Quiz Maker - en to sk_SK translation catalogue (1985 entries)

en:  %s Choose %s your  %s Google account. %s Make sure you have given access to the  %s See, edit, create, and delete  %s your Google Sheets spreadsheets by ticking the checkbox.
sk_SK:  %s Vyberte si %s svoje %s konto Google. %s Zaškrtnutím políčka sa uistite, že ste udelili prístup k %s Zobraziť, upravovať, vytvárať a odstraňovať %s svoje tabuľky v Tabuľkách Google.

en:  It will display the sum of all the maximum points of the user.
sk_SK:  Zobrazí sa súčet všetkých maximálnych bodov používateľa.

en: %s All %s
sk_SK: %s Všetky %s

en: %s Best %s
sk_SK: %sNajlepšie%s

en: %s By %s
sk_SK: %s Do %s

en: %s DESC %s
sk_SK: %s Zostupné %s

en: %s Dear %s. You have a new Report for the Question with ID %s. %s Here is the Report Message: %s The Report is received from the Quiz, the shortcode of which is inserted into the following URL: %s
sk_SK: %s Vážený %s. Máte novú správu pre otázku s ID %s. %s Tu je správa o hlásení: %s Správa je prijatá z kvízu, ktorého skrátený kód (shortcode) je vložený do nasledujúcej adresy URL: %s

en: %s Display %s
sk_SK: %s Zobrazenie %s

en: %s From %s
sk_SK: %sOd%s

en: %s Grid %s
sk_SK: %s Mriežka %s

en: %s Layout %s
sk_SK: %s Rozloženie %s

en: %s List %s
sk_SK: %s Zoznam %s

en: %s Mode %s
sk_SK: %sRežim%s

en: %s Nope! %s All your content and assigned settings of the plugin will remain unchanged even after switching to the Pro version. You don’t need to redo what you have already built with the free version. For the detailed instruction, please take a look at our %s upgrade guide. %s
sk_SK: %s Nie! %s Všetok váš obsah a priradené nastavenia doplnku zostanú nezmenené aj po prechode na verziu Pro. Nemusíte prerábať to, čo ste už vytvorili s bezplatnou verziou. Podrobný návod nájdete v našom sprievodcovi aktualizáciou %s. %s

en: %s Note: %s In case you correctly update the plugin to the latest version and notice that some of the previous results are missing, then,  most presumably the database hasn't been updated. 
                                                    So, please make a %s DB backup %s for your safety (you can use %s UpdraftPlus %s ). %s
                                                    Then, click on the %s Update Database button %s to update the tables manually․
sk_SK: %s Poznámka: %s V prípade, že ste správne aktualizovali zásuvný modul na najnovšiu verziu a zistíte, že niektoré z predchádzajúcich výsledkov chýbajú, potom pravdepodobne nebola aktualizovaná databáza. 
                                                    Preto si pre istotu vytvorte zálohu %s DB %s (môžete použiť %s UpdraftPlus %s ). %s
                                                    Potom kliknite na tlačidlo %s Aktualizovať databázu %s a aktualizujte tabuľky ručne․

en: %s Note: %s The %s Google Sheets API extension %s must be activated for you. If this extension is not enabled for you, the Sheet will not be created. %s To activate it, please go to the %s Library section %s of the %s Google Console. %s Search %s 'Google Sheet API' %s and %s install %s the %s Google Sheets API %s extension. Then, %s click %s on the %s MANAGE button. %s
sk_SK: %s Poznámka: %s %s Rozšírenie Google Sheets API  %s musí byť pre vás aktivované. Ak toto rozšírenie nie je pre vás povolené, hárok sa nevytvorí. %s Ak chcete toto rozšírenie aktivovať, prejdite do sekcie %s Knižnica %s v konzole %s Google Console. %s Vyhľadajte %s 'Google Sheet API' %s a %s nainštalujte %s rozšírenie %s Google Sheets API %s. Potom, %s kliknite %s na %s tlačidlo MANAGE (Spravovať). %s

en: %s Orderby %s
sk_SK: %s Poradie podľa %s

en: %s Random %s
sk_SK: %s Náhodné %s

en: %s Tick this checkbox if you're importing a %s Simple XLSX %s file. %s
sk_SK: %sToto políčko začiarknite, ak importujete súbor %sJednoduchý XLSX%s súbor.%s

en: %s To %s
sk_SK: %sDo%s

en: %s Yes! %s To enable it, please go to the %s Email/Certificate %s tab of the given quiz. There you will find the %s Send certificate to user %s option. After enabling the option, you need to configure the settings of it such as %s Certificate pass score, Title %s and %s Body. %s Moreover, you can choose the orientation of the certificate, add a %s Background image %s (for instance the logo of your company) and select your preferred frame.
sk_SK: %s Áno! %s Ak ju chcete povoliť, prejdite na kartu %s Email/Certifikát %s daného kvízu. Nájdete tam možnosť %s Odoslať certifikát používateľovi %s. Po povolení tejto možnosti je potrebné nakonfigurovať jej nastavenia, ako napríklad %s Hodnotenie úspešnosti certifikátu, Názov %s a %s Body. %s Okrem toho môžete vybrať orientáciu certifikátu, pridať obrázok %s Pozadie %s (napríklad logo vašej spoločnosti) a vybrať preferovaný rám.

en: %s You are in a right place! %s You just need to enable the %s Information Form %s from the %s User Data %s tab of the given quiz, create your preferred %s custom fields %s in the %s Custom Fields (PRO) %s page from the plugin left navbar, and come up with a clear picture of who your quiz participants are, where they live, what their lifestyle and personality are like, etc.
sk_SK: %s Ste na správnom mieste! %s Stačí, ak povolíte %s Informačný formulár %s na karte %s Údaje o používateľovi %s daného kvízu, vytvoríte preferované %s vlastné polia %s na stránke %s Custom Fields (PRO) %s na ľavom navigačnom paneli pluginu a získate jasný obraz o tom, kto sú účastníci vášho kvízu, kde žijú, aký je ich životný štýl a osobnosť atď.

en: %s You will! %s To enable it, please go to the %s Email/Certificate %s tab of the given quiz. There you will find the %s Send mail to admin %s option. After enabling the option, the admin (and/or your provided additional email(s)) will receive an email notification about results at each time.
sk_SK: %s Budeš! %s To Ak ju chcete aktivovať, prejdite na záložku %s Email/Certifikát %s daného kvízu. Nájdete tam možnosť %s Odoslať mail správcovi %s. Po zapnutí tejto možnosti bude administrátor (a/alebo vami zadaný ďalší e-mail) zakaždým dostávať e-mailové oznámenie o výsledkoch.

en: %s category %s
sk_SK: %s kategória %s

en: %s days
sk_SK: %s dní

en: %s default %s
sk_SK: %s predvolené %s

en: %s hours
sk_SK: %s hodín

en: %s minutes
sk_SK: %s minút

en: %s quiz %s
sk_SK: %s kvíz %s

en: %s random %s
sk_SK: %s náhodné %s

en: %s seconds
sk_SK: %s sekúnd

en: %sThis message will appear after the timer ends. You can use:%s %%%%time%%%% %s %%%%quiz_name%%%% %s %%%%user_first_name%%%% %s %%%%user_last_name%%%% %s %%%%questions_count%%%% %s %%%%user_nickname%%%% %s %%%%user_display_name%%%% %s message variables to customize the text. %s
sk_SK: %sTáto správa sa zobrazí po skončení časovača. Môžete použiť:%s %%%%time%%%% %s %%%%quiz_name%%%% %s %%%%user_first_name%%%% %s %%%%user_last_name%%%% %s %%%%questions_count%%%% %s %%%%user_nickname%%%% %s %%%%user_display_name%%%% %s premenné správy na prispôsobenie textu. %s

en: %sThis message will appear in your quiz, before it starts. You can use:%s %%%%time%%%% %s %%%%quiz_name%%%% %s %%%%user_first_name%%%% %s %%%%user_last_name%%%% %s %%%%questions_count%%%% %s %%%%user_nickname%%%% %s %%%%user_display_name%%%% %s message variables to customize the text. %s
sk_SK: %sTáto správa sa zobrazí vo vašom kvíze pred jeho spustením. Môžete použiť:%s %%%%time%%%% %s %%%%quiz_name%%%% %s %%%%user_first_name%%%% %s %%%%user_last_name%%%% %s %%%%questions_count%%%% %s %%%%user_nickname%%%% %s %%%%user_display_name%%%% %s premenné správy na prispôsobenie textu. %s

en: (Default)
sk_SK: (Predvolené nastavenie)

en: (filtered from %s total entries)
sk_SK: (filtrované z _MAX_ total entries)

en: (skipped questions are included)
sk_SK: (vrátane preskočených otázok)

en: -Select Quiz-
sk_SK: -Vyberte kvíz-

en: 1. You will need to <a href='%s' target='_blank'>%s</a> new Slack App.
sk_SK: 1. Musíte <a href='%s' target='_blank'>%s</a> novú aplikáciu Slack.

en: 2. Complete Project creation for get App credentials.
sk_SK: 2. Dokončite vytvorenie projektu na získanie poverení pre aplikácie.

en: 3. Next, go to the Features > OAuth & Permissions > Redirect URLs section.
sk_SK: 3. Potom prejdite do časti Features > OAuth & Permissions > Redirect URLs section.

en: 4. Click Add a new Redirect URL.
sk_SK: 4. Kliknite na položku Pridať novú adresu URL presmerovania.

en: 5. In the shown input field, put this value below
sk_SK: 5. Do zobrazeného vstupného poľa vložte túto hodnotu

en: 6. Then click the Add button.
sk_SK: 6. Potom kliknite na tlačidlo Pridať.

en: 7. Then click the Save URLs button.
sk_SK: 7. Potom kliknite na tlačidlo Uložiť adresu URL.

en: : activate to sort column ascending
sk_SK: : aktivujte, ak chcete stĺpec zoradiť vzostupne

en: : activate to sort column descending
sk_SK: : aktivujte, ak chcete stĺpec zoradiť zostupne

en: <b>Congratulations!</b> You are connected to the Google Sheets API and enabled the integration.
sk_SK: <b>Gratulujeme!</b> Ste pripojení k rozhraniu Google Sheets API a povolili ste integráciu.

en: A new WordPress post will be created automatically and will include the shortcode of this quiz. This function will be executed only once. You can find this post on Posts page, which will have the same title as the quiz. The image of the quiz will be the featured image of the post.
sk_SK: Automaticky sa vytvorí nový článok WordPress, ktorý bude obsahovať shortcode (Skrátený kód) tohto kvízu. Táto funkcia sa vykoná iba raz. Tento článok nájdete na stránke Články, ktorý bude mať rovnaký názov ako kvíz. Obrázok kvízu bude hlavným obrázkom článku.

en: API Access Key
sk_SK: Prístupový kľúč API

en: API Access URL
sk_SK: Prístupová adresa rozhrania API

en: API Key
sk_SK: API kľúč

en: AVG
sk_SK: Priemer

en: AVG User points
sk_SK: Priemerný počet bodov užívateľa

en: AVG results by cats
sk_SK: Priemerný výsledok podľa kategórií

en: Access granted
sk_SK: Prístup udelený

en: Access only selected users
sk_SK: Prístup iba pre vybraných používateľov

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: Activate the quiz navigation box in the upper of the questions․ It helps to move back and forth between questions easily. After answering a question, its box becomes black and indicates that you have answered it already.Please note that it does not work with the Questions count per page and Display all questions on one page options.
sk_SK: Aktivujte navigačné pole kvízu v hornej časti otázok․ Pomáha ľahko sa pohybovať tam a späť medzi otázkami. Po zodpovedaní otázky sa políčko sčernie a znamená, že ste na ňu už odpovedali. Upozorňujeme, že nefunguje s možnosťami Počet otázok na stránku a Zobraziť všetky otázky na jednej stránke.

en: Activated
sk_SK: Aktivované

en: Active
sk_SK: Aktívne

en: Active fields
sk_SK: Aktívne polia

en: ActiveCampaign
sk_SK: Aktívna kampaň

en: ActiveCampaign Settings
sk_SK: Nastavenia aktívnej kampane

en: ActiveCampaign automation
sk_SK: Automatizácia aktívnej kampane

en: ActiveCampaign list
sk_SK: Zoznam aktívnych kampaní

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Add '%s' phrase at the end of the url.%s Use %s line in your code, by replacing the 'if_false' with a value that will be returned in case something goes wrong.
sk_SK: Doplní '%s' frázu na koniec riadku url.%s Použite riadok %s v kóde, nahraďte 'if_false' s hodnotou, ktorá sa vráti v prípade, že sa niečo pokazí.

en: Add Gif
sk_SK: Pridať Gif

en: Add Image
sk_SK: Pridať obrázok

en: Add New
sk_SK: Pridať nové

en: Add custom fields
sk_SK: Pridajte vlastné polia

en: Add extra information that can help users about the question.
sk_SK: Pridajte ďalšie informácie, ktoré môžu používateľom pomôcť s otázkou.

en: Add image
sk_SK: Pridať obrázok

en: Add image to the starting page of the quiz
sk_SK: Pridajte obrázok na úvodnú stránku kvízu

en: Add incorrect matches (distractors)
sk_SK: Pridajte nesprávne zhody (distraktory)

en: Add new category
sk_SK: Pridať novú kategóriu

en: Add new field
sk_SK: Pridať nové pole

en: Add new question
sk_SK: Pridať novú otázku

en: Add new quiz
sk_SK: Pridať nový kvíz

en: Add new tag
sk_SK: Pridať novú značku

en: Add popup quizzes you made with Quiz Maker plugin to your website. Generate leads and engage your visitors with this simple tool.
sk_SK: Pridajte na svoje webové stránky vyskakovacie kvízy, ktoré ste vytvorili pomocou pluginu Quiz Maker. Generujte potenciálnych zákazníkov a zapojte svojich návštevníkov pomocou tohto jednoduchého nástroja.

en: Add question
sk_SK: Pridať otázku

en: Add tags to your questions. Tags are used for filtering questions to add to your quiz. You can choose as many tags as you want. To create tags, please go to Question categories > Tags > Add New.
sk_SK: Pridať značky k vašim otázkam. Značky sa používajú na filtrovanie otázok, ktoré chcete pridať do kvízu. Môžete si vybrať ľubovoľný počet značiek. Ak chcete vytvoriť značky, prejdite na položky Kategórie otázok > Značky > Pridať nové.

en: Add the following link in the %s Authorized redirect URIs field. %s
sk_SK: Do poľa %s Autorizované presmerovanie URI pridajte nasledujúce prepojenie. %s

en: Add to cart
sk_SK: Vložiť do košíka

en: Additional emails
sk_SK: Dodatočné e-maily

en: Addons
sk_SK: Doplnky

en: Admin Email
sk_SK: E-mailová adresa administrátora

en: Admin Note
sk_SK: Poznámka pre administrátora

en: Admin note
sk_SK: Poznámka pre administrátora

en: Advanced settings
sk_SK: Pokročilé nastavenia

en: Affiliates
sk_SK: Partneri

en: After Quiz
sk_SK: Po kvíze

en: After enabling this option, IP address of the users will not be stored in database. Note: If this option is enabled, then the `Limits user by IP` option will not work.
sk_SK: Po povolení tejto možnosti sa IP adresy používateľov nebudú ukladať do databázy. Poznámka: Ak je táto možnosť povolená, potom možnosť `Obmedziť používateľa podľa IP` nebude fungovať.

en: After enabling this option, logged in  user’s name and email will be autofilled in Information Form.
sk_SK: Po povolení tejto možnosti sa do informačného formulára automaticky vyplní meno a e-mail prihláseného používateľa.

en: After enabling this option, only logged in users will be able to pass the quiz.
sk_SK: Po povolení tejto možnosti budú môcť kvíz absolvovať iba prihlásení používatelia.

en: After enabling this option, the answers of the questions will be displayed in a list on the Front-end.
sk_SK: Po zapnutí tejto možnosti sa odpovede na otázky zobrazia v zozname vo Front-ende.

en: After enabling this option, the user whose chosen answer to the question is wrong will not see the right one.
sk_SK: Po povolení tejto možnosti sa používateľovi, ktorého zvolená odpoveď na otázku je nesprávna, nezobrazí tá správna.

en: After enabling this option, you can manage the counts of the attempts per user for passing the quiz.
sk_SK: Po zapnutí tejto možnosti môžete spravovať počty pokusov o absolvovanie testu na používateľa.

en: After the successful authorization, %s copy Your Client ID %s and %s Your Client Secret %s and paste them into the corresponding fields.
sk_SK: Po úspešnej autorizácii skopírujte %s Vaše ID klienta %s a %s Vaše klientske tajomstvo %s a vložte ich do príslušných polí.

en: After ticking this option the Users field will be activated. You will be able to choose whom you want to give the permission to export the Quiz in the PDF file format. The Export to PDF button will be displayed on the front-end.
sk_SK: Po zaškrtnutí tejto možnosti sa aktivuje pole Používatelia. Budete môcť vybrať, komu chcete udeliť oprávnenie na export kvízu vo formáte PDF. Na úvodnej strane sa zobrazí tlačidlo Exportovať do PDF.

en: After timer finished countdowning, quiz will be submitted automatically.
sk_SK: Po skončení odpočítavania časovača sa kvíz automaticky odošle.

en: Align the text of your questions to the left, center, or right.
sk_SK: Zarovnajte text svojich otázok vľavo, na stred alebo vpravo.

en: All
sk_SK: Všetky

en: All Quizzes
sk_SK: Všetky kvízy

en: All Results
sk_SK: Všetky výsledky

en: All Results Settings
sk_SK: Nastavenia všetkých výsledkov

en: All Reviews
sk_SK: Všetky recenzie

en: All started, but not finished data of quizzes will be stored on the Not finished tab of the Results page.
sk_SK: Všetky začaté, ale nedokončené údaje kvízov budú uložené na karte Nedokončené na stránke Výsledky.

en: Allow answer border
sk_SK: Povoliť ohraničenie odpovede

en: Allow answer container box shadow
sk_SK: Povoliť tieň poľa kontajnera odpovedí

en: Allow collecting information from logged in users. Email and name of users will be stored in the database. Email and Certificate options will be work for these users.
sk_SK: Povolenie zhromažďovania informácií od prihlásených používateľov. E-mail a meno používateľov budú uložené v databáze. Pre týchto používateľov budú fungovať možnosti E-mail a Certifikát.

en: Allow collecting information of logged in users
sk_SK: Umožnenie zhromažďovania informácií o prihlásených používateľoch

en: Allow exporting quizzes
sk_SK: Umožniť export kvízov

en: Allow implementing HTML coding in answer boxes while adding new question. This works only for Radio and Checkbox (Multiple) questions.
sk_SK: Pri pridávaní novej otázky povoľte implementáciu kódovania HTML do polí odpovedí. Toto funguje iba pre Radio a Ceckbox.

en: Allow more than one question per page. If enabled this option then the Questions Timer feature won't work and even if enable with the Questions Timer feature then the timer will work as a Quiz timer.
sk_SK: Povoľte viac ako jednu otázku na stranu. Ak je táto možnosť povolená, funkcia Časovač otázok nebude fungovať, a aj keď ju povolíte spolu s funkciou Časovač otázok, časovač bude fungovať ako časovač kvízov.

en: Allow only admins to see the Quiz Maker button within the WP Editor while adding/editing a new post/page.
sk_SK: Počas pridávania/úpravy nového príspevku/stránky povoľte iba správcom vidieť tlačidlo Quiz Maker v editore WP.

en: Allow quiz container border
sk_SK: Povoliť ohraničenie kontajnera kvízu

en: Allow quiz container box shadow
sk_SK: Povoliť tieň kontajnera kvízu

en: Allow the quiz takers to enter full-screen mode by pressing the icon located in the top-right corner of the quiz container.
sk_SK: Umožnite účastníkom kvízu prejsť do režimu celej obrazovky stlačením ikony umiestnenej v pravom hornom rohu kontajnera kvízu.

en: Allow user to clear the selected answer. Button will not be displayed if Show correct answers option is enabled.
sk_SK: Povoliť používateľovi vymazať vybranú odpoveď. Tlačidlo sa nezobrazí, ak je povolená možnosť Zobraziť správne odpovede.

en: Allow user to finish the quiz early
sk_SK: Umožnite používateľovi dokončiť kvíz skôr.

en: Allow users to choose more than one answer but not over the max value you provided. It will work with the Checkbox type.
sk_SK: Umožnite používateľom vybrať si viac ako jednu odpoveď, ale neprekračovať maximálnu hodnotu, ktorú ste zadali. Bude fungovať s typom Checkbox.

en: Allow your students to create personal dictionary, study and memorize the words.
sk_SK: Umožnite študentom vytvoriť si osobný slovník, študovať a zapamätať si slová.

en: Allow your users to create simple quizzes without having access to your WordPress dashboard. Fun and easy!
sk_SK: Umožnite používateľom vytvárať jednoduché kvízy bez toho, aby mali prístup k ovládaciemu panelu WordPress. Zábavné a jednoduché!

en: Allow your users to create their own digital dictionaries and learn new words and terms as fastest as possible.
sk_SK: Umožnite používateľom vytvárať vlastné digitálne slovníky a čo najrýchlejšie sa učiť nové slová a pojmy.

en: Allowed tags list
sk_SK: Zoznam povolených značiek

en: Allows you to connect your quizzes created by the Quiz Maker plugin: this will definitely save your time!
sk_SK: Doplnok Chained quiz vám umožní prepojiť vaše kvízy vytvorené pomocou doplnku Quiz Maker: určite vám to ušetrí čas!

en: Amazing shortcodes for your Quiz Maker plugin. Allow your user to see their progress on the front page through statistics and charts.
sk_SK: Úžasné skratky pre váš plugin Quiz Maker. Umožnite používateľovi vidieť svoj pokrok na titulnej stránke prostredníctvom štatistík a grafov.

en: Amount
sk_SK: Hodnota

en: Amount of correct
sk_SK: Množstvo správnych údajov

en: And more and more is
sk_SK: A je toho stále viac

en: Animate!
sk_SK: Animovať!

en: Animation Top
sk_SK: Animácia Top

en: Animation effect
sk_SK: Efekt animácie

en: Animation effect of transition between questions.
sk_SK: Animačný efekt prechodu medzi otázkami

en: Anonymous
sk_SK: Anonymný

en: Anonymous feedback
sk_SK: Anonymná spätná väzba

en: Answer
sk_SK: Odpoveď

en: Answer border
sk_SK: Ohraničenie odpovede

en: Answer box-shadow color
sk_SK: Pole odpovedí-farba tieňa

en: Answer default count
sk_SK: Predvolený počet odpovedí

en: Answer font size
sk_SK: Veľkosť písma odpovede

en: Answer gap
sk_SK: Medzera odpovedí

en: Answer image height
sk_SK: Výška obrázka odpovede

en: Answer object-fit
sk_SK: Odpoveď object-fit

en: Answer padding
sk_SK: Odpoveď padding

en: Answer point
sk_SK: Bod odpovede

en: Answer text
sk_SK: Text odpovede

en: Answer view
sk_SK: Zobrazenie odpovedí

en: Answered questions count
sk_SK: Počítajú sa zodpovedané otázky

en: Answers
sk_SK: Odpovede

en: Answers Styles
sk_SK: Štýly odpovedí

en: Answers box shadow
sk_SK: Tieň boxu s odpoveďami

en: Answers count
sk_SK: Počet odpovedí

en: Answers numbering
sk_SK: Číslovanie odpovedí

en: Apply points to keywords
sk_SK: Aplikujte body na kľúčové slová

en: Are you sure that you want to save these parameters as default?
sk_SK: Naozaj chcete tieto parametre uložiť ako predvolené?

en: Are you sure you want to delete answer ?
sk_SK: Naozaj chcete vymazať odpoveď?

en: Are you sure you want to delete question ?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať otázku?

en: Are you sure you want to delete?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať?

en: Are you sure you want to go to the next question category page?
sk_SK: Naozaj chcete prejsť na nasledujúcu stránku kategórie otázok?

en: Are you sure you want to go to the next question page?
sk_SK: Naozaj chcete prejsť na ďalšiu stránku s otázkami?

en: Are you sure you want to go to the next quiz category page?
sk_SK: Naozaj chcete prejsť na ďalšiu stránku kategórie kvízu?

en: Are you sure you want to go to the next quiz page?
sk_SK: Naozaj chcete prejsť na ďalšiu stránku s kvízom?

en: Are you sure you want to go to the previous question category page?
sk_SK: Naozaj chcete prejsť na predchádzajúcu stránku kategórie otázok?

en: Are you sure you want to go to the previous question page?
sk_SK: Naozaj chcete prejsť na predchádzajúcu stránku otázok?

en: Are you sure you want to go to the previous quiz category page?
sk_SK: Naozaj chcete prejsť na predchádzajúcu stránku kategórie kvízu?

en: Are you sure you want to go to the previous quiz page?
sk_SK: Naozaj chcete prejsť na predchádzajúcu stránku s kvízom?

en: Are you sure you want to redirect to another quiz? Note that the changes made in this quiz will not be saved.
sk_SK: Naozaj chcete presmerovať na iný kvíz? Upozorňujeme, že zmeny vykonané v tomto kvíze sa neuložia.

en: Are you sure you want to update DB?
sk_SK: Naozaj chcete aktualizovať DB?

en: Articles
sk_SK: Články

en: Assign message to each keyword
sk_SK: Ku každému kľúčovému slovu priraďte správu

en: Assign numbering to each answer in ascending sequential order. Choose your preferred type from the list.
sk_SK: Každej odpovedi priraďte číslovanie vo vzostupnom poradí. Vyberte si preferovaný typ zo zoznamu.

en: Assign numbering to each question in ascending sequential order. Choose your preferred type from the list.
sk_SK: Každej otázke priraďte číslovanie vo vzostupnom poradí. Vyberte si preferovaný typ zo zoznamu.

en: Attempts count for each user role
sk_SK: Pokusy sa počítajú pre každú rolu používateľa

en: Attempts count:
sk_SK: Počet pokusov:

en: Attract your visitors and convert them into email subscribers and paying customers.
sk_SK: Prilákajte svojich návštevníkov a premeňte ich na abonentov e-mailov a platiacich zákazníkov.

en: Attribute
sk_SK: Atribút

en: Attribute status
sk_SK: Stav atribútu

en: Attributes of Sending Mail
sk_SK: Atribúty odosielania pošty

en: Author
sk_SK: Autor

en: Authorize
sk_SK: Autorizovať

en: Authorized
sk_SK: Autorizované

en: Authors
sk_SK: Autori

en: Autofill logged-in user data
sk_SK: Automaticky dopĺňať údaje prihláseného používateľa

en: Available fields
sk_SK: Dostupné polia

en: Average Rate
sk_SK: Priemerná hodnota

en: Average Score
sk_SK: Priemerné skóre

en: Average score
sk_SK: Priemerné skóre

en: Average score by the question category
sk_SK: Priemerné skóre podľa kategórie otázky

en: Back to results
sk_SK: Späť na výsledky

en: Background color
sk_SK: Farba pozadia

en: Background color of the quiz box. You can also choose the opacity(alfa) level on the right side
sk_SK: Farba pozadia kvízového poľa. Môžete si tiež vybrať úroveň nepriehľadnosti (alfa) na pravej strane.

en: Background image
sk_SK: Obrázok na pozadí

en: Background image of the container. You can choose different images for different questions.
sk_SK: Obrázok na pozadí kontajnera. Pre rôzne otázky si môžete vybrať rôzne obrázky.

en: Background image of the container. You can choose different images for each question from the Settings tab on the Edit question page. The background-size is set “Cover” by default for not scaling the image.
sk_SK: Obrázok na pozadí kontajnera. Pre každú otázku si môžete vybrať rôzne obrázky na karte Nastavenia na stránke Upraviť otázku. Veľkosť pozadia je predvolene nastavená na „Cover“, aby sa nezmenšila mierka obrázka.

en: Background image position
sk_SK: Pozícia obrázka na pozadí

en: Background music will play while passing the quiz. Upload your own audio file for the quiz.
sk_SK: Počas absolvovania kvízu bude hrať hudba na pozadí. Nahrajte svoj vlastný zvukový súbor pre kvíz.

en: Become an affiliate
sk_SK: Staňte sa affiliate partnerom

en: Before Quiz
sk_SK: Pred kvízom

en: Behance link
sk_SK: Behance odkaz

en: Behance profile or page link for showing after quiz finish.
sk_SK: Po dokončení kvízu sa zobrazí odkaz na profil alebo stránku.

en: Best Free Support
sk_SK: Najlepšia bezplatná podpora

en: Border color
sk_SK: Farba okraja

en: Border radius
sk_SK: Polomer ohraničenia

en: Border style
sk_SK: Štýl ohraničenia

en: Border width
sk_SK: Šírka ohraničenia

en: Bottom
sk_SK: Dole

en: Box shadow
sk_SK: Tieň kontajnera

en: Box shadow color
sk_SK: Farba tieňa kontajnera

en: Build up various types of polls in a minute and get instant feedback on any topic or product.
sk_SK: Vytvorte si rôzne typy ankiet za minútu a získajte okamžitú spätnú väzbu na akúkoľvek tému alebo produkt.

en: Build your quiz in a few minutes
sk_SK: Zostavte si svoj kvíz za pár minút

en: Button
sk_SK: Tlačidlo

en: Button border-radius
sk_SK: Polomer okraja tlačidla

en: Button font-size
sk_SK: Veľkosť písma tlačidla

en: Button padding
sk_SK: Tlačidlo padding

en: Button size
sk_SK: Veľkosť tlačidla

en: Button text
sk_SK: Text tlačidla

en: Button width
sk_SK: Šírka tlačidla

en: Buttons Styles
sk_SK: Štýly tlačidiel

en: Buttons position
sk_SK: Pozícia tlačidiel

en: Buttons text Color
sk_SK: Farba textu tlačidiel

en: Buttons texts
sk_SK: Texty tlačidiel

en: Buttons will be replaced to icons.
sk_SK: Tlačidlá budú nahradené ikonami.

en: Buy Now
sk_SK: Kúpte teraz

en: By
sk_SK: Podľa

en: By Category
sk_SK: Podľa kategórie

en: By Cookie - Detect the users by their browser cookies and limit them.  It will work both for guests and registered users.
sk_SK: Podľa Cookie súborov – zisťuje používateľov pomocou súborov cookie ich prehliadača a obmedzuje ich. Bude fungovať pre hostí aj registrovaných používateľov.

en: By Cookie and IP - Detect the users both by their browser cookies and IP addresses and limit them. It will work both for guests and registered users.
sk_SK: Podľa Cookie súborov a IP – zisťovať používateľov podľa súborov cookie prehliadača a IP adries a obmedziť ich. Bude fungovať pre hostí aj registrovaných používateľov.

en: By IP - Detect the users by their IP addresses and limit them. It will work both for guests and registered users. Note: in general, IP is not a static variable, it is constantly changing when the user changes his location/ WIFI/ Internet provider.
sk_SK: Podľa IP - Zistite používateľov podľa ich IP adries a obmedzte ich. Funguje pre hostí aj registrovaných používateľov. Poznámka: vo všeobecnosti IP nie je statická premenná, neustále sa mení, keď používateľ zmení svoju polohu/ WIFI/ poskytovateľa internetu.

en: By User ID - Detect the users by their WP User IDs and limit them. It will work only for registered users. Recommended using this method to get more reliable results.
sk_SK: Podľa ID používateľa - Zistite používateľov podľa ich ID používateľa WP a obmedzte ich. Bude fungovať len pre registrovaných používateľov. Odporúčame používať túto metódu na získanie spoľahlivejších výsledkov.

en: By activating the pro version, you will get all the features to strive your WordPress website’s quizzes to an advanced level.%sWith the WordPress Quiz plugin, it is easy to generate the quiz types like %sTrivia quiz, Assessment quiz, Personality test,  Multiple-choice quiz, Knowledge quiz, IQ test, Yes-or-no quiz, True-or-false quiz, This-or-that quiz(with images), Diagnostic quiz, Scored quiz, Buzzfeed quiz, Viral Quiz%s and etc.%sMotivate your visitors with Certificates and Advanced Leaderboards, prevent cheating during online exams with Timer-Based quizzes, earn money with Paid Quizzes.
sk_SK: Aktiváciou profesionálnej verzie získate všetky funkcie, ktoré vám pomôžu posunúť kvízy vašej webovej stránky WordPress na pokročilú úroveň.%sS doplnkom WordPress Quiz je ľahké generovať typy kvízov, ako sú %sKvíz Trivia, Hodnotiaci kvíz, Test osobnosti, Viacnásobné -výberový kvíz, vedomostný kvíz, IQ test, kvíz áno alebo nie, kvíz pravdivý alebo nepravdivý, kvíz Ten alebo ten (s obrázkami), diagnostický kvíz, bodovaný kvíz, kvíz Buzzfeed, virálny kvíz%s atď. .%sMotivujte svojich návštevníkov pomocou certifikátov a pokročilých rebríčkov, predchádzajte podvádzaniu počas online skúšok pomocou kvízov založených na časovači, zarábajte peniaze pomocou platených kvízov.

en: By correct answers count
sk_SK: Podľa počtu správnych odpovedí

en: By correctness
sk_SK: Podľa správnosti

en: By disabling this option, the comment field will be hidden and you can only rate with stars. This option is enabled by default.
sk_SK: Vypnutím tejto možnosti sa pole komentára skryje a hodnotiť môžete iba hviezdičkami. Táto možnosť je predvolene povolená.

en: By enabling this option when the user has filled in the default email address in any of the quizzes once, the Information Form option will not be displayed for him/her for other quizzes, including that one as well, anymore.
sk_SK: Ak povolíte túto možnosť, keď používateľ raz vyplní predvolenú e-mailovú adresu v ktoromkoľvek z kvízov, možnosť Informačný formulár sa mu už nebude zobrazovať pre ďalšie kvízy, vrátane tohto.

en: By enabling this option, the backslashes will not be removed from your answers' content. It is recommended to have this option enabled, if you are using the MathJax-Latex plugin.
sk_SK: Povolením tejto možnosti sa spätné lomky neodstránia z obsahu vašich odpovedí. Odporúča sa povoliť túto možnosť, ak používate plugin MathJax-Latex.

en: By enabling this option, the text written in the editor is displayed when the user writes a review for the quiz.
sk_SK: Po povolení tejto možnosti sa text napísaný v editore zobrazí, keď používateľ napíše recenziu na kvíz.

en: By enabling this option, the users can zoom the question images and open them in the large size on the Front-end.
sk_SK: Povolením tejto možnosti môžu používatelia priblížiť obrázky otázok a otvoriť ich vo veľkej veľkosti na front-ende.

en: By enabling this option, you can display the user avatar on the Front-end. Note: The Name field (Information Form option) must be enabled so that this option can work for you. If the Name table column is disabled, but the User Avatar option is enabled, the avatar will not be displayed on the front end. The user avatar will be displayed next to the name of the user.
sk_SK: Ak povolíte túto možnosť, môžete vo Front-ende zobraziť avatar používateľa. Poznámka: Aby vám táto možnosť mohla fungovať, musí byť povolené pole Meno (možnosť Informačný formulár). Ak je stĺpec tabuľky Meno vypnutý, ale možnosť Avatar používateľa je povolená, avatar sa na front-ende nezobrazí. Avatar používateľa sa zobrazí vedľa mena používateľa.

en: By keywords
sk_SK: Podľa kľúčových slov

en: By keywords - If this option is enabled, you need to select the keywords, which you have already assigned to your answers and write a correspondent message and attach an image for each interval separately. It will be calculated based on the majority of the selected answers of the user.
sk_SK: Podľa kľúčových slov - Ak je táto možnosť zapnutá, je potrebné vybrať kľúčové slová, ktoré ste už priradili k svojim odpovediam a napísať korešpondenčnú správu a pripojiť obrázok pre každý interval zvlášť. Vypočíta sa na základe väčšiny vybratých odpovedí používateľa.

en: By percentage
sk_SK: Podľa percent

en: By percentage - If this option is enabled, you need to assign values to Min and Max fields by percentage and write a correspondent message and attach an image for each interval separately. You need to cover the 0-100 range with as many intervals as you want.
sk_SK: Podľa percent – ak je táto možnosť povolená, je potrebné priradiť hodnoty k poliam Min a Max percentami a napísať zodpovedajúcu správu a pripojiť obrázok pre každý interval zvlášť. Musíte pokryť rozsah 0-100 s toľkými intervalmi, koľko chcete.

en: By points
sk_SK: Podľa bodov

en: By points - If this option is enabled, you need to assign values to Min and Max fields by points and write a correspondent message and attach an image for each interval separately. There is no limitation to that.
sk_SK: Podľa bodov – ak je táto možnosť zapnutá, je potrebné priradiť hodnoty k poliam Min a Max podľa bodov a napísať zodpovedajúcu správu a pripojiť obrázok pre každý interval zvlášť. Neexistuje na to žiadne obmedzenie.

en: By ticking this option, the users can choose to leave a rating anonymously.
sk_SK: Zaškrtnutím tejto možnosti sa môžu používatelia rozhodnúť zanechať hodnotenie anonymne.

en: By weight / points
sk_SK: Podľa váhy / bodov

en: By weight/points
sk_SK: Podľa hmotnosti/bodov

en: Calculate the score
sk_SK: Vypočítajte skóre

en: Calculate the score of results by the selected method. You can only choose one of these two options.
sk_SK: Vypočítajte skóre výsledkov podľa vybranej metódy. Môžete si vybrať len jednu z týchto dvoch možností.

en: Campaign Monitor
sk_SK: Nástroj Campaign Monitor

en: Campaign Monitor Settings
sk_SK: Nastavenia nástroja Campaign Monitor

en: Campaign Monitor list
sk_SK: Zoznam Campaign Monitor

en: Can I know more about my respondents?
sk_SK: Môžem vedieť viac o svojich respondentoch?

en: Can I send certificates to those users who have passed the quiz? (PRO)
sk_SK: Môžem poslať certifikáty používateľom, ktorí prešli kvízom? (PRO)

en: Can't load resource.
sk_SK: Nedá sa načítať zdroj.

en: Capitalize
sk_SK: Kapitalizácia

en: Capitalize – Transforms the first character of each word to uppercase
sk_SK: Kapitalizácia – Transformuje Prvý Znak Každého Slova Na Veľké

en: Caption position of the image answer
sk_SK: Poloha titulku obrazovej odpovede

en: Caption style of the image answer
sk_SK: Štýl titulku obrázkovej odpovede

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Category
sk_SK: Kategória

en: Category of the quiz. For making a category please visit Quiz Categories page from left navbar
sk_SK: Kategória kvízu. Ak chcete vytvoriť kategóriu, navštívte stránku Kategórie kvízu v ľavom navigačnom paneli.

en: Category right answers by percent
sk_SK: Kategória správnych odpovedí podľa percent

en: Category status
sk_SK: Stav kategórie

en: Center
sk_SK: Stred

en: Center Bottom
sk_SK: Stred dole

en: Center Center
sk_SK: Stred stred

en: Center Top
sk_SK: Stred hore

en: Certificate
sk_SK: Certifikát

en: Certificate background image
sk_SK: Obrázok na pozadí certifikátu

en: Certificate body
sk_SK: Certifikačný subjekt

en: Certificate frame
sk_SK: Okraj certifikátu

en: Certificate orientation
sk_SK: Orientácia certifikátu

en: Certificate pass score
sk_SK: Skóre úspešného certifikátu

en: Certificate title
sk_SK: Názov certifikátu

en: Chained Quiz Addon
sk_SK: Doplnok Reťazový kvíz

en: Change current quiz creation date
sk_SK: Zmena aktuálneho dátumu vytvorenia kvízu

en: Change the author of the current quiz
sk_SK: Zmena autora aktuálneho kvízu

en: Change the quiz creation date to your preferred date.
sk_SK: Zmeňte dátum vytvorenia kvízu na požadovaný dátum.

en: Changes saved.
sk_SK: Zmeny boli uložené.

en: Characters
sk_SK: Znaky

en: Check
sk_SK: Kontrola

en: Check button
sk_SK: Tlačidlo Skontrolovať

en: Checkbox
sk_SK: Začiarkavacie políčko

en: Checkbox( Multiple )
sk_SK: Začiarkavacie políčko (viacnásobné)

en: Checked
sk_SK: Skontrolované

en: Choice
sk_SK: Výber

en: Choices
sk_SK: Výbery

en: Choose .csv file to import
sk_SK: Vyberte súbor .csv na import

en: Choose .csv, .txt file to import
sk_SK: Vyberte súbor .csv, .txt na import

en: Choose in which shortcode to enable the custom field.
sk_SK: Vyberte, v ktorom skrátenom kóde chcete povoliť vlastné pole.

en: Choose post categories
sk_SK: Vyberte kategórie príspevkov

en: Choose the Font Size for the Message displayed for the note text( only for <p> tag ).
sk_SK: Vyberte veľkosť písma pre správu zobrazenú pre text poznámky ( len pre značku <p> ).

en: Choose the Font Size for the Message displayed for the right answer( only for <p> tag ).
sk_SK: Vyberte veľkosť písma pre správu zobrazenú pre správnu odpoveď( len pre značku <p> ).

en: Choose the Font Size for the Message displayed for the wrong answer( only for <p> tag ).
sk_SK: Vyberte veľkosť písma pre správu zobrazenú v prípade nesprávnej odpovede (len pre značku <p>).

en: Choose the Font Size for the question explanation text( only for <p> tag ).
sk_SK: Vyberte veľkosť písma pre text vysvetlenia otázky ( len pre značku <p> ).

en: Choose the design of the layout as grid․
sk_SK: Vyberte dizajn rozloženia ako mriežku.

en: Choose the design of the layout as list․
sk_SK: Vyberte si dizajn rozloženia podľa zoznamu.

en: Choose the design of the layout. Example:layout=grid.
sk_SK: Vyberte si dizajn rozloženia. Príklad:rozloženie=mriežka.

en: Choose the design of the loader on the finish page after submitting. It will inherit the Quiz Text color from the Styles tab.
sk_SK: Po odoslaní si na cieľovej stránke vyberte dizajn loadera. Zdedí farbu kvízového textu zo záložky Štýly.

en: Choose the fit of the images in the answers in the questions.
sk_SK: Vyberte si prispôsobenie obrázkov v odpovediach v otázkach.

en: Choose the method of detection of the user:
sk_SK: Vyberte spôsob detekcie používateľa:

en: Choose the method of displaying. Example: display="random" count="5".
sk_SK: Vyberte spôsob zobrazenia. Príklad: display="random" count="5".

en: Choose the method of filtering. Example: by="category".
sk_SK: Vyberte spôsob filtrovania. Príklad: podľa="kategórie".

en: Choose the method of filtering. Example: by="quiz"
sk_SK: Vyberte spôsob filtrovania. Príklad: podľa="kvíz"

en: Choose the position of captions in the image answers.
sk_SK: Vyberte polohu titulkov v obrázkových odpovediach.

en: Choose the preferred view type of captions in the image answers.
sk_SK: Vyberte preferovaný typ zobrazenia titulkov v odpovediach s obrázkami.

en: Choose the right timezone based on the coordinates of your quiz takers.
sk_SK: Vyberte si správne časové pásmo na základe súradníc účastníkov kvízu.

en: Choose the type of question.
sk_SK: Vyberte typ otázky.

en: Choose the way of ordering the questions. Example: orderby="ASC".
sk_SK: Vyberte spôsob zoradenia otázok. Príklad: zoradiť podľa="ASC".

en: Choose the way to sum the points. Example: mode="all".
sk_SK: Vyberte spôsob sčítania bodov. Príklad: mode="all".

en: Choose what Quiz information you want to be displayed. Tick on the needed options for making them visible in the detailed result. Note that the information will be available in the exported version. So, even if the option is hided, it will be displayed in the exported PDF and XLSX files.
sk_SK: Vyberte, aké informácie o kvíze sa majú zobraziť. Začiarknite potrebné možnosti, aby boli viditeľné v podrobnom výsledku. Upozorňujeme, že tieto informácie budú k dispozícii v exportovanej verzii. Takže aj keď je možnosť skrytá, bude zobrazená v exportovaných súboroch PDF a XLSX.

en: Choose what kind of field to add from the mentioned list.
sk_SK: Z uvedeného zoznamu vyberte druh poľa, ktoré chcete pridať.

en: Choose what user information you want to be displayed. Tick on the needed options for making them visible in the detailed result. Note that the information will be available in the exported version. So, even if the option is hided, it will be displayed in the exported PDF and XLSX files.
sk_SK: Vyberte, aké informácie o používateľovi sa majú zobraziť. Začiarknite potrebné možnosti, aby boli viditeľné v podrobnom výsledku. Upozorňujeme, že tieto informácie budú k dispozícii v exportovanej verzii. Takže aj keď je možnosť skrytá, bude zobrazená v exportovaných súboroch PDF a XLSX.

en: Choose whether the attribute is active or not. If you choose Unpublished option, the attribute won’t be shown anywhere.
sk_SK: Vyberte, či je atribút aktívny alebo nie. Ak vyberiete možnosť Nepublikovaný, atribút sa nebude nikde zobrazovať.

en: Choose whether the question category is active or not. If you choose Unpublished option, the question category won’t be shown anywhere on your website
sk_SK: Vyberte, či je kategória otázok aktívna alebo nie. Ak vyberiete možnosť Nepublikované, kategória otázky sa nebude zobrazovať nikde na vašom webe

en: Choose whether the question is active or not. If you choose Unpublished option, the question won’t be shown anywhere on your website.
sk_SK: Vyberte, či je otázka aktívna alebo nie. Ak vyberiete možnosť Nepublikované, otázka sa nebude zobrazovať nikde na vašom webe.

en: Choose whether the question tag is active or not. If you choose Unpublished option, the question tag won’t be shown anywhere on your website
sk_SK: Vyberte, či je značka otázky aktívna alebo nie. Ak vyberiete možnosť Nepublikované, značka otázky sa nebude zobrazovať nikde na vašej webovej lokalite

en: Choose whether the quiz category is active or not. If you choose Unpublished option, the quiz category won’t be shown anywhere on your website.
sk_SK: Vyberte, či je kategória kvízu aktívna alebo nie. Ak vyberiete možnosť Nepublikované, kategória kvízu sa nebude zobrazovať nikde na vašom webe.

en: Choose whether the quiz is active or not.If you choose Unpublished option, the quiz won’t be shown anywhere in your website (You don’t need to remove shortcodes).
sk_SK: Zverejnené alebo nepublikované. Vyberte, či je kvíz aktívny alebo nie. Ak vyberiete možnosť Nepublikované, kvíz sa nezobrazí nikde na vašej webovej lokalite (nemusíte odstraňovať krátke kódy).

en: Choose your preferred method of calculation.
sk_SK: Vyberte si preferovaný spôsob výpočtu.

en: Choose your preferred type of limitation.
sk_SK: Vyberte si preferovaný typ obmedzenia.

en: Classic Dark
sk_SK: Klasická tmavá

en: Classic Light
sk_SK: Klasická svetlá

en: Clear
sk_SK: Vymazať

en: Clear button
sk_SK: Vymazať tlačidlo

en: Clear color
sk_SK: Farba číra

en: Clear filters
sk_SK: Vymazať filtre

en: Click For Admin Note
sk_SK: Kliknite na Administrátorovu poznámku

en: Click for copy
sk_SK: Kliknite pre kopírovanie

en: Click for copy.
sk_SK: Kliknite pre skopírovanie.

en: Click on the %s Connect %s button.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo %s Pripojiť %s.

en: Click on the %s Create %s button.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo %s Vytvoriť %s.

en: Click on the %s Create Project %s button. Write the %s Product Name. %s After this, click on the %s Create %s button.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo %s Vytvoriť projekt %s. Napíšte %s Názov produktu. %s Potom kliknite na tlačidlo %s Vytvoriť %s.

en: Click on the Choose file button and select your .csv or .txt file to import. The password list should be written properly (see the Export example).
sk_SK: Kliknite na tlačidlo Vybrať súbor a vyberte súbor .csv alebo .txt, ktorý chcete importovať. Zoznam hesiel by mal byť napísaný správne (pozri príklad exportu).

en: Click the Choose file button and select your .csv file to import. The coupon list should be written properly (see the Export example).
sk_SK: Kliknite na tlačidlo Vybrať súbor a vyberte súbor .csv, ktorý chcete importovať. Zoznam kupónov by mal byť napísaný správne (pozri príklad Export).

en: Client ID
sk_SK: ID klienta

en: Clipboard
sk_SK: Schránka

en: Close
sk_SK: Zavrieť

en: Code include
sk_SK: Kód obsahuje

en: Collect anonymous responses no matter the quiz taker is a logged-in user or guest.
sk_SK: Zbierajte anonymné odpovede bez ohľadu na to, či je účastníkom kvízu prihlásený používateľ alebo hosť.

en: Collect more and more email addresses with Brevo integration addon using your engaging and attractive quizzes.
sk_SK: Zbierajte stále viac a viac e-mailových adries pomocou integračného doplnku Sendinblue pomocou vašich pútavých a atraktívnych kvízov.

en: Color
sk_SK: Farba

en: Color 1
sk_SK: Farba 1

en: Color 1 of the quiz background gradient
sk_SK: Farba 1 prechodu pozadia kvízu

en: Color 2
sk_SK: Farba 2

en: Color 2 of the quiz background gradient
sk_SK: Farba 2 prechodu pozadia kvízu

en: Color gradient of the quiz background
sk_SK: Farebný gradient pozadia kvízu

en: Color value
sk_SK: Hodnota farby

en: Colors of the quiz main attributes(buttons, hover effect, progress bar, etc.)
sk_SK: Farby hlavných atribútov kvízu (tlačidlá, efekt hover, indikátor priebehu atď.).

en: Coming Soon
sk_SK: Už čoskoro

en: Comment and rate the quiz with up to 5 stars at the end of the quiz.
sk_SK: Komentujte a ohodnoťte kvíz až 5 hviezdičkami na konci kvízu.

en: Community
sk_SK: Komunita

en: Completed / Not finished
sk_SK: Dokončené / Nedokončené

en: Completes
sk_SK: Dokončuje sa

en: Conditional Results Addon
sk_SK: Doplnok Podmienené výsledky

en: Conditional results addon allows you to send specific messages and results to the user depending on their individual answers path. This addon is perfect tool for funnel marketing.
sk_SK: Doplnok Podmienené výsledky umožňuje posielať používateľovi špecifické správy a výsledky v závislosti od jeho individuálnej cesty odpovedí. Tento doplnok je dokonalým nástrojom pre marketingový lievik.

en: Congrats! You have already created your first quiz.
sk_SK: Gratulujem! Vytvorili ste svoj prvý kvíz.

en: Congratulations!
sk_SK: Gratulujem!

en: Connect
sk_SK: Pripojte sa

en: Connection is lost
sk_SK: Pripojenie sa stratilo

en: Contact
sk_SK: Kontakt

en: Contact us
sk_SK: Kontaktujte nás

en: Contain
sk_SK: Obsahuje

en: Control the access of the plugin from the dashboard and manage the capabilities of those user roles.
sk_SK: Ovládajte prístup doplnku z hlavného panela a spravujte možnosti týchto používateľských rolí.

en: ConvertKit
sk_SK: Nástroj ConvertKit

en: ConvertKit List
sk_SK: Zoznam súpravy na konverziu

en: ConvertKit Settings
sk_SK: Nastavenie súpravy na konverziu

en: Copied!
sk_SK: Skopírované!

en: Copy
sk_SK: Kopírovanie

en: Copy and Paste the link of the page where your quiz is displayed. This option is for easily detecting where your quiz is displayed.
sk_SK: Skopírujte a vložte prepojenie na stránku, na ktorej sa váš kvíz zobrazuje. Táto možnosť slúži na jednoduché zistenie, kde sa váš kvíz zobrazuje.

en: Copy the %s shortcode %s of the quiz and paste it into any post․
sk_SK: Skopírujte shortcode (Skrátený kód) %s %s kvízu a vložte ho do akéhokoľvek príspevku․

en: Copy the following shortcode and paste into any post.  Insert the IDs of the Quizzes to receive the sum of the quiz points.
sk_SK: Skopírujte nasledujúci shortcode (skrátený kód) a vložte ho do akéhokoľvek príspevku.  Vložte ID kvízov, aby ste získali súčet bodov za kvíz.

en: Copy the following shortcode and paste it in posts. Insert the Quiz ID to receive the number of participants of the quiz.
sk_SK: Skopírujte nasledujúci krátky kód a vložte ho do príspevkov. Vložte ID kvízu, aby ste získali počet účastníkov kvízu.

en: Copy the following shortcode and paste it into posts. Insert the Quiz ID to receive the number of failed users of the quiz. The pass score has to be determined in the Quiz Settings.
sk_SK: Skopírujte nasledujúci krátky kód a vložte ho do príspevkov. Vložte ID kvízu, aby ste získali počet neúspešných používateľov kvízu. Úspešné skóre je potrebné určiť v nastaveniach kvízu.

en: Copy the following shortcode and paste it into posts. Insert the Quiz ID to receive the number of passed users of the quiz. The pass score has to be determined in the Quiz Settings.
sk_SK: Skopírujte nasledujúci krátky kód a vložte ho do príspevkov. Vložte ID kvízu, aby ste získali počet používateľov, ktorí v kvíze prešli. Úspešné skóre je potrebné určiť v nastaveniach kvízu.

en: Copy the following shortcode, configure it based on your preferences and paste it into the post.
sk_SK: Skopírujte nasledujúci krátky kód, nakonfigurujte ho podľa svojich preferencií a vložte ho do príspevku.

en: Copy the following shortcode, configure it based on your preferences and paste it into the post/page. Put the ID of your preferred category,  choose the method of displaying (all/random) and specify the count of quizzes.
sk_SK: Skopírujte nasledujúci krátky kód, nakonfigurujte ho podľa svojich preferencií a vložte ho do príspevku/stránky. Zadajte ID preferovanej kategórie, vyberte spôsob zobrazenia (všetky/náhodné) a zadajte počet kvízov.

en: Copy the given shortcode and paste it in posts. Insert the Quiz ID  to see the average score of participants of that quiz.
sk_SK: Skopírujte daný skrátený kód a vložte ho do príspevkov. Vložte ID kvízu, aby ste videli priemerné skóre účastníkov daného kvízu.

en: Copy the shortcode and paste it to any post/page to see the leaderboard position of the current user. It works with Individual Leaderboard shortcode options.
sk_SK: Skopírujte shortcode (Skrátený kód) a vložte ho do ľubovoľného príspevku/stránky, aby ste videli pozíciu aktuálneho používateľa v rebríčku. Funguje s jednotlivými možnosťami skratiek rebríčka.

en: Correct
sk_SK: Správne

en: Correct answer
sk_SK: Správna odpoveď

en: Correct answer here
sk_SK: Správnu odpoveď nájdete tu

en: Correct answers
sk_SK: Správna odpoveď

en: Correct answers count
sk_SK: Počítadlo správnych odpovedí

en: Correctness
sk_SK: Správnosť

en: Count
sk_SK: Počet

en: Coupons list
sk_SK: Zoznam kupónov

en: Cover
sk_SK: Obal

en: Create Scored Quiz via WordPress Plugin
sk_SK: Vytvorenie bodovaného kvízu prostredníctvom pluginu WordPress

en: Create amazing online polls for your WordPress website super easily.
sk_SK: Vytvárajte úžasné online ankety pre svoje web stránky WordPress veľmi jednoducho.

en: Create an entertaining quiz and boost your subscribers' list with MailPoet addon. No need for any additional tool out of WordPress.
sk_SK: Vytvorte zábavný kvíz a zvýšte počet svojich odberateľov pomocou doplnku MailPoet. Nepotrebujete žiadny ďalší nástroj mimo WordPress.

en: Create engaging quizzes, tests, and exams within a few minutes with the help of the WordPress Quiz Maker plugin. The Quiz Maker has a user-friendly interface and responsive design.%s With this plugin, you are free to add as many questions as needed with the following question types: %sRadio, Checkbox, Dropdown, Text, Short Text, Number, Date.%s In order, to activate Integrations, send Certificates via Email, or create Intervals for your quiz results you will need to download and install the Pro Versions of the WordPress Quiz plugin.
sk_SK: Vytvorte pútavé kvízy, testy a skúšky v priebehu niekoľkých minút pomocou doplnku WordPress Quiz Maker. Quiz Maker má užívateľsky prívetivé rozhranie a responzívny dizajn.%s Pomocou tohto pluginu môžete pridať ľubovoľný počet otázok s nasledujúcimi typmi otázok: %sRadio, Checkbox, Dropdown, Text, Short Text, Number, Date.%s Ak chcete aktivovať integrácie, posielať certifikáty e-mailom alebo vytvárať intervaly pre výsledky kvízu, musíte si stiahnuť a nainštalovať Pro verzie zásuvného modulu WordPress Quiz.

en: Create post for quiz
sk_SK: Vytvoriť príspevok pre kvíz

en: Create question
sk_SK: Vytvorte otázku

en: Create quiz with Quiz Maker plugin in One Minute
sk_SK: Vytvorenie kvízu pomocou pluginu Quiz Maker za jednu minútu

en: Create unlimited galleries and include unlimited images in those galleries.
sk_SK: Vytvorte neobmedzený počet galérií a zahrňte do nich neobmedzený počet obrázkov.

en: Created
sk_SK: Vytvorené

en: Created by
sk_SK: Vytvoril

en: Created on
sk_SK: Vytvorené dňa

en: Creating a Scored Quiz in WordPress | Quiz Plugin 2022
sk_SK: Vytvorenie hodnoteného kvízu vo WordPress | Quiz Plugin 2022

en: Ctrl + s
sk_SK: Ctrl + S

en: Current Date
sk_SK: Aktuálny dátum

en: Custom
sk_SK: Vlastné

en: Custom CSS
sk_SK: Vlastné CSS

en: Custom Fields
sk_SK: Vlastné polia

en: Custom Gif width in pixels. It accepts only numeric values.
sk_SK: Vlastná šírka GIF v pixeloch. Akceptuje iba číselné hodnoty.

en: Custom HTML class for quiz container. You can use your class for adding your custom styles for quiz container. Example: p{color:red !important}
sk_SK: Vlastná trieda HTML pre kontajner kvízu. Triedu môžete použiť na pridanie vlastných štýlov pre kontajner kvízu. Príklad: p{color:red !important}

en: Custom class for quiz container
sk_SK: Vlastná trieda pre kontajner na kvízy

en: Custom field created.
sk_SK: Vytvorené vlastné pole.

en: Custom field deleted.
sk_SK: Vlastné pole odstránené.

en: Custom field saved.
sk_SK: Uložené vlastné pole.

en: Custom login form link
sk_SK: Vlastný odkaz na prihlasovací formulár

en: Custom order count
sk_SK: Vlastný počet objednávok

en: Custom question
sk_SK: Vlastná otázka

en: Custom text
sk_SK: Vlastný text

en: Data form for the user personal information. You can choose when the Information Form will be shown for completion.
sk_SK: Dátový formulár pre osobné údaje používateľa. Môžete si vybrať, kedy sa informačný formulár zobrazí na vyplnenie.

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Decide how to display the score. For instance, if you choose the correct answer count, the score will be shown in this format: 8/10.
sk_SK: Rozhodnite sa, ako zobraziť skóre. Napríklad, ak vyberiete správny počet odpovedí, skóre sa zobrazí v tomto formáte: 8/10.

en: Default
sk_SK: Predvolené

en: Default parameters for Quiz
sk_SK: Predvolené parametre pre kvíz

en: Define the font size for desktop devices.
sk_SK: Definujte veľkosť písma pre PC.

en: Define the font size for mobile devices.
sk_SK: Definujte veľkosť písma pre mobilné zariadenia.

en: Define the scroll offset of the quiz container after the animation starts. It works when the quiz container is visible on the screen partly and the user starts the quiz and moves from one question to another.
sk_SK: Definujte posun posúvania kontajnera kvízu po spustení animácie. Funguje to vtedy, keď je kontajner kvízu na obrazovke čiastočne viditeľný a používateľ spustí kvíz a prechádza z jednej otázky na druhú.

en: Delete
sk_SK: Odstrániť

en: Delete Permanently
sk_SK: Odstrániť natrvalo

en: Delete only review
sk_SK: Vymazať iba recenziu

en: Delete results older then 'X' the month
sk_SK: Odstrániť výsledky staršie ako „X“ v mesiaci

en: Deleted quiz
sk_SK: Vymazaný kvíz

en: Deleted user
sk_SK: Zmazaný používateľ

en: Description
sk_SK: Popis

en: Description of the Information Form which will be shown at the top of the Form Fields.
sk_SK: Popis informačného formulára, ktorý sa zobrazí v hornej časti polí formulára.

en: Deselect All
sk_SK: Zrušiť výber všetkých

en: Design of the progress bar which will appear on the finish page only. It will show the user’s score.
sk_SK: Dizajn indikátora priebehu, ktorý sa zobrazí iba na cieľovej stránke. Zobrazí skóre používateľa.

en: Design of the progress live bar which will appear during passing quiz. It will show the user’s score.
sk_SK: Dizajn lišty priebehu (Progress bar), ktorá sa zobrazí počas absolvovania kvízu. Bude zobrazovať skóre používateľa.

en: Designed to show the most popular quiz that is passed most commonly by users.
sk_SK: Navrhnuté tak, aby zobrazovali najobľúbenejší kvíz, ktorý používatelia najčastejšie absolvujú.

en: Detailed Report Options
sk_SK: Možnosti podrobnej správy

en: Detailed report
sk_SK: Podrobná správa

en: Details
sk_SK: Podrobnosti

en: Detects users by
sk_SK: Zisťuje používateľov podľa

en: Determine the length of the questions to be shown in the Questions List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,  you will see the first 10 words of each question in the Questions page of your dashboard).
sk_SK: Určite dĺžku otázok, ktoré sa majú zobraziť v tabuľke so zoznamom otázok, vložením preferovaného počtu slov do nasledujúceho poľa. (Napríklad: ak zadáte 10, uvidíte prvých 10 slov každej otázky na stránke Otázky na vašom informačnom paneli.

en: Determine the length of the quizzes to be shown in the Quizzes List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,  you will see the first 10 words of each quiz in the Quizzes page of your dashboard).
sk_SK: Určite dĺžku kvízov, ktoré sa majú zobraziť v tabuľke so zoznamom kvízov, zadaním preferovaného počtu slov do nasledujúceho poľa. (Napríklad: ak zadáte 10, uvidíte prvých 10 slov každého kvízu na stránke Kvízy na vašom informačnom paneli.

en: Determine the length of the results to be shown in the Question categories List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,  you will see the first 10 words of each result in the Results page of your dashboard).
sk_SK: Určite dĺžku výsledkov, ktoré sa majú zobraziť v tabuľke so zoznamom kategórií otázok, vložením preferovaného počtu slov do nasledujúceho poľa. (Napríklad: ak zadáte 10, uvidíte prvých 10 slov každého výsledku na stránke Kategórie otázok na vašom informačnom paneli.

en: Determine the length of the results to be shown in the Quiz categories List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,  you will see the first 10 words of each result in the Quiz categories page of your dashboard).
sk_SK: Určite dĺžku výsledkov, ktoré sa majú zobraziť v tabuľke zoznamu kategórií kvízu, vložením preferovaného počtu slov do nasledujúceho poľa. (Napríklad: ak zadáte 10, uvidíte prvých 10 slov každého výsledku na stránke Kategórie otázok na vašom informačnom paneli.

en: Determine the length of the results to be shown in the Results List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,  you will see the first 10 words of each result in the Results page of your dashboard).
sk_SK: Určite dĺžku výsledkov, ktoré sa majú zobraziť v tabuľke so zoznamom výsledkov, vložením preferovaného počtu slov do nasledujúceho poľa. (Napríklad: ak zadáte 10, uvidíte prvých 10 slov každého výsledku na stránke Výsledky na vašom informačnom paneli.

en: Determine the length of the results to be shown in the Reviews List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,  you will see the first 10 words of each result in the Reviews page of your dashboard).
sk_SK: Určite dĺžku výsledkov, ktoré sa majú zobraziť v tabuľke zoznamu recenzií, zadaním preferovaného počtu slov do nasledujúceho poľa. (Napríklad: ak zadáte 10, uvidíte prvých 10 slov každého výsledku na stránke Recenzie na vašom informačnom paneli.

en: Diagonal left to right
sk_SK: Uhlopriečka zľava doprava

en: Diagonal right to left
sk_SK: Uhlopriečka sprava doľava

en: Disable
sk_SK: Zakázať

en: Disable Quiz maker menu item notification
sk_SK: Zakázanie upozornenia na položku ponuky Quiz maker

en: Disable Results menu item notification
sk_SK: Zakázanie upozornenia na položky ponuky Výsledky

en: Disable answer hover
sk_SK: Zakázať pre odpoveď efekt hover.

en: Disable data storing in database
sk_SK: Zakázať ukladanie údajov do databázy

en: Disable data storing in the database, and results will not be displayed on the 'Results' page. (not recommended)
sk_SK: Zakážte ukladanie údajov do databázy a výsledky sa nebudú zobrazovať na stránke „Výsledky“ (neodporúča sa).

en: Disable input focusing
sk_SK: Zakázanie zaostrovania vstupu (focusing)

en: Disable strip slashes for answers
sk_SK: Zakázať lomítka pre odpovede

en: Disable the hover effect for the answers.
sk_SK: Zakázať efekt hover pre odpovede.

en: Disable the right click, copy paste, content selection and copy shortcut keys on your website.
sk_SK: Zakázanie klávesových skratiek pravého tlačidla myši, kopírovania, výberu obsahu a kopírovania na webovej lokalite.

en: Disable this feature, if you want to make it possible not to send emails to the registered Mail of the site Admin, but only to additional emails.
sk_SK: Vypnite túto funkciu, ak chcete, aby nebolo možné odosielať e-maily na mailovú adresu správcu stránky, ale iba na ďalšie e-maily.

en: Disable to show the user score with percentage on the finish page. If you want to show points or correct answers count, you need to tick this option and use Variables (General Settings) in the “Text for showing after quiz completion” option.
sk_SK: Zakázaním zobrazíte skóre používateľa s percentami na cieľovej stránke. Ak chcete zobraziť počet bodov alebo správnych odpovedí, musíte zaškrtnúť túto možnosť a použiť Premenné (Všeobecné nastavenia) vo voľbe „Text, ktorý sa zobrazí po dokončení kvízu“.

en: Disabled
sk_SK: Zakázané

en: Disconnect
sk_SK: Odpojenie

en: Display Facebook social button so that the users can share the page on which your quiz is posted.
sk_SK: Zobrazte tlačidlo Facebook, aby používatelia mohli zdieľať stránku, na ktorej je uverejnený váš kvíz.

en: Display LinkedIn social button so that the users can share the page on which your quiz is posted.
sk_SK: Zobrazte tlačidlo LinkedIn, aby používatelia mohli zdieľať stránku, na ktorej je uverejnený váš kvíz.

en: Display Quiz Bank(questions)
sk_SK: Zobraziť banku kvízov (otázky)

en: Display VKontakte social button so that the users can share the page on which your quiz is posted.
sk_SK: Zobrazte tlačidlo VKontakte, aby používatelia mohli zdieľať stránku, na ktorej je uverejnený váš kvíz.

en: Display X social button so that the users can share the page on which your quiz is posted.
sk_SK: Zobrazte tlačidlo Twitter, aby používatelia mohli zdieľať stránku, na ktorej je uverejnený váš kvíz.

en: Display all questions on one page
sk_SK: Zobrazte všetky otázky na jednej stránke

en: Display all reviews button
sk_SK: Tlačidlo Zobraziť všetky recenzie

en: Display duration of right/wrong answers (in seconds)
sk_SK: Zobrazenie správnych/nesprávnych odpovedí (v sekundách)

en: Display duration of right/wrong answers (in seconds) after answering the question.
sk_SK: Zobrazenie správnych/nesprávnych odpovedí (v sekundách) po zodpovedaní otázky.

en: Display form fields with labels
sk_SK: Zobrazte polia formulára s menovkami

en: Display messages before the buttons
sk_SK: Zobrazenie správ pred tlačidlami

en: Display score
sk_SK: Zobraziť skóre

en: Display social buttons for sharing quiz page URL. LinkedIn, Facebook, X.
sk_SK: Zobrazte tlačidlá na zdieľanie adresy URL kvízovej stránky. LinkedIn, Facebook, Twitter

en: Display social media links at the end of the quiz to allow users to visit your pages in the Social media.
sk_SK: Na konci kvízu zobrazte odkazy na sociálne siete, aby používatelia mohli navštíviť vaše stránky na sociálnych sieťach.

en: Display the flashcard questions in random order.
sk_SK: Zobrazte otázky v náhodnom poradí.

en: Display the sum of the quiz points
sk_SK: Zobrazenie súčtu bodov v kvíze

en: Do not store IP addresses
sk_SK: Neukladajte adresy IP

en: Do you want to finish the quiz? Are you sure?
sk_SK: Chcete ukončiť kvíz? Ste si istý?

en: Do you wonder how to create a Math Quiz with hard mathematical equations in WordPress? It is easier than you think. The Quiz Maker plugin itself does not have the functionality for adding math equations into questions. For adding %s math equations %s into the %s Quiz Maker plugin %s you can make use of several math equation plugins such as %s MathJax - LaTex plugin. %s For adding the math equations just install and activate the mentioned plugin. It is one of the easiest math plugins. With the help of it, you can add as many equations as you need, even if they include several symbols. In this %s demo, %s you can see a step-by-step tutorial on how to use MathJax. You have to be careful to use less-than signs, ampersands, and other HTML special characters within your math equations. %s For example, to add a squared symbol, you need to write down the following sign ^2. (do not forget to insert $ character to mark the beginning and ending).
sk_SK: Zaujíma vás, ako vytvoriť matematický kvíz s ťažkými matematickými rovnicami vo WordPress? Je to jednoduchšie, ako si myslíte. Samotný doplnok Quiz Maker nemá funkciu na pridávanie matematických rovníc do otázok. Na pridanie %s matematických rovníc %s do %s pluginu Quiz Maker %s môžete využiť niekoľko pluginov matematických rovníc, ako napríklad %s plugin MathJax - LaTex. %s Na pridanie matematických rovníc stačí nainštalovať a aktivovať uvedený zásuvný modul. Je to jeden z najjednoduchších matematických pluginov. Pomocou neho môžete pridať toľko rovníc, koľko potrebujete, aj keď obsahujú niekoľko symbolov. V tejto %s ukážke,%s si môžete pozrieť návod krok za krokom, ako používať MathJax. Musíte si dať pozor na používanie znamienok menej ako, ampersandov a iných špeciálnych znakov HTML v rámci matematických rovníc. %s Ak chcete napríklad pridať symbol štvorca, musíte zapísať nasledujúci znak ^2. (nezabudnite vložiť znak $ na označenie začiatku a konca).

en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

en: Double-click on the Information Form fields to drop them to the Active Fields and vice versa (from Active Fields back to Available Fields), Or you can drag and drop the fields from the Available Fields to the Active Fields.
sk_SK: Dvojitým kliknutím na polia informačného formulára ich môžete presunúť do aktívnych polí a naopak (z aktívnych polí späť do dostupných polí) alebo môžete polia presunúť z dostupných polí do aktívnych polí.

en: Download
sk_SK: Stiahnúť

en: Download PDF API addon
sk_SK: Stiahnutie doplnku PDF API

en: Download certificate button
sk_SK: Tlačidlo na stiahnutie certifikátu

en: Download your certificate
sk_SK: Stiahnite si svoj certifikát

en: Dropdown
sk_SK: Rozbaľovacia ponuka

en: Duplicate
sk_SK: Duplicitné

en: Duration
sk_SK: Trvanie

en: Duration of passing the quiz
sk_SK: Dĺžka trvania absolvovania kvízu

en: Duration old data is successfully updated.
sk_SK: Trvanie staré údaje sú úspešne aktualizované.

en: During the quiz
sk_SK: Počas kvízu

en: E-Mail, Certificate
sk_SK: E-mail, certifikát

en: E-mail and Certificate settings
sk_SK: Nastavenia e-mailu a certifikátu

en: Each
sk_SK: Každý

en: Each result
sk_SK: Každý výsledok

en: Each results
sk_SK: Každé výsledky

en: Easy Digital Downloads Addon
sk_SK: Doplnok Easy Digital Downloads

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Image
sk_SK: Upraviť obrázok

en: Edit Post
sk_SK: Upraviť príspevok

en: Edit category
sk_SK: Upraviť kategóriu

en: Edit field
sk_SK: Upraviť pole

en: Edit question
sk_SK: Upraviť otázku

en: Edit quiz
sk_SK: Upraviť kvíz

en: Edit tag
sk_SK: Upraviť tag

en: Elegant Dark
sk_SK: Elegantná tmavá

en: Elegant Light
sk_SK: Elegantná svetlá

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Email configuration
sk_SK: Konfigurácia e-mailu

en: Email field is empty
sk_SK: Pole Email je prázdne

en: Email message
sk_SK: E-mailová správa

en: Email: If you want to make Leaderboard for guests, then you need to choose Email and enable Information Form and Email, Name options from quiz settings. It will group results by emails and display guests Names.
sk_SK: E-mail: Ak chcete vytvoriť rebríček pre hostí, potom musíte vybrať možnosť E-mail a v nastaveniach kvízu povoliť možnosti Informačný formulár a E-mail, Meno. Výsledky sa zoskupia podľa e-mailov a zobrazia sa Mená hostí.

en: Empty Answer
sk_SK: Prázdna odpoveď

en: Enable ActiveCampaign
sk_SK: Povoliť aktívnu kampaň

en: Enable Background music
sk_SK: Povoliť hudbu na pozadí

en: Enable Campaign Monitor
sk_SK: Povoliť nástroj Campaign Monitor

en: Enable Comment Field
sk_SK: Povolenie poľa s komentárom

en: Enable ConvertKit
sk_SK: Povoliť ConvertKit

en: Enable Exit button
sk_SK: Povoliť tlačidlo Ukončiť

en: Enable GetResponse
sk_SK: Povoliť získanie odpovede

en: Enable Google integration
sk_SK: Povoliť integráciu Google

en: Enable Keyboard Navigation
sk_SK: Povolenie navigácie pomocou klávesnice

en: Enable Login Form Custom Redirection
sk_SK: Povolenie vlastného presmerovania prihlasovacieho formulára

en: Enable Mad Mimi
sk_SK: Povoliť Mad Mimi

en: Enable MailChimp
sk_SK: Povoliť MailChimp

en: Enable Right to Left direction for the text. This option is intended for the Arabic language.
sk_SK: Povoliť smer textu sprava doľava. Táto možnosť je určená pre arabský jazyk.

en: Enable Slack integration
sk_SK: Povoliť integráciu Slack

en: Enable Social Media links
sk_SK: Povoliť odkazy na sociálne siete

en: Enable Start button loader
sk_SK: Povoliť načítavanie tlačidla Štart

en: Enable Timer
sk_SK: Povoliť časovač

en: Enable User Avatar
sk_SK: Povolenie používateľského avatara

en: Enable Your Google Sheet API from your %s Google Cloud Platform: %s
sk_SK: Povolenie rozhrania Google Sheet API z platformy %s Google Cloud Platform: %s

en: Enable Zapier Integration
sk_SK: Povoliť integráciu Zapier

en: Enable animation
sk_SK: Povoliť animáciu

en: Enable animation of the scroll offset of the quiz container. It works when the quiz container is visible on the screen partly and the user starts the quiz and moves from one question to another.
sk_SK: Povoliť animáciu posunu kontajnera kvízu. Funguje to vtedy, keď je kontajner kvízu na obrazovke čiastočne viditeľný a používateľ spustí kvíz a prechádza z jednej otázky na druhú.

en: Enable answers allow HTML for new question
sk_SK: Povoliť odpovede HTML pre novú otázku

en: Enable audio autoplay
sk_SK: Povoliť automatické prehrávanie zvuku

en: Enable autostart
sk_SK: Povolenie automatického spustenia

en: Enable case sensitive text
sk_SK: Povoliť text citlivý na malé a veľké písmená

en: Enable clear answer button
sk_SK: Povoliť tlačidlo na vymazanie odpovede

en: Enable confirm box for the Finish button
sk_SK: Aktivujte potvrdzovacie pole pre tlačidlo Dokončiť

en: Enable confirmation box for leaving the page
sk_SK: Aktivujte potvrdzovacie pole pre opustenie stránky

en: Enable confirmation box for the See Result button
sk_SK: Povoľte potvrdzovacie pole pre tlačidlo Zobraziť výsledok

en: Enable coupon receiving after finishing the quiz. For showing the coupons, you have to use the %%quiz_coupon%% message variable from General Settings>Message variables.
sk_SK: Po dokončení kvízu povoľte príjem kupónov. Na zobrazenie kupónov musíte použiť premennú správy %%quiz_coupon%% v časti Všeobecné nastavenia>Premenné správy.

en: Enable double opt-in
sk_SK: Povoliť double opt-in

en: Enable finish button
sk_SK: Povoliť tlačidlo Dokončiť

en: Enable full-screen mode
sk_SK: Povoliť režim celej obrazovky

en: Enable lazy loading attribute for images
sk_SK: Povolenie atribútu lazy loading pre obrázky

en: Enable live progress bar
sk_SK: Povoliť indikátor priebehu

en: Enable maximum selection number
sk_SK: Povoliť maximálny počet výberu

en: Enable minimum selection number
sk_SK: Povoliť minimálny počet výberu

en: Enable navigation bar
sk_SK: Povoliť navigačný panel

en: Enable next button
sk_SK: Povoliť tlačidlo Ďalej

en: Enable pagination
sk_SK: Povoliť stránkovanie

en: Enable percent view
sk_SK: Povoliť zobrazenie percent

en: Enable previous button
sk_SK: Povoliť tlačidlo Späť

en: Enable progress bar
sk_SK: Povoliť indikátor priebehu (Progressbar)

en: Enable question answers
sk_SK: Povoliť odpovede na otázky

en: Enable question bank
sk_SK: Povoliť banku otázok

en: Enable question bookmarking for the navigation bar.
sk_SK: Povolenie záložiek otázok pre navigačný panel.

en: Enable question reporting
sk_SK: Povolenie nahlasovania otázok

en: Enable questions numbering by category
sk_SK: Povolenie číslovania otázok podľa kategórie

en: Enable quiz assessment
sk_SK: Povoliť hodnotenie kvízu

en: Enable quiz coupons
sk_SK: Povoliť kvízové kupóny

en: Enable randomize answers
sk_SK: Povoliť náhodné odpovede

en: Enable randomize questions
sk_SK: Povoliť náhodné otázky

en: Enable restart button
sk_SK: Povoliť tlačidlo reštartu

en: Enable sounds for right/wrong answers
sk_SK: Povoliť zvuky pre správne/nesprávne odpovede

en: Enable strip slashes for question
sk_SK: Povoliť lomítka pre otázku

en: Enable text to speech
sk_SK: Povolenie prevodu textu na reč

en: Enable the Show/Hide toggle
sk_SK: Povolenie prepínača Zobraziť/skryť

en: Enable the option if you want to show the Information Form to logged-in users as well. If the option is disabled, then logged-in users will not see the Information Form before or after the quiz, but the system will collect the Name and Email info from their WP accounts and store in the Name and Email fields in the database.
sk_SK: Povoľte možnosť, ak chcete informačný formulár zobraziť aj prihláseným používateľom. Ak je táto možnosť vypnutá, prihlásení používatelia neuvidia informačný formulár pred alebo po kvíze, ale systém zhromaždí informácie o mene a e-maile z ich účtov WP a uloží ich do polí Meno a E-mail v databáze.

en: Enable this option and an email will be sent to the quiz author every time when someone reports a question.
sk_SK: Ak túto možnosť povolíte, autorovi kvízu sa odošle e-mail vždy, keď niekto nahlási otázku.

en: Enable this option and the notifications will not be displayed in the Quiz Maker menu.
sk_SK: Ak túto možnosť povolíte, oznámenia sa v ponuke Quiz Maker nebudú zobrazovať.

en: Enable this option and the notifications will not be displayed in the Results menu.
sk_SK: Ak túto možnosť povolíte, oznámenia sa nebudú zobrazovať v ponuke Výsledky.

en: Enable this option and the ordering for the question numbering will be by Category. By this, the question numbering will start from 1 for each category. Note: If you choose None for the Questions Numbering option, this feature will not work for you.
sk_SK: Ak túto možnosť povolíte, číslovanie otázok bude usporiadané podľa kategórie. Týmto sa číslovanie otázok začne od 1 pre každú kategóriu. Poznámka: Ak pre možnosť Číslovanie otázok vyberiete možnosť Žiadne, táto funkcia vám nebude fungovať.

en: Enable this option and the users can report questions from the Front-end, once they encounter any issues, errors, or inaccuracies.
sk_SK: Ak túto možnosť povolíte, používatelia môžu hlásiť otázky z front-endu, keď narazia na akékoľvek problémy, chyby alebo nepresnosti.

en: Enable this option to allow listening to the questions being read aloud. Note this option can be used only for questions.
sk_SK: Túto možnosť povoľte, ak chcete umožniť počúvanie nahlas čítaných otázok. Všimnite si, že túto možnosť možno použiť len pre otázky.

en: Enable this option to inform the users the next question will be displayed after some seconds, like this 00:05. This option works with the Radio, Select, True/False question types and when the Next button is disabled for the quiz.
sk_SK: Ak zapnete túto možnosť, aby ste používateľov informovali, že ďalšia otázka sa zobrazí po niekoľkých sekundách, ako napríklad 00:05. Táto možnosť funguje s typmi otázok Rádio, Výber, Pravda/Nepravda a keď je pre kvíz vypnuté tlačidlo Ďalej.

en: Enable this option to redirect users to your desired Login Form in case of filling an incorrect email address or password.
sk_SK: Zapnutím tejto možnosti presmerujete používateľov na požadovaný prihlasovací formulár v prípade vyplnenia nesprávnej e-mailovej adresy alebo hesla.

en: Enable this option, and the keyboard will not be focused when clicking on the Next button. The option refers to Text, Short_text, Date, Number, and Fill in the blank question types.
sk_SK: Ak túto možnosť povolíte, klávesnica sa pri kliknutí na tlačidlo Ďalej nebude zaostrovať. Táto možnosť sa týka typov otázok Text, Short_text, Date (Dátum), Number (Číslo) a Fill in the blank (Vyplniť prázdne políčko).

en: Enable this option, and the text written in the input will be displayed in case the user got keywords with equal points.
sk_SK: Ak túto možnosť povolíte, text napísaný vo vstupe sa zobrazí v prípade, že používateľ získal kľúčové slová s rovnakým počtom bodov.

en: Enable to go next by pressing Enter key
sk_SK: Povoľte prechod ďalej, stlačením Enter

en: Enable to show countdown timer in the browser tab.
sk_SK: Povoliť zobrazenie odpočítavacieho časovača na karte prehliadača.

en: Enable to show the quiz title and description in the start page of the quiz(in the front-end).
sk_SK: Povoliť zobrazenie názvu a popisu kvízu na úvodnej stránke kvízu (v front-ende).

en: Enable to take a specific amount of questions from the quiz randomly. For example, you can choose 20 questions from 50 randomly. Every time it will take different questions from the pool.
sk_SK: Povolenie náhodného výberu určitého počtu otázok z kvízu. Napríklad si môžete vybrať 20 otázok z 50. Zakaždým budú generované iné otázky zo zásobníka.

en: Enable toggle password visibility
sk_SK: Povoliť prepínanie viditeľnosti hesla

en: Enable users' anonymous assessment
sk_SK: Umožniť anonymné hodnotenie používateľov

en: Enabled
sk_SK: Povolené

en: End
sk_SK: Koniec

en: End Date
sk_SK: Dátum ukončenia

en: End date
sk_SK: Dátum ukončenia

en: End date:
sk_SK: Dátum ukončenia:

en: Enter the ID of the category. Example: id="23".
sk_SK: Zadajte ID kategórie. Príklad: id="23".

en: Enter the ID of the quiz category. Example: id='23'. Note: In case you don't insert the ID of the Quiz Category, all results of all the quizzes will be displayed on the Front-end.
sk_SK: Zadajte ID kategórie kvízu. Príklad: id='23'. Poznámka: V prípade, že nevložíte ID kategórie kvízu, vo Front-ende sa zobrazia všetky výsledky všetkých kvízov.

en: Enter the quiz title
sk_SK: Zadajte názov kvízu

en: Equal keywords text
sk_SK: Rovnaké kľúčové slová

en: Erase Quiz data
sk_SK: Vymazať údaje kvízu

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Error: Failed to get token
sk_SK: Chyba: Nepodarilo sa získať token

en: Error: Failed to get user information
sk_SK: Chyba: Nepodarilo sa získať informácie o používateľovi

en: Error: Failed to receieve access token
sk_SK: Chyba: Prístupový token sa nepodarilo získať

en: Error: You must fill out the title field.
sk_SK: Chyba: Musíte vyplniť pole s názvom.

en: Every time when someone passes the Quiz, it sends an email with information about each Quiz result to the admin email from WordPress General Settings.
sk_SK: Vždy, keď niekto prejde kvízom, odošle e-mail s informáciami o každom výsledku kvízu na e-mail správcu zo všeobecných nastavení WordPress.

en: Example
sk_SK: Príklad

en: Example:
sk_SK: Príklad:

en: Excerpt words count in list tables
sk_SK: Počet úryvkov slov v zoznamových tabuľkách

en: Exclude general CSS file from home page
sk_SK: Vylúčte všeobecný súbor CSS z domovskej stránky

en: Exit
sk_SK: Koniec

en: Exit button
sk_SK: Tlačidlo odchodu

en: Exit button will be displayed in the finish page and must redirect the user to a custom URL.
sk_SK: Tlačidlo Ukončiť sa zobrazí na cieľovej stránke a presmeruje používateľa na vlastnú adresu URL.

en: Expiration message:
sk_SK: Správa po vypršaní platnosti:

en: Export And Import Quizzes Addon
sk_SK: Doplnok Export a import kvízov

en: Export Filter
sk_SK: Exportovať filter

en: Export and Import addon allows you to transfer your quizzes from one website to another one in seconds. No tech skills required.
sk_SK: Doplnok Export a import vám umožní preniesť vaše kvízy z jednej webovej stránky na inú v priebehu niekoľkých sekúnd. Nie sú potrebné žiadne technické zručnosti.

en: Export exapmle
sk_SK: Príklad exportu

en: Export only guests results
sk_SK: Exportovať iba výsledky hostí

en: Export results
sk_SK: Exportovať výsledky

en: Export to
sk_SK: Exportovať do

en: Extra Shortcodes Addon
sk_SK: Doplnok Extra Shortcodes

en: FAQs
sk_SK: FAQ

en: Facebook button
sk_SK: Tlačidlo Facebook

en: Facebook link
sk_SK: Odkaz na Facebook

en: Facebook profile or page link for showing after quiz finish.
sk_SK: Odkaz na facebookový profil alebo stránku na zobrazenie po skončení kvízu.

en: Fail
sk_SK: Zlyhanie

en: Failed
sk_SK: Neúspešné

en: Failed users count by score
sk_SK: Neúspešní používatelia sa počítajú podľa skóre

en: False
sk_SK: Nepravda

en: Field for entering your own CSS code
sk_SK: Pole pre zadanie vlastného CSS kódu

en: Fields texts
sk_SK: Text pola

en: File type should be a 'CSV'
sk_SK: Typ súboru by mal byť "CSV

en: File type should be a 'CSV' or 'TXT'
sk_SK: Typ súboru by mal byť "CSV" alebo "TXT".

en: File upload
sk_SK: Odosielanie súborov

en: Fill
sk_SK: Vyplňte

en: Fill in the blanks
sk_SK: Vyplňte prázdne políčka

en: Fill in the required fields: %s App Name, User Support email, Email addresses. %s Then, click on the %s Save %s and %s Continue %s button.
sk_SK: Vyplňte požadované polia: %s Názov aplikácie, E-mail používateľskej podpory, E-mailové adresy. %s Potom kliknite na tlačidlo %s Uložiť %s a %s Pokračovať %s.

en: Fill out the information by adding a title, previously created questions and so on.
sk_SK: Vyplňte informácie pridaním názvu, predtým vytvorených otázok atď.

en: Filter by category
sk_SK: Filtrovanie podľa kategórie

en: Filter by tag
sk_SK: Filtrovanie podľa tagov

en: Finish
sk_SK: Dokončiť

en: Finish button
sk_SK: Tlačidlo Dokončiť

en: Finish the quiz after one wrong answer
sk_SK: Ukončiť kvíz po jednej nesprávnej odpovedi

en: Finish the quiz after one wrong answer.
sk_SK: Ukončiť kvíz po jednej nesprávnej odpovedi.

en: First
sk_SK: Najprv

en: Flash Cards Settings
sk_SK: Nastavenia flash kariet

en: Follow the instructions and create credentials in case you still do not have them. Here, you need to make sure you have got a project and it is active. %s If you don’t you will have to create a project. So, please follow these steps to %s create a project. %s
sk_SK: Postupujte podľa pokynov a vytvorte poverenia v prípade, že ich ešte nemáte. Tu sa musíte uistiť, že máte projekt a že je aktívny. %s Ak nemáte, budete musieť projekt vytvoriť. Preto postupujte podľa týchto krokov a vytvorte si %s projekt. %s

en: Font size for the note text
sk_SK: Veľkosť písma pre text poznámky

en: Font size for the question explanation
sk_SK: Veľkosť písma pre vysvetlenie otázky

en: Font size for the right answer
sk_SK: Veľkosť písma pre správnu odpoveď

en: Font size for the wrong answer
sk_SK: Veľkosť písma pre nesprávnu odpoveď

en: For 100% leave blank
sk_SK: Pre 100 % nechajte prázdne

en: For an initial width, leave the field blank.
sk_SK: Pre počiatočnú šírku nechajte pole prázdne.

en: For creating a question go
sk_SK: Pre vytvorenie otázky choď

en: For creating custom fields click
sk_SK: Pre vytvorenie vlastných polí kliknite

en: For enabling this option, please go to %s page and fill all options.
sk_SK: Ak chcete túto možnosť povoliť, prejdite na stránku %s a vyplňte všetky možnosti.

en: For insert questions click on question row and then click "Insert questions" button
sk_SK: Pre výber otázky kliknite na riadok otázky a potom kliknite na tlačidlo "Vybrať otázky".

en: For inserting multiple possible correct answers, please use delimeter %%%.
sk_SK: Na vloženie viacerých možných správnych odpovedí použite oddeľovač %%%.

en: For inserting questions to the quiz you need to make questions first from the “Questions page” in the left navbar. After popup’s opening, you can filter and select your prepared questions for this quiz.
sk_SK: Ak chcete do kvízu pridať otázky, musíte najskôr vybrať otázky zo stránky „Otázky“ v ľavom navigačnom paneli. Po otvorení kontextového okna môžete filtrovať a vybrať pripravené otázky pre tento kvíz.

en: For more advanced configuration visit
sk_SK: Pokročilejšiu konfiguráciu nájdete na stránke

en: For more advanced needs, please take a look at our %s Quiz Maker plugin User Manual. %s
sk_SK: Pre pokročilejšie potreby si pozrite našu používateľskú príručku k doplnku %s Quiz Maker. %s

en: For more information:
sk_SK: Pre viac informácií:

en: For security reasons, unused API keys expire after 90 days. When that happens, you’ll need to generate a new key.
sk_SK: Z bezpečnostných dôvodov vyprší platnosť nepoužívaných kľúčov API po 90 dňoch. Keď sa to stane, budete musieť vygenerovať nový kľúč.

en: Form Fields
sk_SK: Polia formulára

en: From Name
sk_SK: Od Meno

en: From email
sk_SK: Z e-mailu

en: From name
sk_SK: Od mena

en: Frontend Request Addon
sk_SK: Doplnok Frontend Request

en: Frontend statistics Addon
sk_SK: Doplnok Frontend statistics

en: Gallery Photo Gallery
sk_SK: Galéria Photo Gallery

en: GamiPress integration Addon
sk_SK: Doplnok GamiPress integrácia

en: Gap between answers.
sk_SK: Medzera medzi odpoveďami.

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: General CSS File
sk_SK: Všeobecný súbor CSS

en: General Information
sk_SK: Všeobecné informácie

en: General Settings
sk_SK: Všeobecné nastavenia

en: General options
sk_SK: Všeobecné možnosti

en: Generate Certificate preview
sk_SK: Vygenerovať ukážku certifikátu

en: Generate certificate without sending to user
sk_SK: Vygenerujte certifikát bez odoslania používateľovi

en: Generated Passwords
sk_SK: Vygeneruj heslo

en: Get 12 months updates and support for the Business package and lifetime updates and support for the Developer package.
sk_SK: Získajte 12 mesiacov aktualizácií a podpory pre balík Business a doživotné aktualizácie a podporu pre balík Developer.

en: Get an effective, easy-to-use MailerLite addon with Quiz Maker plugin and build the best email list you've ever had!
sk_SK: Získajte efektívny, ľahko použiteľný doplnok MailerLite s pluginom Quiz Maker a vytvorte najlepší e-mailový zoznam, aký ste kedy mali!

en: Get it
sk_SK: Získajte ho

en: GetResponse List
sk_SK: Zoznam GetResponse

en: GetResponse Settings
sk_SK: GetResponse Nastavenie

en: Gettings started with Quiz Maker plugin - video
sk_SK: Začíname s pluginom Quiz Maker - video

en: Give a maximum legal value to your number field. For example, if you give a 20 value to the field, then the user will be able to answer the question by writing a value less than or equal to 20.
sk_SK: Zadajte maximálnu hodnotu do poľa s číslom. Napríklad, ak do poľa zadáte hodnotu 20, používateľ bude môcť odpovedať na otázku napísaním hodnoty menšej alebo rovnej 20.

en: Give a minimum legal value to your number field. For example, if you give a 20 value to the field, then the user will be able to answer the question by writing a value more than or equal to 20.
sk_SK: Zadajte minimálnu hodnotu do poľa s číslom. Napríklad, ak do poľa zadáte hodnotu 20, používateľ bude môcť odpovedať na otázku napísaním hodnoty vyššej alebo rovnej 20.

en: Give permissions to manage all quizzes and results to these user roles. Please add the given user roles to the above field as well.
sk_SK: Udeľte týmto rolám používateľa povolenia na spravovanie všetkých kvízov a výsledkov. Do vyššie uvedeného poľa pridajte aj dané používateľské roly.

en: Give permissions to see only their own quizzes to these user roles.
sk_SK: Udeľte týmto rolám používateľa povolenia na zobrazenie iba ich vlastných kvízov.

en: Give the default value to the height of the WP Editor. It will apply to all WP Editors within the plugin on the dashboard.
sk_SK: Priraďte predvolenú hodnotu výške editora WP. Bude sa vzťahovať na všetky editory WP v rámci doplnku na informačnom paneli.

en: Global Leaderboard
sk_SK: Globálny rebríček

en: Global Leaderboard Settings
sk_SK: Nastavenia globálneho rebríčka

en: Global Statistics
sk_SK: Globálne štatistiky

en: Go To Blog
sk_SK: Prejsť na blog

en: Go back to the %s Credentials %s tab and click on the %s Create Credentials > OAuth client ID %s button. Fill in the %s Application type %s required field. %s Choose %s the application type as a %s Web application. %s
sk_SK: Vráťte sa na kartu %s Poverenia %s a kliknite na %s Vytvoriť poverenia > OAuth client ID %s tlačidlo. Vyplňte povinné polia %s Typ aplikácie %s. %s Vyberte%s typ aplikácie ako %s Webová aplikácia. %s

en: Go to the %s Questions %s page and create %s new questions, %s
sk_SK: Prejdite na stránku %s Otázky %s a vytvorte %s nové otázky, %s

en: Google Client ID
sk_SK: ID klienta Google

en: Google Sheet Settings
sk_SK: Google Sheet nastavenie

en: Google Sheets
sk_SK: Google Sheet

en: Google Sheets account was successfully connected.
sk_SK: Konto Tabuľky Google bolo úspešne pripojené.

en: Google Sheets account was successfully disconnected.
sk_SK: Konto služby Tabuľky Google bolo úspešne odpojené.

en: Grab your GIFT
sk_SK: Uchmatnite si svoj DARČEK

en: Gradient direction
sk_SK: Smer gradientu

en: Great job
sk_SK: Skvelá práca

en: Great!
sk_SK: Skvelé!

en: Grid
sk_SK: Sieť

en: Group questions by category
sk_SK: Zoskupte otázky podľa kategórie

en: Group users by
sk_SK: Zoskupiť používateľov podľa

en: Guest
sk_SK: Hosť

en: Heading for share buttons
sk_SK: Smer k tlačidlám zdieľania

en: Heading for social media links
sk_SK: Smer k odkazom na sociálne siete

en: Height of answers images.
sk_SK: Výška obrázkov odpovedí.

en: Here you can see all the categories of questions you have included in the general tab. You can provide different numbers for different categories. Also, you can reorder them as you want by drag and dropping. The category order will be kept in the front end, but questions will be printed randomly.
sk_SK: Tu môžete vidieť všetky kategórie otázok, ktoré ste zahrnuli na karte Všeobecné. Môžete poskytnúť rôzne čísla pre rôzne kategórie. Tiež si ich môžete zmeniť podľa potreby presunutím myšou. Poradie kategórií sa zachová na frontende, ale otázky budú vytlačené náhodne.

en: Hide
sk_SK: Skryť

en: Hide attempts limitation notice
sk_SK: Skryť upozornenie na obmedzenie pokusov

en: Hide background image on result page
sk_SK: Skryť obrázok na pozadí na stránke s výsledkami

en: Hide background image on start page
sk_SK: Skryť obrázok na pozadí na úvodnej stránke

en: Hide correct answer
sk_SK: Skryť správnu odpoveď

en: Hide correct answers
sk_SK: Skryť správne odpovede

en: Hide question text on the front-end
sk_SK: Skryť text otázky na front-ende

en: Hide score
sk_SK: Skryť skóre

en: Hide the remaining attempts count warning when the limitation is activated.
sk_SK: Skryť upozornenie na počet zostávajúcich pokusov, keď je aktivované obmedzenie.

en: Hint icon
sk_SK: Ikona nápovedy

en: History of the users’ payments for passing the quiz.
sk_SK: História platieb používateľov za absolvovanie kvízu.

en: Horizontal
sk_SK: Horizontálne

en: How To Create Product Recommendation Quiz
sk_SK: Ako vytvoriť odporúčací kvíz o produktoch

en: How To Create a Viral Quiz In WordPress
sk_SK: Ako vytvoriť virálny kvíz vo WordPress

en: How To Make BuzzFeed Quizzes Using WordPress Plugin 2022
sk_SK: Ako urobiť BuzzFeed kvízy pomocou WordPress Plugin 2022

en: How do I change the design of the quiz?
sk_SK: Ako zmením dizajn kvízu?

en: How do I limit access to the quiz?
sk_SK: Ako obmedzím prístup ku kvízu?

en: How intervals feature works - video
sk_SK: Ako funguje funkcia intervalov - video

en: How many users’ results will be shown in the leaderboard.
sk_SK: Koľko výsledkov používateľov sa zobrazí v tabuľke výsledkov.

en: How message variables works - video
sk_SK: Ako fungujú premenné správ - video

en: How question bank works - video
sk_SK: Ako funguje banka otázok - video

en: How timer works - video
sk_SK: Ako funguje časovač - video

en: How to Create Product Recommendation Quiz for WooCommerce
sk_SK: Ako vytvoriť kvíz na odporúčanie produktov pre WooCommerce

en: How to Create Video Quiz in WordPress
sk_SK: Ako vytvoriť video kvíz vo WordPress

en: How to add Leaderboard for your quiz on WordPress
sk_SK: Ako pridať rebríček pre váš kvíz vo WordPress

en: How to add Mathematical equations into questions?
sk_SK: Ako pridať matematické rovnice do otázok?

en: How to add Quiz Leaderboard in WordPress
sk_SK: Ako pridať rebríček kvízov v systéme WordPress

en: How to add leaderboard - video
sk_SK: Ako pridať rebríček - video

en: How to create Diet Quiz in WordPress
sk_SK: Ako vytvoriť diétny kvíz v systéme WordPress

en: How to create Diet quiz with WordPress
sk_SK: Ako vytvoriť diétny kvíz pomocou WordPress

en: How to create Flashcards Quiz in WordPress
sk_SK: Ako vytvoriť kvíz Flashcards vo WordPress

en: How to create Online Flashcards in WordPress
sk_SK: Ako vytvoriť online Flashcards v systéme WordPress

en: How to create Viral Quiz in WordPress | Detailed Guide 2022
sk_SK: Ako vytvoriť virálny kvíz vo WordPress | Podrobný sprievodca 2022

en: How to create WooCommerce quiz - video
sk_SK: Ako vytvoriť kvíz WooCommerce - video

en: How to create a Relationship Quiz on WordPress
sk_SK: Ako vytvoriť kvíz o vzťahoch v systéme WordPress

en: How to create a Video Quiz in WordPress
sk_SK: Ako vytvoriť videokvíz v systéme WordPress

en: How to create a quiz in one minute?
sk_SK: Ako vytvoriť kvíz za jednu minútu?

en: How to create a relationship quiz in WP
sk_SK: Ako vytvoriť kvíz o vzťahu v systéme WP

en: How to create a simple quiz in 4 steps with the help of the %s Quiz Maker %s
sk_SK: Ako vytvoriť jednoduchý kvíz v 4 krokoch pomocou nástroja %s Quiz Maker %s

en: How to create an Assessment Quiz for WordPress
sk_SK: Ako vytvoriť hodnotiaci kvíz pre WordPress

en: How to create an Assessment Quiz in WordPress
sk_SK: Ako vytvoriť hodnotiaci kvíz v systéme WordPress

en: How to create an Outcome Quiz in WordPress
sk_SK: Ako vytvoriť kvíz s výsledkami v systéme WordPress

en: How to create certifiication test - video
sk_SK: Ako vytvoriť certifikačný test - video

en: How to create flashcards - video
sk_SK: Ako vytvoriť flashkarty - video

en: How to create personality quiz - video
sk_SK: Ako vytvoriť osobnostný kvíz - video

en: How to create scored quiz - video
sk_SK: Ako vytvoriť bodovaný kvíz - video

en: How to display score of result
sk_SK: Ako zobraziť skóre výsledku

en: How to export/import questions - video 1
sk_SK: Ako exportovať/importovať otázky - video

en: How to integrate MailChimp - video
sk_SK: Ako integrovať MailChimp - video

en: How to use
sk_SK: Ako použiť

en: ID: If you want to make Leaderboard for logged in users, then choose ID. It will collect results by WP user ID.
sk_SK: ID: Ak chcete vytvoriť rebríček pre prihlásených používateľov, vyberte ID. Bude zhromažďovať výsledky podľa ID používateľa WP.

en: IP and Cookie
sk_SK: IP a Cookie

en: If none of these guides help you, ask your question by contacting our %s support specialists %s and get a reply within a day.
sk_SK: Ak vám žiadny z týchto návodov nepomôže, obráťte sa na našich %sšpecialistov podpory. %s a odpoveď dostanete do jedného dňa.

en: If the checkbox is ticked and the Finish button is enabled too, then when the user clicks on the Finish button, the confirmation box will be displayed. It will ask `Do you want to finish the quiz? Are you sure? `.
sk_SK: Ak je zaškrtávacie políčko zaškrtnuté a je povolené aj tlačidlo Dokončiť, potom ak používateľ klikne na tlačidlo Dokončiť, zobrazí sa potvrdzovacie pole. Zobrazí sa otázka: „Chcete dokončiť kvíz? Ste si istý?".

en: If the option is disabled, the system will calculate the answer as a percentage.
sk_SK: Ak je táto možnosť vypnutá, systém vypočíta odpoveď v percentách.

en: If the option is enabled, then selected questions for the given quiz, will be grouped based on categories. When the Enable randomize questions option is enabled too, then it will randomize both questions among categories and categories among quiz.
sk_SK: Ak je táto možnosť povolená, vybrané otázky pre daný kvíz budú zoskupené podľa kategórií. Keď je povolená aj možnosť Povoliť náhodné otázky, náhodne sa rozdelia otázky medzi kategóriami a kategóriami medzi kvízom.

en: If the option is enabled, then the admin will receive the email only if the user has passed the minimum score required. It will take the value of the general pass score of the quiz. Please specify it in the Result Settings tab.
sk_SK: Ak je táto možnosť povolená, správca dostane e-mail iba vtedy, ak používateľ dosiahne minimálne požadované skóre. Bude mať hodnotu celkového skóre kvízu. Zadajte ho na karte Nastavenia výsledkov.

en: If the option is enabled, then the quiz general CSS file will not be applied to the home page. Please note, that if you have inserted the quiz on the home page, then the option must be disabled so that the CSS File can normally work for that quiz..
sk_SK: Ak je možnosť povolená, všeobecný súbor CSS kvízu sa na domovskú stránku nepoužije. Upozorňujeme, že ak ste kvíz vložili na domovskú stránku, táto možnosť musí byť vypnutá, aby súbor CSS mohol pre daný kvíz normálne fungovať.

en: If the option is enabled, then the user will receive the email only if he/she has passed the minimum score required. It will take the value of the general pass score of the quiz. Please specify it in the Result Settings tab.
sk_SK: Ak je táto možnosť povolená, používateľ dostane e-mail iba vtedy, ak dosiahne minimálne požadované skóre. Bude mať hodnotu celkového skóre kvízu. Zadajte ho na karte Nastavenia výsledkov.

en: If the user doesn’t answer the question he/she can’t go to the next question.
sk_SK: Ak používateľ neodpovie na otázku, nemôže prejsť na ďalšiu otázku.

en: If the user has one wrong answer he/she will get 0 points.
sk_SK: Ak používateľ uvedie jednu nesprávnu odpoveď, získa 0 bodov.

en: If the user's chosen answer is wrong he/she won't see the right answer.
sk_SK: Ak je odpoveď zvolená používateľom nesprávna, správna odpoveď sa mu nezobrazí.

en: If there is audio in the question, it will automatically turn on.
sk_SK: Ak je v otázke zvuk, automaticky sa zapne.

en: If this option is enabled background image of quiz will disappear on the result page.
sk_SK: Ak je táto možnosť povolená, obrázok na pozadí kvízu zmizne na stránke s výsledkami.

en: If this option is enabled background image of quiz will disappear on the start page.
sk_SK: Ak je táto možnosť povolená, obrázok na pozadí kvízu zmizne na úvodnej stránke.

en: If this option is enabled the backslashes will be removed from your questions' content. If you are using the MathJax-Latex plugin it is recommended to have this option disabled.
sk_SK: Ak je táto možnosť povolená, spätné lomítka budú z obsahu vašich otázok odstránené. Ak používate zásuvný modul MathJax-Latex, odporúčame túto možnosť vypnúť.

en: If this option is enabled then our system will calculate answer as 1 or 0.
sk_SK: Ak je táto možnosť povolená, náš systém vypočíta odpoveď zaškrtávacieho políčka ako 1 alebo 0.

en: If this option is enabled then the 'Limitation by IP' option will not work!
sk_SK: Ak je táto možnosť povolená, potom možnosť „Obmedzenie podľa IP“ nebude fungovať!

en: If this option is enabled then the admin will get the Email with Interval message.
sk_SK: Ak je táto možnosť povolená, správca dostane správu E-mail s intervalom.

en: If this option is enabled then the admin will get the Email with a subject filled in the "Email configuration" section. Otherwise admin will get an email with the subject with this way "{quiz_name} - {user_name} - {score}".
sk_SK: Ak je táto možnosť povolená, správca dostane e-mail s predmetom vyplneným v časti "Konfigurácia e-mailu". V opačnom prípade administrátor dostane e-mail s predmetom týmto spôsobom: "{názov_kvízu} - {meno_používateľa} - {výsledok}".

en: If this option is enabled then the admin will get the Email with an attached PDF file that gets the user. If the "Send Certificate To User" option is disabled admin does not get a certificate too.
sk_SK: Ak je táto možnosť povolená, správca dostane e-mail s priloženým súborom PDF, ktorý dostane používateľ. Ak je možnosť „Odoslať certifikát používateľovi“ zakázaná, správca tiež nedostane certifikát.

en: If this option is enabled, the users can't send a feedback without writing a review.
sk_SK: Ak je táto možnosť povolená, používatelia nemôžu poslať spätnú väzbu bez napísania recenzie.

en: If you don't have any ZAP created, go <a href='%s' target='_blank'> here...</a>.
sk_SK: Ak nemáte vytvorený žiadny ZAP, prejdite <a href='%s' target='_blank'> sem...</a>.

en: If you enable this option, a toggle will be displayed by which you can show/hide the results of the quiz questions on the Front-end.
sk_SK: Ak túto možnosť povolíte, zobrazí sa prepínač, pomocou ktorého môžete zobraziť/skryť výsledky kvízových otázok vo Front-ende.

en: If you enable this option, the loading="lazy" attribute will be added to all the question and answer images, except of the first question and answer images. Note: The feature will not work for the Quiz image option. The default value for this option is set as "Off".
sk_SK: Ak túto možnosť povolíte, atribút loading="lazy" sa pridá ku všetkým obrázkom otázok a odpovedí okrem prvých obrázkov otázok a odpovedí. Poznámka: Táto funkcia nebude fungovať pre možnosť Obrázok kvízu. Predvolená hodnota tejto možnosti je nastavená ako "Vypnuté".

en: If you enable this option, this question will not be counted in the final score.
sk_SK: Ak povolíte túto možnosť, táto otázka sa nebude započítavať do konečného skóre.

en: If you enable this option, you can display the texts of the following options before the buttons: Message for the right/wrong answers, Question Explanation, and Show correct answers. Note: If the Show correct answers option is disabled, the messages will not be displayed.
sk_SK: Ak túto možnosť povolíte, môžete pred tlačidlami zobraziť texty nasledujúcich možností: Zobrazenie správnych/nesprávnych odpovedí, Vysvetlenie otázky a Zobraziť správne odpovede. Poznámka: Ak je možnosť Zobraziť správne odpovede vypnutá, správy sa nezobrazia.

en: If you enable this option, your quiz will start automatically after the page is fully loaded. Note, that this option is designed for 1 quiz in a page. If you put multiple quizzes in a page, only the one located at the top will autostart.
sk_SK: Ak túto možnosť povolíte, kvíz sa spustí automaticky po úplnom načítaní stránky. Upozorňujeme, že táto možnosť je určená pre 1 kvíz na stránke. Ak na stránku vložíte viac kvízov, automaticky sa spustí len ten, ktorý sa nachádza na začiatku.

en: If you have questions in a .csv, .xlsx or .json format, you may add it by uploading it here.
sk_SK: Ak máte otázky vo formáte .csv, .xlsx alebo .json, môžete ich sem nahrať.

en: If you haven't created questions yet, you need to do it first.
sk_SK: Ak ste ešte nevytvorili otázky, musíte to najskôr urobiť.

en: If you love our plugin, please do big favor and rate us on
sk_SK: Ak sa vám páči náš doplnok, urobte veľkú láskavosť a ohodnoťte nás

en: If you make a change here, these words will not be translated either.
sk_SK: Ak tu vykonáte zmenu, nebudú sa prekladať tieto slová.

en: If you make a change here, these words will not be translated!
sk_SK: Ak tu urobíte zmenu, tieto slová nebudú preložené!

en: If you set the method as All, it will show all quizzes from the given category. In this case, it is not required to fill the %sCount%s attribute. You can either remove it or the system will ignore the value given to it.
sk_SK: Ak metódu nastavíte ako Všetky, zobrazia sa všetky kvízy z danej kategórie. V tomto prípade nie je potrebné vyplniť atribút %sCount%s. Môžete ho buď odstrániť, alebo systém bude pridelenú hodnotu ignorovať.

en: If you set the method as Category, it will show all questions assigned to the given category.
sk_SK: Ak metódu nastavíte ako Kategóriu, zobrazia sa všetky otázky zaradené do danej kategórie.

en: If you set the method as Category, it will show all questions assigned to the given category.
sk_SK: Ak metódu nastavíte ako Kategóriu, zobrazia sa všetky otázky zaradené do danej kategórie.

en: If you set the method as Category, please enter the ID of the given category.
sk_SK: Ak nastavíte metódu ako Kategória, zadajte ID danej kategórie.

en: If you set the method as Quiz, it will show all questions added in the given quiz.
sk_SK: Ak metódu nastavíte ako Kvíz, zobrazia sa všetky otázky pridané v danom kvíze.

en: If you set the method as Quiz, please enter the ID of the given quiz.
sk_SK: Ak nastavíte metódu ako Kvíz, zadajte ID daného kvízu.

en: If you set the method as Random, please give a value to %s Count %s option too, and it will randomly display that given amount of quizzes from the given category.
sk_SK: Ak nastavíte metódu ako náhodnú, zadajte hodnotu aj možnosti %sCount%s a náhodne zobrazí daný počet kvízov z danej kategórie.

en: If you want to give a full control to the given user role, please add the role in both fields.
sk_SK: Ak chcete danej používateľskej role poskytnúť plnú kontrolu, pridajte rolu do oboch polí.

en: If your question does not have any correct answer, please tick a random answer as the correct one for the system to be closed.
sk_SK: Ak vaša otázka nemá správnu odpoveď, označte náhodnú odpoveď ako správnu, aby sa systém uzavrel.

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Image Height
sk_SK: Výška obrázka

en: Image Width
sk_SK: Šírka obrázka

en: Image question
sk_SK: Obrázok otázka

en: Image sizing
sk_SK: Veľkosť obrázka

en: Import file
sk_SK: Importovať súbor

en: Import now
sk_SK: Importovať teraz

en: Important:
sk_SK: Dôležité:

en: In case the Certificate Background Image is not being generated, then, make sure you are not using a Security plugin. Because of that plugin and the fact that the permissions are closed, we are unable to take the file content and the issue arises for you. Please find the answers to your questions in the How to use page  (FAQs)
sk_SK: Ak sa obrázok pozadia certifikátu negeneruje, uistite sa, že nepoužívate bezpečnostný zásuvný modul. Kvôli tomuto doplnku a skutočnosti, že oprávnenia sú uzavreté, nemôžeme prevziať obsah súboru a vzniká vám problém. Odpovede na vaše otázky nájdete na stránke Ako používať (FAQ)

en: In review
sk_SK: V recenzii

en: In this shortcode you can add your desired text and its translation. The translated version of the text will be displayed in the front-end. The languages must be written in the %sLanguage Code%s
sk_SK: Do tohto skráteného kódu (shortcode) môžete pridať požadovaný text a jeho preklad. Preložená verzia textu sa zobrazí vo front-ende. Jazyky musia byť zapísané v poli %sLanguage Code%s

en: Inactive
sk_SK: Neaktívne

en: Include guests who do not have any personal data
sk_SK: Zahrnúť hostí, ktorí nemajú žiadne osobné údaje

en: Include those not logged in users who have not inserted any personal data such as name and email.
sk_SK: Zahrnúť neprihlásených používateľov, ktorí nevložili žiadne osobné údaje, napríklad meno a e-mail.

en: Indicate the length of the characters/words.
sk_SK: Uveďte dĺžku znakov/slov.

en: Individual Leaderboard
sk_SK: Individuálny rebríček

en: Individual Leaderboard Settings
sk_SK: Individuálne nastavenia rebríčka

en: Info (Banner)
sk_SK: Vlastné (Banner)

en: Information Form
sk_SK: Informačný formulár

en: Information Form title
sk_SK: Názov informačného formulára

en: Information form settings
sk_SK: Nastavenia informačného formulára

en: Insert questions
sk_SK: Vyberte otázky

en: Insert your preferred message variable into the editor by clicking.
sk_SK: Kliknutím vložte preferovanú premennú správy do editora.

en: Inside
sk_SK: Vo vnútri

en: Instagram link
sk_SK: Odkaz na Instagram

en: Instagram profile or page link for showing after quiz finish.
sk_SK: Odkaz na profil alebo stránku Instagram na zobrazenie po skončení kvízu.

en: Instructions
sk_SK: Inštrukcie

en: Integrations
sk_SK: Integrácie

en: Integrations settings
sk_SK: Nastavenia integrácií

en: Interval message
sk_SK: Intervalová správa

en: Intervals
sk_SK: Intervaly

en: Introduction page
sk_SK: Úvodná stránka

en: Invalid Email address
sk_SK: Neplatná emailová adresa

en: Is the Certificate Background Image not being generated?
sk_SK: Nevygeneruje sa obrázok pozadia certifikátu?

en: It affects the images chosen from “Add Image” not from “Add media” on the Edit question page
sk_SK: Ovplyvňuje obrázky vybrané z „Pridať obrázok“, nie z „Pridať médiá“ na stránke Upraviť otázku.

en: It displays the maximum point of the keywords. For instance, %%max_point_keyword_A%%.
sk_SK: Zobrazuje maximálny bod kľúčových slov. Napríklad %%max_point_keyword_A%%.

en: It helps to configure the scale of the images inside the quiz in case of differences between the sizes.
sk_SK: Pomáha nakonfigurovať mierku obrázkov vo vnútri kvízu v prípade rozdielov medzi veľkosťami.

en: It is designed for a particular quiz category results.
sk_SK: Je určený pre výsledky konkrétnej kategórie kvízu.

en: It is designed for a particular quiz’s results.
sk_SK: Je určený pre výsledky konkrétneho kvízu.

en: It is designed for all quizzes results.
sk_SK: Je určený pre všetky výsledky kvízov.

en: It is time to %s create Test Users. %s For that, click on the %s Add Users %s button and write the email address for the test user. %s Click on the %s Add %s button. You have successfully created a test user!
sk_SK: Je čas na vytvorenie %s testovacích používateľov. %s Na tento účel kliknite na tlačidlo %s Pridať používateľov %s a napíšte e-mailovú adresu testovacieho používateľa. %s Kliknite na tlačidlo %s Pridať %s. Úspešne ste vytvorili testovacieho používateľa!

en: It means if you answer 2 of 3 correct answers then you will get 2/3 points.
sk_SK: To znamená, že ak odpoviete na 2 z 3 správnych odpovedí, získate 2/3 bodov.

en: It will calculate the score based on Answers points and Questions points. Again you can use Variables to show the user’s score at the end of the quiz. If you choose this option the features connected with correctness will be disabled.
sk_SK: Vypočíta skóre na základe bodov za odpovede a bodov za otázky. Opäť môžete použiť premenné na zobrazenie skóre používateľa na konci kvízu. Ak vyberiete túto možnosť, funkcie spojené so správnosťou budú vypnuté.

en: It will calculate the score based on correct answers of the question. It will store the score by percentage. You can use Variables (General Settings) to show the quantity of the questions answered right.
sk_SK: Skóre sa vypočíta na základe správnych odpovedí na otázku. Skóre sa uloží v percentách. Na zobrazenie množstva správne zodpovedaných otázok môžete použiť premenné (Všeobecné nastavenia).

en: It will display the Question Category title and the description. Moreover, it displays in which percentage you match the particular Question Category Keyword. The message variable is designed to create Myers Personality Test. For instance, %%personality_result_by_question_ids_3,5,16,2%%.
sk_SK: Zobrazí sa názov kategórie otázok a popis. Okrem toho zobrazí, v koľkých percentách sa zhodujete s konkrétnym kľúčovým slovom kategórie otázok. Premenná správy je určená na vytvorenie Myersovho testu osobnosti. Napríklad %%personality_result_by_question_ids_3,5,16,2%%.

en: It will display the average rate of the Question Category (for example: Copywriting: 2.7/5 ...).
sk_SK: Zobrazí sa priemerné hodnotenie kategórie otázok (napríklad: Copywriting: 2,7/5 ...).

en: It will display the average score of the user.
sk_SK: Zobrazí sa priemerné skóre používateľa.

en: It will display the percentage of the chosen keyword from the maximum.For instance, %%user_keyword_percentage_A%%.
sk_SK: Zobrazí percentuálny podiel zvoleného kľúčového slova z maximálneho.Napríklad %%user_keyword_percentage_A%%.

en: It will display the sum of all the user's points.
sk_SK: Zobrazí sa súčet všetkých bodov používateľa.

en: It will display the total count of the keyword. For instance, %%user_keyword_point_A%%.
sk_SK: Zobrazí sa celkový počet kľúčových slov. Napríklad %%user_keyword_point_A%%.

en: It will show the author of the current quiz.
sk_SK: Zobrazí sa autor aktuálneho kvízu.

en: It will take the specified amount of questions from all the questions you include in this quiz.
sk_SK: Zo všetkých otázok, ktoré zahrniete do tohto kvízu, sa bude vyžadovať zadaný počet otázok.

en: It's your chance to become our partner.
sk_SK: Vaša šanca stať sa naším partnerom.

en: Join
sk_SK: Spojenie

en: Just create contact
sk_SK: Stačí vytvoriť kontakt

en: Keyword
sk_SK: Kľúčové slovo

en: Keyword default count
sk_SK: Predvolený počet kľúčových slov

en: Keyword statistics
sk_SK: Štatistiky kľúčových slov

en: Keywords
sk_SK: Kľúčové slová

en: Keywords count
sk_SK: Počet kľúčových slov

en: Keywords percentage
sk_SK: Kľúčové slová percentuálny podiel

en: Labels
sk_SK: Štítky

en: Landscape
sk_SK: Na ležato

en: Large
sk_SK: Veľká

en: Last
sk_SK: Posledný

en: Leaderboard
sk_SK: Rebríček

en: Leaderboard By Quiz Category
sk_SK: Rebríček podľa kategórií kvízov

en: Leaderboard By Quiz Category Settings
sk_SK: Rebríček podľa nastavení kategórie kvízu

en: Leaderboard Columns
sk_SK: Stĺpce rebríčka

en: Learn How to Use Custom Fields in Quiz Maker
sk_SK: Naučte sa používať vlastné polia v programe Quiz Maker

en: Learn what your website visitors want, need, and expect with the help of Survey Maker. Build surveys without limiting your needs.
sk_SK: Pomocou nástroja Survey Maker zistíte, čo návštevníci vašich webových stránok chcú, potrebujú a očakávajú. Vytvárajte prieskumy bez obmedzenia vašich potrieb.

en: Least popular quiz
sk_SK: Najmenej populárny kvíz

en: Leave a current page to go to the link provided
sk_SK: Ak chcete opustiť aktuálnu stránku a prejdite na uvedený odkaz

en: Leave current page and go to the link provided after X second
sk_SK: Opustite aktuálnu stránku a prejdite na odkaz uvedený po X sekunde

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Left / Right
sk_SK: Vľavo / vpravo

en: Left Bottom
sk_SK: Vľavo dole

en: Left Center
sk_SK: Vľavo stred

en: Left Top
sk_SK: Vľavo hore

en: Length
sk_SK: Dĺžka

en: Limit by
sk_SK: Obmedziť podľa

en: Limit the count of the attempts for each user role for passing the quiz. To have this option work you need to enable Only for selected user role option.
sk_SK: Obmedziť počet pokusov pre každú rolu používateľa na absolvovanie testu. Aby táto možnosť fungovala, musíte povoliť možnosť iba pre vybranú rolu používateľa.

en: Limitation Users
sk_SK: Používatelia s obmedzeniami

en: Limitation count of takers
sk_SK: Obmedzený počet účastníkov

en: Limitation of Users
sk_SK: Obmedzenie užívateľov

en: LinkedIn button
sk_SK: Tlačidlo Linkedin

en: LinkedIn link
sk_SK: Linkedin odkaz

en: LinkedIn profile or page link for showing after quiz finish.
sk_SK: Linkedin profil alebo odkaz na stránku na zobrazenie po dokončení kvízu.

en: List
sk_SK: Zoznam

en: Load more
sk_SK: Načítať viac

en: Load more button
sk_SK: Tlačidlo načítať viac

en: Loading ...
sk_SK: Načítava ...

en: Loading...
sk_SK: Načítava ...

en: Log In
sk_SK: Prihlásenie

en: Log In button
sk_SK: Tlačidlo Prihlásiť sa

en: Logged in user
sk_SK: Prihlásený používateľ

en: Lowercase
sk_SK: Malé písmená

en: Lowercase – Transforms all characters to lowercase
sk_SK: Malé písmená – premení všetky znaky na malé písmená

en: Mad Mimi Settings
sk_SK: Nastavenia Mad Mimi

en: Mail Message
sk_SK: Mailová správa

en: MailChimp Settings
sk_SK: Nastavenia MailChimp

en: MailChimp Username
sk_SK: Používateľské meno MailChimp

en: MailChimp list
sk_SK: MailChimp zoznam

en: MailerLite Addon
sk_SK: Doplnok MailerLite

en: Mailpoet Integration Addon
sk_SK: Integračný doplnok Mailpoet

en: Make amazing online surveys and get real-time feedback quickly and easily.
sk_SK: Vytvárajte úžasné online prieskumy a získavajte spätnú väzbu v reálnom čase rýchlo a jednoducho.

en: Make money with the Quiz Maker plugin. Create entertaining quizzes and sell as WooCommerce products directly on your WordPress website.
sk_SK: Zarábajte peniaze pomocou pluginu Quiz Maker. Vytvárajte zábavné kvízy a predávajte ich ako produkty WooCommerce priamo na svojich webových stránkach WordPress.

en: Make money with this WordPress Quiz plugin. All you need to create entertaining quizzes and connect them to the Easy Digital Downloads plugin.
sk_SK: Zarábajte peniaze s týmto pluginom WordPress Quiz. Všetko, čo potrebujete na vytvorenie zábavných kvízov a ich prepojenie s pluginom Easy Digital Downloads.

en: Make responses anonymous
sk_SK: Urobte odpovede anonymné

en: Make sure the categories of the questions start with letters, instead of numbers, while importing. Please note, that the categories must start with letters so that the functionality can work correctly for you.
sk_SK: Pri importovaní sa uistite, že kategórie otázok začínajú písmenami a nie číslami. Upozorňujeme, že kategórie musia začínať písmenami, aby vám funkcia mohla správne fungovať.

en: Make the question appear without text. The option is designed to use when the question includes an image as well.
sk_SK: Nechajte otázku zobraziť bez textu. Táto možnosť je určená na použitie, keď otázka obsahuje aj obrázok.

en: Make the questions required
sk_SK: Vypracujte požadované otázky

en: Make the review field required
sk_SK: Urobiť pole pre recenziu povinným

en: Make your life easier with Frontend statistics Addon. Get summarized information about your questions statistics of Quiz Maker plugin.
sk_SK: Uľahčite si život pomocou doplnku Frontend statistics. Získajte súhrnné informácie o štatistikách vašich otázok doplnku Quiz Maker.

en: Mark as read
sk_SK: Označiť ako prečítané

en: Mark as resolved
sk_SK: Označiť ako vyriešené

en: Mark as reviewed
sk_SK: Označiť ako recenzované

en: Mark as unread
sk_SK: Označiť ako neprečítané

en: Match
sk_SK: Zápas

en: Matched
sk_SK: Zodpovedá

en: Matching
sk_SK: Zodpovedajúce

en: Max point
sk_SK: Maximálny počet bodov

en: Max point keyword
sk_SK: Klúčové slovo s max. počtom bodov

en: Max value
sk_SK: Maximálna hodnota

en: Maximum length of a text field
sk_SK: Maximálna dĺžka textového poľa

en: Maximum number of attempts per user
sk_SK: Maximálny počet pokusov na používateľa

en: Maximum points which can get the user
sk_SK: Maximálny počet bodov, ktoré môže používateľ získať

en: Maximum value of a number field
sk_SK: Maximálna hodnota číselného poľa

en: Maybe something went wrong.
sk_SK: Možno sa niečo pokazilo.

en: Maybe the data has been deleted.
sk_SK: Možno boli údaje vymazané.

en: Medium
sk_SK: Stredná

en: Menu notifications
sk_SK: Oznámenia v menu

en: Message
sk_SK: Správa

en: Message Variables
sk_SK: Premenné správy

en: Message after the timer ends
sk_SK: Správa po skončení časovača

en: Message before redirect timer
sk_SK: Správa pred presmerovaním

en: Message before starting the quiz
sk_SK: Správa pred spustením kvízu

en: Message before timer
sk_SK: Správa pred časomierou

en: Message for the right answer
sk_SK: Správa pre správnu odpoveď

en: Message for the users who aren’t included in the above-mentioned list.
sk_SK: Správa pre používateľov, ktorí nie sú zahrnutí vo vyššie uvedenom zozname.

en: Message for the wrong answer
sk_SK: Správa pre nesprávnu odpoveď

en: Message for those who haven’t logged in
sk_SK: Správa pre tých, ktorí sa neprihlásili

en: Message text
sk_SK: Text správy

en: Message variables
sk_SK: Premenné správ

en: Min value
sk_SK: Minimálna hodnota

en: Minimum $100 payout amount
sk_SK: Minimálna výška výplaty 100 USD

en: Minimum score to receive a certificate (by percentage)
sk_SK: Minimálny počet bodov na získanie certifikátu (v percentách)

en: Minimum value of a number field
sk_SK: Minimálna hodnota číselného poľa

en: Modern Dark
sk_SK: Moderná tmavá

en: Modern Light
sk_SK: Moderná svetlá

en: More
sk_SK: Viac

en: Most popular quiz
sk_SK: Najobľúbenejší kvíz

en: Move to trash
sk_SK: Presunúť do koša

en: Multiple choice question with multiple Correct answers.
sk_SK: Otázka s viacerými možnosťami výberu s viacerými správnymi odpoveďami.

en: Multiple choice question with one Correct answer.
sk_SK: Otázka s viacerými možnosťami výberu s jednou správnou odpoveďou.

en: Multiple choice questions with one Correct answer, which will be displayed as Dropdown.
sk_SK: Otázky s viacerými možnosťami s jednou správnou odpoveďou, ktorá sa zobrazí ako rozbaľovacia ponuka.

en: MyCred addon allows you to reward your users with certain points for taking the quizzes created by the Quiz Maker plugin.
sk_SK: Doplnok MyCred vám umožňuje odmeňovať používateľov určitými bodmi za absolvovanie kvízov vytvorených pomocou doplnku Quiz Maker.

en: MyCred integration Addon
sk_SK: Integrácia doplnku MyCred

en: Name
sk_SK: Názov

en: Need Authorization
sk_SK: Potrebujete autorizáciu

en: Next
sk_SK: Ďalej

en: Next Question
sk_SK: Ďalšia otázka

en: Next Quiz
sk_SK: Ďalší kvíz

en: Next button
sk_SK: Tlačidlo ďalej

en: Next quiz
sk_SK: Ďalší kvíz

en: No data
sk_SK: Žiadne dáta

en: No data available in table
sk_SK: V tabuľke nie sú dostupné žiadne údaje

en: No failures found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne poruchy.

en: No grouping
sk_SK: Žiadne zoskupovanie

en: No grouping: If you don't want to group users, then choose No grouping. The user will only need to fill in information form to be on the leaderboard.
sk_SK: Žiadne zoskupovanie: Ak nechcete zoskupovať používateľov, vyberte možnosť Bez zoskupovania. Používateľovi bude stačiť vyplniť informačný formulár, aby sa dostal do rebríčka.

en: No incorrect matches yet.
sk_SK: Zatiaľ žiadne nesprávne zhody.

en: No influence to score
sk_SK: Žiadny vplyv na skóre

en: No matching records found
sk_SK: Nenašli sa žiadne zodpovedajúce záznamy

en: No more reviews
sk_SK: Žiadne ďalšie recenzie

en: No rate provided
sk_SK: Nie je stanovená žiadna sadzba

en: No review provided
sk_SK: Nebola poskytnutá žiadna recenzia

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Not Finished
sk_SK: Nie je dokončené

en: Not Finished Results
sk_SK: Výsledky nie sú dokončené

en: Not Resolved
sk_SK: Neriešené

en: Not finished result
sk_SK: Nedokončený výsledok

en: Not finished results
sk_SK: Nedokončené výsledky

en: Note text
sk_SK: Text poznámky

en: Note!!
sk_SK: Poznámka

en: Note: All the default values will be replaced with the current quiz settings and will be applied to the newly created quizzes.
sk_SK: Poznámka: Všetky predvolené hodnoty budú nahradené aktuálnymi nastaveniami kvízov a budú použité na novo vytvorené kvízy.

en: Note: If you enable the Autostart option, the autoplay of background sound will not work for the quiz. Please note, that the case is not connected to the plugin and comes from the Browser. It blocks the autoplay.
sk_SK: Poznámka: Ak povolíte možnosť Autostart, automatické prehrávanie zvuku na pozadí nebude v kvíze fungovať. Upozorňujeme, že case nie je spojený so zásuvným modulom a pochádza z prehliadača. Zablokuje sa tým automatické prehrávanie.

en: Note: If you leave the option empty,  the user will stay on the same page in case of a fail.
sk_SK: Poznámka: Ak necháte túto možnosť prázdnu, používateľ zostane v prípade zlyhania na rovnakej stránke.

en: Note: You can easily translate the button text ('Download your certificate') of the message variable by using the Loco Translate plugin/Poedit app or any other Translation plugin.
sk_SK: Poznámka: Text tlačidla ("Stiahnite si certifikát") premennej správy môžete ľahko preložiť pomocou doplnku Loco Translate/Poedit alebo iného doplnku na preklad.

en: Number
sk_SK: Číslo

en: Number of Completes
sk_SK: Počet dokončení

en: Number of questions per page.
sk_SK: Počet otázok na stránku.

en: Number of randomly selected questions
sk_SK: Počet náhodne vybraných otázok

en: On Both
sk_SK: Na oboch

en: On mobile
sk_SK: Na mobile

en: On results page
sk_SK: Na stránke s výsledkami

en: One line per key
sk_SK: Jeden riadok na kľúč

en: Only for logged in users
sk_SK: Len pre prihlásených užívateľov

en: Only for selected user role
sk_SK: Len pre vybranú rolu používateľa

en: Only wrong answers count
sk_SK: Počítajú sa iba nesprávne odpovede

en: Oops!
sk_SK: Ojoj!

en: Open
sk_SK: Otvoriť

en: Open certificate
sk_SK: Otvoriť certifikát

en: Options
sk_SK: Možnosti

en: Ordering
sk_SK: Usporiadanie

en: Orders
sk_SK: Objednávky

en: Our Products
sk_SK: Naše produkty

en: Our YouTube community  guides you to step by step tutorials about our products and not only...
sk_SK: Naša komunita na YouTube vás krok za krokom prevedie návodmi k našim produktom a nielen...

en: Our products
sk_SK: Naše produkty

en: Outside
sk_SK: Vonku

en: Padding of answers.
sk_SK: Padding odpovedí.

en: Padding of buttons.
sk_SK: Padding tlačidiel.

en: Paid
sk_SK: Platené

en: Pass Score (%)
sk_SK: Úspešné skóre (%)

en: Pass score
sk_SK: Úspešne absolvovaný test

en: Pass score for attempt restriction
sk_SK: Bodové hodnotenie pre obmedzenie pokusov

en: Passed
sk_SK: Absolvoval

en: Passed Users Count
sk_SK: Počet absolvovaných používateľov

en: Passed users count
sk_SK: Počet absolvovaných používateľov

en: Passed users count by score
sk_SK: Úspešní používatelia sa počítajú podľa skóre

en: Passed users count in total
sk_SK: Celkový počet prejdených používateľov

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Password for passing quiz
sk_SK: Heslo pre úspešné absolvovanie kvízu

en: Password for users who can pass the quiz.
sk_SK: Heslo pre používateľov, ktorí môžu prejsť kvízom.

en: Password is wrong!
sk_SK: Heslo nie je správne!

en: Passwords Count
sk_SK: Počet hesiel

en: Paste the shortcode into any of your posts to show questions of a given quiz. Designed to show questions to students, earlier on, for preparing for the test.
sk_SK: Ak chcete zobraziť otázky daného kvízu, vložte krátky kód do ktoréhokoľvek zo svojich príspevkov. Navrhnuté tak, aby študentom predtým ukazovali otázky na prípravu na test.

en: Paste the shortcode into any of your posts/pages to create flashcards in a question-and-answer format. Each flashcard shows a question on one side and a correct answer on the other.
sk_SK: Prilepte krátky kód do ktoréhokoľvek z vašich príspevkov/stránok a vytvorte kartičky vo formáte otázok a odpovedí. Každá kartička zobrazuje na jednej strane otázku a na druhej správnu odpoveď.

en: Payment date
sk_SK: Dátum platby

en: Payouts are in USD and processed monthly via PayPal.
sk_SK: Výplaty sú v USD a spracúvajú sa mesačne prostredníctvom služby PayPal.

en: Percent
sk_SK: Percentá

en: Percentage
sk_SK: Percentuálne vyjadrenie

en: Permission Denied
sk_SK: Prístup zamietnutý

en: Personal Dictionary
sk_SK: Osobný slovník

en: Personality result by question ids
sk_SK: Osobný výsledok podľa ID otázky

en: Phone
sk_SK: Telefón

en: Phone Number
sk_SK: Telefónne číslo

en: Placeholder
sk_SK: Zástupný symbol

en: Placeholder text
sk_SK: Zástupný text

en: Placeholders
sk_SK: Zástupné symboly

en: Please Note
sk_SK: Vezmite prosím na vedomie

en: Please check your connection and try again
sk_SK: Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to znova

en: Please choose the file
sk_SK: Prosím, vyberte súbor

en: Please click the stars to rate the quiz
sk_SK: Kliknutím na hviezdičky ohodnotíte kvíz

en: Please enter 1 or more characters
sk_SK: Zadajte 1 alebo viac znakov

en: Please enter password
sk_SK: Zadajte heslo

en: Please feel free to use our awesome addons!
sk_SK: Neváhajte a používajte naše úžasné doplnky!

en: Please feel free to use our other awesome plugins!
sk_SK: Neváhajte použiť naše ďalšie úžasné doplnky!

en: Please go to the General Settings > General > Default parameters for Quiz > Keyword default count for changing the default keyword count.
sk_SK: Ak chcete zmeniť predvolený počet kľúčových slov, prejdite do časti Všeobecné nastavenia > Všeobecné > Predvolené parametre pre kvíz > Predvolený počet kľúčových slov.

en: Please note that if this checkbox is ticked, the above filters (except dates) will not be applied.
sk_SK: Upozorňujeme, že ak je toto políčko zaškrtnuté, vyššie uvedené filtre (okrem dátumov) sa nepoužijú.

en: Please note that we reserve 30 days for potential refunds, accordingly we only pay commissions that are older than 30 days.
sk_SK: Upozorňujeme, že si vyhradzujeme 30 dní na prípadné vrátenie peňazí, preto vyplácame len provízie staršie ako 30 dní.

en: Please note, that if you change the default texts, these words will not be translated with Translation plugins or the Poedit app.
sk_SK: Upozorňujeme, že ak zmeníte predvolené texty, tieto slová nebudú preložené pomocou prekladových modulov alebo aplikácie Poedit.

en: Please note, that it doesn't work with the Enable next button option.
sk_SK: Upozorňujeme, že to nefunguje s možnosťou Povoliť tlačidlo.

en: Please select your quiz from dropdown
sk_SK: Vyberte si svoj kvíz z rozbaľovacej ponuky

en: Please write any text, email or link
sk_SK: Napíšte akýkoľvek text, e-mail alebo odkaz

en: Please write your options separated by example: Red; Blue; Green
sk_SK: Svoje možnosti napíšte oddelene podľa príkladov: Červená; Modrá; Zelená

en: Point
sk_SK: Bod

en: Points
sk_SK: Body

en: Poll Maker
sk_SK: Tvorca ankety

en: Popup everything you want! Create informative and promotional popups all in one plugin.
sk_SK: Vyskakuje všetko, čo chcete! Vytvárajte informačné a propagačné kontextové okná v jednom doplnku.

en: Portrait
sk_SK: Na výšku

en: Pos.
sk_SK: poz.

en: Pre-start message:
sk_SK: Správa pred štartom

en: Premium support
sk_SK: Prémiová podpora

en: Premium version
sk_SK: Prémiová verzia

en: Premium versions' overview
sk_SK: Prehľad prémiových verzií

en: Prev
sk_SK: Predch

en: Prev Question
sk_SK: Predchádzajúca otázka

en: Prev Quiz
sk_SK: Predchádzajúci kvíz

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúce

en: Previous button
sk_SK: Tlačidlo Predchádzajúce

en: Prints the webpage link where the current quiz is posted.
sk_SK: Vytlačí odkaz na webovú stránku, na ktorej je zverejnený aktuálny kvíz.

en: Processing...
sk_SK: Spracúva sa...

en: Progress bar style
sk_SK: Štýl indikátora priebehu (Progress bar)

en: Progress live bar style
sk_SK: Štýl Progress live bar

en: Protect web content from being plagiarized. Prevent plagiarism from your website with this easy to use plugin.
sk_SK: Chráňte obsah webu pred plagiátom. Zabráňte plagiátorstvu zo svojich webových stránok pomocou tohto ľahko použiteľného doplnku.

en: Provide descriptive or informative text about the question.
sk_SK: Uveďte popisný alebo informatívny text o otázke.

en: Provide more information about the question category
sk_SK: Poskytnite viac informácií o kategórii otázok

en: Provide more information about the question tag
sk_SK: Poskytnite viac informácií o tagu otázky

en: Provide more information about the quiz category
sk_SK: Poskytnite viac informácií o kategórii kvízu

en: Provide more information about the quiz. You can choose whether to show it or not in the front end in the “Settings” tab.
sk_SK: Poskytnite viac informácií o kvíze. Môžete si vybrať, či sa majú alebo nemajú zobrazovať v klientskom rozhraní na karte Nastavenia

en: Provide the message text for sending to the Admin by email. You can use Variables from General Settings page to insert data. (name, score, date etc.)
sk_SK: Zadajte text správy na odoslanie správcovi e-mailom. Na vkladanie údajov môžete použiť Premenné zo stránky Všeobecné nastavenia. (name, score, date atď.)

en: Provide the message text for sending to the user by email. You can use Variables from General Settings page to insert user’s data. (name, score, date etc.)
sk_SK: Zadajte text správy na odoslanie používateľovi e-mailom. Na vloženie údajov používateľa môžete použiť Premenné zo stránky Všeobecné nastavenia. (meno, skóre, dátum atď.)

en: Provide the subject of the mail. It will take the quiz title if you don’t complete it.
sk_SK: Uveďte predmet e-mailu. Ak ho nevyplníte, prevezme názov kvízu.

en: Publish
sk_SK: Publikovať

en: Published
sk_SK: Zverejnené

en: Put this shortcode on a page to show the total count of quiz categories.
sk_SK: Umiestnite tento krátky kód na stránku, aby ste zobrazili celkový počet kategórií kvízu.

en: Put this shortcode on a page to show the total count of quizzes.
sk_SK: Umiestnite tento krátky kód na stránku, aby ste zobrazili celkový počet kvízov.

en: Put this shortcode on a page to show the total time the user spent to pass quizzes. It includes all the quizzes in the user history.
sk_SK: Umiestnite tento krátky kód na stránku, aby ste zobrazili celkový čas, ktorý používateľ strávil absolvovaním kvízov. Zahŕňa všetky kvízy v histórii používateľov.

en: Question
sk_SK: Otázka

en: Question Categories
sk_SK: Kategórie otázok

en: Question Category
sk_SK: Kategória otázky

en: Question Default Title
sk_SK: Predvolený názov otázky

en: Question Explanation:
sk_SK: Vysvetlenie otázky:

en: Question ID
sk_SK: ID otázky

en: Question Image Zoom
sk_SK: Otázka Zväčšenie obrázku

en: Question Reports
sk_SK: Správy s otázkami

en: Question Settings
sk_SK: Nastavenia otázky

en: Question Tags
sk_SK: Tagy s otázkami

en: Question background image
sk_SK: Obrázok na pozadí otázky

en: Question categories
sk_SK: Kategórie otázok

en: Question categories list table
sk_SK: Zoznam kategórií otázok

en: Question category
sk_SK: Kategória otázky

en: Question category created.
sk_SK: Bola vytvorená kategória otázok.

en: Question category deleted.
sk_SK: Kategória otázky bola odstránená.

en: Question category duplicated.
sk_SK: Kategória otázky je duplikovaná.

en: Question category published.
sk_SK: Kategória otázky bola zverejnená.

en: Question category saved.
sk_SK: Kategória otázky bola uložená.

en: Question category statistics
sk_SK: Štatistika kategórie otázok

en: Question category unpublished.
sk_SK: Kategória otázky nebola zverejnená.

en: Question count per page
sk_SK: Počet otázok na stránku

en: Question created.
sk_SK: Otázka bola vytvorená.

en: Question deleted.
sk_SK: Otázka vymazaná.

en: Question duplicated.
sk_SK: Otázka duplikovaná.

en: Question explanation
sk_SK: Vysvetlenie otázky

en: Question font size
sk_SK: Veľkosť písma otázky

en: Question hint
sk_SK: Nápoveda k otázke

en: Question image height in pixels. It accepts only number values.
sk_SK: Výška otázky v pixeloch. Akceptuje iba číselné hodnoty.

en: Question image width in pixels. Set it 0 or leave it blank for making it 100%. It accepts only numeric values.
sk_SK: Šírka obrázka pre otázky v pixeloch. Nastavte ho na 0 alebo ho nechajte prázdne, aby bolo 100 %. Akceptuje iba číselné hodnoty.

en: Question marking
sk_SK: Označenie otázky

en: Question report
sk_SK: Report s otázkami

en: Question report updated.
sk_SK: Prehľad otázok bol aktualizovaný.

en: Question reports
sk_SK: Správa s otázkou

en: Question saved.
sk_SK: Otázka bola uložená.

en: Question status
sk_SK: Stav otázky

en: Question tag
sk_SK: Tag otázky

en: Question tag created.
sk_SK: Vytvorený tag otázky.

en: Question tag deleted.
sk_SK: Tag otázky odstránený.

en: Question tag saved.
sk_SK: Tag otázky uložený.

en: Question tags
sk_SK: Tagy s otázkami

en: Question text alignment
sk_SK: Zarovnanie textu otázky

en: Question title
sk_SK: Nadpis otázky

en: Question type
sk_SK: Typ otázky

en: Question weight
sk_SK: Hmotnosť otázky

en: Question(s) published.
sk_SK: Otázka(y) zverejnená.

en: Question(s) unpublished.
sk_SK: Otázka(y) nezverejnená.

en: Questions
sk_SK: Otázky

en: Questions Count
sk_SK: Počítadlo otázok

en: Questions Image Styles
sk_SK: Štýl obrázkov otázok

en: Questions are deleted successfully.
sk_SK: Otázky sú úspešne vymazané.

en: Questions count
sk_SK: Počítadlo otázok

en: Questions default category
sk_SK: Predvolená kategória otázok

en: Questions default type
sk_SK: Predvolený typ otázok

en: Questions import failed.
sk_SK: Import otázok zlyhal.

en: Questions list table
sk_SK: Tabuľka zoznamu otázok

en: Questions numbering
sk_SK: Číslovanie otázok

en: Quick quiz
sk_SK: Rýchly kvíz

en: Quiz
sk_SK: Kvíz

en: Quiz Attribute
sk_SK: Atribút testu

en: Quiz Attributes
sk_SK: Atribúty testu

en: Quiz Author
sk_SK: Autor testu

en: Quiz Author Email
sk_SK: E-mail autora testu

en: Quiz Categories
sk_SK: Kategórie kvízu

en: Quiz Category
sk_SK: Kategória kvízu

en: Quiz Color
sk_SK: Farba kvízu

en: Quiz Coupon
sk_SK: Kupón na kvíz

en: Quiz Description
sk_SK: Popis kvízu

en: Quiz Display Page URL
sk_SK: Zobrazenie URL stránky kvízu

en: Quiz Image
sk_SK: Obrázok kvízu

en: Quiz Information
sk_SK: Informácie o kvíze

en: Quiz Login Form Settings
sk_SK: Nastavenia prihlasovacieho formulára kvízu

en: Quiz Maker
sk_SK: Tvorca kvízov

en: Quiz Maker Information
sk_SK: Informácie o tvorcovi kvízov

en: Quiz Maker Status
sk_SK: Stav tvorcu kvízov

en: Quiz Maker by AYS
sk_SK: Kvíz Maker od AYS

en: Quiz Maker plugin free demo
sk_SK: Bezplatná ukážka doplnku Quiz Maker

en: Quiz Maker plugin premium version
sk_SK: Prémiová verzia doplnku Quiz Maker

en: Quiz Name
sk_SK: Názov kvízu

en: Quiz Right/Wrong answers sounds
sk_SK: Zvuky odpovedí správne/nesprávne

en: Quiz Statistics
sk_SK: Štatistiky kvízu

en: Quiz Styles
sk_SK: Štýly kvízov

en: Quiz Takers count
sk_SK: Počet účastníkov kvízu

en: Quiz Timer
sk_SK: Časovač kvízu

en: Quiz Title
sk_SK: Názov kvízu

en: Quiz attribute .
sk_SK: Atribút kvízu .

en: Quiz attribute deleted.
sk_SK: Atribút kvízu bol odstránený.

en: Quiz background gradient
sk_SK: Prechod pozadia

en: Quiz buttons border-radius in pixels. It accepts only numeric values.
sk_SK: Polomer okraja tlačidiel kvízu v pixeloch. Akceptuje iba číselné hodnoty.

en: Quiz categories
sk_SK: Kategórie kvízov

en: Quiz categories list table
sk_SK: Tabuľka zoznamu kategórií kvízu

en: Quiz category created.
sk_SK: Kategória kvízu bola vytvorená.

en: Quiz category deleted.
sk_SK: Kategória kvízu bola odstránená.

en: Quiz category duplicated.
sk_SK: Kategória kvízu je duplikovaná.

en: Quiz category saved.
sk_SK: Kategória kvízu bola uložená.

en: Quiz category(s) published.
sk_SK: Kategórie kvízu boli zverejnené.

en: Quiz category(s) unpublished.
sk_SK: Kategórie kvízu neboli zverejnené.

en: Quiz container border
sk_SK: Hranica kontajnera kvízu

en: Quiz container border-radius in pixels. It accepts only numeric values.
sk_SK: Polomer ohraničenia kontajnera kvízu v pixeloch. Akceptuje iba číselné hodnoty.

en: Quiz container max-width for mobile in percentage. This option will work for the screens with less than 640 pixels width.
sk_SK: Maximálna šírka kontajnera kvízu pre mobilné zariadenia v percentách. Táto možnosť bude fungovať pre obrazovky so šírkou menšou ako 640 pixelov.

en: Quiz container width in pixels.Set it 0 or leave it blank for making a quiz with 100% width. It accepts only numeric values.
sk_SK: Šírka kontajnera kvízu v pixeloch. Ak chcete vytvoriť kvíz so 100 % šírkou, nastavte ho na 0 alebo ho nechajte prázdne. Akceptuje iba číselné hodnoty.

en: Quiz coupon
sk_SK: Kupón na kvíz

en: Quiz created.
sk_SK: Kvíz vytvorený.

en: Quiz creation date
sk_SK: Dátum vytvorenia kvízu

en: Quiz deleted.
sk_SK: Kvíz vymazaný.

en: Quiz fail message
sk_SK: Správa o zlyhaní kvízu

en: Quiz has been deleted
sk_SK: Kvíz bol odstránený

en: Quiz image
sk_SK: Obrázok kvízu

en: Quiz image height
sk_SK: Výška obrázku pre kvíz

en: Quiz intervals chart
sk_SK: Tabuľka intervalov kvízu

en: Quiz is available only for the roles mentioned in the list.
sk_SK: Kvíz je k dispozícii len pre úlohy uvedené v zozname.

en: Quiz is available only for the users mentioned in the list.
sk_SK: Kvíz je dostupný len pre používateľov uvedených v zozname.

en: Quiz link
sk_SK: Odkaz na kvíz

en: Quiz loader icon
sk_SK: Ikona načítania kvízu

en: Quiz max-width for mobile
sk_SK: Maximálna šírka kvízu pre mobil

en: Quiz min-height
sk_SK: Minimálna výška kvízu

en: Quiz minimal height in pixels
sk_SK: Minimálna výška v pixeloch

en: Quiz multilanguage
sk_SK: Viacjazyčný kvíz

en: Quiz name
sk_SK: Názov kvízu

en: Quiz page link
sk_SK: Odkaz na stránku kvízu

en: Quiz pass message
sk_SK: Správa o absolvovaní kvízu

en: Quiz passed users
sk_SK: Kvíz absolvovali používatelia

en: Quiz saved.
sk_SK: Kvíz bol uložený.

en: Quiz time
sk_SK: Čas na kvíz

en: Quiz title can't be empty.
sk_SK: Názov kvízu nemôže byť prázdny.

en: Quiz title font size
sk_SK: Veľkosť písma názvu kvízu

en: Quiz title text shadow
sk_SK: Tieň názvu kvízu (textu)

en: Quiz title transformation
sk_SK: Transformácia názvu kvízu

en: Quiz width
sk_SK: Šírka kvízu

en: Quiz(s) published.
sk_SK: Publikované kvízy.

en: Quiz(s) unpublished.
sk_SK: Nepublikované kvízy.

en: Quizzes
sk_SK: Kvízy

en: Quizzes Count
sk_SK: Počet kvízov

en: Quizzes list table
sk_SK: Tabuľka zoznamu kvízov

en: Radio
sk_SK: Tlačidlo

en: Random - If you set the ordering method as random and gave a value to count option, then it will randomly display that given amount of quizzes from your created quizzes.
sk_SK: Náhodné – Ak nastavíte spôsob zoradenia ako náhodný a zadáte hodnotu na počítanie, náhodne zobrazí dané množstvo kvízov z vašich vytvorených kvízov.

en: Randomize Flash Cards
sk_SK: Náhodný výber flash kariet

en: Rate
sk_SK: Ohodnotiť

en: Rate Date
sk_SK: Dátum hodnotenia

en: Rate Score
sk_SK: Ohodnotiť skóre

en: Rate Us
sk_SK: Ohodnoť nás

en: Rated
sk_SK: Hodnotené

en: Rating form title
sk_SK: Názov formulára hodnotenia

en: Read
sk_SK: Čítať

en: Recent - If you set the ordering method as recent and gave a value to count option, then it will display that given amount of quizzes from your recently created quizzes.
sk_SK: Nedávne – Ak nastavíte spôsob objednávania ako posledný a zadáte hodnotu na počítanie, zobrazí sa daný počet kvízov z vašich nedávno vytvorených kvízov.

en: Recent Quizzes Settings
sk_SK: Nastavenia posledných kvízov

en: Recommended
sk_SK: Odporúčané

en: Rect Dark
sk_SK: Obdĺžniková tmavá

en: Rect Light
sk_SK: Obdĺžniková svetlá

en: Rectangle
sk_SK: Obdĺžnik

en: Redirect
sk_SK: Presmerovanie

en: Redirect Delay (sec)
sk_SK: Oneskorenie presmerovania (s)

en: Redirect URL
sk_SK: Adresa URL presmerovania

en: Redirect Url
sk_SK: Presmerovanie URL

en: Redirect after submission
sk_SK: Presmerovanie po odoslaní

en: Redirect delay
sk_SK: Oneskorenie presmerovania

en: Redirect delay (sec)
sk_SK: Oneskorenie presmerovania (s)

en: Redirect to custom URL after user submit the form.
sk_SK: Po odoslaní formulára používateľom presmerovanie na vlastnú adresu URL.

en: Redirecting after
sk_SK: Presmerovanie po

en: Refresh Categories
sk_SK: Obnoviť kategórie

en: Reply To Name
sk_SK: Odpoveď na meno

en: Reply to email
sk_SK: Odpovedať na e-mail

en: Reply to name
sk_SK: Odpoveď na meno

en: Report
sk_SK: Správa

en: Report a question
sk_SK: Nahlásenie otázky

en: Report deleted.
sk_SK: Správa bola vymazaná.

en: Report has been submitted successfully
sk_SK: Správa bola úspešne odoslaná

en: Reports
sk_SK: Správy

en: Reports count per day
sk_SK: Počet hlásení za deň

en: Represent images in an attractive way. Attract people with your own single and multiple free galleries from your photo library.
sk_SK: Reprezentujte obrázky atraktívnym spôsobom. Zaujmite ľudí vlastnými jednotlivými a viacerými bezplatnými galériami z vašej knižnice fotografií.

en: Require users to choose answers not under the min value you provided. It will work with the Checkbox type.
sk_SK: Vyžadovať od používateľov, aby si vybrali odpovede, ktoré nie sú nižšie ako minimálna hodnota, ktorú ste poskytli. Bude fungovať s typom Checkbox.

en: Required
sk_SK: Požadované

en: Resend certificate
sk_SK: Opätovné odoslanie certifikátu

en: Resolve
sk_SK: Vyriešiť

en: Resolve date
sk_SK: Dátum riešenia

en: Resolved
sk_SK: Vyriešené

en: Restart quiz
sk_SK: Znovu spustiť kvíz

en: Restart quiz button
sk_SK: Tlačidlo reštartu kvízu

en: Restore
sk_SK: Obnovenie

en: Restrict the number of characters/words to be inserted in the text field by the user.
sk_SK: Obmedzte počet znakov, ktoré má používateľ vložiť do textového poľa.

en: Result
sk_SK: Výsledok

en: Result message
sk_SK: Správa o výsledku

en: Result(s) deleted.
sk_SK: Výsledky boli odstránené.

en: Results
sk_SK: Výsledky

en: Results Settings
sk_SK: Nastavenia výsledkov

en: Results by Categories
sk_SK: Výsledky podľa kategórií

en: Results by question categories
sk_SK: Výsledky podľa kategórií otázok

en: Results by question tags
sk_SK: Výsledky podľa tagov otázok

en: Results for
sk_SK: Výsledky pre

en: Results list table
sk_SK: Tabuľka výsledkov

en: Results settings
sk_SK: Nastavenie výsledkov

en: Results up to a
sk_SK: Výsledky až do a

en: Reverse the ordering of the questions in the list.
sk_SK: Obráťte poradie otázok v zozname.

en: Review
sk_SK: Recenzia

en: Review(s) deleted.
sk_SK: Recenzie boli odstránené.

en: Reviews
sk_SK: Recenzie

en: Reviews for
sk_SK: Recenzie pre

en: Reviews list table
sk_SK: Tabuľka zoznamu recenzií

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Right Bottom
sk_SK: Vpravo dolu

en: Right Center
sk_SK: Vpravo v strede

en: Right Top
sk_SK: Vpravo hore

en: Right/wrong answer icons
sk_SK: Ikony správna/nesprávna odpoveď

en: Role of the user on the website.
sk_SK: Úloha používateľa na webovej stránke.

en: Rounded
sk_SK: Zaoblené

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Save and close
sk_SK: Uložiť a zavrieť

en: Save and new
sk_SK: Uložiť a nové

en: Save as default
sk_SK: Uložiť ako predvolené

en: Save changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Saves the assigned settings of the current quiz as default. After clicking on this button, each time creating a new quiz, the system will take the settings and styles of the current quiz. If you want to change and renew it, please click on this button on another quiz.
sk_SK: Uloží priradené nastavenia aktuálneho kvízu ako predvolené. Po kliknutí na toto tlačidlo systém pri každom vytvorení nového kvízu prevezme nastavenia a štýly aktuálneho kvízu. Ak ich chcete zmeniť a obnoviť, kliknite na toto tlačidlo v inom kvíze.

en: Scale-down
sk_SK: Zníženie rozsahu

en: Schedule the quiz
sk_SK: Naplánujte si kvíz

en: Score
sk_SK: Skóre

en: Score by answered questions
sk_SK: Skóre podľa zodpovedaných otázok

en: Score by percentage
sk_SK: Skóre v percentách

en: Score:
sk_SK: Skóre:

en: Scroll offset(px)
sk_SK: Posun posúvania (px)

en: Search
sk_SK: Vyhľadávanie

en: Search:
sk_SK: Vyhľadávanie:

en: Searching...
sk_SK: Vyhľadávam...

en: Secure Copy Content Protection
sk_SK: Ochrana obsahu zabezpečeného kopírovania

en: See All Plugins
sk_SK: Zobraziť všetky zásuvné moduly

en: See All Videos
sk_SK: Pozrite si všetky videá

en: See Result
sk_SK: Pozri si výsledok

en: See Result button
sk_SK: Tlačidlo pozri si výsledok

en: See all addons
sk_SK: Zobraziť všetky doplnky

en: See review
sk_SK: Pozri recenziu

en: Select
sk_SK: Vyberte

en: Select All
sk_SK: Vybrať všetko

en: Select Category
sk_SK: Vybrať kategóriu

en: Select Channel
sk_SK: Zvoľte kanál

en: Select Color
sk_SK: Vyberte farbu

en: Select List
sk_SK: Zvoľte zoznam

en: Select Quiz
sk_SK: Vyberte Kvíz

en: Select Rate
sk_SK: Zvoľte sadzbu

en: Select Tags
sk_SK: Vybrať štítky

en: Select User
sk_SK: Zvoľte používateľa

en: Select a single ID or multiple IDs. List multiple IDs by separating them with commas. Example id="13,23,33"
sk_SK: Vyberte jedno ID alebo viacero ID. Uveďte viacero ID tak, že ich oddelíte čiarkami. Príklad id="13,23,33"

en: Select an answer
sk_SK: Vyberte odpoveď

en: Select author
sk_SK: Vyberte autora

en: Select default color
sk_SK: Výber predvolenej farby

en: Select music
sk_SK: Vyberte hudbu

en: Select question type
sk_SK: Vyberte typ otázky

en: Select sound
sk_SK: Vyberte zvuk

en: Select the ID of the quiz. You can write more than one ID.
sk_SK: Vyberte ID kvízu. Môžete napísať viac ako jedno ID.

en: Select the ID. Example: id="23".
sk_SK: Vyberte ID. Príklad: id="23".

en: Select the passing score(in percentage), and the attempt of the user will be detected only under that given condition. For example: If we give 40% value to it and assign 5 to the Attempts count option, the user can pass the quiz with getting more than 40% score in 5 times, but will have a chance to pass the quiz with getting under the 40% score as to how much as he/she wants.
sk_SK: Vyberte skóre úspešnosti (v percentách) a pokus používateľa bude detekovaný iba za danej podmienky. Napríklad: Ak tomu dáme 40 % hodnotu a priradíme 5 k možnosti Počet pokusov, používateľ môže prejsť kvízom s viac ako 40 % skóre 5-krát, ale bude mať šancu opakovať kvíz, keď sa dostane pod 40% skóre, koľko krát chce.

en: Select the project from the %s Search %s field. Click on the %s Configure Consent Screen %s button. %s By this, you can move to the %s OAuth consent screen %s tab. Click on the %s Create %s button.
sk_SK: Vyberte projekt z poľa %s Hľadať %s. Kliknite na tlačidlo %s Configure Consent Screen (Konfigurácia obrazovky súhlasu %s). %s Týmto sa môžete presunúť na kartu %s Obrazovka súhlasu OAuth %s. Kliknite na tlačidlo %s Vytvoriť %s.

en: Select the way for grouping the results. If you want to make Leaderboard for logged in users, then choose ID. It will collect results by WP user ID. If you want to make Leaderboard for guests, then you need to choose Email and enable Information Form and Email, Name options from quiz settings. It will group results by emails and display guests Names.
sk_SK: Vyberte spôsob zoskupovania výsledkov. Ak chcete vytvoriť tabuľku výsledkov pre prihlásených používateľov, vyberte ID. Bude zhromažďovať výsledky podľa ID používateľa WP. Ak chcete vytvoriť tabuľku výsledkov pre hostí, musíte v nastaveniach kvízu vybrať možnosť E-mail a povoliť možnosti Informačný formulár a E-mail. Výsledky zoskupí podľa e-mailov a zobrazí mená hostí.

en: Select the way for grouping the results:
sk_SK: Vyberte spôsob zoskupovania výsledkov:

en: Select user
sk_SK: Vyberte používateľa

en: Select user role for giving access to Quiz menu
sk_SK: Vyberte rolu používateľa na poskytnutie prístupu k menu kvízu

en: Select user role for giving access to change all Quiz data
sk_SK: Vyberte rolu používateľa na udelenie prístupu na zmenu všetkých údajov kvízu

en: Select your preferred count of passwords and the system will generate it for you. You can copy the password(s) from the Created column by clicking on the copy button.
sk_SK: Vyberte požadovaný počet hesiel a systém ich vygeneruje za vás. Heslo (heslá) zo stĺpca Vytvorené môžete skopírovať kliknutím na tlačidlo Kopírovať.

en: Selected reports have been marked as read.
sk_SK: Vybrané správy boli označené ako prečítané.

en: Send
sk_SK: Odoslať

en: Send Certificate PDF file to user after quiz completion. Configure the PDF file’s content with the following options.
sk_SK: Odoslanie súboru PDF s certifikátom používateľovi po dokončení kvízu. Obsah súboru PDF nakonfigurujte pomocou nasledujúcich možností.

en: Send Certificate to admin too
sk_SK: Pošlite certifikát aj správcovi

en: Send Interval message to admin
sk_SK: Odoslať správu o intervale správcovi

en: Send Report table to admin
sk_SK: Odoslať tabuľku prehľadu administrátorovi

en: Send certificate to user
sk_SK: Odoslať certifikát používateľovi

en: Send contacts an opt-in confirmation email when their email address added to the list.
sk_SK: Pošlite kontaktom e-mail s potvrdením o prihlásení, keď sa ich e-mailová adresa pridá do zoznamu.

en: Send email for testing
sk_SK: Odoslať e-mail na testovanie

en: Send email to admin
sk_SK: Odoslať e-mail správcovi

en: Send email to author
sk_SK: Poslať e-mail autorovi

en: Send email to user
sk_SK: Odoslanie e-mailu používateľovi

en: Send feedback
sk_SK: Poslať spätnú väzbu

en: Send feedback button
sk_SK: Tlačidlo Odoslať spätnú väzbu

en: Send interval message to user
sk_SK: Odoslať správu o intervale používateľovi

en: Send interval message to user after quiz completion. Your specified interval messages will be sent to the user. You can provide them at the bottom of the Results Settings page.
sk_SK: Odoslanie intervalovej správy používateľovi po dokončení kvízu. Zadané intervalové správy sa odošlú používateľovi. Môžete ich zadať v dolnej časti stránky Nastavenia výsledkov.

en: Send mail to user after quiz completion.
sk_SK: Odoslanie e-mailu používateľovi po dokončení kvízu.

en: Send quiz results to additional emails. Insert emails comma seperated.
sk_SK: Odoslanie výsledkov kvízu na ďalšie e-maily. Vložte e-maily oddelené čiarkou.

en: Send results report to user after quiz completion.
sk_SK: Odoslanie správy o výsledkoch používateľovi po dokončení kvízu.

en: Send results to user
sk_SK: Odoslať výsledky používateľovi

en: Send test Email and see how it will be displayed.
sk_SK: Odošlite skúšobný e-mail a pozrite sa, ako sa zobrazí.

en: Send test data
sk_SK: Odoslať testovacie údaje

en: Set different messages based on the user’s score. The message will be displayed on the result page of the quiz.
sk_SK: Nastavte rôzne správy na základe skóre používateľa. Správa sa zobrazí na stránke s výsledkami kvízu.

en: Set quiz image height in pixels. It accepts only number values.
sk_SK: Nastavte výšku obrázka v pixeloch. Akceptuje iba číselné hodnoty.

en: Set the button width in pixels. For an initial width, leave the field blank.
sk_SK: Nastavte šírku tlačidla v pixeloch. Pre počiatočnú šírku nechajte pole prázdne.

en: Set the height of the textarea by entering a numeric value. It applies to Text question type textarea, Feedback textarea and so on.
sk_SK: Nastavte výšku textovej oblasti zadaním číselnej hodnoty. Vzťahuje sa na textovú otázku typu textarea, Feedback texatarea a tak ďalej.

en: Set the minimum score to pass the quiz in percentage. Please note to give a value to it above 0, otherwise, the Quiz pass message and Quiz fail message options will not work.
sk_SK: Nastavte minimálne skóre na úspešné absolvovanie kvízu v percentách. Upozorňujeme, že jej priraďte hodnotu vyššiu ako 0, v opačnom prípade nebudú možnosti správ o absolvovaní kvízu a správy o zlyhaní kvízu fungovať.

en: Set your preferred text size for the Quiz Title. The default size is 21px.
sk_SK: Nastavte preferovanú veľkosť textu pre názov kvízu. Predvolená veľkosť je 21px.

en: Settings
sk_SK: Nastavenie

en: Share Dialog
sk_SK: Dialógové okno zdieľania

en: Short Text
sk_SK: Krátky text

en: Shortcode
sk_SK: Shortcode (Skrátený kód)

en: Shortcode text for editor
sk_SK: Text skráteného kódu pre editor

en: Shortcodes
sk_SK: Shortcodes (Skrátené kódy)

en: Show
sk_SK: Zobraziť

en: Show Admin note
sk_SK: Zobraziť poznámku administrátora

en: Show Certificate
sk_SK: Zobraziť certifikát

en: Show Coupon
sk_SK: Zobraziť kupón

en: Show Duration
sk_SK: Zobraziť trvanie

en: Show Information Form to logged-in users
sk_SK: Zobraziť informačný formulár prihláseným používateľom

en: Show Keywords
sk_SK: Zobraziť kľúčové slová

en: Show Login form
sk_SK: Zobraziť prihlasovací formulár

en: Show Quiz Orders
sk_SK: Zobraziť objednávky kvízu

en: Show Rate
sk_SK: Zobraziť rýchlosť

en: Show Results by Categories
sk_SK: Zobraziť výsledky podľa kategórií

en: Show Score/Points
sk_SK: Zobraziť skóre/body

en: Show Start date
sk_SK: Zobraziť dátum začatia

en: Show Unique Code
sk_SK: Zobraziť jedinečný kód

en: Show User
sk_SK: Zobraziť používateľa

en: Show User Display name
sk_SK: Zobraziť zobrazované meno používateľa

en: Show User Email
sk_SK: Zobraziť e-mail používateľa

en: Show User First Name
sk_SK: Zobraziť krstné meno používateľa

en: Show User ID
sk_SK: Zobraziť ID používateľa

en: Show User IP
sk_SK: Zobraziť IP používateľa

en: Show User Last Name
sk_SK: Zobraziť priezvisko používateľa

en: Show User Nickname
sk_SK: Zobraziť prezývku používateľa

en: Show all questions with right and wrong answers after quiz.
sk_SK: Po kvíze zobrazte všetky otázky so správnymi a nesprávnymi odpoveďami

en: Show an interval message after quiz completion in the finish page.
sk_SK: Zobrazenie intervalovej správy po dokončení kvízu na cieľovej stránke.

en: Show answer caption
sk_SK: Zobraziť popis odpovede

en: Show answers caption near the answer image. This option will be work only when answer has image.
sk_SK: Zobrazte popis odpovede pri obrázku odpovede. Táto možnosť bude fungovať iba vtedy, keď odpoveď obsahuje obrázok.

en: Show average of rating after the rate
sk_SK: Zobrazenie priemeru hodnotenia po hodnotení

en: Show average of rating after the rate. It will show how many votes in total and average.
sk_SK: Zobrazte priemerné hodnotenie za sadzbou. Zobrazí sa celkový počet hlasov a priemer.

en: Show average rate
sk_SK: Zobraziť priemerné hodnotenie

en: Show average score according to all results of the quiz
sk_SK: Zobrazte priemerné skóre podľa všetkých výsledkov kvízu

en: Show confirmation popup if user tries to refresh or leave the page during the quiz taking process.
sk_SK: Zobraziť vyskakovacie okno s potvrdením, ak sa používateľ pokúsi obnoviť alebo opustiť stránku počas procesu písania kvízu.

en: Show correct answers
sk_SK: Ukážte správne odpovede

en: Show countdown
sk_SK: Zobraziť odpočítavanie

en: Show countdown time in the quiz. It will be automatically submitted if the time is over.
sk_SK: Ukážte čas odpočítavania v kvíze. Po uplynutí času sa automaticky odošle.

en: Show creation date
sk_SK: Zobraziť dátum vytvorenia

en: Show current quiz author
sk_SK: Zobraziť aktuálneho autora kvízu

en: Show custom field on your shortcodes
sk_SK: Zobrazenie vlastného poľa v krátkych kódoch (shortcodes)

en: Show description
sk_SK: Zobraziť popis

en: Show error message
sk_SK: Zobraziť chybové hlásenie

en: Show how many users passed the quiz. It will be shown at the bottom of the start page of the quiz
sk_SK: Ukážte, koľko používateľov prešlo kvízom. Zobrazí sa v spodnej časti úvodnej stránky kvízu

en: Show icons in live preview
sk_SK: Zobrazenie ikon v živom náhľade

en: Show if the selected answer is right or wrong with green and red marks. To decide when the right/wrong answers will be shown go to “Show messages for right/wrong answers option”.
sk_SK: Ukážte, či je vybraná odpoveď správna alebo nesprávna, zelenými a červenými značkami. Ak chcete rozhodnúť, kedy sa zobrazia správne/nesprávne odpovede, prejdite na možnosť „Zobraziť správy pre správne/nesprávne odpovede“.

en: Show information form only once
sk_SK: Zobrazenie informačného formulára iba raz

en: Show interval message
sk_SK: Zobrazenie intervalovej správy

en: Show labels of form fields on the top of each field. Texts of labels will be taken from the "Fields placeholder" section on the General setting page.
sk_SK: Zobrazenie štítkov polí formulára v hornej časti každého poľa. Texty štítkov sa prevezmú zo sekcie "Fields placeholder" (Zástupca polí) na stránke všeobecných nastavení.

en: Show last 5 reviews after rating the quiz
sk_SK: Po ohodnotení kvízu zobraziť posledných 5 recenzií.

en: Show messages for right/wrong answers
sk_SK: Zobraziť správy pre správne/nesprávne odpovede

en: Show only wrong answers
sk_SK: Ukážte iba nesprávne odpovede

en: Show passed users count
sk_SK: Zobraziť počet úspešných riešiteľov

en: Show points
sk_SK: Zobraziť body

en: Show question category
sk_SK: Zobraziť kategóriu otázky

en: Show question category description
sk_SK: Zobraziť popis kategórie otázky

en: Show question category description for each question.
sk_SK: Zobraziť popis kategórie otázky pre každú otázku.

en: Show question category in each question.
sk_SK: Zobraziť kategóriu otázky v každej otázke.

en: Show question explanation
sk_SK: Zobraziť vysvetlenie otázky

en: Show question results on the results page
sk_SK: Zobraziť výsledky otázok na stránke s výsledkami

en: Show questions counter
sk_SK: Zobraziť počítadlo otázok

en: Show quiz author
sk_SK: Zobraziť autora kvízu

en: Show quiz author in quiz start page
sk_SK: Zobraziť autora kvízu na úvodnej stránke kvízu

en: Show quiz button to Admins only
sk_SK: Zobraziť tlačidlo kvízu iba pre správcov

en: Show quiz categories count
sk_SK: Zobraziť počet kategórií kvízu

en: Show quiz category
sk_SK: Zobraziť kategóriu kvízu

en: Show quiz category description
sk_SK: Zobraziť popis kategórie kvízu

en: Show quiz category in quiz start page
sk_SK: Zobraziť kategóriu kvízu na úvodnej stránke kvízu

en: Show quiz category title
sk_SK: Zobraziť názov kategórie kvízu

en: Show quiz creation date
sk_SK: Zobraziť dátum vytvorenia kvízu

en: Show quiz creation date in quiz start page
sk_SK: Zobraziť dátum vytvorenia na úvodnej stránke kvízu

en: Show quiz head information
sk_SK: Zobraziť informácie o hlavičke testu

en: Show quiz questions count
sk_SK: Zobraziť počet kvízových otázok

en: Show quiz read results count
sk_SK: Zobraziť počet výsledkov kvízu

en: Show quiz unread results count
sk_SK: Zobraziť počet neprečítaných výsledkov kvízu

en: Show quizzes count
sk_SK: Zobrazenie počtu kvízov

en: Show score via progressbar
sk_SK: Zobrazte skóre prostredníctvom indikátora priebehu (Progressbar)

en: Show start date
sk_SK: Zobraziť dátum začiatku

en: Show the Login form at the bottom of the message for not logged in users.
sk_SK: Neprihláseným používateľom zobraziť prihlasovací formulár v spodnej časti správy.

en: Show the Social buttons
sk_SK: Zobraziť tlačidlá sociálnych sietí

en: Show the average rate of the quiz. It will be shown at the bottom of the start page of the quiz.
sk_SK: Zobrazte priemernú rýchlosť testu. Zobrazí sa v spodnej časti úvodnej stránky kvízu.

en: Show the countdown or end date time in the quiz.
sk_SK: Zobrazte v kvíze odpočítavanie alebo dátum ukončenia.

en: Show the last 5 reviews
sk_SK: Zobraziť posledných 5 recenzií

en: Show the message when the quiz is already taken by the required count of takers.
sk_SK: Zobrazte správu, keď kvíz už absolvoval požadovaný počet účastníkov.

en: Show the number of the current question and the total amount of the question in the quiz. It will be shown on the right top corner of the quiz container. Example:3/7
sk_SK: Ukážte číslo aktuálnej otázky a celkový počet otázok v kvíze. Zobrazí sa v pravom hornom rohu kontajnera s kvízom. Príklad: 3/7.

en: Show the progress bar by percentage
sk_SK: Zobrazte indikátor priebehu podľa percent.

en: Show the question results based on keywords on the resultes page with specified texts for each keyword.
sk_SK: Zobrazte výsledky otázok na základe kľúčových slov na stránke s výsledkami so špecifickými textami pre každé kľúčové slovo.

en: Show the restart button at the end of the quiz for restarting the quiz and pass it again.
sk_SK: Ukážte tlačidlo reštartu na konci kvízu na reštartovanie kvízu a znova ho prejdite.

en: Show the statistical average
sk_SK: Ukážte štatistický priemer

en: Show the users’ Average or Maximum results in the leaderboard.
sk_SK: Zobrazenie priemerných alebo maximálnych výsledkov používateľov v rebríčku.

en: Show the users’ Average, Maximum or Sum results in the leaderboard. SUM does not work with Score(table column)
sk_SK: Zobraziť priemerné, maximálne alebo sumárne výsledky používateľov vo výsledkovej tabuľke. SUM nefunguje so skóre (stĺpec tabuľky)

en: Show timer
sk_SK: Zobraziť časovač

en: Show timer on page tab
sk_SK: Zobraziť časovač na karte stránky

en: Show title
sk_SK: Zobraziť názov

en: Show to guests too
sk_SK: Ukážte aj hosťom

en: Show user quiz duration
sk_SK: Zobraziť trvanie používateľského kvízu

en: Show user roles
sk_SK: Zobrazenie rolí používateľov

en: Show user website
sk_SK: Zobrazenie webovej stránky používateľa

en: Show user’s result
sk_SK: Zobraziť výsledok používateľa

en: Show word/character counter
sk_SK: Zobraziť počítadlo slov/znakov

en: Show wrong answers first
sk_SK: Najprv ukážte nesprávne odpovede

en: Show wrong icons in live preview
sk_SK: Zobrazenie nesprávnych ikon v živom náhľade

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
sk_SK: Zobrazuje sa 0 až 0 z 0 záznamov

en: Shows the admin's email that was filled in their WordPress profile.
sk_SK: Zobrazuje e-mail administrátora, ktorý bol vyplnený v jeho profile WordPress.

en: Shows the current quiz author's email that was filled in their WordPress profile.
sk_SK: Zobrazí e-mail autora aktuálneho kvízu, ktorý bol vyplnený v jeho profile WordPress.

en: Shows the current user's IP no matter whether they are a logged-in user or a guest. Please note, that this message variable will return empty, if 'Do not store IP addresses' is ticked from General Settings>General>Users IP addresses.
sk_SK: Zobrazí IP adresu aktuálneho používateľa bez ohľadu na to, či ide o prihláseného používateľa alebo hosťa. Upozorňujeme, že táto premenná správy sa vráti prázdna, ak je v ponuke Všeobecné nastavenia>Všeobecné>Adresy IP používateľov začiarknutá možnosť Neukladať adresy IP.

en: Shows the logged-in user's Display name. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
sk_SK: Zobrazuje zobrazované meno prihláseného používateľa. Ak používateľ nie je prihlásený, skrátený kód bude prázdny.

en: Shows the logged-in user's Email. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
sk_SK: Zobrazuje e-mail prihláseného používateľa. Ak používateľ nie je prihlásený, skrátený kód bude prázdny.

en: Shows the logged-in user's First Name. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
sk_SK: Zobrazuje krstné meno prihláseného používateľa. Ak používateľ nie je prihlásený, skrátený kód bude prázdny.

en: Shows the logged-in user's Last Name. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
sk_SK: Zobrazuje priezvisko prihláseného používateľa. Ak používateľ nie je prihlásený, skrátený kód bude prázdny.

en: Shows the logged-in user's Nickname. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
sk_SK: Zobrazuje prezývku prihláseného používateľa. Ak používateľ nie je prihlásený, skrátený kód bude prázdny.

en: Shows the logged-in user's role(s). If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
sk_SK: Zobrazuje rolu(-y) prihláseného používateľa. Ak používateľ nie je prihlásený, skrátený kód (Shortcode) bude prázdny.

en: Shows the logged-in user's website. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
sk_SK: Zobrazí webovú stránku prihláseného používateľa. Ak používateľ nie je prihlásený, skrátený kód (Shortcode) bude prázdny.

en: Shows the number of passed quizzes of the current user. For instance, the current user has passed 20 quizzes. If the user is not logged in shortcode will be empty.
sk_SK: Zobrazuje počet úspešne absolvovaných kvízov aktuálneho používateľa. Napríklad aktuálny používateľ absolvoval 20 kvízov. Ak používateľ nie je prihlásený, skrátený kód (Shortcode) bude prázdny.

en: Shows the total sum of how many times the particular user has passed all the quizzes. For instance, the current user has passed 20 quizzes 500 times in total. If the user is not logged in shortcode will be empty.
sk_SK: Zobrazuje celkový súčet toho, koľkokrát daný používateľ absolvoval všetky kvízy. Napríklad aktuálny používateľ absolvoval 20 kvízov celkovo 500-krát. Ak používateľ nie je prihlásený, skrátený kód (Shortcode) bude prázdny.

en: Simple XLSX
sk_SK: Jednoduchý súbor XLSX

en: Single Quiz Results Settings
sk_SK: Nastavenia výsledkov jedného kvízu

en: Single quiz Results
sk_SK: Výsledky jednotlivých kvízov

en: Slack Authorization
sk_SK: Slack Autorizácia

en: Slack Integration Setup Instructions
sk_SK: Pokyny na nastavenie integrácie služby Slack

en: Slack Settings
sk_SK: Nastavenia Slack

en: Slack conversation
sk_SK: Slabá konverzácia

en: Small
sk_SK: Malá

en: So this question will be just a Survey question.
sk_SK: Takže táto otázka bude len otázkou prieskumu.

en: Something goes wrong please reload page
sk_SK: Niečo sa pokazilo, načítajte stránku znova

en: Something is wrong please try again later.
sk_SK: Niečo nie je v poriadku, skúste to prosím neskôr.

en: Something went wrong
sk_SK: Niečo sa pokazilo

en: Something went wrong.
sk_SK: Niečo sa pokazilo.

en: Sorry
sk_SK: Prepáčte

en: Sorry minimum count of answers should be
sk_SK: Ospravedlňujeme sa, minimálny počet odpovedí by mal byť

en: Sorry minimum count of questions should be
sk_SK: Ospravedlňujeme sa, minimálny počet otázok by mal byť

en: Sorry, you must fill out Title field.
sk_SK: Je nám ľúto, ale musíte vyplniť pole Názov.

en: Sorry, you must fill out all answer fields.
sk_SK: Je nám ľúto, ale musíte vyplniť všetky polia s odpoveďami.

en: Sounds are not selected. For selecting sounds go to
sk_SK: Zvuky nie sú vybrané. Pre výber zvukov prejdite na

en: Sounds are selected. For change sounds go to
sk_SK: Zvuky sú vybrané. Pre zmenu zvukov prejdite na

en: Sounds for right answers
sk_SK: Zvuky pre správne odpovede

en: Sounds for right/wrong answers
sk_SK: Zvuky pre správne/nesprávne odpovede

en: Sounds for wrong answers
sk_SK: Zvuky pre nesprávne odpovede

en: Space Between
sk_SK: Priestor medzi

en: Specify count of months and save changes. Attention! it will remove submissions older than specified months permanently.
sk_SK: Zadajte počet mesiacov a uložte zmeny. Pozor! natrvalo odstráni podania staršie ako zadané mesiace.

en: Specify from which email the results will be sent. If you leave it blank, it will take default value as quiz_maker@{your_site_url}
sk_SK: Zadajte, z ktorého e-mailu sa budú posielať výsledky. Ak ho necháte prázdny, bude mať predvolenú hodnotu quiz_maker@{vaša_stránka_url}.

en: Specify from which name the results will be sent. It will take “Quiz Maker” if you don’t complete it.
sk_SK: Určite, z ktorého názvu sa budú posielať výsledky. Ak ho nedokončíte, bude sa používať "Quiz Maker".

en: Specify how to capitalize a title text of your quiz.
sk_SK: Zadajte, ako sa má text nadpisu vášho kvízu písať veľkými písmenami.

en: Specify the background image of the certificate PDF file.
sk_SK: Zadajte obrázok na pozadí súboru PDF s certifikátom.

en: Specify the content of the certificate PDF file. You can copy Variables from General Settings and insert them here.
sk_SK: Zadajte obsah súboru PDF s certifikátom. Môžete skopírovať premenné zo Všeobecných nastavení a vložiť ich sem.

en: Specify the count of the attempts per user for passing the quiz.
sk_SK: Zadajte počet pokusov na používateľa o absolvovanie kvízu.

en: Specify the default keyword count which will be selected while adding answers to your new question. It will apply to the previous questions and intervals as well.
sk_SK: Zadajte predvolený počet kľúčových slov, ktoré sa vyberú pri pridávaní odpovedí na vašu novú otázku. Bude sa vzťahovať aj na predchádzajúce otázky a intervaly.

en: Specify the design of the answers of question.
sk_SK: Špecifikujte dizajn odpovedí na otázku.

en: Specify the end date to display the leaderboard
                                                (e.g. 2021-01-31 00:00:00)
sk_SK: Zadajte dátum ukončenia zobrazenia rebríčka
                                                (napr. 2021-01-31 00:00:00)

en: Specify the frame of the certificate PDF file.
sk_SK: Zadajte rámec súboru PDF s certifikátom.

en: Specify the maximum value allowed.
sk_SK: Zadajte maximálnu povolenú hodnotu.

en: Specify the minimum value allowed.
sk_SK: Zadajte minimálnu povolenú hodnotu.

en: Specify the minimum value allowed.
sk_SK: Zadajte minimálnu povolenú hodnotu.

en: Specify the orientation of the certificate PDF file.
sk_SK: Zadajte orientáciu súboru PDF s certifikátom.

en: Specify the position of buttons of the quiz.
sk_SK: Zadajte polohu tlačidiel kvízu.

en: Specify the questions count for each page with commas (e.g. 3,5,4). The questions will be displayed based on this arrangement on the Front-end. As per this example, 3 questions will be displayed on the 1st page, 5 questions on the 2nd, and 4 questions on the 3rd page. Note: If there are more questions than you specify here, all the remaining questions will be displayed at once on the last page.
sk_SK: Uveďte počet otázok pre každú stranu s čiarkami (napr. 3,5,4). Otázky sa budú zobrazovať na základe tohto usporiadania vo Front-ende. Podľa tohto príkladu sa na 1. strane zobrazia 3 otázky, na 2. strane 5 otázok a na 3. strane 4 otázky. Poznámka: Ak je otázok viac, ako tu zadáte, všetky zostávajúce otázky sa zobrazia naraz na poslednej strane.

en: Specify the start date to display the leaderboard (e.g. 2021-01-01 00:00:00)
sk_SK: Zadajte dátum začiatku zobrazenia rebríčka (napr. 2021-01-01 00:00:00)

en: Specify the text color inside the quiz and questions. It affects all kinds of texts and icons, including buttons.
sk_SK: Zadajte farbu textu vo vnútri kvízu a otázok. Ovplyvňuje všetky druhy textov a ikon.

en: Specify the text color of buttons inside the quiz and questions. It affects only to buttons.
sk_SK: Zadajte farbu textu tlačidiel vo vnútri kvízu a otázok. Ovplyvňuje iba tlačidlá.

en: Specify the text shadow of the quiz title.
sk_SK: Zadajte tieň názvu kvízu.

en: Specify the weight of the question. It’s not connected with answers points. It will be multiplied with chosen answer weight (if you choose quiz calculation by points). The default value is 1.
sk_SK: Uveďte váhu otázky. Nie je to spojené s bodmi odpovedí. Vynásobí sa vybranou váhou odpovede (ak zvolíte výpočet kvízu bodmi). Predvolená hodnota je 1.

en: Specify which email will reply to the user. If you leave it blank, it will not have a default value and doesn’t specified.
sk_SK: Určite, na ktorý e-mail bude používateľovi odpovedané. Ak ho necháte prázdny, nebude mať predvolenú hodnotu a nezadá sa.

en: Specify which name will have the Reply-To option. If you leave it blank, it will not have a default value and doesn’t specified.
sk_SK: Určite, ktoré meno bude mať možnosť Reply-To. Ak ho necháte prázdny, nebude mať predvolenú hodnotu a nezadá sa.

en: Start
sk_SK: Štart

en: Start Date
sk_SK: Dátum začatia

en: Start Date from
sk_SK: Dátum začiatku od

en: Start Date to
sk_SK: Dátum začiatku do

en: Start Tracking your quiz visitors with the help of the Track User addon for Quiz Maker. This addon will provide you a proper behavioral data of your quiz users.
sk_SK: Začnite sledovať návštevníkov kvízu pomocou doplnku Track User pre Quiz Maker. Tento doplnok vám poskytne správne údaje o správaní používateľov vášho kvízu.

en: Start button
sk_SK: Tlačidlo Štart

en: Start button activation
sk_SK: Aktivácia tlačidla Štart

en: Start date
sk_SK: Dátum začiatku

en: Start date:
sk_SK: Dátum začiatku:

en: Statistics
sk_SK: Štatistiky

en: Statistics Signboard
sk_SK: Štatistický informačný panel

en: Status
sk_SK: Stav

en: Store all not finished results
sk_SK: Uloženie všetkých nedokončených výsledkov

en: Strong calculation of answers score
sk_SK: Presný výpočet skóre odpovedí na zaškrtávacie políčka

en: Styles
sk_SK: Štýly

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Submit
sk_SK: Odoslať

en: Subscribe
sk_SK: Odoberať

en: Succeed
sk_SK: Úspech

en: Success
sk_SK: Úspech

en: Summary Emails Addon
sk_SK: Doplnok Súhrnné e-maily

en: Summary Emails addon allows you to get detailed reports about your quizzes on an hourly to monthly basis via email. Be informed with us.
sk_SK: Doplnok Súhrnné e-maily vám umožňuje dostávať podrobné správy o vašich kvízoch na hodinovej až mesačnej báze prostredníctvom e-mailu. Buďte s nami informovaní.

en: Support Forum
sk_SK: Fórum podpory

en: Survey Maker
sk_SK: Tvorca prieskumu

en: Table columns
sk_SK: Stĺpce tabuľky

en: Tag status
sk_SK: Stav značky

en: Tags
sk_SK: Tagy

en: Telephone
sk_SK: Telefón

en: Tell about our plugin to your friends and get an extra 20% commission for every successful sale you refer.
sk_SK: Povedzte o našom plugine svojim priateľom a získajte extra 20% commission províziu za každý úspešný predaj, ktorý odporučíte.

en: Test email delivered
sk_SK: Doručenie skúšobného e-mailu

en: Test email not delivered
sk_SK: Testovací e-mail nebol doručený

en: Text Color
sk_SK: Farba textu

en: Text shadow color
sk_SK: Farba tieňa textu

en: Text that will be displayed over share buttons.
sk_SK: Text, ktorý sa zobrazí nad tlačidlami zdieľania.

en: Text that will be displayed over social media links.
sk_SK: Text, ktorý sa zobrazí cez odkazy na sociálne siete.

en: Text which will notify user that he can submit a feedback
sk_SK: Text, ktorý upozorní používateľa, že môže odoslať spätnú väzbu

en: Textarea
sk_SK: Textové pole

en: Textarea height (public)
sk_SK: Výška textovej oblasti (verejné)

en: Thank you message
sk_SK: Ďakovná správa

en: The Best Quiz Maker Ever
sk_SK: Najlepší tvorca kvízov všetkých čias

en: The E-mail the user entered into information form
sk_SK: E-mail, ktorý používateľ zadal do informačného formulára

en: The URL for redirecting after the user submits the form.
sk_SK: Adresa URL na presmerovanie po odoslaní formulára používateľom.

en: The URL for redirecting after writing an incorrect email address or password.
sk_SK: Adresa URL na presmerovanie po napísaní nesprávnej e-mailovej adresy alebo hesla.

en: The average rate of the quiz of all time
sk_SK: Priemerný výsledok v kvíze za celé obdobie

en: The average score by the question category of the given quiz of the given user.
sk_SK: Priemerné skóre podľa kategórie otázok daného kvízu daného používateľa.

en: The average score is
sk_SK: Priemerné skóre je

en: The average score of the quiz of all time
sk_SK: Priemerné skóre kvízu za celé obdobie

en: The background color of the Flash Card.
sk_SK: Farba pozadia Flash karty.

en: The color of the answers border
sk_SK: Farba okraja odpovedí

en: The color of the quiz container border
sk_SK: Farba okraja kontajnera s kvízom

en: The color of the shadow of the quiz container
sk_SK: Farba tieňa kvízového kontajnera

en: The color of the text shadow of the quiz title.
sk_SK: Farba pre tieň názvu kvízu (textu).

en: The count attribute is required for random view type.
sk_SK: Atribút count je povinný pre náhodný typ zobrazenia.

en: The count of answered questions of the user.
sk_SK: Počet zodpovedaných otázok používateľa.

en: The count of the selected keyword that the user answers during the quiz. For instance, %%keyword_count_A%%.
sk_SK: Počet vybraných kľúčových slov, na ktoré používateľ odpovie počas kvízu. Napríklad %%keyword_count_A%%.

en: The count of unanswered questions of the user.
sk_SK: Počet nezodpovedaných otázok používateľa.

en: The custom URL address for EXIT button in finish page.
sk_SK: Vlastná adresa URL pre tlačidlo EXIT na cieľovej stránke.

en: The date of the passing quiz
sk_SK: Dátum absolvovania kvízu

en: The default sizes of buttons.
sk_SK: Predvolené veľkosti tlačidiel.

en: The direction of the color gradient.
sk_SK: Smer farebného prechodu

en: The earliest created questions will appear at top of the list. The order will be classified based on question ID (oldest to newest).
sk_SK: Najskoršie vytvorené otázky sa zobrazia v hornej časti zoznamu. Poradie bude klasifikované na základe ID otázky (od najstaršej po najnovšiu).

en: The exact date/time of the quiz creation.
sk_SK: Presný dátum/čas vytvorenia kvízu.

en: The font size of the answers in pixels in the quiz. It accepts only numeric values.
sk_SK: Veľkosť písma odpovedí v kvíze v pixeloch. Akceptuje iba číselné hodnoty.

en: The font size of the buttons in pixels in the quiz. It accepts only numeric values.
sk_SK: Veľkosť písma tlačidiel v kvíze v pixeloch. Akceptuje iba číselné hodnoty.

en: The font size of the questions in pixels in the quiz (only for <p> tag). It accepts only numeric values.
sk_SK: Veľkosť písma otázok v kvíze (v pixeloch) (len pre značku <p>). Akceptuje iba číselné hodnoty.

en: The latest created questions will appear at top of the list. The order will be classified based on question ID (newest to oldest).
sk_SK: Najnovšie vytvorené otázky sa zobrazia v hornej časti zoznamu. Poradie bude klasifikované na základe ID otázky (od najnovších po najstaršie).

en: The message in the case of the user fails the quiz
sk_SK: Správa v prípade, že používateľ neprejde kvízom

en: The message in the case of the user passes the quiz
sk_SK: Správa v prípade, že používateľ prejde kvízom

en: The message which must display on the result page depending from score
sk_SK: Správa, ktorá sa musí zobraziť na stránke s výsledkami v závislosti od skóre

en: The message will be displayed after submitting the quiz. You can use Variables (General Settings) to insert user data here. If you want to show results with points or with the number of correct answers, you need to use correspondent variables and enable the “Hide score” option.
sk_SK: Správa sa zobrazí po odoslaní kvízu. Na vloženie používateľských údajov sem môžete použiť Premenné (Všeobecné nastavenia). Ak chcete zobraziť výsledky s bodmi alebo s počtom správnych odpovedí, musíte použiť zodpovedajúce premenné a povoliť možnosť „Skryť skóre“.

en: The name of field. It will show up as a placeholder for text input.
sk_SK: Názov poľa. Zobrazí sa ako zástupný symbol pre textový vstup.

en: The name the user entered into information form
sk_SK: Meno, ktoré používateľ zadal do informačného formulára

en: The number of attempts remaining is
sk_SK: Počet zostávajúcich pokusov je

en: The number of correct answers of the user
sk_SK: Počet správnych odpovedí používateľa

en: The number of only wrong answers of the user.
sk_SK: Počet iba nesprávnych odpovedí používateľa.

en: The number of questions that the user must pass.
sk_SK: Počet otázok, ktoré musí používateľ prejsť.

en: The number of users who can pass the quiz.
sk_SK: Počet používateľov, ktorí môžu prejsť kvízom.

en: The number of wrong answers of the user.
sk_SK: Počet nesprávnych odpovedí používateľa.

en: The order will be classified based on the reordering you have done while adding the questions to the quiz. It will work only with the by="quiz" method. The by="category" method will show the same order as orderby="ASC".
sk_SK: Poradie bude klasifikované na základe zmeny poradia, ktoré ste vykonali pri pridávaní otázok do kvízu. Bude to fungovať iba s metódou by="quiz". Metóda by="category" zobrazí rovnaké poradie ako orderby="ASC".

en: The ordering of the questions will be the same as you chose. Also, you can reorder them after selection. There are no limitations for questions quantity.
sk_SK: Poradie otázok bude rovnaké, ako ste ich vybrali. Po výbere si ich tiež môžete usporiadať. Neexistuje žiadne obmedzenia pre počet otázok.

en: The percentage of the selected keyword that the user answers during the quiz. For instance, %%keyword_percentage_A%%.
sk_SK: Percento zvoleného kľúčového slova, na ktoré používateľ odpovie počas kvízu. Napríklad %%keyword_percentage_A%%.

en: The period of time when quiz will be active. When the date is out the expiration message will be shown.
sk_SK: Časové obdobie, počas ktorého bude kvíz aktívny. Keď dátum vyprší, zobrazí sa správa o vypršaní platnosti.

en: The phone the user entered into information form
sk_SK: Telefón, ktorý používateľ zadal do informačného formulára

en: The points of quiz which got the user
sk_SK: Body kvízu, ktoré získal používateľ

en: The position of background image of the quiz
sk_SK: Pozícia obrázka na pozadí kvízu

en: The possibility of showing questions in an accidental sequence. It will show questions in random order. If you want to take a specific amount of questions from a pool of questions randomly you need to enable question bank option.
sk_SK: Možnosť zobrazenia otázok v náhodnom poradí. Zobrazí otázky v náhodnom poradí. Ak chcete náhodne vybrať určité množstvo otázok zo skupiny otázok, musíte povoliť možnosť banky otázok.

en: The possibility of showing the answers of the questions in an accidental sequence. Every time it will show answers in random order.
sk_SK: Možnosť zobrazenia odpovedí na otázky v náhodnom poradí. Zakaždým zobrazí odpovede v náhodnom poradí.

en: The question was not answered.
sk_SK: Otázka nebola zodpovedaná.

en: The questions will be displayed in random order every time the users refresh the page.
sk_SK: Otázky sa zobrazia v náhodnom poradí vždy, keď používatelia obnovia stránku.

en: The quiz has expired!
sk_SK: Platnosť kvízu vypršala!

en: The quiz has expired.
sk_SK: Platnosť kvízu vypršala.

en: The quiz image which used for quiz start page
sk_SK: Obrázok kvízu, ktorý sa použil na úvodnú stránku kvízu

en: The quiz will be available soon!
sk_SK: Kvíz bude čoskoro k dispozícii!

en: The quiz will be available soon.
sk_SK: Kvíz bude čoskoro k dispozícii.

en: The redirection delay in seconds after the user submits the form. Value should be greater than 0.
sk_SK: Oneskorenie presmerovania v sekundách po odoslaní formulára používateľom. Hodnota by mala byť väčšia ako 0.

en: The score of quiz which got the user
sk_SK: Skóre kvízu, ktorý získal používateľ

en: The score of the quiz by a question categories which got the user
sk_SK: Skóre kvízu podľa kategórií otázok, ktoré dostali používateľa

en: The score of those questions which the given user answered(%). Skipped or unanswered questions will not be included in the calculation.
sk_SK: Skóre tých otázok, na ktoré daný používateľ odpovedal (%). Preskočené alebo nezodpovedané otázky nebudú zahrnuté do výpočtu.

en: The score the user got for the quiz by question tags.
sk_SK: Skóre, ktoré používateľ získal za kvíz podľa značiek otázok.

en: The shadow color of answers container
sk_SK: Farba tieňa kontajnera odpovedí

en: The style of answers border
sk_SK: Hranica štýlu odpovedí

en: The style of quiz container border
sk_SK: Štýl ohraničenia kontajnera kvízu

en: The time which must spend the user to the quiz
sk_SK: Čas, ktorý musí používateľ stráviť kvízom

en: The time which spent that the user passed the quiz
sk_SK: Čas, ktorý používateľ strávil v kvíze

en: The title of the quiz
sk_SK: Názov kvízu

en: The user has not answered this question.
sk_SK: Používateľ na túto otázku neodpovedal.

en: The user has not answered.
sk_SK: Používateľ neodpovedal.

en: The user's display name that was filled in their WordPress profile.
sk_SK: Zobrazované meno používateľa, ktoré bolo vyplnené v jeho profile WordPress.

en: The user's email that was filled in their WordPress profile.
sk_SK: E-mail používateľa, ktorý bol vyplnený v jeho profile WordPress.

en: The user's first name that was filled in their WordPress site during registration.
sk_SK: Krstné meno používateľa, ktoré bolo vyplnené na jeho WordPress stránke počas registrácie.

en: The user's last name that was filled in their WordPress site during registration.
sk_SK: Priezvisko používateľa, ktoré bolo vyplnené na jeho WordPress stránke počas registrácie.

en: The user's nickname that was filled in their WordPress profile.
sk_SK: Prezývka používateľa, ktorá bola vyplnená v jeho profile WordPress.

en: The user's role(s) when logged-in. In case the user is not logged-in, the field will be empty.
sk_SK: Úloha(-y) používateľa pri prihlásení. V prípade, že používateľ nie je prihlásený, pole bude prázdne.

en: The user's website that was filled in their WordPress profile.
sk_SK: Webová stránka používateľa, ktorá bola vyplnená v jeho profile WordPress.

en: The users can write an explanation for their answers.
sk_SK: Používatelia môžu k svojim odpovediam napísať vysvetlenie.

en: The width of answers border
sk_SK: Šírka hranice odpovedí

en: The width of quiz container border
sk_SK: Šírka okraja kontajnera s kvízom

en: The width of the Flash Card. It accepts only numeric values. For 100% leave it blank.
sk_SK: Šírka Flash karty. Akceptuje iba číselné hodnoty. Pre 100% nechajte pole prázdne.

en: The width of the Leaderboard box. For 100% leave it blank.
sk_SK: Šírka poľa rebríčka. Pre 100 % ho nechajte prázdny.

en: The width of the Leaderboard box. It accepts only numeric values. For 100% leave it blank.
sk_SK: Šírka poľa výsledkovej tabuľky. Akceptuje iba číselné hodnoty. Pre 100% nechajte pole prázdne.

en: Theme
sk_SK: Téma

en: Then, go to the %s Quizzes %s page and build your first quiz by clicking on the %s Add New %s button,
sk_SK: Potom prejdite na stránku %s Kvízy %s a vytvorte svoj prvý kvíz kliknutím na tlačidlo %s Pridať nový %s,

en: There are no automations
sk_SK: Neexistujú žiadne automatizácie

en: There are no conversations
sk_SK: Neexistujú žiadne konverzácie

en: There are no forms
sk_SK: Neexistujú žiadne formuláre

en: There are no lists
sk_SK: Neexistujú žiadne zoznamy

en: There are no question categories yet.
sk_SK: Zatiaľ neexistujú žiadne kategórie otázok.

en: There are no question reports yet.
sk_SK: Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne hlásenia o otázkach.

en: There are no question tags yet.
sk_SK: Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne značky otázok.

en: There are no questions
sk_SK: Neexistujú žiadne otázky

en: There are no questions attached yet.
sk_SK: Zatiaľ nie sú priložené žiadne otázky.

en: There are no questions yet.
sk_SK: Zatiaľ nie sú žiadne otázky.

en: There are no quiz attributes yet.
sk_SK: Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne atribúty kvízu.

en: There are no quiz categories yet.
sk_SK: Zatiaľ neexistujú žiadne kategórie kvízov.

en: There are no quizzes yet
sk_SK: Zatiaľ tu nie sú žiadne kvízy

en: There are no quizzes yet.
sk_SK: Zatiaľ tu nie sú žiadne kvízy.

en: There are no results yet.
sk_SK: Zatiaľ nie sú žiadne výsledky.

en: There are no reviews yet.
sk_SK: Zatiaľ nie sú žiadne výsledky.

en: There are two ways of making question bank system.
sk_SK: Existujú dva spôsoby, ako vytvoriť systém pre banku otázok.

en: There is no data yet
sk_SK: Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne údaje

en: There will not be correct/incorrect answers.
sk_SK: Nebudú existovať správne/nesprávne odpovede.

en: This Quiz will start on
sk_SK: Tento kvíz sa spustí

en: This button needs to work only once. If you see 0 in the Duration column for some results, please click once to this button and it will regenerate duration for old results. It may happen if you update our plugin from the old version to the latest.
sk_SK: Toto tlačidlo musí fungovať len raz. Ak sa v stĺpci Trvanie pre niektoré výsledky zobrazí 0, kliknite na toto tlačidlo raz a obnoví sa trvanie pre staré výsledky. Môže sa to stať, ak aktualizujete náš doplnok zo starej verzie na najnovšiu.

en: This is a just preview of the certificate and some message variables will not work on preview mode. Please be understanding.
sk_SK: Toto je len ukážka certifikátu a niektoré premenné správy nebudú fungovať v režime ukážky. Prosíme o pochopenie.

en: This is a required question
sk_SK: Toto je povinná otázka

en: This is for just collecting data from users.
sk_SK: Toto slúži len na zhromažďovanie údajov od používateľov.

en: This option allows users to go to the next question by pressing Enter key. It is working with the following question types only: Text, Short Text, Number.
sk_SK: Táto možnosť umožňuje používateľom prejsť na ďalšiu otázku stlačením klávesu Enter. Pracuje len s nasledujúcimi typmi otázok: Text, Krátky text, Číslo.

en: This option will work only when Enable Show correct answers option is enabled and sounds are selected from General options page.
sk_SK: Táto možnosť bude fungovať len vtedy, keď je povolená možnosť Povoliť Zobraziť správne odpovede a ak sú na stránke Všeobecné možnosti vybraté zvuky.

en: This option will work with Enable correct answers option.
sk_SK: Táto možnosť bude fungovať s možnosťou Povoliť správne odpovede.

en: This quiz has expired!
sk_SK: Platnosť tohto kvízu vypršala!

en: This quiz is expired!
sk_SK: Platnosť tohto kvízu vypršala!

en: This species does not apply to themes Modern light and Modern dark
sk_SK: Tento typ sa nevzťahuje na témy Modern light a Modern dark

en: Thumbs up, great!
sk_SK: Palec hore, skvelé!

en: Tick the checkbox and the live box will appear under the text field. It will indicate the current state of word/character usage.
sk_SK: Začiarknite políčko a pod textovým poľom sa zobrazí aktívne políčko. Bude indikovať aktuálny stav používania slov/znakov.

en: Tick the checkbox and the system will take the value provided in the Weights/Points column for the certain keyword. For instance, you can give 2 values to the A keyword for a certain answer instead of one default value. In the end, the system will sum up the points of each keyword and will show the keyword-based message which got the highest total points.
sk_SK: Začiarknite toto políčko a systém prevezme hodnotu uvedenú v stĺpci Váhy/body pre určité kľúčové slovo. Napríklad môžete kľúčovému slovu A pre určitú odpoveď zadať 2 hodnoty namiesto jednej predvolenej hodnoty. Systém nakoniec zosumarizuje body jednotlivých kľúčových slov a zobrazí správu založenú na kľúčovom slove, ktorá získala najvyšší celkový počet bodov.

en: Tick the checkbox if you want to hide the correct answers presented in the detailed report.
sk_SK: Začiarknite políčko, ak chcete skryť správne odpovede uvedené v podrobnej správe.

en: Tick the checkbox if you want to show all your questions on one page. If enabled this option then the Questions Timer feature won't work and even if enable with the Questions Timer feature then the timer will work as a Quiz timer.
sk_SK: Začiarknite políčko, ak chcete zobraziť všetky otázky na jednej stránke. Ak túto možnosť povolíte, funkcia Časovač otázok nebude fungovať a aj keď ju povolíte spolu s funkciou Časovač otázok, časovač bude fungovať ako časovač kvízov.

en: Tick the checkbox if you want to show the wrongly answered questions by the particular user in the first place on the result page.
sk_SK: Začiarknite políčko, ak chcete na stránke s výsledkami na prvom mieste zobraziť nesprávne zodpovedané otázky konkrétneho používateľa.

en: Tick the checkbox if you would like to show loader and "Loading ..." text over the start button while the JavaScript of the given webpage loads. As soon as the webpage completes its loading, the start button will become active.
sk_SK: Začiarknite políčko, ak chcete počas načítavania JavaScriptu danej webovej stránky zobrazovať načítač a text „Načítava sa...“ nad tlačidlom Štart. Hneď ako sa webová stránka načíta, tlačidlo Štart sa aktivuje.

en: Tick the checkbox to add a Start page to your Flashcards. You can customize the Start page and write your preferred texts in WP Editor.
sk_SK: Začiarknite políčko, ak chcete pridať úvodnú stránku do svojich kariet Flashcards. Úvodnú stránku môžete prispôsobiť a napísať na ňu preferované texty v editore WP.

en: Tick the checkbox, and admin will receive the email only if the user has passed the minimum score required.
sk_SK: Začiarknite políčko a správca dostane e-mail iba vtedy, ak používateľ dosiahne minimálne požadované skóre.

en: Tick the checkbox, and the user will receive the email only if he/she has passed the minimum score required.
sk_SK: Začiarknite políčko a používateľ dostane e-mail iba vtedy, ak dosiahne minimálne požadované skóre.

en: Tick the option if you want to create the certificate without sending it to the user after the submission immediately. It will be stored on the Results page. You can make use of it whenever you need it. You can either use this option or the Send certificate with user.
sk_SK: Začiarknite túto možnosť, ak chcete vytvoriť certifikát bez toho, aby ste ho po odoslaní okamžite odoslali používateľovi. Bude uložený na stránke Výsledky. Môžete ho použiť, kedykoľvek ho budete potrebovať. Môžete použiť buď túto možnosť, alebo možnosť Odoslať certifikát spolu s používateľom.

en: Tick the option, and it will let you enable and disable password visibility in a password input field.
sk_SK: Zaškrtnite túto možnosť a umožní vám povoliť a zakázať viditeľnosť hesla v poli na zadanie hesla.

en: Tick the option, and the quiz taker will have the opportunity to see all feedbacks written by others.
sk_SK: Zaškrtnite možnosť a účastník kvízu bude mať možnosť vidieť všetky spätné väzby napísané ostatnými.

en: Tick this option if you want to see only the wrong answers on the quiz results page.
sk_SK: Túto možnosť začiarknite, ak chcete na stránke s výsledkami kvízu vidieť len nesprávne odpovede.

en: Time
sk_SK: Čas

en: Timer seconds
sk_SK: Sekundy časovača

en: Timezone
sk_SK: Časové pásmo

en: Title
sk_SK: Názov

en: Title Alignment
sk_SK: Zarovnanie nadpisov

en: Title of certificate
sk_SK: Názov certifikátu

en: Title of the category
sk_SK: Názov kategórie

en: Title of the question
sk_SK: Názov otázky

en: Title of the question category
sk_SK: Názov kategórie otázok

en: Title of the question tag
sk_SK: Názov tagu otázky

en: Title of the quiz
sk_SK: Názov kvízu

en: To do that, please go to the %s Limitation %s tab of the given quiz. The plugin suggests two methods to manage and detect the number of attempts from the same person. Those are %s by IP %s or %s by User ID.%s One of the awesome functionalities that the plugin suggests is the %s Only for logged-in users %s option, which gives access to the quiz to those, who are logged-in users on your website. This option will allow you to precisely target your quiz takers, and not receive unnecessary data from the guests. Moreover, with the help of the %s Generated passwords (PRO) %s option, you can give unique one-time access codes to each participant individually for accessing the quiz. You can use those access codes as promo codes, discounted codes, coupon codes, and so on.
sk_SK: Ak to chcete urobiť, prejdite na kartu %s Obmedzenie %s daného kvízu. Zásuvný modul navrhuje dve metódy na správu a zisťovanie počtu pokusov od tej istej osoby. Sú to %s podľa IP %s alebo %s podľa ID používateľa.%s Jednou z úžasných funkcií, ktoré zásuvný modul navrhuje, je možnosť %s Len pre prihlásených používateľov %s, ktorá umožňuje prístup ku kvízu len tým, ktorí sú prihlásení používatelia na vašej webovej lokalite. Táto možnosť vám umožní presne sa zamerať na účastníkov kvízu a neprijímať zbytočné údaje od hostí. Okrem toho môžete pomocou možnosti %s Generované heslá (PRO) %s prideliť jedinečné jednorazové prístupové kódy každému účastníkovi individuálne na prístup ku kvízu. Tieto prístupové kódy môžete použiť ako propagačné kódy, zľavové kódy, kódy kupónov a podobne.

en: To do that, please go to the %s Styles %s tab of the given quiz, which allows you to take full advantage of the various options it offers. The plugin provides 8 awesome ready-to-use themes. After choosing your preferred theme, you can customize it with 35+ style options to create appealing quizzes that people love to take, including %s main color, background image, right/wrong answer icons, progress bar, answer styles %s and etc. Moreover, you can use the %s Custom CSS %s written field to fully match the design of your website and brand.
sk_SK: Ak to chcete urobiť, prejdite na kartu %s Štýly %s daného kvízu, ktorá vám umožní plne využiť rôzne možnosti, ktoré ponúka. Zásuvný modul poskytuje 8 úžasných tém pripravených na použitie. Po výbere preferovanej témy ju môžete prispôsobiť pomocou viac ako 35 možností štýlov a vytvoriť tak atraktívne kvízy, ktoré ľudia radi absolvujú, vrátane %s hlavnej farby, obrázka na pozadí, ikon správnej/nesprávnej odpovede, lišty priebehu, štýlov odpovedí %s a pod. Okrem toho môžete použiť pole %s Vlastné CSS %s napísané tak, aby plne zodpovedalo dizajnu vašej webovej stránky a značky.

en: To increase user engagement and site traffic, integrate GamiPress with the WordPress Quiz Maker plugin. Allow users to receive points from taking your quizzes.
sk_SK: Ak chcete zvýšiť zapojenie používateľov a návštevnosť stránky, integrujte GamiPress s pluginom WordPress Quiz Maker. Umožnite používateľom získavať body za absolvovanie vašich kvízov.

en: To insert the Quiz category into a page, post or text widget, copy shortcode below and paste it at the desired place in the editor.
sk_SK: Ak chcete vložiť kategóriu Kvíz do stránky, príspevku alebo textového widgetu, skopírujte nižšie uvedený skrátený kód a vložte ho na požadované miesto v editore.

en: To see all Message Variables
sk_SK: Ak chcete zobraziť všetky premenné správy

en: Top
sk_SK: Hore

en: Top / Bottom
sk_SK: Hore/dole

en: Top Keywords
sk_SK: Kľúčové slová

en: Top color of the leaderboard
sk_SK: Vrchná farba tabuľky výsledkov

en: Top keywords count
sk_SK: Počet kľúčových slov

en: Top keywords of answers selected by the user during the quiz. Each keyword will be displayed with the count of selected keywords. For instance, %%top_keywords_count_3%%.
sk_SK: Najlepšie kľúčové slová odpovedí vybraných používateľom počas kvízu. Každé kľúčové slovo sa zobrazí s počtom vybratých kľúčových slov. Napríklad %%top_keywords_count_3%%.

en: Top keywords of answers selected by the user during the quiz. Each keyword will be displayed with the percentage of selected keywords. For instance, %%top_keywords_percentage_3%%.
sk_SK: Najlepšie kľúčové slová odpovedí vybraných používateľom počas kvízu. Každé kľúčové slovo sa zobrazí s percentom vybratých kľúčových slov. Napríklad %%top_keywords_percentage_3%%.

en: Top keywords percentage
sk_SK: Kľúčové slová v percentách

en: Track Users Addon
sk_SK: Plugin Sledovanie používateľov

en: Trash
sk_SK: Koš

en: Trashed quiz
sk_SK: Znehodnotený kvíz

en: True
sk_SK: Pravda

en: True/False
sk_SK: Pravda/Nepravda

en: Turn on extra security check
sk_SK: Zapnite dodatočnú bezpečnostnú kontrolu

en: Turn on warning
sk_SK: Zapnite varovanie

en: Type
sk_SK: Typ

en: Type your description here
sk_SK: Tu zadajte svoj opis

en: Unanswered question
sk_SK: Nezodpovedaná otázka

en: Unanswered questions count
sk_SK: Počítadlo Nezodpovedaných otázok

en: Unique Code
sk_SK: Jedinečný kód

en: Unique code
sk_SK: Jedinečný kód

en: Unique identifier for the field. You can use it in the integrations to show the user’s answer for this field.
sk_SK: Jedinečný identifikátor poľa. Môžete ho použiť v integráciách na zobrazenie odpovede používateľa pre toto pole.

en: Unknown
sk_SK: Neznáme

en: Unpaid
sk_SK: Nezaplatené

en: Unpublish
sk_SK: Zrušiť publikovanie

en: Unpublished
sk_SK: Nepublikované

en: Unread
sk_SK: Neprečítané

en: Unread results
sk_SK: Neprečítané výsledky

en: Unset
sk_SK: Nenastavené

en: Unublished
sk_SK: Neuverejnené

en: Update Database
sk_SK: Aktualizácia databázy

en: Update Quiz Maker DB tables
sk_SK: Aktualizácia tabuliek databázy Quiz Maker

en: Update duration field for old results
sk_SK: Aktualizácia poľa trvania pre staré výsledky

en: Update duration old data
sk_SK: Aktualizácia trvania starých údajov

en: Update existing questions
sk_SK: Aktualizácia existujúcich otázok

en: Uppercase
sk_SK: Veľké písmená

en: Uppercase – Transforms all characters to uppercase
sk_SK: Veľké písmená – Transformuje všetky znaky na veľké písmená

en: Use HTML for answers
sk_SK: Na odpovede použite HTML

en: Use RTL Direction
sk_SK: Použitie smeru RTL

en: Use arrows instead of buttons
sk_SK: Namiesto tlačidiel použite šípky

en: Use subject for the admin email
sk_SK: Použitie predmetu pre e-mail správcu

en: Use these amazing shortcodes for the Quiz Maker plugin and make your quizzes much more useful!
sk_SK: Použite tieto úžasné skratky pre plugin Quiz Maker a urobte svoje kvízy oveľa užitočnejšími!

en: Used
sk_SK: Použité

en: User
sk_SK: Používateľ

en: User Dashboard Addon
sk_SK: Doplnok používateľského panela

en: User Data
sk_SK: Použivateľské dáta

en: User Email
sk_SK: E-mail používateľa

en: User Email here
sk_SK: E-mail používateľa tu

en: User ID
sk_SK: ID používateľa

en: User IP
sk_SK: IP používateľa

en: User Information
sk_SK: Informácie o používateľovi

en: User Leaderboard Position Settings
sk_SK: Nastavenia pozície v rebríčku používateľov

en: User Name
sk_SK: Používateľské meno

en: User Name here
sk_SK: Meno používateľa tu

en: User Page
sk_SK: Stránka používateľa

en: User Page Settings
sk_SK: Nastavenia stránky používateľa

en: User Page results table columns
sk_SK: Stĺpce tabuľky s výsledkami stránky používateľa

en: User Phone
sk_SK: Telefón používateľa

en: User Phone here
sk_SK: Telefón používateľa tu

en: User Point
sk_SK: Používateľský bod

en: User answer
sk_SK: Odpoveď používateľa

en: User answer explanation
sk_SK: Vysvetlenie odpovedí užívateľa

en: User answer here
sk_SK: Odpoveď používateľa tu

en: User answered
sk_SK: Používateľ odpovedal

en: User answers
sk_SK: Odpovede používateľov

en: User can change the question backward manually
sk_SK: Používateľ môže zmeniť otázku dozadu manuálne

en: User can change the question forward manually. If you want to make the questions required just disable this option.
sk_SK: Používateľ môže zmeniť otázku dopredu manuálne. Ak chcete, aby boli otázky povinné, jednoducho túto možnosť vypnite.

en: User explanation for this question
sk_SK: Vysvetlenie používateľa k tejto otázke

en: User keyword percentage
sk_SK: Percentuálny podiel kľúčových slov používateľa

en: User keyword point
sk_SK: Používateľské kľúčové slovo point

en: User name
sk_SK: Používateľské meno

en: User passed time
sk_SK: Užívateľ absolvoval čas

en: User role
sk_SK: Rola používateľa

en: User value for
sk_SK: Hodnota používateľa pre

en: User's Display Name
sk_SK: Zobrazované meno používateľa

en: User's First Name
sk_SK: Krstné meno používateľa

en: User's IP Address
sk_SK: IP adresa používateľa

en: User's Last Name
sk_SK: Priezvisko používateľa

en: User's Nick Name
sk_SK: Meno používateľa (Nick)

en: User's WordPress Roles
sk_SK: Používateľské roly Wordpress

en: User's WordPress profile email
sk_SK: E-mail profilu používateľa WordPress

en: Username
sk_SK: Používateľské meno

en: Users
sk_SK: Používatelia

en: Users IP addresses
sk_SK: IP adresy používateľov

en: Users count
sk_SK: Počítadlo používatelia

en: Users count by interval
sk_SK: Počet používateľov podľa intervalu

en: Users count by score
sk_SK: Počet používateľov podľa skóre

en: Users on the website.
sk_SK: Používatelia na webovej stránke.

en: Users will see this message before entering the password for passing the quiz.
sk_SK: Používateľom sa táto správa zobrazí pred zadaním hesla na absolvovanie kvízu.

en: VKontakte button
sk_SK: Tlačidlo VKontakte

en: VKontakte link
sk_SK: Odkaz na VKontakte

en: VKontakte profile or page link for showing after quiz finish.
sk_SK: Odkaz na profil alebo stránku VKontakte na zobrazenie po dokončení kvízu.

en: Vertical
sk_SK: Vertikálne

en: Via these two links you can see the connected post in front end and make changes in the dashboard.
sk_SK: Prostredníctvom týchto dvoch odkazov môžete zobraziť pripojený príspevok v prednej časti a vykonať zmeny na ovládacom paneli.

en: Videos
sk_SK: Videá

en: View
sk_SK: Zobrazenie

en: View Documentation
sk_SK: Zobraziť dokumentáciu

en: View Post
sk_SK: Zobraziť príspevok

en: View Results
sk_SK: Zobraziť výsledky

en: View details
sk_SK: Zobraziť podrobnosti

en: WP Editor height
sk_SK: Výška editora WP

en: WP User
sk_SK: WP používateľ

en: WP post
sk_SK: WP príspevok

en: Waiting time
sk_SK: Čas čakania

en: We are unable to store your data
sk_SK: Vaše údaje nemôžeme uložiť

en: We will send you a test data, and you can catch it in your ZAP for configure it.
sk_SK: Pošleme vám testovacie údaje a môžete si ich uložiť do svojho ZAP a nakonfigurovať ich.

en: We will send you all data from quiz information form with the “AysQuiz” key by POST method.
sk_SK: Všetky údaje z informačného formulára kvízu s kľúčom "AysQuiz" vám pošleme metódou POST

en: Website
sk_SK: Webové stránky

en: Weight/Point
sk_SK: Váha/Bod

en: What are the benefits?
sk_SK: Aké sú výhody?

en: What's wrong with this question?
sk_SK: Čo je na tejto otázke zlé?

en: When the attempt limit of the quiz has reached, and a user tries to open your quiz in more than one tab concurrently, the results of their additional attempt will not be stored.
sk_SK: Keď sa dosiahne limit pokusov kvízu a používateľ sa pokúsi otvoriť váš kvíz na viac ako jednej karte súčasne, výsledky jeho ďalších pokusov sa neuložia.

en: When the option is enabled; on the Number Question Type, if in the answer box is typed something else besides the numbers. The "Error text" message will appear.
sk_SK: Keď je možnosť povolená; na Typ otázky s číslom, ak je do poľa odpovede napísané niečo iné okrem čísel. Zobrazí sa správa „Chybný text“.

en: When this option is enabled, the data on the leaderboard will be displayed with pages. You can sort the data by leaderboard columns.
sk_SK: Keď je táto možnosť povolená, údaje vo výsledkovej tabuľke sa zobrazia so stránkami. Údaje môžete triediť podľa stĺpcov výsledkovej tabuľky.

en: When this option is enabled, the user’s answer should be written in the particular form. For example, if the right answer is “true”, the “TRUE” will be counted as a wrong one.
sk_SK: Keď je táto možnosť zapnutá, odpoveď používateľa by mala byť napísaná v konkrétnom tvare. Ak je napríklad správna odpoveď „pravda“, „PRAVDA“ sa bude považovať za nesprávnu.

en: When this option is ticked, a confirmation box will appear after the user clicks the See Result button at the end of the quiz.
sk_SK: Keď je táto možnosť zaškrtnutá, po kliknutí na tlačidlo Zobraziť výsledok na konci kvízu sa zobrazí potvrdzovacie pole.

en: Who will have permission to Quiz
sk_SK: Kto bude mať povolenie na menu kvízov

en: Width
sk_SK: Šírka

en: Width (px)
sk_SK: Šírka (px)

en: Will I get notified every time a quiz is submitted? (PRO)
sk_SK: Dostanem upozornenie pri každom odoslaní kvízu? (PRO)

en: Will I lose the data after the upgrade?
sk_SK: Prídem po inovácii o dáta?

en: With description
sk_SK: S popisom

en: With images
sk_SK: S obrázkami

en: With maximum point
sk_SK: S maximálnym počtom bodov

en: With reviews
sk_SK: S recenziami

en: With stripes
sk_SK: S pruhmi

en: With stripes and animation
sk_SK: S pruhmi a animáciou

en: With the Free version, you get a lifetime usage for the plugin, however, you will get new updates and support for only 1 month.
sk_SK: S bezplatnou verziou získate doživotné používanie pluginu, avšak nové aktualizácie a podporu získate len na 1 mesiac.

en: With the help of this section, you can change the fields' placeholders and labels of the Information form. Find the available fields in the User data tab of your quizzes.
sk_SK: Pomocou tejto časti môžete zmeniť zástupné symboly polí a označenia informačného formulára. Nájdite dostupné polia na karte Používateľské údaje vo svojich kvízoch.

en: With/without description
sk_SK: S popisom/bez popisu

en: With/without reviews
sk_SK: S recenziami/bez recenzií

en: Without description
sk_SK: Bez popisu

en: Without images
sk_SK: Bez obrázkov

en: Without maximum point
sk_SK: Bez maximálneho počtu bodov

en: Without reviews
sk_SK: Bez recenzií

en: WooCommerce Integration Addon
sk_SK: Integračný doplnok WooCommerce

en: WooCommerce Product
sk_SK: Produkt WooCommerce

en: Words
sk_SK: Slová

en: Works version %s of
sk_SK: Pracuje na verzii %s

en: Wow!!! Excellent job!! Your quizzes was passed by more than %s people!!
sk_SK: Wow!!! Výborná práca!! Vašimi kvízmi prešlo viac ako

en: Write a message to display before the timer. For example, "Hurry up, the time is ticking! 00:30".
sk_SK: Napíšte správu, ktorá sa zobrazí pred časovačom. Napríklad: „Ponáhľaj sa, čas sa kráti! 00:30“.

en: Write a message to display before the timer. For example, "You will be redirected in 00:30".
sk_SK: Napíšte správu, ktorá sa zobrazí pred časovačom. Napríklad „budete presmerovaný o 00:30“.

en: Write down additional information about the question that will appear under the answers.
sk_SK: Zapíšte si doplňujúce informácie o otázke, ktorá sa zobrazí pod odpoveďami.

en: Write the message for those who have already passed the quiz under the given conditions.
sk_SK: Napíšte správu pre tých, ktorí už absolvovali kvíz za daných podmienok.

en: Write the message, which you want to be shown on the front.
sk_SK: Napíšte správu, ktorá sa má zobraziť na prvej strane.

en: Write the passwords in the Clipboard field under one another and click on the Submit button. By this, the passwords will automatically be implemented in the Active Passwords field.
sk_SK: Napíšte heslá do poľa schránky pod seba a kliknite na tlačidlo Odoslať. Tým sa heslá automaticky implementujú do poľa Aktívne heslá.

en: Write your custom placeholder for the Rating form.
sk_SK: Napíšte vlastný zástupný text pre formulár Hodnotenie.

en: Write your desired text in any WordPress language. It will be translated in the front-end. The languages must be included in the ISO 639-1 Code column.
sk_SK: Napíšte požadovaný text v ľubovoľnom jazyku WordPress. Bude preložený vo front-ende. Jazyky musia byť uvedené v stĺpci Kód ISO 639-1.

en: Wrong answers count (skipped questions are included)
sk_SK: Počítajú sa nesprávne odpovede (vynechané otázky sú zahrnuté)

en: Wrong shortcode initialized
sk_SK: Inicializácia nesprávneho skráteného kódu

en: X profile or page link for showing after quiz finish.
sk_SK: Odkaz na profil alebo stránku na Twitteri, ktorý sa zobrazí po dokončení kvízu.

en: You already passed this quiz.
sk_SK: Tento kvíz ste už absolvovali.

en: You are connected to Google Sheets with %s (%s) account.
sk_SK: Ste pripojený k službe Tabuľky Google pomocou účtu %s (%s).

en: You can add form custom fields from “Custom fields” page in Quiz Maker menu.  (text, textarea, checkbox, select, URL etc.)
sk_SK: Vlastné polia formulára môžete pridať na stránke "Vlastné polia" v ponuke Quiz Maker.  (text, textové pole, zaškrtávacie políčko, výber, URL atď.)

en: You can change the author who created the current quiz to your preferred one. You need to write the User ID here. Please note, that in case you write an ID, by which there are no users found, the changes will not be applied and the previous author will remain the same.
sk_SK: Môžete zmeniť autora, ktorý vytvoril aktuálny kvíz, na vami preferovaného. Tu musíte napísať ID používateľa. Upozorňujeme, že v prípade, ak napíšete ID, podľa ktorého nie sú nájdení žiadni používatelia, zmeny sa neuplatnia a predchádzajúci autor zostane rovnaký.

en: You can change the buttons' texts and write the words you prefer for them.
sk_SK: Texty tlačidiel môžete zmeniť a napísať k nim slová, ktoré preferujete.

en: You can choose a password for users to pass the quiz.
sk_SK: Môžete si vybrať heslo pre používateľov, ktorí prejdú testom.

en: You can choose default question category which will be selected in the Add new question page.
sk_SK: Môžete si vybrať predvolenú kategóriu otázok, ktorá sa vyberie na stránke Pridať novú otázku.

en: You can choose default question type which will be selected in the Add new question page.
sk_SK: Môžete si vybrať predvolený typ otázky, ktorý sa vyberie na stránke Pridať novú otázku.

en: You can choose how many users can pass the quiz.
sk_SK: Môžete si vybrať, koľko používateľov môže prejsť kvízom.

en: You can choose one or several categories. These categories are WordPress default post categories. There is no connection with quiz categories.
sk_SK: Môžete si vybrať jednu alebo viacero kategórií. Tieto kategórie sú predvolené kategórie príspevkov WordPress. Neexistuje žiadne prepojenie s kategóriami kvízov.

en: You can choose your desired category prepared in advance.
sk_SK: Môžete si vybrať vopred pripravenú požadovanú kategóriu.

en: You can choose your preferred template and customize it with options below Elegant Dark, Elegant Light, Classic Dark, Classic Light, Rect Dark, Rect Light, Modern Light and Modern Dark
sk_SK: Môžete si vybrať svoju preferovanú šablónu a prispôsobiť ju pomocou možností nižšie ako Elegantná tmavá, Elegantná svetlá, Klasická tmavá, Klasická svetlá, Obdĺžniková tmavá, Obdĺžniková svetlá.

en: You can copy the shortcode and insert it into any post or page and display the Quiz Name, Payment Date, Amount and Type
sk_SK: Môžete skopírovať skrátený kód a vložiť ho do akéhokoľvek príspevku alebo stránky a zobraziť názov kvízu, dátum platby, sumu a typ

en: You can copy the shortcode and insert it to any post to show all results.
sk_SK: Môžete skopírovať skrátený kód a vložiť ho do ľubovoľného príspevku, aby sa zobrazili všetky výsledky.

en: You can copy the shortcode and insert it to any post to show quiz all results.
sk_SK: Môžete skopírovať skrátený kód a vložiť ho do akéhokoľvek príspevku, aby ste zobrazili všetky výsledky kvízu.

en: You can copy the shortcode and insert it to any post to show the current user’s results history.
sk_SK: Môžete skopírovať skrátený kód a vložiť ho do ľubovoľného príspevku, aby sa zobrazila histórie výsledkov aktuálneho používateľa.

en: You can copy the shortcode and paste it into your desired page/post to display a chart based on keywords on the Front-end. Don't forget to change YOUR_QUIZ_ID with the corresponding Quiz ID.
sk_SK: Môžete skopírovať skrátený kód a vložiť ju do požadovanej stránky/príspevku, aby sa zobrazil graf založený na kľúčových slovách vo Front-ende. Nezabudnite zmeniť YOUR_QUIZ_ID na príslušné ID kvízu.

en: You can copy the shortcode and paste it to any post/page to see the list of the top user’s who passed any quiz.
sk_SK: Skrátený kód môžete skopírovať a prilepiť na ľubovoľný príspevok/stránku, aby ste videli zoznam najlepších používateľov, ktorí zložili akýkoľvek kvíz.

en: You can copy the shortcode and paste it to any post/page to see the list of the top user’s who passed this quiz.
sk_SK: Môžete skopírovať skrátený kód a vložiť ju do akéhokoľvek príspevku/stránky, aby ste videli zoznam najlepších používateľov, ktorí prešli týmto kvízom.

en: You can copy these variables and paste them in the following options from the quiz settings
sk_SK: Tieto premenné môžete skopírovať a vložiť do nasledujúcich možností v nastaveniach kvízu

en: You can enter your answer explanation
sk_SK: Môžete zadať vysvetlenie odpovede

en: You can get your API key and Client ID from your Account Settings page.
sk_SK: Kľúč API a ID klienta môžete získať na stránke Nastavenia účtu

en: You can get your API key from your
sk_SK: Váš kľúč API môžete získať zo svojho

en: You can get your App Client ID and Client Secret from your App’s Basic Information page.
sk_SK: Svoje ID klienta aplikácie a tajný kľúč klienta môžete získať na stránke základných informácií svojej aplikácie

en: You can send results to the admin after the quiz is completed
sk_SK: Po dokončení kvízu môžete poslať výsledky správcovi

en: You can sort table columns and select which columns must display on the front-end.
sk_SK: Môžete triediť stĺpce tabuľky a vybrať, ktoré stĺpce sa musia zobraziť na klientskom rozhraní.

en: You can use this message variable for showing coupons to your users. This message variable won't work unless you enable the Enable quiz coupons option.
sk_SK: Túto premennú správy môžete použiť na zobrazovanie kupónov svojim používateľom. Táto premenná správy nebude fungovať, pokiaľ nepovolíte možnosť Povoliť kvízové kupóny.

en: You can use this shortcode to show your quiz.
sk_SK: Tento skrátený kód môžete použiť na zobrazenie kvízu.

en: You can use this unique code as an identifier. It is unique for every attempt.
sk_SK: Tento jedinečný kód môžete použiť ako identifikátor. Je jedinečný pre každý pokus.

en: You can use this variable to allow users to download their certificate after quiz completion.
sk_SK: Túto premennú môžete použiť na to, aby ste používateľom umožnili stiahnuť si svoj certifikát po dokončení kvízu.

en: You can write text which will be shown in case of right answer.  It doesn’t work when you chose Quiz calculation option By Weight/points from Quiz Settings.
sk_SK: Môžete napísať text, ktorý sa zobrazí v prípade správnej odpovede. Nefunguje to, keď v nastaveniach kvízu vyberiete možnosť výpočtu kvízu Podľa hmotnosti/bodov.

en: You can write text which will be shown in case of the wrong answer. It doesn’t work when you chose Quiz calculation option By Weight/points from Quiz Settings.
sk_SK: Môžete napísať text, ktorý sa zobrazí v prípade nesprávnej odpovede. Nefunguje to, keď v nastaveniach kvízu vyberiete možnosť výpočtu kvízu Podľa hmotnosti/bodov.

en: You can write the default answer count which will be showing in the Add new question page (this will work only with radio, checkbox, and dropdown types).
sk_SK: Môžete napísať predvolený počet odpovedí, ktorý sa zobrazí na stránke Pridať novú otázku (toto bude fungovať iba s typmi rádio, zaškrtávacieho políčka a rozbaľovacieho zoznamu).

en: You cannot submit an empty report. Please add some details.
sk_SK: Nemôžete odoslať prázdnu správu. Prosím, doplňte niektoré údaje.

en: You don't have popular quizzes yet
sk_SK: Zatiaľ nemáte populárne kvízy

en: You have a new Question Report
sk_SK: Máte novú správu o otázkach

en: You have already passed this quiz.
sk_SK: Tento kvíz ste už absolvovali.

en: You have already passed with this user role
sk_SK: S touto používateľskou rolou ste už prešli

en: You have not answered this question
sk_SK: Neodpovedali ste na túto otázku

en: You have not passed the quiz! <br> Try again!
sk_SK: Neprešli ste kvízom! <br> Skúste to znova!

en: You must fill all answers
sk_SK: Musíte vyplniť všetky odpovede

en: You must log in to pass this quiz.
sk_SK: Ak chcete prejsť týmto kvízom, musíte sa prihlásiť.

en: You must log in to see your results.
sk_SK: Ak chcete vidieť svoje výsledky, musíte sa prihlásiť.

en: You must select at least one correct answer
sk_SK: Musíte vybrať aspoň jednu správnu odpoveď

en: You need to add questions
sk_SK: Je potrebné pridať otázky

en: You need to insert Your Quiz Category ID in the shortcode. It will show the category description. If there is no quiz category available/unavailable with that particular Quiz Category ID, the shortcode will stay empty.
sk_SK: Do skráteného kódu (Shortcode) musíte vložiť ID kategórie vášho kvízu. Zobrazí sa popis kategórie. Ak nie je dostupná/nedostupná žiadna kategória kvízu s daným ID kategórie kvízu, skrátený kód zostane prázdny.

en: You need to insert Your Quiz Category ID in the shortcode. It will show the category title. If there is no quiz category available/unavailable with that particular Quiz Category ID, the shortcode will stay empty.
sk_SK: Do skráteného kódu (Shortcode) musíte vložiť ID kategórie vášho kvízu. Zobrazí sa názov kategórie. Ak nie je dostupná/nedostupná žiadna kategória kvízu s daným ID kategórie kvízu, skrátený kód zostane prázdny.

en: You need to insert Your Quiz ID in the shortcode. It will show the cateogry description of the particular quiz. If there is no quiz available/found with that particular Quiz ID, the shortcode will be empty.
sk_SK: Do skráteného kódu (Shortcode) musíte vložiť ID vášho kvízu. Zobrazí sa popis kategórie konkrétneho kvízu. Ak nie je k dispozícii/nájdený žiadny kvíz s daným ID kvízu, skrátený kód bude prázdny.

en: You need to insert Your Quiz ID in the shortcode. It will show the cateogry title of the particular quiz. If there is no quiz available/found with that particular Quiz ID, the shortcode will be empty.
sk_SK: Do skráteného kódu (Shortcode) musíte vložiť ID vášho kvízu. Zobrazí sa názov kategórie konkrétneho kvízu. Ak nie je k dispozícii/nájdený žiadny kvíz s daným ID kvízu, skrátený kód bude prázdny.

en: You need to insert Your Quiz ID in the shortcode. It will show the creation date of the particular quiz. If there is no quiz available/found with that particular Quiz ID, the shortcode will be empty.
sk_SK: Do skráteného kódu (Shortcode) musíte vložiť ID vášho kvízu. Zobrazí sa dátum vytvorenia konkrétneho kvízu. Ak nie je k dispozícii/nájdený žiadny kvíz s daným ID kvízu, skrátený kód bude prázdny.

en: You need to insert Your Quiz ID in the shortcode. It will show the current author of the particular quiz. If there is no quiz or questions available/found with that particular Quiz ID, the shortcode will be empty.
sk_SK: Do skráteného kódu (Shortcode) musíte vložiť ID vášho kvízu. Zobrazí sa aktuálny autor konkrétneho kvízu. Ak nie je k dispozícii/nájdený žiadny kvíz alebo otázky s daným ID kvízu, skrátený kód bude prázdny.

en: You need to insert Your Quiz ID in the shortcode. It will show the questions count of the particular quiz. If there is no quiz available/found with that particular Quiz ID, the shortcode will be empty.
sk_SK: Do skráteného kódu (Shortcode) musíte vložiť ID vášho kvízu. Zobrazí sa počet otázok konkrétneho kvízu. Ak nie je k dispozícii/nájdený žiadny kvíz s daným ID kvízu, skrátený kód bude prázdny.

en: You need to insert Your Quiz ID in the shortcode. It will show the read results count of the particular quiz. If there is no quiz available/found with that particular Quiz ID, the shortcode will be empty.
sk_SK: Do skráteného kódu (Shortcode) musíte vložiť ID vášho kvízu. Zobrazí sa počet prečítaných výsledkov konkrétneho kvízu. Ak nie je k dispozícii/nájdený žiadny kvíz s daným ID kvízu, skrátený kód bude prázdny.

en: You need to insert Your Quiz ID in the shortcode. It will show the unread results count of the particular quiz. If there is no quiz available/found with that particular Quiz ID, the shortcode will be empty.
sk_SK: Do skráteného kódu (Shortcode) musíte vložiť ID vášho kvízu. Zobrazí sa počet neprečítaných výsledkov konkrétneho kvízu. Ak nie je k dispozícii/nájdený žiadny kvíz s daným ID kvízu, skrátený kód bude prázdny.

en: You need to insert Your Quiz Question Category ID in the shortcode. It will show the category description. If there is no quiz question category available/unavailable with that particular Quiz Question Category ID, the shortcode will stay empty.
sk_SK: Do skráteného kódu (Shortcode) musíte vložiť ID kategórie kvízovej otázky. Zobrazí sa popis kategórie. Ak nie je dostupná/nedostupná žiadna kategória kvízových otázok s daným ID kategórie kvízových otázok, skrátený kód zostane prázdny.

en: You need to insert Your Quiz Question Category ID in the shortcode. It will show the category title. If there is no quiz question category available/unavailable with that particular Quiz Question Category ID, the shortcode will stay empty.
sk_SK: Do skráteného kódu (Shortcode) musíte vložiť ID kategórie kvízovej otázky. Zobrazí sa názov kategórie. Ak nie je dostupná/nedostupná žiadna kategória kvízových otázok s daným ID kategórie kvízových otázok, skrátený kód zostane prázdny.

en: You need to pay to pass this quiz.
sk_SK: Toto je platený kvíz.

en: You passed the quiz!
sk_SK: Zvládli ste kvíz!

en: You will get 20% commission after a customer purchase a new license
sk_SK: Po zakúpení novej licencie zákazníkom získate 20% c províziu

en: You will get amazing support from our specialists with each of your requests
sk_SK: Naši špecialisti vám poskytnú úžasnú podporu pri každej vašej požiadavke

en: YouTube community
sk_SK: Komunita YouTube

en: YouTube link
sk_SK: Odkaz na Youtube

en: YouTube profile or page link for showing after quiz finish.
sk_SK: Odkaz na profil alebo stránku Youtube na zobrazenie po skončení kvízu.

en: YouTube video tutorials
sk_SK: Video tutoriály na YouTube

en: Your API URL and Key can be found in your account on the My Settings page under the “Developer” tab.
sk_SK: Webovú adresu a kľúč rozhrania API nájdete vo svojom účte na stránke Moje nastavenia na karte „Vývojár“.

en: Your `
sk_SK: Váš `

en: Your score is
sk_SK: Vaše skóre je

en: Zapier Integration Settings
sk_SK: Nastavenia integrácie Zapier

en: Zapier Webhook URL
sk_SK: URL adresa webhooku Zapier

en: avg
sk_SK: Priemer

en: click here
sk_SK: Kliknite sem.

en: day
sk_SK: deň

en: days
sk_SK: dni

en: edit quiz page.
sk_SK: upraviť stránku kvízu.

en: example
sk_SK: príklad

en: explanation
sk_SK: vysvetlenie

en: field
sk_SK: pole

en: here
sk_SK: tu

en: here.
sk_SK: tu.

en: hour
sk_SK: hodina

en: hours
sk_SK: hodiny

en: items
sk_SK: položky

en: left
sk_SK: vľavo

en: minute
sk_SK: minútu

en: minutes
sk_SK: minút

en: month
sk_SK: mesiac

en: months
sk_SK: mesiace

en: new result
sk_SK: nový výsledok

en: new results
sk_SK: nové výsledky

en: page
sk_SK: strana

en: question
sk_SK: otázka

en: question is failed to import.
sk_SK: Otázku sa nepodarilo importovať.

en: question is imported successfully.
sk_SK: Otázka bola úspešne importovaná.

en: questions
sk_SK: otázky

en: questions are failed to import.
sk_SK: otázky sa nepodarilo importovať.

en: questions are imported successfully.
sk_SK: otázky sú úspešne importované.

en: quiz
sk_SK: kvíz

en: quizzes
sk_SK: kvízy

en: results
sk_SK: výsledky

en: second
sk_SK: sekunda

en: seconds
sk_SK: sekúnd

en: this
sk_SK: sem

en: users
sk_SK: používatelia

en: votes
sk_SK: hlasovanie

en: year
sk_SK: rok

en: years
sk_SK: rokov
