirect the user to a custom URL.
nl_NL: De knop afsluiten wordt weergegeven op de eindpagina en moet de gebruiker redirecten naar een aangepaste URL.

en: Expiration message:
nl_NL: Verval bericht:

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Export Filter
nl_NL: Export filter

en: Export results
nl_NL: Export resultaten

en: Export to
nl_NL: Exporteer naar

en: Facebook profile or page link for showing after quiz finish.
nl_NL: Facebook profiel of pagina link om te tonen na de quiz voltooiing.

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Failed users count by score
nl_NL: Gezakte gebruikers telling per score

en: False
nl_NL: Fout

en: Field for entering your own CSS code
nl_NL: Veld voor het invoeren van uw eigen CSS code

en: Fields texts
nl_NL: Velden teksten

en: File upload
nl_NL: Bestand uploaden

en: Fill out the information by adding a title, previously created questions and so on.
nl_NL: Vul de informatie in door een titel, eerder gemaakte vragen enzovoort toe te voegen.

en: Filter by category
nl_NL: Filter op categorie

en: Filter by tag
nl_NL: Filter op tag

en: Finish
nl_NL: Voltooien

en: Finish button
nl_NL: Voltooien knop

en: Finish the quiz after one wrong answer
nl_NL: Voltooi de quiz na een fout antwoord

en: Finish the quiz after one wrong answer.
nl_NL: Voltooi de quiz na een fout antwoord.

en: First
nl_NL: Eerste

en: Flash Cards Settings
nl_NL: Flashcards instellingen

en: Font size for the note text
nl_NL: Lettertype grootte voor notite tekst

en: Font size for the question explanation
nl_NL: Lettertypegrootte voor de vraag uitleg

en: Font size for the right answer
nl_NL: Lettertype grootte voor juist antwoord

en: Font size for the wrong answer
nl_NL: Lettertypegrootte voor fout antwoord

en: For 100% leave blank
nl_NL: Voor 100% leeg laten

en: For an initial width, leave the field blank.
nl_NL: Voor een initiële breedte laat u het veld leeg.

en: For creating a question go
nl_NL: Ga voor het maken van een vraag naar

en: For creating custom fields click
nl_NL: Klik om aangepaste velden te maken op

en: For insert questions click on question row and then click "Insert questions" button
nl_NL: Voor bepaalde vragen klikt u op de vragen rij en vervolgens op de knop "Vragen invoegen"

en: For inserting multiple possible correct answers, please use delimeter %%%.
nl_NL: Gebruik het scheidingsteken %%% om meerdere mogelijke juiste antwoorden in te voegen.

en: For inserting questions to the quiz you need to make questions first from the “Questions page” in the left navbar. After popup’s opening, you can filter and select your prepared questions for this quiz.
nl_NL: Om vragen aan de quiz toe te voegen, moet u eerst vragen maken op de "Vragen pagina" in de linker navigatiebalk. Na het openen van de pop-up kunt u uw voorbereide vragen filteren en selecteren voor deze quiz.

en: For more advanced needs, please take a look at our %s Quiz Maker plugin User Manual. %s
nl_NL: Voor meer geavanceerde behoeften kunt u een kijkje nemen in onze %s Quiz Maker plugin gebruikershandleiding. %s

en: For more detailed configuration visit
nl_NL: Ga voor meer gedetailleerde configuratie naar

en: For more information:
nl_NL: Voor meer informatie:

en: For security reasons, unused API keys expire after 90 days. When that happens, you’ll need to generate a new key.
nl_NL: Om veiligheidsredenen verlopen ongebruikte API-sleutels na 90 dagen. Als dat gebeurt, moet u een nieuwe sleutel genereren.

en: Form Fields
nl_NL: Formulier velden

en: From Name
nl_NL: Van naam

en: From email
nl_NL: Van e-mail

en: Frontend statistics Addon
nl_NL: Front-end statistieken

en: GamiPress integration Addon
nl_NL: GamiPress integratie

en: Gap between answers.
nl_NL: Ruimte tussen antwoorden.

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General CSS File
nl_NL: Algemeen CSS bestand

en: General Information
nl_NL: Algemene informatie

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: General options
nl_NL: Algemene opties

en: Generate Certificate preview
nl_NL: Certificaat voorbeeld generen

en: Generate certificate without sending to user
nl_NL: Genereer een certificaat zonder het naar de gebruiker te verzenden

en: Generated Passwords
nl_NL: Gegenereerde wachtwoorden

en: Get 12 months updates and support for the Business package and lifetime updates and support for the Developer package.
nl_NL: Krijg 12 maanden updates en ondersteuning voor het zakelijk pakket en levenslange updates en ondersteuning voor het ontwikkelaar pakket.

en: GetResponse API Key
nl_NL: GetResponse API-sleutel

en: GetResponse List
nl_NL: GetResponse lijst

en: GetResponse Settings
nl_NL: GetResponse instellingen

en: Gettings started with Quiz Maker plugin - video
nl_NL: Aan de slag met de Quiz Maker plugin - video

en: Give a maximum legal value to your number field. For example, if you give a 20 value to the field, then the user will be able to answer the question by writing a value less than or equal to 20.
nl_NL: Geef een maximaal toegestane waarde aan uw getallenveld. Als u bijvoorbeeld een waarde van 20 opgeeft aan het veld, dan kan de gebruiker de vraag beantwoorden door een waarde kleiner dan of gelijk aan 20 op te geven.

en: Give a minimum legal value to your number field. For example, if you give a 20 value to the field, then the user will be able to answer the question by writing a value more than or equal to 20.
nl_NL: Geef een minimale toegestane waarde aan uw getallenveld. Als u bijvoorbeeld een waarde van 20 opgeeft aan het veld, dan kan de gebruiker de vraag beantwoorden door een waarde groter dan of gelijk aan 20 op te geven.

en: Give permissions to manage all quizzes and results to these user roles. Please add the given user roles to the above field as well.
nl_NL: Geef deze gebruikersrollen rechten om alle quizzen en resultaten te beheren. Voeg de gegeven gebruikersrollen ook toe aan het bovenstaande veld.

en: Give permissions to see only their own quizzes to these user roles.
nl_NL: Geef deze gebruikersrollen rechten om alleen hun eigen quizzen te zien.

en: Give the default value to the height of the WP Editor. It will apply to all WP Editors within the plugin on the dashboard.
nl_NL: Geef de standaardwaarde voor de hoogte van de WP editor. Dit geldt voor alle WP-editors in de plugin op het dashboard.

en: Global Leaderboard Settings
nl_NL: Globale scorebord instellingen

en: Go To Blog
nl_NL: Ga naar blog

en: Go to the %s Questions %s page and create %s new questions, %s
nl_NL: Ga naar de %s vragen %s pagina en maak %s nieuwe vragen, %s

en: Google Client ID
nl_NL: Google klant ID

en: Google Client Secret
nl_NL: Google klant geheim

en: Google Sheet Settings
nl_NL: Google Sheets instellingen

en: Grab your GIFT
nl_NL: Grijp uw CADEAU

en: Gradient direction
nl_NL: Gradiënt richting

en: Great job
nl_NL: Prima

en: Group questions by category
nl_NL: Groepeer vragen per categorie

en: Group users by
nl_NL: Gebruikers groeperen op

en: Guest
nl_NL: Gast

en: Heading for share buttons
nl_NL: Koptekst voor deelknoppen

en: Heading for social media links
nl_NL: Koptekst voor sociale media links

en: Height of answers images.
nl_NL: Hoogte van antwoorden afbeeldingen.

en: Here you can see all the categories of questions you have included in the general tab. You can provide different numbers for different categories. Also, you can reorder them as you want by drag and dropping. The category order will be kept in the front end, but questions will be printed randomly.
nl_NL: Hier ziet u alle categorieën vragen die u heeft opgenomen in de algemeen tab. U kunt verschillende nummers opgeven voor verschillende categorieën. U kunt ze ook naar wens herschikken door ze te verslepen. De categorieën volgorde blijft behouden aan de front-end, maar de vragen worden willekeurig afgedrukt.

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: Hide attempts limitation notice
nl_NL: Pogingen limitatie bericht verbergen

en: Hide background image on result page
nl_NL: Achtergrondafbeelding op resultatenpagina verbergen

en: Hide background image on start page
nl_NL: Verberg achtergrondafbeelding op de startpagina

en: Hide correct answer
nl_NL: Correct antwoord verbergen

en: Hide correct answers
nl_NL: Correcte antwoorden verbergen

en: Hide question text on the front-end
nl_NL: Vraagtekst op de front-end verbergen

en: Hide score
nl_NL: Score verbergen

en: Hide the remaining attempts count warning when the limitation is activated.
nl_NL: Verberg de waarschuwing voor het aantal resterende pogingen wanneer de beperking geactiveerd is.

en: Hint icon
nl_NL: Hint pictogram

en: Home page URL
nl_NL: Homepage URL

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: How To Create Product Recommendation Quiz
nl_NL: Hoe maakt u een productaanbevelingsquiz

en: How To Create a Viral Quiz In WordPress
nl_NL: Hoe maakt u een virale quiz in WordPress

en: How To Make BuzzFeed Quizzes Using WordPress Plugin 2022
nl_NL: Hoe maakt u BuzzFeed quizzen met de WordPress plugin 2022

en: How do I change the design of the quiz?
nl_NL: Hoe wijzig ik het ontwerp van de quiz?

en: How do I limit access to the quiz?
nl_NL: Hoe beperk ik de toegang tot de quiz?

en: How intervals feature works - video
nl_NL: Hoe intervalfunctie werkt - video

en: How many users’ results will be shown in the leaderboard.
nl_NL: Van hoeveel gebruikers worden de resultaten getoond in het scorebord.

en: How message variables works - video
nl_NL: Hoe een bericht variabele werkt - video

en: How question bank works - video
nl_NL: Hoe een vragenbank werkt - video

en: How timer works - video
nl_NL: Hoe de timer werkt - video

en: How to Create Product Recommendation Quiz for WooCommerce
nl_NL: Hoe een product aanbeveling quiz maken voor WooCommerce

en: How to Create Video Quiz in WordPress
nl_NL: Hoe maakt u een video quiz in WordPress

en: How to add Leaderboard for your quiz on WordPress
nl_NL: Hoe voegt u een scorebord toe aan uw quiz op WordPress

en: How to add Mathematical equations into questions?
nl_NL: Hoe wiskundige vergelijkingen toevoegen aan vragen?

en: How to add Quiz Leaderboard in WordPress
nl_NL: Hoe voegt u een quiz scorebord toe in WordPress

en: How to add leaderboard - video
nl_NL: Zo voegt u een scorebord toe - video

en: How to create Diet Quiz in WordPress
nl_NL: Hoe maakt u een dieet quiz in WordPress

en: How to create Diet quiz with WordPress
nl_NL: Hoe maakt u een dieet quiz in WordPress

en: How to create Flashcards Quiz in WordPress
nl_NL: Hoe een flashcard quiz maken in WordPress

en: How to create Online Flashcards in WordPress
nl_NL: Hoe maakt u online flashcards in WordPress

en: How to create Viral Quiz in WordPress | Detailed Guide 2022
nl_NL: Hoe maakt u een virale quiz in WordPress | Gedetailleerde handleiding 2022

en: How to create WooCommerce quiz - video
nl_NL: Hoe een WooCommerce quiz maken - video

en: How to create a Relationship Quiz on WordPress
nl_NL: Hoe maakt u een relatie quiz in WordPress

en: How to create a Video Quiz in WordPress
nl_NL: Een video quiz maken in WordPress

en: How to create a quiz in one minute?
nl_NL: Hoe maakt u een quiz in een minuut?

en: How to create a relationship quiz in WP
nl_NL: Hoe maakt u een relatie quiz in WP

en: How to create a simple quiz in 4 steps with the help of the %s Quiz Maker %s
nl_NL: Hoe u in 4 stappen een eenvoudige quiz maakt met behulp van de %s Quiz Maker %s

en: How to create an Assessment Quiz for WordPress
nl_NL: Hoe maakt u een beoordeling quiz voor WordPress

en: How to create an Assessment Quiz in WordPress
nl_NL: Hoe maakt u een beoordeling quiz in WordPress

en: How to create an Outcome Quiz in WordPress
nl_NL: Hoe maakt u een resultaat quiz in WordPress

en: How to create certifiication test - video
nl_NL: Hoe een certificeringstest maken - video

en: How to create flashcards - video
nl_NL: Hoe flashcards maken - video

en: How to create personality quiz - video
nl_NL: Hoe een persoonlijkheidsquiz maken - video

en: How to create scored quiz - video
nl_NL: Hoe een quiz met punten maken - video

en: How to display score of result
nl_NL: Hoe score van resultaat tonen

en: How to export/import questions - video 1
nl_NL: Vragen over exporteren/importeren - video

en: How to integrate MailChimp - video
nl_NL: MailChimp integreren - video

en: How to integrate PayPal - video
nl_NL: PayPal integreren - video

en: How to set All Results Settings Shortcode - video
nl_NL: Shortcode voor instellingen voor alle resultaten instellen - video

en: How to set Display Quiz Bank Questions Shortcode - video
nl_NL: Hoe de shortcode voor het weergeven van quiz bank vragen instellen - video

en: How to set Question Categories shortcode - video
nl_NL: Shortcode voor vraagcategorieën instellen - video

en: How to set Quiz Categories shortcode - video
nl_NL: Hoe quiz categorieën shortcode instellen - video

en: How to set Single Quiz Results Shortcode - video
nl_NL: Hoe enkelvoudige shortcode voor quizresultaten instellen - video

en: How to set the Most Popular Quiz shortcode - video
nl_NL: Hoe de meest populaire quiz shortcode in te stellen - video

en: How to use
nl_NL: Hoe te gebruiken

en: IP and Cookie
nl_NL: IP en cookie

en: If none of these guides help you, ask your question by contacting our %s support specialists %s and get a reply within a day.
nl_NL: Als geen van deze handleidingen u helpt, stel dan uw vraag door contact op te nemen met onze %s ondersteuning specialisten %s en ontvang binnen een dag een antwoord.

en: If the checkbox is ticked and the Finish button is enabled too, then when the user clicks on the Finish button, the confirmation box will be displayed. It will ask `Do you want to finish the quiz? Are you sure? `.
nl_NL: Als het selectievakje aangevinkt is en de knop voltooien ook ingeschakeld is, dan zal er een bevestiging box getoond worden als de gebruiker op de knop voltooien klikt. Het zal vragen `Wilt u de quiz voltooien? Weet u het zeker?`.

en: If the option is enabled, then selected questions for the given quiz, will be grouped based on categories. When the Enable randomize questions option is enabled too, then it will randomize both questions among categories and categories among quiz.
nl_NL: Als deze optie ingeschakeld is, dan zullen de geselecteerde vragen voor de gegeven quiz gegroepeerd worden op basis van categorieën. Als de optie vragen willekeurig ordenen inschakelen ook ingeschakeld is, dan zullen zowel de vragen onder de categorieën als de categorieën onder de quiz gerandomiseerd worden.

en: If the option is enabled, then the admin will receive the email only if the user has passed the minimum score required. It will take the value of the general pass score of the quiz. Please specify it in the Result Settings tab.
nl_NL: Als deze optie ingeschakeld is, dan zal de beheerder enkel een e-mail ontvangen als de gebruiker geslaagd is voor de vereiste minimumscore. De e-mail zal de waarde aannemen van de algemene score om te slagen voor de quiz. Geef dit aan in de tab resultaat instellingen.

en: If the option is enabled, then the quiz general CSS file will not be applied to the home page. Please note, that if you have inserted the quiz on the home page, then the option must be disabled so that the CSS File can normally work for that quiz..
nl_NL: Als deze optie ingeschakeld is, dan zal het algemene quiz CSS bestand niet toegepast worden op de homepage. Merk op dat als u de quiz ingevoegd heeft op de homepage, dan moet deze optie uitgeschakeld worden, zodat het CSS bestand normaal kan werken voor die quiz.

en: If the option is enabled, then the user will receive the email only if he/she has passed the minimum score required. It will take the value of the general pass score of the quiz. Please specify it in the Result Settings tab.
nl_NL: Als deze optie ingeschakeld is, dan zal de gebruiker enkel een e-mail ontvangen als hij/zij geslaagd is voor de vereiste minimumscore. De e-mail zal de waarde aannemen van de algemene score om te slagen voor de quiz. Geef dit aan in de tab resultaat instellingen.

en: If the user doesn’t answer the question he/she can’t go to the next question.
nl_NL: Als de gebruiker de vraag niet beantwoordt, kan hij/zij niet naar de volgende vraag.

en: If the user's chosen answer is wrong he/she won't see the right answer.
nl_NL: Als het door de gebruiker gekozen antwoord fout is, krijgt hij/zij het goede antwoord niet te zien.

en: If there is audio in the question, it will automatically turn on.
nl_NL: Als de vraag audio bevat, wordt deze automatisch ingeschakeld.

en: If this option is enabled background image of quiz will disappear on the result page.
nl_NL: Als deze optie ingeschakeld is, verdwijnt de achtergrondafbeelding van de quiz op de resultatenpagina.

en: If this option is enabled background image of quiz will disappear on the start page.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, zal de achtergrondafbeelding van de quiz verdwijnen op de startpagina.

en: If this option is enabled then the 'Limitation by IP' option will not work!
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, werkt de optie 'Beperking per IP' niet!

en: If this option is enabled then the admin will get the Email with Interval message.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, krijgt de beheerder het bericht e-mail met interval.

en: If this option is enabled then the admin will get the Email with an attached PDF file that gets the user. If the "Send Certificate To User" option is disabled admin does not get a certificate too.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, krijgt de beheerder een e-mail met een PDF bestand als bijlage dat de gebruiker krijgt. Als de optie "Certificaat naar gebruiker sturen" is uitgeschakeld, krijgt de beheerder ook geen certificaat.

en: If this option is enabled, the users can't send a feedback without writing a review.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, kunnen gebruikers geen feedback sturen zonder een beoordeling te schrijven.

en: If you enable this option, a toggle will be displayed by which you can show/hide the results of the quiz questions on the Front-end.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, zal er een toggle getoond worden waarmee u de resultaten van de quizvragen op de front-end kunt tonen/verbergen.

en: If you enable this option, the loading="lazy" attribute will be added to all the question and answer images, except of the first question and answer images. Note: The feature will not work for the Quiz image option. The default value for this option is set as "Off".
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, wordt het attribuut loading="lazy" toegevoegd aan alle vraag en antwoord afbeeldingen, behalve aan de eerste vraag en antwoord afbeeldingen. Opmerking: deze functie werkt niet voor de optie quiz afbeelding. De standaardwaarde voor deze optie is ingesteld op "Aan".

en: If you enable this option, this question will not be counted in the final score.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, telt deze vraag niet mee in de eindscore.

en: If you enable this option, you can display the texts of the following options before the buttons: Message for the right/wrong answers, Question Explanation, and Show correct answers. Note: If the Show correct answers option is disabled, the messages will not be displayed.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, kunt u de teksten van de volgende opties voor de knoppen tonen: bericht voor de juiste/foute antwoorden, vraag uitleg en toon juiste antwoorden. Opmerking: als de optie juiste antwoorden tonen is uitgeschakeld, worden de berichten niet getoond.

en: If you enable this option, your quiz will start automatically after the page is fully loaded. Note, that this option is designed for 1 quiz in a page. If you put multiple quizzes in a page, only the one located at the top will autostart.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, zal uw quiz automatisch starten nadat de pagina volledig geladen is. Merk op dat deze optie bedoeld is voor 1 quiz op een pagina. Als u meerdere quizzen op een pagina plaatst, zal alleen de bovenste quiz automatisch starten.

en: If you haven't created questions yet, you need to do it first.
nl_NL: Als u nog geen vragen heeft gemaakt, moet u dat eerst doen.

en: If you love our plugin, please do big favor and rate us on
nl_NL: Als u onze plugin leuk vindt, doe dan een groot plezier en waardeer ons op

en: If you make a change here, these words will not be translated either.
nl_NL: Als u hier een wijziging aanbrengt, worden deze woorden ook niet vertaald.

en: If you make a change here, these words will not be translated!
nl_NL: Als u hier een wijziging aanbrengt, worden deze woorden ook niet vertaald.

en: If you set the method as All, it will show all quizzes from the given category. In this case, it is not required to fill the %sCount%s attribute. You can either remove it or the system will ignore the value given to it.
nl_NL: Als u de methode instelt op alle, dan zullen alle quizzen van de gegeven categorie getoond worden. In dit geval is het niet nodig om het %s telling %s attribuut in te vullen. U kunt het verwijderen of het systeem zal de gegeven waarde negeren.

en: If you set the method as Category, it will show all questions assigned to the given category.
nl_NL: Als u de methode instelt als categorie, dan worden alle vragen getoond die zijn toegewezen aan de opgegeven categorie.

en: If you set the method as Category, it will show all questions assigned to the given category.
nl_NL: Als u de methode instelt als categorie, dan worden alle vragen getoond die zijn toegewezen aan de opgegeven categorie.

en: If you set the method as Category, please enter the ID of the given category.
nl_NL: Als u de methode instelt als categorie, voer dan het ID van de gegeven categorie in.

en: If you set the method as Quiz, it will show all questions added in the given quiz.
nl_NL: Als u de methode instelt als quiz, dan worden alle vragen getoond die in de gegeven quiz zijn toegevoegd.

en: If you set the method as Quiz, please enter the ID of the given quiz.
nl_NL: Als u de methode als quiz instelt, voer dan de ID van de gegeven quiz in.

en: If you set the method as Random, please give a value to %s Count %s option too, and it will randomly display that given amount of quizzes from the given category.
nl_NL: Als u de methode instelt als willekeurig, geef dan ook een waarde aan de %s tel %s optie, en het zal willekeurig het gegeven aantal quizzen van de gegeven categorie tonen.

en: If you want to give a full control to the given user role, please add the role in both fields.
nl_NL: Als u volledige controle wilt geven aan de gegeven gebruikersrol, voeg dan de rol toe in beide velden.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image Height
nl_NL: Afbeeldingshoogte

en: Image Width
nl_NL: Afbeeldingsbreedte

en: Image sizing
nl_NL: Afbeelding formaat

en: Import
nl_NL: Importeren

en: In this shortcode you can add your desired text and its translation. The translated version of the text will be displayed in the front-end. The languages must be written in the %sLanguage Code%s
nl_NL: In deze shortcode kunt u de gewenste tekst en de vertaling ervan toevoegen. De vertaalde versie van de tekst wordt getoond in de front-end. De talen moeten worden geschreven in de %staalcode%s

en: Indian Rupee
nl_NL: Indiase roepie

en: Indicate the length of the characters/words.
nl_NL: Geef de lengte van de tekens/woorden aan.

en: Individual Leaderboard Settings
nl_NL: Individuele scorebord instellingen

en: Information Form
nl_NL: Informatie formulier

en: Information Form title
nl_NL: Informatie formulier titel

en: Insert questions
nl_NL: Vragen invoegen

en: Insert your preferred message variable into the editor by clicking.
nl_NL: Voeg uw gewenste bericht variabele in de editor in door erop te klikken.

en: Inside
nl_NL: Binnen

en: Instagram profile or page link for showing after quiz finish.
nl_NL: Instagram profiel of pagina link om te tonen na de quiz voltooiing.

en: Instructions
nl_NL: Instructies

en: Integrations
nl_NL: Integraties

en: Integrations settings
nl_NL: Integratie instellingen

en: Intervals
nl_NL: Intervallen

en: Introduction page
nl_NL: Introductie pagina

en: Invalid Email address
nl_NL: Ongeldig e-mailadres

en: It affects the images chosen from “Add Image” not from “Add media” on the Edit question page
nl_NL: Het beïnvloedt de afbeeldingen die zijn gekozen via "Afbeelding toevoegen" en niet via "Media toevoegen" op de pagina Vraag bewerken.

en: It displays the maximum point of the keywords. For instance, %%max_point_keyword_A%%.
nl_NL: Het toont de maximale punt van de keywords. Bijvoorbeeld %%max_point_keyword_A%%.

en: It helps to configure the scale of the images inside the quiz in case of differences between the sizes.
nl_NL: Het helpt om de schaal van de afbeeldingen in de quiz in te stellen in het geval van verschillen tussen de groottes.

en: It is designed for a particular quiz category results.
nl_NL: Het is ontworpen voor de resultaten van een bepaalde quiz categorie.

en: It will display the Question Category title and the description. Moreover, it displays in which percentage you match the particular Question Category Keyword. The message variable is designed to create Myers Personality Test. For instance, %%personality_result_by_question_ids_3,5,16,2%%.
nl_NL: De titel en de beschrijving van de vraag categorie worden getoond. Bovendien wordt getoond in welk percentage u overeenkomt met het keyword van de betreffende vraag categorie. De bericht variabele is ontworpen om Myers persoonlijkheid quiz te maken. Bijvoorbeeld %%personality_result_by_question_ids_3,5,16,2%%.

en: It will display the average rate of the Question Category (for example: Copywriting: 2.7/5 ...).
nl_NL: Het gemiddelde cijfer van de vraagcategorie wordt getoond (bijvoorbeeld: copywriting: 2,7/5 ...).

en: It will display the average rate of the Question Category as a bar chart. Note: This message variable will not work in the email fields.
nl_NL: Het toont het gemiddelde tarief van de vraagcategorie als een staafdiagram. Opmerking: deze bericht variabele werkt niet in de e-mailvelden.

en: It will display the average score of the user.
nl_NL: Het toont de gemiddelde score van de gebruiker.

en: It will display the percentage of the chosen keyword from the maximum.For instance, %%user_keyword_percentage_A%%.
nl_NL: Het toont het percentage van het gekozen keyword van het maximum, bijvoorbeeld %%user_keyword_percentage_A%%.

en: It will display the sum of all the user's points.
nl_NL: Het toont de som van alle punten van de gebruiker.

en: It will display the total count of the keyword. For instance, %%user_keyword_point_A%%.
nl_NL: Het zal de totale telling van het keyword getoond. Bijvoorbeeld, %%user_keyword_point_A%%.

en: It will show the author nickname of the current quiz.
nl_NL: Het toont de auteur weergavenaam van de huidige quiz.

en: It will show the author of the current quiz.
nl_NL: Het toont de auteur van de huidige quiz.

en: It will take the specified amount of questions from all the questions you include in this quiz.
nl_NL: Het zal het gespecificeerde aantal vragen nemen van alle vragen die u in deze quiz opneemt.

en: Japanese Yen
nl_NL: Japanse yen

en: Join
nl_NL: Deelnemen

en: Just create contact
nl_NL: Gewoon contact maken

en: Keyword default count
nl_NL: Keyword standaard telling

en: Large
nl_NL: Groot

en: Last
nl_NL: Laatste

en: Lazy loading
nl_NL: Lazy-loading

en: Leaderboard
nl_NL: Scorebord

en: Leaderboard By Quiz Category Settings
nl_NL: Scorebord per quiz categorie instellingen

en: Leaderboard Columns
nl_NL: Scorebord kolommen

en: Learn How to Use Custom Fields in Quiz Maker
nl_NL: Leren hoe u aangepaste velden gebruikt in Quiz Maker

en: Learn what your website visitors want, need, and expect with the help of Survey Maker. Build surveys without limiting your needs.
nl_NL: Leer wat bezoekers van uw site willen, nodig hebben en verwachten met behulp van Survey Maker. Maak enquêtes zonder uw behoeften te beperken.

en: Leave a current page to go to the link provided
nl_NL: Om de huidige pagina te verlaten en naar de gegeven link te gaan

en: Leave current page and go to the link provided after X second
nl_NL: Verlaat de huidige pagina en ga naar de link die wordt gegeven na X seconden

en: Left
nl_NL: Links

en: Left / Right
nl_NL: Links/rechts

en: Left Bottom
nl_NL: Links onderaan

en: Left Center
nl_NL: Links midden

en: Left Top
nl_NL: Links bovenaan

en: Length
nl_NL: Lengte

en: Lifetime payment
nl_NL: Levenslange betaling

en: Light
nl_NL: Licht

en: Limit by
nl_NL: Limiteer door

en: Limit the count of the attempts for each user role for passing the quiz. To have this option work you need to enable Only for selected user role option.
nl_NL: Beperk het aantal pogingen voor elke gebruikersrol om te slagen voor de quiz. Om deze optie te laten werken, moet u de optie alleen voor geselecteerde gebruikersrol inschakelen.

en: Limitation Users
nl_NL: Limitatie gebruikers

en: Limitation count of takers
nl_NL: Beperking aantal deelnemers

en: Limitation of Users
nl_NL: Limitatie van gebruikers

en: LinkedIn profile or page link for showing after quiz finish.
nl_NL: LinkedIn profiel of pagina link om te tonen na de quiz voltooiing.

en: Load more
nl_NL: Meer laden

en: Load more button
nl_NL: Laad meer knop

en: Loading ...
nl_NL: Aan het laden ...

en: Loading...
nl_NL: Bezig met laden...

en: Log In
nl_NL: Login

en: Log In button
nl_NL: Login knop

en: Lowercase
nl_NL: Kleine letter

en: Lowercase – Transforms all characters to lowercase
nl_NL: Kleine letters - Zet alle tekens om in kleine letters

en: Mad Mimi Settings
nl_NL: Mad Mimi instellingen

en: Mail Message
nl_NL: Mail bericht

en: MailChimp API Key
nl_NL: MailChimp API-sleutel

en: MailChimp Settings
nl_NL: MailChimp instellingen

en: MailChimp Username
nl_NL: MailChimp gebruikersnaam

en: MailChimp list
nl_NL: MailChimp lijst

en: Mailpoet Integration Addon
nl_NL: MailPoet integratie

en: Make amazing online surveys and get real-time feedback quickly and easily.
nl_NL: Maak verbazingwekkende online enquêtes en krijg snel en gemakkelijk feedback in realtime.

en: Make responses anonymous
nl_NL: Maak reacties anoniem

en: Make the question appear without text. The option is designed to use when the question includes an image as well.
nl_NL: Laat de vraag verschijnen zonder tekst. Deze optie is bedoeld om te gebruiken als de vraag ook een afbeelding bevat.

en: Make the questions required
nl_NL: Maak de vragen vereist

en: Make the review field required
nl_NL: Maak het beoordeling veld vereist

en: Mark as read
nl_NL: Markeer als gelezen

en: Mark as unread
nl_NL: Markeer als ongelezen

en: Max value
nl_NL: Maximale waarde

en: Maximum length of a text field
nl_NL: Maximale lengte van een tekstveld

en: Maximum points which can get the user
nl_NL: Maximaal aantal punten dat de gebruiker kan behalen

en: Maximum value of a number field
nl_NL: Maximale waarde van een getal veld

en: Maybe something went wrong.
nl_NL: Er ging misschien iets mis.

en: Menu notifications
nl_NL: Menu meldingen

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Message Variables
nl_NL: Bericht variabelen

en: Message after the timer ends
nl_NL: Bericht na afloop van de timer

en: Message before redirect timer
nl_NL: Bericht voor redirect timer

en: Message before starting the quiz
nl_NL: Bericht voordat de quiz begint

en: Message before timer
nl_NL: Bericht voor timer

en: Message for the right answer
nl_NL: Bericht voor juist antwoord

en: Message for the users who aren’t included in the above-mentioned list.
nl_NL: Bericht voor gebruikers die niet in de bovenstaande lijst staan.

en: Message for the wrong answer
nl_NL: Bericht voor fout antwoord

en: Message for those who haven’t logged in
nl_NL: Bericht voor degenen die niet zijn ingelogd

en: Message variables
nl_NL: Bericht variabelen

en: Min value
nl_NL: Minimale waarde

en: Minimum value of a number field
nl_NL: Minimale waarde van een getal veld

en: Modern Dark
nl_NL: Modern donker

en: Modern Light
nl_NL: Modern licht

en: Month
nl_NL: Maand

en: Most popular quiz
nl_NL: Meest populaire quiz

en: Multiple choice question with multiple Correct answers.
nl_NL: Meerkeuzevraag met meerdere juiste antwoorden.

en: Multiple choice question with one Correct answer.
nl_NL: Meerkeuzevraag met één juist antwoord.

en: Multiple choice questions with one Correct answer, which will be displayed as Dropdown.
nl_NL: Meerkeuzevragen met één juist antwoord, dat wordt getoond als dropdown.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Need Authorization
nl_NL: Autorisatie vereist

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next Question
nl_NL: Volgende vraag

en: Next Quiz
nl_NL: Volgende quiz

en: Next button
nl_NL: Volgende knop

en: No data
nl_NL: Geen gegevens

en: No data available in table
nl_NL: Geen gegevens beschikbaar in de tabel

en: No influence to score
nl_NL: Geen invloed op de score

en: No matching records found
nl_NL: Geen overeenkomende records gevonden

en: No more reviews
nl_NL: Geen beoordelingen meer

en: No rate provided
nl_NL: Geen score opgegeven

en: No review provided
nl_NL: Geen beoordeling gegeven

en: None
nl_NL: Geen

en: Note text
nl_NL: Notitie tekst

en: Note!!
nl_NL: Notitie

en: Note: If you leave the option empty,  the user will stay on the same page in case of a fail.
nl_NL: Opmerking: als u de optie leeg laat, blijft de gebruiker op dezelfde pagina in het geval van een mislukking.

en: Note: If you notice, that the ordering is not being changed on the Front-end, then, most presumably, there is a cache problem for you. Please exclude the link, where the given quiz is located from the Cache plugin settings. Also, clear all the cache types (DB, plugin, browser). After clearing all the caches, check the case with either the Incognito mode or another browser/device.
nl_NL: Opmerking: als u merkt dat de volgorde niet veranderd wordt op de front-end, dan is er waarschijnlijk een cacheprobleem. Sluit de link, waar de gegeven quiz zich bevindt, uit van de cache plugin instellingen. Wis ook alle cache types (DB, plugin, browser). Controleer na het wissen van alle caches de zaak met de incognito modus of een andere browser/apparaat.

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Number of randomly selected questions
nl_NL: Aantal willekeurig geselecteerde vragen

en: On Both
nl_NL: Op beide

en: On desktop
nl_NL: Op desktop

en: On mobile
nl_NL: Op mobiel

en: On results page
nl_NL: Op resultaten pagina

en: Onetime payment
nl_NL: Eenmalige betaling

en: Only for logged in users
nl_NL: Alleen voor inlogde gebruikers

en: Only for selected user role
nl_NL: Alleen voor geselecteerde gebruikers

en: Only wrong answers count
nl_NL: Alleen foute antwoorden tellen

en: Oops!
nl_NL: Oeps!

en: Ordering
nl_NL: Volgorde

en: Orders
nl_NL: Bestellingen

en: Our YouTube community  guides you to step by step tutorials about our products and not only...
nl_NL: Onze YouTube community leidt u stap voor stap naar tutorials over onze producten en niet alleen...

en: Our products
nl_NL: Onze producten

en: Outside
nl_NL: Buiten

en: Padding of buttons.
nl_NL: Knoppen padding.

en: Pass Score (%)
nl_NL: Slagingspercentage (%)

en: Pass score for attempt restriction
nl_NL: Slaagscore voor poging beperking

en: Passed
nl_NL: Geslaagd

en: Passed users count
nl_NL: Geslaagde gebruikers aantal

en: Passed users count by score
nl_NL: Geslaagde gebruikers telling per score

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password for passing quiz
nl_NL: Wachtwoord voor slagen quiz

en: Password for users who can pass the quiz.
nl_NL: Wachtwoord voor gebruikers die de quiz kunnen afleggen.

en: Password is wrong!
nl_NL: Wachtwoord is fout!

en: Paste the shortcode into any of your posts to show questions of a given quiz. Designed to show questions to students, earlier on, for preparing for the test.
nl_NL: Plak de shortcode in een van uw berichten om vragen van een bepaalde quiz te tonen. Ontworpen om vragen eerder aan leerlingen te tonen ter voorbereiding op de quiz.

en: Paste the shortcode into any of your posts/pages to create flashcards in a question-and-answer format. Each flashcard shows a question on one side and a correct answer on the other.
nl_NL: Plak de shortcode in een van uw berichten/pagina's om flashcards te maken in een vraag-en-antwoord format. Elke flashcard toont een vraag aan de ene kant en het juiste antwoord aan de andere kant.

en: Pay now
nl_NL: Koop nu

en: PayPal Client ID
nl_NL: PayPal client ID

en: PayPal Settings
nl_NL: PayPal instellingen

en: Payment Type
nl_NL: Betaling type

en: Payment date
nl_NL: Betalingsdatum

en: Payment details
nl_NL: Betalingsgegevens

en: Payment terms
nl_NL: Betalingsvoorwaarden

en: Permission Denied
nl_NL: Toestemming geweigerd

en: Personal Dictionary
nl_NL: Persoonlijk woordenboek

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Placeholder
nl_NL: Plaatshouder

en: Placeholder text
nl_NL: Plaatshouder tekst

en: Placeholders
nl_NL: Plaatshouders

en: Please Note
nl_NL: Opgelet

en: Please click the stars to rate the quiz
nl_NL: Klik op de sterren om de quiz te beoordelen

en: Please enter 1 or more characters
nl_NL: Voer 1 of meer tekens in

en: Please enter password
nl_NL: Voer een wachtwoord in

en: Please feel free to use our other awesome plugins!
nl_NL: Voel u vrij om onze andere geweldige plugins te gebruiken!

en: Please note that if the background color and the button text color are the same, the arrows will not be visible.
nl_NL: Let op: als de achtergrondkleur en de tekstkleur van de knop hetzelfde zijn, zijn de pijlen niet zichtbaar.

en: Please note that this video will disappear once you created 4 quizzes.
nl_NL: Houd er rekening mee dat deze video verdwijnt zodra u 4 quizzen heeft gemaakt.

en: Please note, that if you change the default texts, these words will not be translated with Translation plugins or the Poedit app.
nl_NL: Houd er rekening mee dat als u de standaardteksten wijzigt, deze woorden niet worden vertaald met vertaal plugins of de Poedit app.

en: Please select your quiz from dropdown
nl_NL: Selecteer uw quiz vanuit de dropdown

en: Points
nl_NL: Punten

en: Popup Box
nl_NL: Pop-up box

en: Popup everything you want! Create informative and promotional popups all in one plugin.
nl_NL: Pop-up alles wat u wilt! Maak informatieve en promotionele pop-ups in één plugin.

en: Postpay
nl_NL: Achteraf betalen

en: Postpay: The quiz taker will be able to see the results of his/her quiz only after doing a payment. That means that they could pass the quiz but would not be allowed to get results, emails, or certificates until they pay. Besides, if you set the payment type as Postpay the only payment term that will be available is Onetime payment․
nl_NL: Achteraf betalen: de quiz deelnemer zal de resultaten van zijn/haar quiz pas kunnen zien nadat hij/zij betaald heeft. Dat betekent dat ze kunnen slagen voor de quiz, maar geen resultaten, e-mails of certificaten kunnen krijgen tot ze betaald hebben. Bovendien, als u het betalingstype instelt op achteraf betalen, zal de enige betalingstermijn die beschikbaar is: eenmalige betaling․

en: Pre-start message:
nl_NL: Voor start bericht

en: Premium support
nl_NL: Premium ondersteuning

en: Premium version
nl_NL: Premium versie

en: Premium versions' overview
nl_NL: Premium versies overzicht

en: Prepay
nl_NL: Vooraf betalen

en: Prepay: The quiz taker will be allowed to pass the quiz only after paying.
nl_NL: Vooruitbetalen: de quiz deelnemer mag pas deelnemen als hij betaald heeft.

en: Prev
nl_NL: Vorige

en: Prev Question
nl_NL: Vorige vraag

en: Prev Quiz
nl_NL: Vorige quiz

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Previous button
nl_NL: Vorige knop

en: Primary
nl_NL: Primair

en: Prints the webpage link where the current quiz is posted.
nl_NL: Afdrukken van de link op de webpagina waar de huidige quiz staat.

en: Processing...
nl_NL: Bezig met verwerken...

en: Progress bar style
nl_NL: Vooruitgangsbalk stijl

en: Progress live bar style
nl_NL: Vooruitgang live balk stijl

en: Protect web content from being plagiarized. Prevent plagiarism from your website with this easy to use plugin.
nl_NL: Bescherm webinhoud tegen plagiaat. Voorkom plagiaat op uw site met deze eenvoudig te gebruiken plugin.

en: Provide descriptive or informative text about the question.
nl_NL: Geef een beschrijvende of informatieve tekst over de vraag.

en: Provide more information about the question category
nl_NL: Geef meer informatie over de vraagcategorie

en: Provide more information about the quiz category
nl_NL: Geef meer informatie over de quiz categorie

en: Provide more information about the quiz. You can choose whether to show it or not in the front end in the “Settings” tab.
nl_NL: Geef meer informatie over de test. U kunt kiezen of u deze informatie wel of niet wilt tonen op de front-end in de tab "Instellingen"

en: Provide the message text for sending to the Admin by email. You can use Variables from General Settings page to insert data. (name, score, date etc.)
nl_NL: Geef de bericht tekst op om per e-mail naar de beheerder te sturen. U kunt variabelen op de pagina algemene instellingen gebruiken om gegevens in te voegen. (naam, score, datum enz.)

en: Publish
nl_NL: Publiceren

en: Publishable Key
nl_NL: Publiceerbare sleutel

en: Published
nl_NL: Gepubliceerd

en: Put this shortcode on a page to show the total count of question categories.
nl_NL: Zet deze shortcode op een pagina om het totaal aantal vraag categorieën te tonen.

en: Put this shortcode on a page to show the total count of questions.
nl_NL: Zet deze shortcode op een pagina om het totaal aantal vragen te tonen.

en: Put this shortcode on a page to show the total count of quiz categories.
nl_NL: Zet deze shortcode op een pagina om het totaal aantal quiz categorieën te tonen.

en: Put this shortcode on a page to show the total count of quizzes.
nl_NL: Zet deze shortcode op een pagina om het totaal aantal quizzen te tonen.

en: Put this shortcode on a page to show the total results count of all quizzes of all users.
nl_NL: Plaats deze shortcode op een pagina om het totaal aantal resultaten van alle quizzen van alle gebruikers te tonen.

en: Put this shortcode on a page to show the total time the user spent to pass quizzes. It includes all the quizzes in the user history.
nl_NL: Plaats deze shortcode op een pagina om de totale tijd te tonen die een gebruiker heeft gespendeerd aan het afleggen van een quizzen. Het omvat alle quizzen in de gebruikersgeschiedenis.

en: Question
nl_NL: Vraag

en: Question Categories
nl_NL: Vraag categorieën

en: Question Category
nl_NL: Vraag categorie

en: Question Default Title
nl_NL: Vraag standaard titel

en: Question Image Zoom
nl_NL: Vraag afbeelding zoom

en: Question Reports
nl_NL: Vraag rapporten

en: Question Settings
nl_NL: Vraag instellingen

en: Question Tags
nl_NL: Vraag tags

en: Question Timer
nl_NL: Vraag timer

en: Question background image
nl_NL: Vraag achtergrondafbeelding

en: Question categories
nl_NL: Vraag categorieën

en: Question categories list table
nl_NL: Vragen categorieën lijst tabel

en: Question category
nl_NL: Vraag categorie

en: Question category created.
nl_NL: Vraag categorie aangemaakt.

en: Question category deleted.
nl_NL: Vraag categorie verwijderd.

en: Question category duplicated.
nl_NL: Vraag categorie gedupliceerd.

en: Question category published.
nl_NL: Vraag categorie gepubliceerd.

en: Question category saved.
nl_NL: Vraag categorie opgeslagen.

en: Question category unpublished.
nl_NL: Vraag categorie publicatie ongedaan gemaakt.

en: Question count per page
nl_NL: Vragen telling per pagina

en: Question created.
nl_NL: Vraag aangemaakt.

en: Question deleted.
nl_NL: Vraag verwijderd.

en: Question duplicated.
nl_NL: Vraag gedupliceerd.

en: Question explanation
nl_NL: Vraag uitleg

en: Question font size
nl_NL: Vraag lettertype grootte

en: Question hint
nl_NL: Vraag hint

en: Question image height in pixels. It accepts only number values.
nl_NL: Hoogte van de vraag afbeelding in pixels. Het accepteert alleen getalwaarden.

en: Question image width in pixels. Set it 0 or leave it blank for making it 100%. It accepts only numeric values.
nl_NL: Breedte van de vraag afbeelding in pixels. Stel het in op 0 of laat het leeg om het 100% te maken. Alleen numerieke waarden worden geaccepteerd.

en: Question marking
nl_NL: Vraag markering

en: Question saved.
nl_NL: Vraag opgeslagen.

en: Question status
nl_NL: Vraag status

en: Question tags
nl_NL: Vraag tags

en: Question text alignment
nl_NL: Vraag tekst uitlijning

en: Question title
nl_NL: Vraag titel

en: Question type
nl_NL: Vraagtype

en: Question weight
nl_NL: Vraag gewicht

en: Question(s) published.
nl_NL: Vraag(en) gepubliceerd.

en: Question(s) unpublished.
nl_NL: Vraag(en) publicatie ongedaan gemaakt.

en: Questions
nl_NL: Vragen

en: Questions Count
nl_NL: Aantal vragen

en: Questions Image Styles
nl_NL: Vraag afbeelding stijlen

en: Questions count
nl_NL: Aantal vragen

en: Questions default category
nl_NL: Vragen standaard categorie

en: Questions default type
nl_NL: Vragen standaard type

en: Questions list table
nl_NL: Vragen lijst tabel

en: Questions numbering
nl_NL: Vraag nummering

en: Quiz Author
nl_NL: Quiz auteur

en: Quiz Author Email
nl_NL: Quiz auteur e-mail

en: Quiz Author Nickname
nl_NL: Quiz auteur schermnaam

en: Quiz Categories
nl_NL: Quiz categorieën

en: Quiz Category
nl_NL: Quiz categorie

en: Quiz Color
nl_NL: Quiz kleur

en: Quiz Coupon
nl_NL: Quiz waardebon

en: Quiz Description
nl_NL: Quiz beschrijving

en: Quiz Display Page URL
nl_NL: Quiz weergave pagina URL

en: Quiz Information
nl_NL: Quiz informatie

en: Quiz Login Form Settings
nl_NL: Quiz login formulier instellingen

en: Quiz Maker Information
nl_NL: Quiz Maker informatie

en: Quiz Maker by AYS
nl_NL: Quiz Maker door AYS

en: Quiz Maker plugin free demo
nl_NL: Quiz Maker plugin gratis demo

en: Quiz Maker plugin premium version
nl_NL: Quiz Maker plugin premium versie

en: Quiz Name
nl_NL: Quiznaam

en: Quiz Options
nl_NL: Quiz opties

en: Quiz Right/Wrong answers sounds
nl_NL: Quiz goede/foute antwoorden geluiden

en: Quiz Styles
nl_NL: Quiz stijlen

en: Quiz Timer
nl_NL: Quiz timer

en: Quiz Title
nl_NL: Quiz titel

en: Quiz attribute .
nl_NL: Quiz attribuut.

en: Quiz attribute deleted.
nl_NL: Quiz attribuut verwijderd.

en: Quiz background gradient
nl_NL: Achtergrond gradiënt

en: Quiz buttons border-radius in pixels. It accepts only numeric values.
nl_NL: Quiz knoppen rand omtrek in pixels. Het aanvaardt alleen numerieke waarden.

en: Quiz categories
nl_NL: Quiz categorieën

en: Quiz categories list table
nl_NL: Quiz categorieën lijst tabel

en: Quiz category created.
nl_NL: Quiz categorie aangemaakt.

en: Quiz category deleted.
nl_NL: Quiz categorie verwijderd.

en: Quiz category duplicated.
nl_NL: Quiz categorie gedupliceerd.

en: Quiz category saved.
nl_NL: Quiz categorie opgeslagen.

en: Quiz category(s) published.
nl_NL: Quizcategorie(ën) gepubliceerd.

en: Quiz category(s) unpublished.
nl_NL: Quizcategorie(ën) publicatie ongedaan gemaakt.

en: Quiz container border
nl_NL: Quiz container rand

en: Quiz container border-radius in pixels. It accepts only numeric values.
nl_NL: Quiz container rand omtrek in pixels. Het aanvaardt alleen numerieke waarden.

en: Quiz container max-width for mobile in percentage. This option will work for the screens with less than 640 pixels width.
nl_NL: Quiz container max-breedte voor mobiel in percentage. Deze optie werkt voor schermen met een breedte van minder dan 640 pixels.

en: Quiz container width in pixels.Set it 0 or leave it blank for making a quiz with 100% width. It accepts only numeric values.
nl_NL: Breedte van de quiz container in pixels. Stel het in op 0 of laat het leeg om een quiz te maken met 100% breedte. Het aanvaardt alleen numerieke waarden.

en: Quiz created.
nl_NL: Quiz aangemaakt.

en: Quiz creation date
nl_NL: Quiz creatie datum

en: Quiz fail message
nl_NL: Quiz gefaald bericht

en: Quiz has been deleted
nl_NL: Quiz is verwijderd

en: Quiz image
nl_NL: Quiz afbeelding

en: Quiz image height
nl_NL: Quiz afbeelding hoogte

en: Quiz intervals chart
nl_NL: Quiz intervallen grafiek

en: Quiz is available only for the users mentioned in the list.
nl_NL: Quiz is alleen beschikbaar voor de gebruikers die in de lijst staan.

en: Quiz loader icon
nl_NL: Quiz loader pictogram

en: Quiz max-width for mobile
nl_NL: Quiz max-breedte voor mobiel

en: Quiz min-height
nl_NL: Quiz min-hoogte

en: Quiz minimal height in pixels
nl_NL: Quiz minimale hoogte in pixels

en: Quiz multilanguage
nl_NL: Quiz meertalig

en: Quiz name
nl_NL: Quiznaam

en: Quiz page link
nl_NL: Quiz pagina link

en: Quiz pass message
nl_NL: Quiz geslaagd bericht

en: Quiz saved.
nl_NL: Quiz opgeslagen.

en: Quiz time
nl_NL: Quiz tijd

en: Quiz title font size
nl_NL: Quiz titel lettertype grootte

en: Quiz title text shadow
nl_NL: Quiz titel tekst schaduw

en: Quiz title transformation
nl_NL: Quiz titel transformatie

en: Quiz width
nl_NL: Quiz breedte

en: Quiz(s) published.
nl_NL: Quiz(zen) gepubliceerd.

en: Quiz(s) unpublished.
nl_NL: Quiz(zen) publicatie ongedaan gemaakt.

en: Quizzes
nl_NL: Quizzen

en: Quizzes Count
nl_NL: Aantal quizzen

en: Quizzes list table
nl_NL: Quizzen lijst tabel

en: Radio
nl_NL: Radioknop

en: Random - If you set the ordering method as random and gave a value to count option, then it will randomly display that given amount of quizzes from your created quizzes.
nl_NL: Willekeurig - Als u de bestelmethode instelt op willekeurig en een waarde geeft aan de tel optie, dan zal het willekeurig het gegeven aantal quizzen van uw gemaakte quizzen tonen.

en: Randomize Flash Cards
nl_NL: Flashkaarten in willekeurige volgorde

en: Rate
nl_NL: Beoordeling

en: Rate Date
nl_NL: Waardering datum

en: Rate Score
nl_NL: Beoordeling score

en: Rate Us
nl_NL: Beoordeel ons

en: Rated
nl_NL: Beoordeeld

en: Rating form title
nl_NL: Beoordelingsformulier titel

en: Read
nl_NL: Lezen

en: Recent - If you set the ordering method as recent and gave a value to count option, then it will display that given amount of quizzes from your recently created quizzes.
nl_NL: Recent - Als u de bestelmethode instelt op recent en een waarde geeft aan de teloptie, dan zal het gegeven aantal quizzen van uw recent gemaakte quizzen getoond worden.

en: Recent Quizzes Settings
nl_NL: Recent quizzen instellingen

en: Recommended
nl_NL: Niet aanbevolen

en: Rect Dark
nl_NL: Rect donker

en: Rect Light
nl_NL: Rect licht

en: Rectangle
nl_NL: Rechthoek

en: Redirect URL
nl_NL: Omleiding URL

en: Redirect after submission
nl_NL: Redirect na indiening

en: Redirect delay
nl_NL: Omleiding vertraging

en: Redirect delay (sec)
nl_NL: Omleiding vertraging (sec)

en: Redirect to custom URL after user submit the form.
nl_NL: Omleiden naar aangepaste URL nadat de gebruiker het formulier heeft verzonden.

en: Redirecting after
nl_NL: Omleiden na

en: Refresh Categories
nl_NL: Vernieuw categorieën

en: Replace Your_Quiz_ID with the corresponding Quiz ID to show the Average Rate for the quiz.
nl_NL: Vervang Your_Quiz_ID door de overeenkomstige quiz ID om het gemiddelde cijfer voor de quiz te tonen.

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: Represent images in an attractive way. Attract people with your own single and multiple free galleries from your photo library.
nl_NL: Afbeeldingen op een aantrekkelijke manier getoond. Trek mensen aan met uw eigen enkele en meerdere gratis galerijen uit uw fotobibliotheek.

en: Require users to choose answers not under the min value you provided. It will work with the Checkbox type.
nl_NL: Vereis van gebruikers dat ze antwoorden kiezen die niet onder de minimumwaarde liggen die u heeft opgegeven. Het werkt met het type selectievakje.

en: Resend certificate
nl_NL: Certificaat verzenden

en: Restart quiz
nl_NL: Quiz herstarten

en: Restart quiz button
nl_NL: Herstart quiz knop

en: Restrict the number of characters/words to be inserted in the text field by the user.
nl_NL: Beperk het aantal tekens dat door de gebruiker in het tekstveld moet worden ingevoegd.

en: Result
nl_NL: Resultaat

en: Result message
nl_NL: Resultaatbericht

en: Result(s) deleted.
nl_NL: Resultaat/resultaten verwijderd.

en: Results
nl_NL: Resultaten

en: Results Settings
nl_NL: Resultaten instellingen

en: Results by question categories
nl_NL: Resultaten per vraag categorieën

en: Results for
nl_NL: Resultaten voor

en: Results list table
nl_NL: Resultaten lijst tabel

en: Results settings
nl_NL: Resultaten instellingen

en: Reverse the ordering of the questions in the list.
nl_NL: Draai de volgorde van de vragen in de lijst om.

en: Review
nl_NL: Beoordeling

en: Review(s) deleted.
nl_NL: Beoordeling(en) verwijderd.

en: Reviews
nl_NL: Beoordelingen

en: Reviews for
nl_NL: Beoordelingen voor

en: Reviews list table
nl_NL: Beoordelingen lijst tabel

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right Bottom
nl_NL: Rechts onderaan

en: Right Center
nl_NL: Rechts midden

en: Right Top
nl_NL: Rechts bovenaan

en: Right/wrong answer icons
nl_NL: Goed/fout antwoord pictogrammen

en: Rounded
nl_NL: Afgerond

en: Russian Ruble
nl_NL: Russische roebel

en: SUM
nl_NL: SOM

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save and close
nl_NL: Opslaan en sluiten

en: Save and new
nl_NL: Opslaan en nieuw

en: Save as default
nl_NL: Opslaan als standaard

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Saves the assigned settings of the current quiz as default. After clicking on this button, each time creating a new quiz, the system will take the settings and styles of the current quiz. If you want to change and renew it, please click on this button on another quiz.
nl_NL: Slaat de toegewezen instellingen van de huidige quiz als standaard op. Nadat u op deze knop hebt geklikt, neemt het systeem, telkens wanneer u een nieuwe quiz maakt, de instellingen en stijlen van de huidige quiz over. Als u het wilt wijzigen en verlengen, klik dan op deze knop bij een andere quiz. Deze functie is alleen beschikbaar in de PRO versie!!!

en: Schedule the quiz
nl_NL: Quiz inplannen

en: Score by answered questions
nl_NL: Score op beantwoorde vragen

en: Scroll offset(px)
nl_NL: Scroll offset (px)

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search:
nl_NL: Zoeken:

en: Searching...
nl_NL: Aan het zoeken...

en: Secret Key
nl_NL: Geheime sleutel

en: See All Plugins
nl_NL: Bekijk alle plugins

en: See All Videos
nl_NL: Bekijk alle video's

en: See Result
nl_NL: Bekijk resultaat

en: See Result button
nl_NL: Resultaat knop tonen

en: See review
nl_NL: Bekijk beoordeling

en: Select
nl_NL: Selecteren

en: Select All
nl_NL: Alles selecteren

en: Select Category
nl_NL: Categorie selecteren

en: Select Channel
nl_NL: Selecteer kanaal

en: Select Color
nl_NL: Selecteer kleur

en: Select List
nl_NL: Selecteer lijst

en: Select Quiz
nl_NL: Selecteer quiz

en: Select Rate
nl_NL: Selecteer beoordeling

en: Select Tags
nl_NL: Selecteer tags

en: Select User
nl_NL: Gebruiker selecteren

en: Select a single ID or multiple IDs. List multiple IDs by separating them with commas. Example id="13,23,33"
nl_NL: Selecteer een enkele ID of meerdere ID's. Geef meerdere ID's op door ze te scheiden met komma's. Voorbeeld id="13,23,33"

en: Select an answer
nl_NL: Selecteer een antwoord

en: Select default color
nl_NL: Standaardkleur selecteren

en: Select language (voice)
nl_NL: Selecteer taal (stem)

en: Select music
nl_NL: Selecteer muziek

en: Select question type
nl_NL: Vraag type selecteren

en: Select sound
nl_NL: Geluid selecteren

en: Select the ID of the quiz. You can write more than one ID.
nl_NL: Selecteer de ID van de quiz. U kunt meer dan één ID kiezen.

en: Select the ID. Example: id="23".
nl_NL: Selecteer het ID. Voorbeeld: id="23".

en: Select the language and voice for the text to speech option. Note: The list may vary depending on your browser.
nl_NL: Selecteer de taal en stem voor de tekst-naar-spraak optie. Opmerking: de lijst kan verschillen afhankelijk van uw browser.

en: Select the passing score(in percentage), and the attempt of the user will be detected only under that given condition. For example: If we give 40% value to it and assign 5 to the Attempts count option, the user can pass the quiz with getting more than 40% score in 5 times, but will have a chance to pass the quiz with getting under the 40% score as to how much as he/she wants.
nl_NL: Selecteer de slagingsscore (in percentage) en de poging van de gebruiker wordt alleen onder die voorwaarde gedetecteerd. Bijvoorbeeld: als we er 40% waarde aan geven en 5 toewijzen aan de optie pogingen tellen, dan kan de gebruiker slagen voor de quiz met meer dan 40% score in 5 keer, maar hij zal ook een kans hebben om te slagen voor de quiz met minder dan 40% score, net zoveel als hij/zij wil.

en: Select the time when the quiz taker will need to pay to pass the quiz:
nl_NL: Selecteer de tijd waarop de quiz nemer moet betalen om te slagen voor de quiz:

en: Select the way for grouping the results. If you want to make Leaderboard for logged in users, then choose ID. It will collect results by WP user ID. If you want to make Leaderboard for guests, then you need to choose Email and enable Information Form and Email, Name options from quiz settings. It will group results by emails and display guests Names.
nl_NL: Selecteer de manier om de resultaten te groeperen. Als u een scorebord wilt maken voor ingelogde gebruikers, kies dan ID. De resultaten worden dan verzameld per WP gebruiker ID. Als u een scorebord wilt maken voor gasten, dan moet uw e-mail kiezen en de opties informatieformulier en e-mail, naam inschakelen in de quiz instellingen. De resultaten zullen gegroepeerd worden per e-mail en de namen van de gasten zullen getoond worden.

en: Select user
nl_NL: Gebruiker selecteren

en: Select user role for giving access to Quiz menu
nl_NL: Selecteer gebruikersrol om toegang aan quiz menu te geven

en: Select user role for giving access to change all Quiz data
nl_NL: Selecteer een gebruikersrol om toegang te geven tot het wijzigen van alle quiz gegevens

en: Send Certificate to admin too
nl_NL: Stuur het certificaat ook naar de beheerder

en: Send Interval message to admin
nl_NL: Interval bericht verzenden naar beheerder

en: Send Report table to admin
nl_NL: Verzend rapport tabel naar beheerder

en: Send certificate to user
nl_NL: Verzend certificaat naar gebruiker

en: Send contacts an opt-in confirmation email when their email address added to the list.
nl_NL: Stuur contactpersonen een aanmeldingsbevestiging per e-mail wanneer hun e-mailadres aan de lijst wordt toegevoegd.

en: Send email to admin
nl_NL: Verzend e-mail naar beheerder

en: Send email to author
nl_NL: Verzend e-mail naar auteur

en: Send email to user
nl_NL: Verzend e-mail naar gebruiker

en: Send feedback
nl_NL: Feedback verzenden

en: Send feedback button
nl_NL: Feedback verzenden knop

en: Send interval message to user
nl_NL: Interval bericht verzenden naar gebruiker

en: Send results to user
nl_NL: Resultaten verzenden naar gebruiker

en: Send test data
nl_NL: Test gegevens verzenden

en: Set different messages based on the user’s score. The message will be displayed on the result page of the quiz.
nl_NL: Stel verschillende berichten in op basis van de score van de gebruiker. Het bericht wordt weergegeven op de resultatenpagina van de quiz.

en: Set quiz image height in pixels. It accepts only number values.
nl_NL: Stel de hoogte van de quiz afbeelding in pixels in. Het accepteert alleen numerieke waarden.

en: Set the button width in pixels. For an initial width, leave the field blank.
nl_NL: Stel de knopbreedte in pixels in. Voor een initiële breedte laat u het veld leeg.

en: Set the height of the textarea by entering a numeric value. It applies to Text question type textarea, Feedback textarea and so on.
nl_NL: Stel de hoogte van het tekstgebied in door een numerieke waarde in te voeren. Het is van toepassing op het type tekstvraag tekstgebied, feedback tekstgebied enzovoort.

en: Set the minimum score to pass the quiz in percentage. Please note to give a value to it above 0, otherwise, the Quiz pass message and Quiz fail message options will not work.
nl_NL: Stel de minimumscore in om te slagen voor de quiz in procenten. Let er op dat u een waarde boven 0 geeft, anders zullen de opties voor slagen voor de quiz en falen voor de quiz niet werken.

en: Set your preferred text size for the Quiz Title. The default size is 21px.
nl_NL: Stel u gewenste tekstgrootte in voor de quiz titel. De standaardgrootte is 21px.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Share Dialog
nl_NL: Deel dialoog

en: Short Text
nl_NL: Korte tekst

en: Shortcode text for editor
nl_NL: Shortcode tekst voor editor

en: Show
nl_NL: Tonen

en: Show Duration
nl_NL: Duurtijd tonen

en: Show Information Form to logged-in users
nl_NL: Informatie formulier tonen aan ingelogde gebruikers

en: Show Login form
nl_NL: Login formulier tonen

en: Show Quiz Orders
nl_NL: Quiz volgordes tonen

en: Show Rate
nl_NL: Beoordeling tonen

en: Show Start date
nl_NL: Startdatum tonen

en: Show User
nl_NL: Gebruiker tonen

en: Show User Display name
nl_NL: Gebruiker weergave naam tonen

en: Show User Email
nl_NL: Gebruiker e-mail tonen

en: Show User First Name
nl_NL: Voornaam gebruiker tonen

en: Show User ID
nl_NL: Gebruiker ID tonen

en: Show User IP
nl_NL: Gebruiker IP tonen

en: Show User Last Name
nl_NL: Gebruiker achternaam tonen

en: Show User Name
nl_NL: Gebruikersnaam tonen

en: Show User Nickname
nl_NL: Gebruiker schermnaam tonen

en: Show User Phone
nl_NL: Gebruiker telefoon tonen

en: Show all questions with right and wrong answers after quiz.
nl_NL: Alle vragen met juiste en foute antwoorden na de quiz tonen

en: Show answer caption
nl_NL: Antwoord bijschrift tonen

en: Show answers caption near the answer image. This option will be work only when answer has image.
nl_NL: Antwoorden bijschrift tonen naast de antwoord afbeelding. Deze optie werkt alleen als het antwoord een afbeelding heeft.

en: Show average rate
nl_NL: Gemiddelde beoordeling tonen

en: Show average score according to all results of the quiz
nl_NL: Het gemiddelde cijfer op basis van alle resultaten van de quiz tonen

en: Show confirmation popup if user tries to refresh or leave the page during the quiz taking process.
nl_NL: Een bevestiging pop-up tonen als de gebruiker de pagina probeert te verversen of te verlaten tijdens het afnemen van de quiz.

en: Show correct answers
nl_NL: Juiste antwoorden tonen

en: Show countdown
nl_NL: Aftelklok tonen

en: Show countdown time in the quiz. It will be automatically submitted if the time is over.
nl_NL: Toon de afteltijd in de quiz. De quiz zal automatisch ingediend worden als de tijd voorbij is.

en: Show creation date
nl_NL: Aanmaakdatum tonen

en: Show current quiz author
nl_NL: Huidige quiz auteur tonen

en: Show description
nl_NL: Beschrijving tonen

en: Show error message
nl_NL: Fout bericht tonen

en: Show how many users passed the quiz. It will be shown at the bottom of the start page of the quiz
nl_NL: Toon hoeveel gebruikers geslaagd zijn voor de quiz. Dit wordt onderaan de startpagina van de quiz getoond

en: Show if the selected answer is right or wrong with green and red marks. To decide when the right/wrong answers will be shown go to “Show messages for right/wrong answers option”.
nl_NL: Toon of het geselecteerde antwoord goed of fout is met groene en rode markeringen. Om te bepalen wanneer de goede/foute antwoorden worden getoond, gaat u naar "Toon berichten voor goede/foute antwoorden optie".

en: Show last 5 reviews after rating the quiz
nl_NL: Toon de laatste 5 beoordelingen na het beoordelen van de quiz.

en: Show messages for right/wrong answers
nl_NL: Berichten voor juiste/foute antwoorden tonen

en: Show only wrong answers
nl_NL: Alleen foute antwoorden tonen

en: Show passed users count
nl_NL: Aantal geslaagde gebruikers tonen

en: Show points
nl_NL: Punten tonen

en: Show question categories count
nl_NL: Vraag categorieën telling tonen

en: Show question category
nl_NL: Vraag categorie tonen

en: Show question category description
nl_NL: Vraag categorie beschrijving tonen

en: Show question category description for each question.
nl_NL: De beschrijving van de vraagcategorie voor elke vraag tonen.

en: Show question category in each question.
nl_NL: De vraagcategorie bij elke vraag tonen.

en: Show question explanation
nl_NL: Vraag uitleg tonen

en: Show question results on the results page
nl_NL: Vraag resultaten tonen op resultaten pagina

en: Show questions counter
nl_NL: Vragen teller tonen

en: Show questions total count
nl_NL: Vragen totaal aantal tonen

en: Show quiz author
nl_NL: Quiz auteur tonen

en: Show quiz author in quiz start page
nl_NL: Quiz auteur in quiz startpagina tonen

en: Show quiz average rate
nl_NL: Quiz gemiddelde score tonen

en: Show quiz button to Admins only
nl_NL: Quiz knop alleen aan beheer tonen

en: Show quiz categories count
nl_NL: Quiz categorie telling tonen

en: Show quiz category
nl_NL: Quiz categorie tonen

en: Show quiz category description
nl_NL: Quiz categorie beschrijving tonen

en: Show quiz category in quiz start page
nl_NL: Quiz categorie in quiz startpagina tonen

en: Show quiz category title
nl_NL: Quiz categorie titel tonen

en: Show quiz creation date
nl_NL: Quiz creatie datum tonen

en: Show quiz creation date in quiz start page
nl_NL: Aanmaakdatum in quiz startpagina tonen

en: Show quiz head information
nl_NL: Quiz head informatie tonen

en: Show quiz questions count
nl_NL: Quiz vragen aantal tonen

en: Show quiz read results count
nl_NL: Quiz gelezen resultaat telling tonen

en: Show quiz unread results count
nl_NL: Telling ongelezen resultaten quiz tonen

en: Show quizzes count
nl_NL: Quizzen telling tonen

en: Show quizzes total results count
nl_NL: Quizzen totaal resultaten telling tonen

en: Show score via progressbar
nl_NL: Score via voortgangsbalk tonen

en: Show start date
nl_NL: Startdatum tonen

en: Show the Login form at the bottom of the message for not logged in users.
nl_NL: Toon het login formulier onderaan het bericht voor niet-ingelogde gebruikers.

en: Show the Social buttons
nl_NL: Sociale knoppen tonen

en: Show the average rate of the quiz. It will be shown at the bottom of the start page of the quiz.
nl_NL: Toon de gemiddelde score van de quiz. Het zal onderaan de startpagina van de quiz getoond worden.

en: Show the countdown or end date time in the quiz.
nl_NL: Het aftellen of de einddatum in de quiz tonen.

en: Show the last 5 reviews
nl_NL: De 5 laatste beoordelingen tonen

en: Show the message when the quiz is already taken by the required count of takers.
nl_NL: Het bericht als de quiz al afgenomen is door het vereiste aantal deelnemer tonen.

en: Show the number of the current question and the total amount of the question in the quiz. It will be shown on the right top corner of the quiz container. Example:3/7
nl_NL: Toon het nummer van de huidige vraag en het totaal aantal vragen in de quiz. Het zal getoond worden in de rechter bovenhoek van de quiz container. Voorbeeld: 3/7.

en: Show the progress bar by percentage
nl_NL: Vooruitgangsbalk per percentage tonen.

en: Show the question results based on keywords on the resultes page with specified texts for each keyword.
nl_NL: Toon de vraagresultaten op basis van keywords op de resultatenpagina met gespecificeerde teksten voor elk keyword.

en: Show the quiz category description on the Quiz Start page.
nl_NL: Toon de beschrijving van de quiz categorie op de startpagina van de quiz.

en: Show the restart button at the end of the quiz for restarting the quiz and pass it again.
nl_NL: Toon de herstart knop aan het quiz einde om de quiz opnieuw te starten en opnieuw af te leggen.

en: Show the statistical average
nl_NL: Het statistisch gemiddelde tonen

en: Show the users’ Average, Maximum or Sum results in the leaderboard. SUM does not work with Score(table column)
nl_NL: Toon de gemiddelde, maximale of som resultaten van gebruikers in het scorebord. SUM werkt niet met score (tabel kolom)

en: Show timer
nl_NL: Timer tonen

en: Show timer on page tab
nl_NL: Timer op pagina tab tonen

en: Show title
nl_NL: Titel tonen

en: Show to guests too
nl_NL: Toon aan gasten ook

en: Show user quiz duration
nl_NL: Gebruik quiz duur tonen

en: Show user roles
nl_NL: Gebruikersrollen tonen

en: Show user website
nl_NL: Gebruiker site tonen

en: Show user’s result
nl_NL: Gebruikers resultaat tonen

en: Show word/character counter
nl_NL: Woord/karakter teller tonen

en: Show wrong answers first
nl_NL: Foute antwoorden eerst tonen

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
nl_NL: Toont 0 tot 0 van 0 ingaves

en: Shows the admin's email that was filled in their WordPress profile.
nl_NL: Toont het e-mailadres van de beheerder dat werd ingevuld in hun WordPress profiel.

en: Shows the current quiz author's email that was filled in their WordPress profile.
nl_NL: Toont het e-mailadres van de huidige quiz auteur dat ingevuld werd in hun WordPress profiel.

en: Shows the current user's IP no matter whether they are a logged-in user or a guest. Please note, that this message variable will return empty, if 'Do not store IP addresses' is ticked from General Settings>General>Users IP addresses.
nl_NL: Toont het IP-adres van de huidige gebruiker, ongeacht of het een ingelogde gebruiker of een gast is. Let op: deze bericht variabele wordt leeg weergegeven als 'IP-adressen niet opslaan' is aangevinkt bij Algemene instellingen > Algemeen > IP-adressen gebruikers.

en: Shows the logged-in user's Display name. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
nl_NL: Toont de weergave naam van de ingelogde gebruiker. Als de gebruiker niet is ingelogd, is de shortcode leeg.

en: Shows the logged-in user's Email. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
nl_NL: Toont de e-mail van de ingelogde gebruiker. Als de gebruiker niet is ingelogd, is de shortcode leeg.

en: Shows the logged-in user's First Name. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
nl_NL: Toont de voornaam van de ingelogde gebruiker. Als de gebruiker niet is ingelogd, is de shortcode leeg.

en: Shows the logged-in user's Last Name. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
nl_NL: Toont de achternaam van de ingelogde gebruiker. Als de gebruiker niet is ingelogd, is de shortcode leeg.

en: Shows the logged-in user's Nickname. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
nl_NL: Toont de schermnaam van de ingelogde gebruiker. Als de gebruiker niet is ingelogd, is de shortcode leeg.

en: Shows the logged-in user's role(s). If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
nl_NL: Toont de site van de ingelogde gebruikers rol(en). Als de gebruiker niet is ingelogd, is de shortcode leeg.

en: Shows the logged-in user's website. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
nl_NL: Toont de site van de ingelogde gebruiker. Als de gebruiker niet is ingelogd, is de shortcode leeg.

en: Shows the number of passed quizzes of the current user. For instance, the current user has passed 20 quizzes. If the user is not logged in shortcode will be empty.
nl_NL: Toont het aantal geslaagde quizzen van de huidige gebruiker. Bijvoorbeeld, de huidige gebruiker heeft 20 quizzen gehaald. Als de gebruiker niet ingelogd is, zal de shortcode leeg zijn.

en: Shows the total sum of how many times the particular user has passed all the quizzes. For instance, the current user has passed 20 quizzes 500 times in total. If the user is not logged in shortcode will be empty.
nl_NL: Toont de totale som van het aantal keren dat deze gebruiker geslaagd is voor alle quizzen. Bijvoorbeeld, de huidige gebruiker is in totaal 500 keer geslaagd voor 20 quizzen. Als de gebruiker niet ingelogd is, zal de shortcode leeg zijn.

en: Single Quiz Results Settings
nl_NL: Enkele quizresultaten instellingen

en: Slack Authorization
nl_NL: Slack autorisatie

en: Slack Settings
nl_NL: Slack instellingen

en: Slack conversation
nl_NL: Slack conversatie

en: Small
nl_NL: Klein

en: So this question will be just a Survey question.
nl_NL: Deze vraag is dus slechts een enquêtevraag.

en: Something goes wrong please reload page
nl_NL: Er is iets fout gegaan. Herlaad de pagina

en: Sounds are not selected. For selecting sounds go to
nl_NL: Geluiden zijn niet geselecteerd. Ga voor het selecteren van geluiden naar

en: Sounds are selected. For change sounds go to
nl_NL: Geluiden zijn geselecteerd. Ga voor het wijzigen van geluiden naar

en: Sounds for right answers
nl_NL: Geluiden voor correcte antwoorden

en: Sounds for right/wrong answers
nl_NL: Geluiden voor juiste/foute antwoorden

en: Sounds for wrong answers
nl_NL: Geluiden voor foute antwoorden

en: Space Between
nl_NL: Ruimte tussen

en: Specify count of months and save changes. Attention! it will remove submissions older than specified months permanently.
nl_NL: Geef het aantal maanden op en sla de wijzigingen op. Let op! Inzendingen ouder dan de opgegeven maanden worden permanent verwijderd.

en: Specify how to capitalize a title text of your quiz.
nl_NL: Geef aan hoe u de titeltekst van uw quiz wilt omzetten naar hoofdletters.

en: Specify the count of the attempts per user for passing the quiz.
nl_NL: Specificeer het aantal pogingen per gebruiker om te slagen voor de quiz.

en: Specify the default keyword count which will be selected while adding answers to your new question. It will apply to the previous questions and intervals as well.
nl_NL: Geef het standaard aantal keywords op dat wordt geselecteerd tijdens het toevoegen van antwoorden aan uw nieuwe vraag. Het is ook van toepassing op de voorgaande vragen en intervallen.

en: Specify the design of the answers of question.
nl_NL: Specificeer het ontwerp van de antwoorden op vragen.

en: Specify the maximum value allowed.
nl_NL: Geef de maximaal toegestane waarde op.

en: Specify the minimum value allowed.
nl_NL: Geef de minimaal toegestane waarde op.

en: Specify the minimum value allowed.
nl_NL: Geef de minimaal toegestane waarde op.

en: Specify the position of buttons of the quiz.
nl_NL: Bepaal de positie van de quiz knoppen.

en: Specify the text color inside the quiz and questions. It affects all kinds of texts and icons, including buttons.
nl_NL: Geef de tekstkleur op in de quiz en de vragen. Dit beïnvloedt alle soorten teksten en iconen.

en: Specify the text color of buttons inside the quiz and questions. It affects only to buttons.
nl_NL: Geef de tekstkleur op van knoppen in de quiz en vragen. Het heeft alleen invloed op knoppen.

en: Specify the text shadow of the quiz title.
nl_NL: Geef de tekstschaduw van de quiz titel op.

en: Specify the weight of the question. It’s not connected with answers points. It will be multiplied with chosen answer weight (if you choose quiz calculation by points). The default value is 1.
nl_NL: Geef het gewicht van de vraag op. Het is niet verbonden met antwoordpunten. Het wordt vermenigvuldigd met het gekozen antwoord gewicht (als u quiz berekening op punten kiest). De standaardwaarde is 1.

en: Specify where to display questions explanation. Note that the “Show correct answers” option should be enabled. In order to make this option work, you need to add the corresponding texts from the Edit page of the particular question.
nl_NL: Geef aan waar uitleg over vragen moet worden getoond. Merk op dat de optie "Toon juiste antwoorden" ingeschakeld moet zijn. Om deze optie te laten werken, moet u de overeenkomstige teksten toevoegen op de pagina bewerken van de specifieke vraag.

en: Specify where to display right/wrong answers. Note that the “Show correct answers” option should be enabled. In order to make this option work, you need to add the corresponding texts from the Edit page of the particular question.
nl_NL: Geef aan waar juiste/foute antwoorden moeten worden getoond. Merk op dat de optie "Toon juiste antwoorden" ingeschakeld moet zijn. Om deze optie te laten werken, moet u de overeenkomstige teksten toevoegen op de pagina bewerken van de specifieke vraag.

en: Start Date from
nl_NL: Startdatum vanaf

en: Start Date to
nl_NL: Startdatum tot

en: Start Page
nl_NL: Start pagina

en: Start button
nl_NL: Start knop

en: Start button activation
nl_NL: Start knop activatie

en: Start date
nl_NL: Startdatum

en: Start date:
nl_NL: Startdatum:

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Store all not finished results
nl_NL: Alle niet voltooide resultaten opslaan

en: Strip slashes for answers for a new question
nl_NL: Streep schuine strepen door voor antwoorden op een nieuwe vraag

en: Stripe Settings
nl_NL: Stripe instellingen

en: Styles
nl_NL: Stijlen

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Subscribe
nl_NL: Abonneren

en: Subscription
nl_NL: Abonnement

en: Subscription duration
nl_NL: Abonnement duur

en: Succeed
nl_NL: Geslaagd

en: Support Forum
nl_NL: Ondersteuning voor

en: Swiss Franc
nl_NL: Zwitserse frank

en: Table columns
nl_NL: Tabel kolommen

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Color
nl_NL: Tekstkleur

en: Text shadow color
nl_NL: Tekst schaduw kleur

en: Text that will be displayed over share buttons.
nl_NL: Tekst die wordt getoond via deelknoppen.

en: Text that will be displayed over social media links.
nl_NL: Tekst die wordt getoond boven links naar sociale media.

en: Text which will notify user that he can submit a feedback
nl_NL: Tekst waarin de gebruiker wordt geïnformeerd dat hij feedback kan geven

en: Textarea height (public)
nl_NL: Tekstgebied hoogte (publiek)

en: Thank you message
nl_NL: Bedankbericht

en: The Best Quiz Maker Ever
nl_NL: De beste quiz maker ooit

en: The E-mail the user entered into information form
nl_NL: De e-mail die de gebruiker heeft ingevoerd in het informatieformulier

en: The ID of the current user.
nl_NL: Het ID van de huidige gebruiker.

en: The ID of the quiz.
nl_NL: Het quiz ID.

en: The URL for redirecting after the user submits the form.
nl_NL: De URL voor redirecten nadat de gebruiker het formulier heeft verzonden.

en: The URL for redirecting after writing an incorrect email address or password.
nl_NL: De URL voor de redirect na het schrijven van een onjuist e-mailadres of wachtwoord.

en: The URL of the home page.
nl_NL: De URL van de homepage.

en: The average rate of the quiz of all time
nl_NL: De gemiddelde beoordeling van de quiz aller tijden

en: The average score by the question category of the given quiz of the given user.
nl_NL: De gemiddelde score per vraagcategorie van de gegeven quiz van de gegeven gebruiker.

en: The average score is
nl_NL: De gemiddelde score is

en: The average score of the quiz of all time
nl_NL: De gemiddelde score van de quiz aller tijden

en: The background color of the Flash Card.
nl_NL: De flashcard achtergrondkleur.

en: The color of the answers border
nl_NL: De kleur van de antwoorden rand

en: The color of the quiz container border
nl_NL: De kleur van de quiz container rand

en: The color of the shadow of the quiz container
nl_NL: De schaduw kleur van de quiz container

en: The color of the text shadow of the quiz title.
nl_NL: De kleur van de tekstschaduw van de quiz titel.

en: The count attribute is required for random view type.
nl_NL: Het attribuut telling is vereist voor het type willekeurige weergave.

en: The count of answered questions of the user.
nl_NL: Het aantal beantwoorde vragen van de gebruiker.

en: The count of the selected keyword that the user answers during the quiz. For instance, %%keyword_count_A%%.
nl_NL: Het aantal geselecteerde keyword dat de gebruiker tijdens de quiz heeft beantwoord. Bijvoorbeeld %%keyword_count_A%%.

en: The count of unanswered questions of the user.
nl_NL: Het aantal onbeantwoorde vragen van de gebruiker.

en: The custom URL address for EXIT button in finish page.
nl_NL: Het aangepaste URL adres voor de knop VERLATEN op de voltooien pagina.

en: The date of the passing quiz
nl_NL: De datum van de geslaagde quiz

en: The default sizes of buttons.
nl_NL: De standaard groottes van de knoppen.

en: The direction of the color gradient.
nl_NL: De richting van het kleur gradiënt

en: The earliest created questions will appear at top of the list. The order will be classified based on question ID (oldest to newest).
nl_NL: De vroegst gemaakte vragen verschijnen bovenaan de lijst. De bestelling wordt geclassificeerd op basis van vraag ID (van oud naar nieuw).

en: The exact date/time of the quiz creation.
nl_NL: De exacte datum/tijd waarop de quiz gemaakt werd.

en: The font size of the answers in pixels in the quiz. It accepts only numeric values.
nl_NL: De lettertypegrootte van de antwoorden in pixels in de quiz. Het aanvaardt alleen numerieke waarden.

en: The font size of the buttons in pixels in the quiz. It accepts only numeric values.
nl_NL: De lettertypegrootte van de knoppen in pixels in de quiz. Het aanvaardt alleen numerieke waarden.

en: The font size of the questions in pixels in the quiz (only for <p> tag). It accepts only numeric values.
nl_NL: De lettertypegrootte van de vragen in pixels in de quiz (alleen voor <p> tag). Alleen numerieke waarden worden geaccepteerd.

en: The latest created questions will appear at top of the list. The order will be classified based on question ID (newest to oldest).
nl_NL: De laatst gemaakte vragen verschijnen bovenaan de lijst. De bestelling wordt geclassificeerd op basis van vraag ID (van nieuw naar oud).

en: The message in the case of the user fails the quiz
nl_NL: Het bericht als de gebruiker zakt voor de quiz

en: The message in the case of the user passes the quiz
nl_NL: Het bericht als de gebruiker slaagt voor de quiz

en: The message which must display on the result page depending from score
nl_NL: Het bericht dat afhankelijk van de score op de resultatenpagina moet worden getoond

en: The message will be displayed after submitting the quiz. You can use Variables (General Settings) to insert user data here. If you want to show results with points or with the number of correct answers, you need to use correspondent variables and enable the “Hide score” option.
nl_NL: De boodschap zal getoond worden na het insturen van de quiz. U kunt variabelen (Algemene instellingen) gebruiken om hier gebruikersgegevens in te voegen. Als u resultaten met punten of met het aantal juiste antwoorden wil tonen, moet u overeenkomstige variabelen gebruiken en de optie "Verberg score" inschakelen.

en: The name the user entered into information form
nl_NL: De naam die de gebruiker in het informatieformulier heeft ingevoerd

en: The number of correct answers of the user
nl_NL: Het aantal juiste antwoorden van de gebruiker

en: The number of only wrong answers of the user.
nl_NL: Het aantal alleen foute antwoorden van de gebruiker.

en: The number of questions that the user must pass.
nl_NL: Het aantal vragen dat de gebruiker moet halen.

en: The number of users who can pass the quiz.
nl_NL: Het aantal gebruikers dat kan slagen voor de quiz.

en: The number of wrong answers of the user.
nl_NL: Het aantal foute antwoorden van de gebruiker.

en: The order will be classified based on the reordering you have done while adding the questions to the quiz. It will work only with the by="quiz" method. The by="category" method will show the same order as orderby="ASC".
nl_NL: De volgorde wordt geclassificeerd op basis van de herschikking die u heeft uitgevoerd tijdens het toevoegen van de vragen aan de quiz. Het werkt alleen met de by="quiz" methode. De by="category" methode toont dezelfde volgorde als orderby="ASC".

en: The ordering of the questions will be the same as you chose. Also, you can reorder them after selection. There are no limitations for questions quantity.
nl_NL: De volgorde van de vragen zal dezelfde zijn als die u gekozen heeft. U kunt ze ook herschikken nadat u ze heeft geselecteerd. Er zijn geen beperkingen voor het aantal vragen.

en: The percentage of the selected keyword that the user answers during the quiz. For instance, %%keyword_percentage_A%%.
nl_NL: Het percentage van het geselecteerde keyword dat de gebruiker tijdens de quiz beantwoordt. Bijvoorbeeld %%keyword_percentage_A%%.

en: The period of time when quiz will be active. When the date is out the expiration message will be shown.
nl_NL: De periode dat de quiz actief zal zijn. Wanneer de datum verstreken is, zal er een bericht getoond worden.

en: The phone the user entered into information form
nl_NL: De telefoon die de gebruiker heeft ingevoerd in het informatieformulier

en: The points of quiz which got the user
nl_NL: De punten van de quiz die de gebruiker

en: The points of quiz which got the user displayed as a bar chart. Note: This message variable will not work in the email fields.
nl_NL: De punten van de quiz die de gebruiker kreeg als staafdiagram. Opmerking: deze bericht variabele werkt niet in de e-mailvelden.

en: The position of background image of the quiz
nl_NL: De positie van de quiz achtergrondafbeelding

en: The possibility of showing questions in an accidental sequence. It will show questions in random order. If you want to take a specific amount of questions from a pool of questions randomly you need to enable question bank option.
nl_NL: De mogelijkheid om vragen in een toevallige volgorde te tonen. Vragen worden in willekeurige volgorde getoond. Als u een specifiek aantal vragen willekeurig uit een verzameling vragen wilt halen, moet u de optie vragenbank inschakelen.

en: The possibility of showing the answers of the questions in an accidental sequence. Every time it will show answers in random order.
nl_NL: De mogelijkheid om de antwoorden van de vragen in een toevallige volgorde te tonen. Elke keer worden de antwoorden in willekeurige volgorde getoond.

en: The questions will be displayed in random order every time the users refresh the page.
nl_NL: De vragen worden in willekeurige volgorde weergegeven elke keer als de gebruikers de pagina vernieuwen.

en: The quiz has expired!
nl_NL: De quiz is verlopen!

en: The quiz has expired.
nl_NL: De quiz is verlopen.

en: The quiz image which used for quiz start page
nl_NL: De quiz afbeelding die werd gebruikt voor de quiz startpagina

en: The quiz will be available soon!
nl_NL: Deze quiz zal binnenkort beschikbaar zijn!

en: The quiz will be available soon.
nl_NL: Deze quiz zal binnenkort beschikbaar zijn.

en: The redirection delay in seconds after the user submits the form. Value should be greater than 0.
nl_NL: De omleiding vertraging in seconden nadat de gebruiker het formulier heeft verzonden. De waarde moet groter zijn dan 0.

en: The score of quiz which got the user
nl_NL: De score van de quiz die de gebruiker

en: The score of quiz which got the user displayed as a bar chart. Note: This message variable will not work in the email fields.
nl_NL: De score van de quiz die de gebruiker getoond kreeg als staafdiagram. Opmerking: deze bericht variabele werkt niet in de e-mailvelden.

en: The score of the quiz by a question categories which got the user
nl_NL: De score van de quiz door een vraag categorie die de gebruiker kreeg

en: The score of the quiz by a question categories which got the user displayed as a bar chart. Note: This message variable will not work in the email fields.
nl_NL: De score van de quiz volgens een vraagcategorie waarbij de gebruiker als staafdiagram werd getoond. Opmerking: deze bericht variabele werkt niet in de e-mailvelden.

en: The score of those questions which the given user answered(%). Skipped or unanswered questions will not be included in the calculation.
nl_NL: De score van de vragen die de gegeven gebruiker heeft beantwoord (%). Overgeslagen of onbeantwoorde vragen worden niet meegenomen in de berekening.

en: The score the user got for the quiz by question tags displayed as a bar chart. Note: This message variable will not work in the email fields.
nl_NL: De score die de gebruiker voor de quiz heeft behaald, aan de hand van vraag tags die als staafdiagram worden getoond. Opmerking: deze bericht variabele werkt niet in de e-mailvelden.

en: The shadow color of answers container
nl_NL: De schaduwkleur van de antwoorden container

en: The style of answers border
nl_NL: De stijl van de antwoorden rand

en: The style of quiz container border
nl_NL: De stijl van de quiz container rand

en: The time which must spend the user to the quiz
nl_NL: De tijd die de gebruiker moet besteden aan de quiz

en: The time which must spend the user to the quiz displayed as a bar chart. Note: This message variable will only work if Quiz Timer option is set, and will not work in the email fields.
nl_NL: De tijd die de gebruiker aan de quiz moet besteden, getoond als staafdiagram. Opmerking: deze bericht variabele werkt alleen als de optie quiz timer is ingesteld en werkt niet in de e-mailvelden.

en: The time which spent that the user passed the quiz
nl_NL: De tijd dat de gebruiker slaagde voor de quiz

en: The title of the quiz
nl_NL: De titel van de quiz

en: The user has not answered this question.
nl_NL: De gebruiker heeft deze vraag niet beantwoord.

en: The user's display name that was filled in their WordPress profile.
nl_NL: De weergave naam van de gebruiker dat is ingevuld in het WordPress profiel.

en: The user's email that was filled in their WordPress profile.
nl_NL: Het e-mailadres van de gebruiker dat is ingevuld in het WordPress profiel.

en: The user's first name that was filled in their WordPress site during registration.
nl_NL: De voornaam van de gebruiker die tijdens de registratie op de WordPress site werd ingevuld.

en: The user's last name that was filled in their WordPress site during registration.
nl_NL: De achternaam van de gebruiker die tijdens de registratie op de WordPress site werd ingevuld.

en: The user's nickname that was filled in their WordPress profile.
nl_NL: De gebruiker weergavenaam dat is ingevuld in het WordPress profiel.

en: The user's role(s) when logged-in. In case the user is not logged-in, the field will be empty.
nl_NL: De rol(en) van de gebruiker wanneer deze is ingelogd. Als de gebruiker niet is ingelogd, is het veld leeg.

en: The user's website that was filled in their WordPress profile.
nl_NL: De site van de gebruiker dat is ingevuld in het WordPress profiel.

en: The users can write an explanation for their answers.
nl_NL: De gebruikers kunnen een verklaring voor hun antwoorden schrijven.

en: The width of answers border
nl_NL: De breedte van de antwoorden rand

en: The width of quiz container border
nl_NL: De breedte van de quiz container rand

en: The width of the Flash Card. It accepts only numeric values. For 100% leave it blank.
nl_NL: De breedte van de flashcard. Het accepteert alleen numerieke waarden. Laat leeg voor 100%.

en: The width of the Leaderboard box. It accepts only numeric values. For 100% leave it blank.
nl_NL: De breedte van het scorebord box. Het accepteert alleen numerieke waarden. Laat leeg voor 100%.

en: Theme
nl_NL: Thema

en: Then, go to the %s Quizzes %s page and build your first quiz by clicking on the %s Add New %s button,
nl_NL: Ga dan naar de pagina %s quizzen %s en maak uw eerste quiz door op de knop %s nieuwe %s toevoegen te klikken,

en: There are no question categories yet.
nl_NL: Er zijn nog geen vraag categorieën.

en: There are no questions attached yet.
nl_NL: Er zijn nog geen vragen beantwoord.

en: There are no questions yet.
nl_NL: Er zijn nog geen vragen.

en: There are no quiz categories yet.
nl_NL: Er zijn nog geen quiz categorieën.

en: There are no quizzes yet
nl_NL: Er zijn nog geen quizzen

en: There are no quizzes yet.
nl_NL: Er zijn nog geen quizzen.

en: There are no results yet.
nl_NL: Er zijn nog geen resultaten.

en: There are no reviews yet.
nl_NL: Er zijn nog geen beoordelingen.

en: There are two ways of making question bank system.
nl_NL: Er zijn twee manieren om een vragenbank te maken.

en: There will not be correct/incorrect answers.
nl_NL: Er zullen geen juiste/onjuiste antwoorden zijn.

en: This Quiz will start on
nl_NL: Deze quiz zal starten op

en: This is a just preview of the certificate and some message variables will not work on preview mode. Please be understanding.
nl_NL: Dit is slechts een voorbeeld van het certificaat en sommige bericht variabelen zullen niet werken in de voorbeeldmodus. Wees begripvol.

en: This is a required question
nl_NL: Dit is een vereiste vraag

en: This is for just collecting data from users.
nl_NL: Dit is gewoon om gegevens van gebruikers te verzamelen.

en: This option allows users to go to the next question by pressing Enter key. It is working with the following question types only: Text, Short Text, Number.
nl_NL: Met deze optie kunnen gebruikers naar de volgende vraag gaan door op de Enter toets te drukken. Het werkt alleen met de volgende vraagtypes: tekst, korte tekst, getal.

en: This option will work only when Enable Show correct answers option is enabled and sounds are selected from General options page.
nl_NL: Deze optie werkt alleen als de optie toon juiste antwoorden inschakelen is ingeschakeld en geluiden is geselecteerd op de pagina algemene opties.

en: This option will work with Enable correct answers option.
nl_NL: Deze optie werkt met de optie juiste antwoorden inschakelen.

en: This quiz has expired!
nl_NL: Deze quiz is verlopen!

en: This quiz is expired!
nl_NL: Deze quiz is verlopen!

en: Thumbs up, great!
nl_NL: Duimen omhoog, geweldig!

en: Tick the checkbox and the live box will appear under the text field. It will indicate the current state of word/character usage.
nl_NL: Vink het selectievakje aan en het live box verschijnt onder het tekstveld. Het geeft de huidige status van het woord-/tekengebruik aan.

en: Tick the checkbox if you want to hide the correct answers presented in the detailed report.
nl_NL: Vink het selectievakje aan als u de juiste antwoorden in het gedetailleerde rapport wilt verbergen.

en: Tick the checkbox if you want to show the wrongly answered questions by the particular user in the first place on the result page.
nl_NL: Vink het selectievakje aan als u de foutief beantwoorde vragen van de betreffende gebruiker in de eerste plaats op de resultatenpagina wilt tonen.

en: Tick the checkbox if you would like to show loader and "Loading ..." text over the start button while the JavaScript of the given webpage loads. As soon as the webpage completes its loading, the start button will become active.
nl_NL: Vink het selectievakje aan als u tekst loader en "Laden..." boven de startknop wilt tonen terwijl JavaScript van de betreffende webpagina wordt geladen. Zodra de webpagina volledig is geladen, wordt de startknop actief.

en: Tick the checkbox to add a Start page to your Flashcards. You can customize the Start page and write your preferred texts in WP Editor.
nl_NL: Vink het selectievakje aan om een startpagina aan uw flashcards toe te voegen. U kunt de startpagina aanpassen en uw favoriete teksten schrijven in WP editor.

en: Tick the checkbox, and admin will receive the email only if the user has passed the minimum score required.
nl_NL: Vink het selectievakje aan en de beheerder ontvangt de e-mail alleen als de gebruiker de minimaal vereiste score heeft behaald.

en: Tick the checkbox, and the user will receive the email only if he/she has passed the minimum score required.
nl_NL: Vink het selectievakje aan en de gebruiker ontvangt de e-mail alleen als hij/zij de minimaal vereiste score heeft behaald.

en: Tick the option, and it will let you enable and disable password visibility in a password input field.
nl_NL: Vink de optie aan en u kunt de zichtbaarheid van wachtwoorden in een invoerveld voor wachtwoorden in- en uitschakelen.

en: Tick the option, and the quiz taker will have the opportunity to see all feedbacks written by others.
nl_NL: Vink de optie aan en de quiz nemer krijgt de mogelijkheid om alle feedback te zien die door anderen is geschreven.

en: Tick this option if you want to see only the wrong answers on the quiz results page.
nl_NL: Vink deze optie aan als u alleen de foute antwoorden wilt zien op de quiz resultaten pagina.

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Timer seconds
nl_NL: Timer seconden

en: Timezone
nl_NL: Tijdzone

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title Alignment
nl_NL: Titel uitlijning

en: Title of the category
nl_NL: Categorie titel

en: Title of the question category
nl_NL: Titel van vraag categorie

en: Title of the quiz
nl_NL: Quiz titel

en: To do that, please go to the %s Limitation %s tab of the given quiz. The plugin suggests two methods to manage and detect the number of attempts from the same person. Those are %s by IP %s or %s by User ID.%s One of the awesome functionalities that the plugin suggests is the %s Only for logged-in users %s option, which gives access to the quiz to those, who are logged-in users on your website. This option will allow you to precisely target your quiz takers, and not receive unnecessary data from the guests. Moreover, with the help of the %s Generated passwords (PRO) %s option, you can give unique one-time access codes to each participant individually for accessing the quiz. You can use those access codes as promo codes, discounted codes, coupon codes, and so on.
nl_NL: Om dat te doen, ga naar de tab %s Beperking %s van de gegeven test. De plugin stelt twee methodes voor om het aantal pogingen van dezelfde persoon te beheren en te detecteren. Dit zijn %s per IP %s of %s per gebruiker ID.%s Een van de geweldige functies die de plugin voorstelt is de %s Alleen voor ingelogde gebruikers %s optie, die toegang geeft tot de test aan diegenen die ingelogde gebruikers zijn op uw site. Met deze optie kunt u zich precies richten op uw quiz lezers, en ontvangt u geen onnodige gegevens van de gasten. Bovendien kunt u met behulp van de optie %s Gegenereerde wachtwoorden (PRO) %s unieke eenmalige toegangscodes geven aan elke deelnemer afzonderlijk om toegang te krijgen tot de test. U kunt deze toegangscodes gebruiken als promocodes, kortingscodes, waardebon codes, enzovoort.

en: To do that, please go to the %s Styles %s tab of the given quiz, which allows you to take full advantage of the various options it offers. The plugin provides 8 awesome ready-to-use themes. After choosing your preferred theme, you can customize it with 35+ style options to create appealing quizzes that people love to take, including %s main color, background image, right/wrong answer icons, progress bar, answer styles %s and etc. Moreover, you can use the %s Custom CSS %s written field to fully match the design of your website and brand.
nl_NL: Ga daarvoor naar de %sstijlen%s tab van de gegeven quiz, waarmee u optimaal gebruik kunt maken van de verschillende opties die het biedt. De plugin biedt 8 geweldige kant-en-klare thema's. Na het kiezen van het gewenste thema, kunt u het aanpassen met 35+ stijlopties om aantrekkelijke quizzen te maken die mensen graag maken, inclusief %shoofdkleur, achtergrondafbeelding, goed/fout antwoord pictogrammen, voortgangsbalk, antwoordstijlen%s en enz. Bovendien kunt u het %saangepaste CSS veld%s gebruiken om het ontwerp van uw site en merk volledig aan te passen.

en: To make your quiz live, copy shortcode
nl_NL: Om uw quiz te publiceren, kopieer shortcode

en: To see all Message Variables
nl_NL: Om alle bericht variabelen te zien

en: Top
nl_NL: Bovenaan

en: Top / Bottom
nl_NL: Bovenaan/onderaan

en: Top Keywords
nl_NL: Top keywords

en: Top color of the leaderboard
nl_NL: Top kleur van het scorebord

en: Top keywords of answers selected by the user during the quiz. Each keyword will be displayed with the count of selected keywords. For instance, %%top_keywords_count_3%%.
nl_NL: Beste keywords van antwoorden geselecteerd door de gebruiker tijdens de quiz. Elk keyword zal getoond worden met het aantal geselecteerde keywords. Bijvoorbeeld, %%top_keywords_count_3%%.

en: Top keywords of answers selected by the user during the quiz. Each keyword will be displayed with the percentage of selected keywords. For instance, %%top_keywords_percentage_3%%.
nl_NL: Beste keywords van antwoorden geselecteerd door de gebruiker tijdens de quiz. Elk keyword zal getoond worden met het percentage van de geselecteerde keywords. Bijvoorbeeld, %%top_keywords_percentage_3%%.

en: True
nl_NL: Juist

en: True/False
nl_NL: Juist/fout

en: Turn on extra security check
nl_NL: Een extra veiligheidscontrole inschakelen

en: Turn on warning
nl_NL: Waarschuwing inschakelen

en: Unanswered questions count
nl_NL: Onbeantwoorde vragen tellen mee

en: United Arab Emirates Dirham
nl_NL: Verenigde Arabische Emiraten dirham

en: United States Dollar
nl_NL: Amerikaanse dollar

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unpublish
nl_NL: Publicatie ongedaan maken

en: Unpublished
nl_NL: Niet gepubliceerd

en: Unread
nl_NL: Ongelezen

en: Unset
nl_NL: Niet selecteren

en: Upgrade to Developer/Agency
nl_NL: Upgrade naar Developer/Agency

en: Uppercase
nl_NL: Hoofdletter

en: Uppercase – Transforms all characters to uppercase
nl_NL: Kapitaliseren - Zet alle tekens om naar hoofdletters

en: Use HTML for answers
nl_NL: Gebruik HTML voor antwoorden

en: Use RTL Direction
nl_NL: RTL richting gebruiken

en: Use arrows instead of buttons
nl_NL: Gebruik pijlen in plaats van knoppen

en: User Data
nl_NL: Gebruiker gegevens

en: User Email
nl_NL: Gebruiker e-mail

en: User ID
nl_NL: Gebruiker ID

en: User IP
nl_NL: Gebruiker IP

en: User Information
nl_NL: Gebruiker informatie

en: User Name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User Page Settings
nl_NL: Gebruiker pagina instellingen

en: User Page results table columns
nl_NL: Gebruiker pagina resultaten tabel kolommen

en: User Phone
nl_NL: Gebruiker telefoon

en: User answer explanation
nl_NL: Gebruiker antwoord uitleg

en: User answered
nl_NL: Gebruik geantwoord

en: User can change the question backward manually
nl_NL: De gebruiker kan de vraag handmatig terugwaarts wijzigen

en: User can change the question forward manually. If you want to make the questions required just disable this option.
nl_NL: De gebruiker kan de doorlopende vragen handmatig wijzigen. Als u de vragen vereist wilt stellen, kunt u deze optie uitschakelen.

en: User name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User passed time
nl_NL: Gebruiker heeft tijd doorgebracht

en: User role
nl_NL: Gebruikersrol

en: User's Display Name
nl_NL: Gebruiker weergave naam

en: User's First Name
nl_NL: Gebruiker voornaam

en: User's IP Address
nl_NL: Gebruiker IP-adres

en: User's Last Name
nl_NL: Gebruiker achternaam

en: User's Nick Name
nl_NL: Gebruiker schermnaam

en: User's WordPress Roles
nl_NL: Gebruikers WordPress rollen

en: User's WordPress profile email
nl_NL: Gebruikers WordPress profiel e-mail

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Users IP addresses
nl_NL: Gebruikers IP-adressen

en: Users count
nl_NL: Gebruikers aantal

en: Users on the website.
nl_NL: Gebruikers op de site.

en: Users will see this message before entering the password for passing the quiz.
nl_NL: Gebruikers zullen deze boodschap zien voordat ze het wachtwoord invoeren om door de quiz te geraken.

en: VKontakte profile or page link for showing after quiz finish.
nl_NL: VKontakte profiel of pagina link om te tonen na de quiz voltooiing.

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Videos
nl_NL: Video's

en: View Documentation
nl_NL: Documentatie bekijken

en: View Results
nl_NL: Resultaten bekijken

en: WP Editor height
nl_NL: WP editor hoogte

en: WP User
nl_NL: WP gebruiker

en: Waiting time
nl_NL: Wacht tijd

en: We will send you a test data, and you can catch it in your ZAP for configure it.
nl_NL: Wij sturen u testgegevens en u kunt deze in uw ZAP ophalen om deze te configureren.

en: We will send you all data from quiz information form with the “AysQuiz” key by POST method.
nl_NL: We sturen uw alle gegevens van het quiz informatieformulier met "AysQuiz" sleutel via de POST methode

en: Website
nl_NL: Site

en: Weight/Point
nl_NL: Gewicht/punt

en: When the attempt limit of the quiz has reached, and a user tries to open your quiz in more than one tab concurrently, the results of their additional attempt will not be stored.
nl_NL: Als de limiet voor pogingen van de quiz bereikt is en een gebruiker probeert uw quiz in meer dan één tab tegelijk te openen, dan zullen de resultaten van hun extra pogingen niet bewaard worden.

en: When the option is enabled; on the Number Question Type, if in the answer box is typed something else besides the numbers. The "Error text" message will appear.
nl_NL: Als de optie is ingeschakeld; op het vraagtype getal, als in de antwoord box iets anders wordt getypt dan de getallen. Het bericht "Foutbericht" wordt getoond.

en: When the user pays for the quiz and starts passing it but leaves without finishing, he/she has to pay again every time he wants to pass it.
nl_NL: Als de gebruiker betaalt voor de quiz en begint te spelen, maar de quiz niet voltooid, moet hij/zij opnieuw betalen telkens hij/zij de quiz wil afmaken.

en: When this option is enabled, the data on the leaderboard will be displayed with pages. You can sort the data by leaderboard columns.
nl_NL: Wanneer deze optie is ingeschakeld, worden de gegevens op het scorebord met pagina's getoond. U kunt de gegevens sorteren op scorebord kolommen.

en: When this option is enabled, the user’s answer should be written in the particular form. For example, if the right answer is “true”, the “TRUE” will be counted as a wrong one.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, moet het antwoord van de gebruiker in de specifieke vorm worden geschreven. Als het goede antwoord bijvoorbeeld "waar" is, wordt de "TRUE" geteld als een fout antwoord.

en: When this option is ticked, a confirmation box will appear after the user clicks the See Result button at the end of the quiz.
nl_NL: Als deze optie aangevinkt is, zal er een bevestigingsvenster verschijnen nadat de gebruiker op de knop zie resultaat geklikt heeft aan het einde van de quiz.

en: Who will have permission to Quiz
nl_NL: Wie heeft toegang tot quiz menu

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Width (px)
nl_NL: Breedte (px)

en: Will I get notified every time a quiz is submitted? (PRO)
nl_NL: Krijg ik een melding telkens wanneer een quiz wordt ingediend? (PRO)

en: Will I lose the data after the upgrade?
nl_NL: Raak ik de gegevens kwijt na de upgrade?

en: With description
nl_NL: Met beschrijving

en: With image
nl_NL: Met afbeelding

en: With maximum point
nl_NL: Met maximaal punt

en: With reviews
nl_NL: Met beoordelingen

en: With stripes
nl_NL: Met strepen

en: With stripes and animation
nl_NL: Met strepen en animatie

en: With the Free version, you get a lifetime usage for the plugin, however, you will get new updates and support for only 1 month.
nl_NL: Met de gratis versie, krijgt u een levenslang gebruik voor de plugin, maar u krijgt nieuwe updates en ondersteuning voor slechts 1 maand.

en: With the help of this section, you can change the fields' placeholders and labels of the Information form. Find the available fields in the User data tab of your quizzes.
nl_NL: Met behulp van deze sectie kunt u de plaatshouders en labels van de velden in het Informatieformulier wijzigen. Vind de beschikbare velden in de tab gebruikersgegevens van uw quizzen.

en: With/without description
nl_NL: Met/zonder beschrijving

en: With/without image
nl_NL: Met/zonder afbeelding

en: With/without reviews
nl_NL: Met/zonder beoordelingen

en: Without description
nl_NL: Zonder beschrijving

en: Without image
nl_NL: Zonder afbeelding

en: Without maximum point
nl_NL: Zonder maximaal punt

en: Without reviews
nl_NL: Zonder beoordelingen

en: WooCommerce Integration Addon
nl_NL: WooCommerce integratie

en: Words
nl_NL: Woorden

en: Wow!!! Excellent job!! Your quizzes was passed by more than %s people!!
nl_NL: Wauw!!! Goed gedaan!! Uw quizzen zijn meer dan geslaagd dan

en: Write a message to display before the timer. For example, "Hurry up, the time is ticking! 00:30".
nl_NL: Schrijf een bericht dat voor de timer wordt getoond. Bijvoorbeeld "Schiet op, de tijd tikt door! 00:30".

en: Write a message to display before the timer. For example, "You will be redirected in 00:30".
nl_NL: Schrijf een bericht dat voor de timer wordt getoond. Bijvoorbeeld "U wordt omgeleid in 00:30".

en: Write down additional information about the question that will appear under the answers.
nl_NL: Noteer aanvullende informatie over de vraag die onder de antwoorden zal verschijnen.

en: Write the message, which you want to be shown on the front.
nl_NL: Schrijf het bericht dat u op de voorkant wilt hebben.

en: Write your custom placeholder for the Rating form.
nl_NL: Schrijf uw aangepaste plaatshouder voor het beoordelingsformulier.

en: Write your desired text in any WordPress language. It will be translated in the front-end. The languages must be included in the ISO 639-1 Code column.
nl_NL: Schrijf uw gewenste tekst in elke WordPress taal. Het zal vertaald worden in de front-end. De talen moeten worden opgenomen in de ISO 639-1 code kolom.

en: Wrong answers count (skipped questions are included)
nl_NL: Verkeerde antwoorden tellen mee (overgeslagen vragen zijn inbegrepen)

en: Wrong shortcode initialized
nl_NL: Verkeerde shortcode geïnitialiseerd

en: X profile or page link for showing after quiz finish.
nl_NL: Twitter profiel of pagina link om te tonen na de quiz voltooiing.

en: Year
nl_NL: Jaar

en: You can add form custom fields from “Custom fields” page in Quiz Maker menu.  (text, textarea, checkbox, select, URL etc.)
nl_NL: U kunt aangepaste velden toevoegen vanaf de pagina "Aangepaste velden" in het menu Quiz Maker. (tekst, tekstveld, selectievakje, URL enz.)

en: You can change the author who created the current quiz to your preferred one. You need to write the User ID here. Please note, that in case you write an ID, by which there are no users found, the changes will not be applied and the previous author will remain the same.
nl_NL: U kunt de auteur die de huidige quiz gemaakt heeft veranderen in de auteur van uw voorkeur. U moet hier de gebruiker ID invullen. Hou er rekening mee dat als u een ID invult waarvan geen gebruikers gevonden zijn, de wijzigingen niet toegepast zullen worden en de vorige auteur dezelfde zal blijven.

en: You can change the buttons' texts and write the words you prefer for them.
nl_NL: U kunt de tekst van de knoppen wijzigen en er de woorden voor schrijven zoals u dat prefereert.

en: You can choose a password for users to pass the quiz.
nl_NL: U kunt een wachtwoord kiezen voor gebruikers om de quiz te halen.

en: You can choose default question type which will be selected in the Add new question page.
nl_NL: U kunt het standaard vraagtype kiezen dat wordt geselecteerd op de pagina nieuwe vraag toevoegen.

en: You can choose how many users can pass the quiz.
nl_NL: U kunt kiezen hoeveel gebruikers mogen slagen voor de quiz.

en: You can choose your desired category prepared in advance.
nl_NL: U kunt uw gewenste categorie van tevoren kiezen.

en: You can choose your preferred template and customize it with options below Elegant Dark, Elegant Light, Classic Dark, Classic Light, Rect Dark, Rect Light, Modern Light and Modern Dark
nl_NL: U kunt de template van uw voorkeur kiezen en deze aanpassen met de opties elegant donker, elegant licht, klassiek donker, klassiek licht, rect donker, rect licht.

en: You can copy the shortcode and insert it into any post or page and display the Quiz Name, Payment Date, Amount and Type
nl_NL: U kunt de shortcode kopiëren en invoegen in een bericht of pagina en de quiznaam, betalingsdatum, bedrag en type tonen

en: You can copy the shortcode and insert it to any post to show all results.
nl_NL: U kunt de shortcode kopiëren en invoegen in elk bericht om alle resultaten te tonen.

en: You can copy the shortcode and insert it to any post to show quiz all results.
nl_NL: U kunt de shortcode kopiëren en invoegen in elk bericht om alle quiz resultaten te tonen.

en: You can copy the shortcode and paste it into your desired page/post to display a chart based on keywords on the Front-end. Don't forget to change YOUR_QUIZ_ID with the corresponding Quiz ID.
nl_NL: U kunt de shortcode kopiëren en in uw gewenste pagina/bericht plakken om een grafiek te tonen op basis van keywords op de front-end. Vergeet niet om YOUR_QUIZ_ID te veranderen in de corresponderende quiz ID.

en: You can copy the shortcode and paste it to any post/page to see the list of the top user’s who passed any quiz.
nl_NL: U kunt de shortcode kopiëren en plakken in eender welk bericht/pagina om de lijst te zien van de beste gebruikers die geslaagd zijn voor een quiz.

en: You can copy these variables and paste them in the following options from the quiz settings
nl_NL: U kunt deze variabelen kopiëren en plakken in de volgende opties van de quiz instellingen

en: You can enter your answer explanation
nl_NL: U kunt uw antwoord uitleg invoeren

en: You can get your API key and Client ID from your Account Settings page.
nl_NL: U kunt uw API-sleutel en klant ID vinden op de pagina accountinstellingen

en: You can get your API key from your
nl_NL: U kunt uw API-sleutel opvragen via uw

en: You can get your App Client ID and Client Secret from your App’s Basic Information page.
nl_NL: U kunt uw app client ID en client geheim vinden op de pagina basisinformatie van uw app

en: You can get your Client ID from
nl_NL: U kunt uw client ID krijgen via

en: You can get your Publishable and Secret keys on API Keys page on your Stripe dashboard.
nl_NL: U kunt uw publiceerbare en geheime sleutels vinden op de API-sleutels pagina op uw Stripe dashboard.

en: You can send results to the admin after the quiz is completed
nl_NL: U kunt resultaten naar de beheerder sturen nadat de quiz afgerond is

en: You can sort table columns and select which columns must display on the front-end.
nl_NL: U kunt tabelkolommen sorteren en selecteren welke kolommen op de front-end moeten worden getoond.

en: You can use this message variable for showing coupons to your users. This message variable won't work unless you enable the Enable quiz coupons option.
nl_NL: U kunt deze bericht variabele gebruiken om waardebonnen aan uw gebruikers te tonen. Deze bericht variabele zal niet werken tenzij u de optie quiz waardebonnen inschakelen inschakelt.

en: You can use this shortcode to show your quiz.
nl_NL: U kunt deze shortcode gebruiken om uw quiz te tonen.

en: You can use this unique code as an identifier. It is unique for every attempt.
nl_NL: U kunt deze unieke code gebruiken als identificatie. Het is uniek voor elke poging.

en: You can use this variable to allow users to download their certificate after quiz completion.
nl_NL: U kunt deze variabele gebruiken om gebruikers toe te laten hun certificaat te downloaden nadat ze de quiz afgerond hebben.

en: You can write text which will be shown in case of right answer.  It doesn’t work when you chose Quiz calculation option By Weight/points from Quiz Settings.
nl_NL: U kunt tekst schrijven die getoond wordt bij een goed antwoord. Het werkt niet als u de optie quiz berekening op gewicht/punten kiest in quiz instellingen.

en: You can write text which will be shown in case of the wrong answer. It doesn’t work when you chose Quiz calculation option By Weight/points from Quiz Settings.
nl_NL: U kunt tekst schrijven die getoond wordt bij een fout antwoord. Het werkt niet als u de optie quiz berekening op gewicht/punten kiest in quiz instellingen.

en: You can write the default answer count which will be showing in the Add new question page (this will work only with radio, checkbox, and dropdown types).
nl_NL: U kunt het standaardaantal antwoorden opgeven dat wordt getoond op de pagina nieuwe vraag toevoegen (dit werkt alleen met radio, selectievakje en dropdown types).

en: You have already passed this quiz.
nl_NL: U bent reeds geslaagd voor deze quiz.

en: You have not answered this question
nl_NL: U heeft deze vraag nog niet beantwoord

en: You have not passed the quiz! <br> Try again!
nl_NL: U bent niet geslaagd voor de quiz! <br> Probeer opnieuw!

en: You must log in to pass this quiz.
nl_NL: U moet inloggen om voor deze quiz te slagen.

en: You must log in to see your results.
nl_NL: U moet inloggen om uw resultaten te zien.

en: You need to add questions
nl_NL: U moet vragen toevoegen

en: You need to insert Your Quiz Category ID in the shortcode. It will show the category description. If there is no quiz category available/unavailable with that particular Quiz Category ID, the shortcode will stay empty.
nl_NL: U moet de categorie ID van uw quiz invoegen in de shortcode. Het zal de categoriebeschrijving tonen. Als er geen quiz categorie beschikbaar is met die specifieke quiz categorie ID, zal de shortcode leeg blijven.

en: You need to insert Your Quiz Category ID in the shortcode. It will show the category title. If there is no quiz category available/unavailable with that particular Quiz Category ID, the shortcode will stay empty.
nl_NL: U moet de ID van uw quiz categorie invoegen in de shortcode. De categorietitel zal getoond worden. Als er geen quiz categorie beschikbaar is met die specifieke quiz categorie ID, zal de shortcode leeg blijven.

en: You need to insert Your Quiz ID in the shortcode. It will show the cateogry description of the particular quiz. If there is no quiz available/found with that particular Quiz ID, the shortcode will be empty.
nl_NL: U moet uw quiz ID in de shortcode invoegen. Het zal de beschrijving van de specifieke quiz tonen. Als er geen quiz beschikbaar is met die specifieke quiz ID, dan zal de shortcode leeg zijn.

en: You need to insert Your Quiz ID in the shortcode. It will show the cateogry title of the particular quiz. If there is no quiz available/found with that particular Quiz ID, the shortcode will be empty.
nl_NL: U moet uw quiz ID in de shortcode invoegen. Het zal de titel van de specifieke quiz tonen. Als er geen quiz beschikbaar is met die specifieke quiz ID, dan zal de shortcode leeg zijn.

en: You need to insert Your Quiz ID in the shortcode. It will show the creation date of the particular quiz. If there is no quiz available/found with that particular Quiz ID, the shortcode will be empty.
nl_NL: U moet uw quiz ID in de shortcode invoegen. Het zal de aanmaak datum van de specifieke quiz tonen. Als er geen quiz beschikbaar is met die specifieke quiz ID, dan zal de shortcode leeg zijn.

en: You need to insert Your Quiz ID in the shortcode. It will show the current author of the particular quiz. If there is no quiz or questions available/found with that particular Quiz ID, the shortcode will be empty.
nl_NL: U moet uw quiz ID in de shortcode invoegen. Het zal de huidige auteur van de specifieke quiz tonen. Als er geen quiz of vragen beschikbaar zijn/gevonden worden met die specifieke quiz ID, dan zal de shortcode leeg zijn.

en: You need to insert Your Quiz ID in the shortcode. It will show the questions count of the particular quiz. If there is no quiz available/found with that particular Quiz ID, the shortcode will be empty.
nl_NL: U moet uw quiz ID in de shortcode invoegen. Het aantal vragen van de specifieke quiz zal getoond worden. Als er geen quiz beschikbaar is met die specifieke quiz ID, zal de shortcode leeg zijn.

en: You need to insert Your Quiz ID in the shortcode. It will show the read results count of the particular quiz. If there is no quiz available/found with that particular Quiz ID, the shortcode will be empty.
nl_NL: U moet uw quiz ID in de shortcode invoegen. Het zal het aantal gelezen resultaten van de specifieke quiz tonen. Als er geen quiz beschikbaar is met die specifieke quiz ID, zal de shortcode leeg zijn.

en: You need to insert Your Quiz ID in the shortcode. It will show the unread results count of the particular quiz. If there is no quiz available/found with that particular Quiz ID, the shortcode will be empty.
nl_NL: U moet uw quiz ID in de shortcode invoegen. Het aantal ongelezen resultaten van de specifieke quiz zal getoond worden. Als er geen quiz beschikbaar is met die specifieke quiz ID, zal de shortcode leeg zijn.

en: You need to insert Your Quiz Question Category ID in the shortcode. It will show the category description. If there is no quiz question category available/unavailable with that particular Quiz Question Category ID, the shortcode will stay empty.
nl_NL: U moet de categorie ID van uw quizvraag invoegen in de shortcode. De categoriebeschrijving wordt getoond. Als er geen quiz vragen categorie beschikbaar is met die specifieke quiz vragen categorie ID, blijft de shortcode leeg.

en: You need to insert Your Quiz Question Category ID in the shortcode. It will show the category title. If there is no quiz question category available/unavailable with that particular Quiz Question Category ID, the shortcode will stay empty.
nl_NL: U moet de categorie ID van uw quizvraag invoegen in de shortcode. De categorie titel wordt getoond. Als er geen quiz vragen categorie beschikbaar is met die specifieke quiz vragen categorie ID, blijft de shortcode leeg.

en: You need to set up reCAPTCHA in your Google account to generate the required keys and get them by %s Google's reCAPTCHA admin console %s.
nl_NL: U moet reCAPTCHA instellen in uw Google account om de vereiste sleutels te genereren en deze te verkrijgen via %s Google's reCAPTCHA beheer console %s.

en: You passed the quiz!
nl_NL: U bent geslaagd voor deze quiz!

en: YouTube profile or page link for showing after quiz finish.
nl_NL: YouTube profiel of pagina link om te tonen na de quiz voltooiing.

en: YouTube video tutorials
nl_NL: YouTube video handleidingen

en: Your API URL and Key can be found in your account on the My Settings page under the “Developer” tab.
nl_NL: Uw API URL en sleutel kun u vinden in uw account op de pagina mijn instellingen onder de tab "Ontwikkelaar"

en: Your quiz is successfully created.
nl_NL: Uw quiz is succesvol aangemaakt.

en: Your quiz is successfully deleted.
nl_NL: Uw quiz is succesvol verwijderd.

en: Your quiz is successfully duplicated.
nl_NL: Uw quiz is succesvol gedupliceerd.

en: Your quiz is successfully saved.
nl_NL: Uw quiz is succesvol opgeslagen.

en: Your score is
nl_NL: Uw score is

en: Zapier Integration Settings
nl_NL: Zapier integratie instellingen

en: Zapier Webhook URL
nl_NL: Zapier webhook URL

en: and paste it into your desired Page or Post.
nl_NL: en plak deze in uw gewenste pagina of bericht.

en: avg
nl_NL: gem

en: click here
nl_NL: klik hier

en: day
nl_NL: dag

en: days
nl_NL: dagen

en: e.g. en, de - Language used by reCAPTCHA. To get the code for your language click %s here %s
nl_NL: bv. nl, de - Taal gebruikt door reCAPTCHA. Om de code voor uw taal te krijgen klikt u %s hier %s

en: edit quiz page
nl_NL: bewerk quiz pagina

en: here
nl_NL: hier

en: hour
nl_NL: uur

en: hours
nl_NL: uren

en: left
nl_NL: links

en: minute
nl_NL: minuut

en: minutes
nl_NL: minuten

en: month
nl_NL: maand

en: months
nl_NL: maanden

en: page
nl_NL: pagina

en: reCAPTCHA Language
nl_NL: reCAPTCHA taal

en: reCAPTCHA Settings
nl_NL: reCAPTCHA instellingen

en: reCAPTCHA Theme
nl_NL: reCAPTCHA thema

en: reCAPTCHA v2 Secret Key
nl_NL: reCAPTCHA V2 geheime sleutel

en: reCAPTCHA v2 Site Key
nl_NL: reCAPTCHA v2 sitesleutel

en: second
nl_NL: seconde

en: seconds
nl_NL: seconden

en: votes
nl_NL: stemmen

en: year
nl_NL: jaar

en: years
nl_NL: jaren
